Denk dat Joep het populair heeft gemaakt.quote:Op donderdag 21 januari 2021 13:21 schreef GemMagic het volgende:
[..]
Waar komt dat woord vandaag eigenlijk, Lubach of zo iets?
Is de Britse variant van het Chinese virus na 9 februari opeens minder besmettelijk dan?quote:Op donderdag 21 januari 2021 13:19 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Door de avondklok kunnen de scholen 9 februari weer open, bent u voor of tegen?
Ja, en wij als eerste vaccineren: kon uiteraard niet.quote:Op donderdag 21 januari 2021 13:22 schreef matthijst het volgende:
Ach ja Geert, er is altijd wel een specialist te vinden als je hem nodig hebt.
Als wetenschapper ben ik mij er maar al te bewust van dat er voor en tegen ieder medisch standpunt wetenschappelijke literatuur te vinden is. Het gaat om de kwaliteit van deze literatuur. Wie heeft het geschreven, wat voor experimenten zijn er gedaan? Wat voor conclusies worden er getrokken op basis van de resultaten?quote:Op donderdag 21 januari 2021 13:22 schreef matthijst het volgende:
Ach ja Geert, er is altijd wel een specialist te vinden als je hem nodig hebt.
Is de nieuwe godwin, dan hoeft niemand meer in discussie.quote:Op donderdag 21 januari 2021 13:20 schreef Wereldgozer het volgende:
Wappies
Kunnen we dat woord verbannen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |