De terrassen gaan in maart toch niet open, avondklok of niet.quote:Op woensdag 20 januari 2021 10:08 schreef Gia het volgende:
Afgelopen jaar is het kabinet regelmatig aangevallen omdat ze steeds te laat maatregelen troffen. Dan schoten de cijfers al door.
Nu willen ze op voorhand een strengere maatregel invoeren om een piek in maart te voorkomen, krijg je mensen die roepen dat ze een avondklok in maart wel zouden accepteren. Maar wachten op de piek, betekent nog langer in lockdown.
We willen in maart toch weer de terrassen open, of niet?
Is het dan niet beter om nu alles op alles te zetten om een piek in maart te voorkomen?
Denk dat we met 1 april al blij moeten zijn, voor die tijd zie ik de horeca echt niet opengaan.quote:Op woensdag 20 januari 2021 10:08 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
De terrassen gaan in maart toch niet open, avondklok of niet.
Niet als een vergaande maatregel vooralsnog geen enkel bewezen effect heeft.quote:Op woensdag 20 januari 2021 10:08 schreef Gia het volgende:
Afgelopen jaar is het kabinet regelmatig aangevallen omdat ze steeds te laat maatregelen troffen. Dan schoten de cijfers al door.
Nu willen ze op voorhand een strengere maatregel invoeren om een piek in maart te voorkomen, krijg je mensen die roepen dat ze een avondklok in maart wel zouden accepteren. Maar wachten op de piek, betekent nog langer in lockdown.
We willen in maart toch weer de terrassen open, of niet?
Is het dan niet beter om nu alles op alles te zetten om een piek in maart te voorkomen?
In het VK hebben ze dan ook verregaande maatregelen genomen. Precies wat wij nu ook willen proberen. Alleen wij doen dat liever vóór we een situatie krijgen zoals daar.quote:Op woensdag 20 januari 2021 09:58 schreef WheeledWarrior het volgende:
en ook in de UK dalen de besmettingen alweer een tijdje.
Het zal door @Gia als voorbeeld zijn genoemd maar Jinek vroeg gister op de man af aan Gommers of ze deze zomer weer biertjes kan klappen en daar gaf hij heel voorzichtig antwoord op. Geen expliciet ja.quote:Op woensdag 20 januari 2021 10:08 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
De terrassen gaan in maart toch niet open, avondklok of niet.
Dat doe ik nu nog steeds. Thuis blijven en boos worden op groepen in een bos of waar ook.quote:Op woensdag 20 januari 2021 10:03 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Nee, in maart bleven we thuis. Werden we boos als er tien mensen bij elkaar in een bos waren.
En als die piek niet meer dan een angst is.quote:Op woensdag 20 januari 2021 10:10 schreef Caland het volgende:
[..]
Niet als een vergaande maatregel vooralsnog geen enkel bewezen effect heeft.
Exact.quote:Op woensdag 20 januari 2021 10:10 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Denk dat we met 1 april al blij moeten zijn, voor die tijd zie ik de horeca echt niet opengaan.
Je blijft deze quatsch maar herhalen, hè.quote:Op woensdag 20 januari 2021 10:10 schreef Caland het volgende:
[..]
Niet als een vergaande maatregel vooralsnog geen enkel bewezen effect heeft.
Anders redden ze het niet tot de avondklok.quote:Op woensdag 20 januari 2021 10:11 schreef DaveighChase het volgende:
Waarom is die persco nu ineens om 13 uur?
In maart kon ik nog 10x meer dan ik nu kan. En we zijn bijna een jaar verder.quote:Op woensdag 20 januari 2021 09:52 schreef Da_Sandman het volgende:
Ik heb principieel iets tegen die avondklok, maar het drama wat er hier van gemaakt wordt is echt lachwekkend. Een paar weken 's avonds in je eigen huis blijven, toe zeg. In maart kon dat ook prima.
Om de Kamer en andere relevante elementen onder druk te zetten om hier vooral in mee te gaan.quote:Op woensdag 20 januari 2021 10:11 schreef DaveighChase het volgende:
Waarom is die persco nu ineens om 13 uur?
Ik denk van wel. Niet per se op 1 maart, maar wel voor april. Op 28 maart gaat de zomertijd in. Is het tot half 9 of zo licht.quote:Op woensdag 20 januari 2021 10:08 schreef WheeledWarrior het volgende:
De terrassen gaan in maart toch niet open, avondklok of niet.
Dat gaat pas vrijdag in begreep ik.quote:Op woensdag 20 januari 2021 10:12 schreef quirina het volgende:
[..]
Anders redden ze het niet tot de avondklok.
Maar wat voor impact dan?quote:Op woensdag 20 januari 2021 10:10 schreef Xqtress het volgende:
[..]
Dat doe ik nu nog steeds. Thuis blijven en boos worden op groepen in een bos of waar ook.
Maar een avondklok heeft een totaal andere impact.
Bovendien is het draagvlak voor maatregelen ook niet meer zoals het in maart was.
Prima, gooien ze het land voor jou helemaal open, overspoelen de ziekenhuizen, daarna de IC's, daarna de crematoria en kun je dadelijk niet eens meer naar een ziekenhuis voor een gebroken been.quote:Op woensdag 20 januari 2021 09:58 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Dat argument weer, het is altijd maar "eventjes" dit en "eventjes " dat en nog "eventjes" volhouden. Inmiddels zijn we "eventjes" bijna een jaar verder.
Ik herhaal enkel de woorden van een vooraanstaand OMT-lid.quote:Op woensdag 20 januari 2021 10:11 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Je blijft deze quatsch maar herhalen, hè.
Wat dan?quote:Op woensdag 20 januari 2021 10:12 schreef _serial_ het volgende:
[..]
In maart kon ik nog 10x meer dan ik nu kan. En we zijn bijna een jaar verder.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |