abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 20 januari 2021 @ 09:07:26 #1
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_197522513
quote:
'Wild Wednesday': Trump-supporters bestormen Capitool Washington, zitting Senaat afgebroken

Vice-president Mike Pence en anderen overgebracht naar veilige locatie

WASHINGTON - Het Capitool in Washington is in een noodgebied veranderd nadat een woedende menigte Trump-supporters het politieke centrum van de hoofdstad bestormde. Een zitting van de Amerikaanse Senaat waarin de verkiezingsuitslag zou worden vastgesteld, is afgebroken. Volgens Amerikaanse media worden de politici naar een veilige locatie weggeleid. Tal van demonstranten hebben zich naar binnen gewerkt, zelfs tot binnen de ruimte waar de Amerikaanse Senaat normaal gesproken vergadert. De burgemeester heeft een avondklok ingesteld.

Trump-supporters betreden de trappen van het Capitool, het politiek centrum in Washington waar woensdag de verkiezingsuitslag wordt bevestigd.

Mogelijk willen de Trump-supporters het Capitool bezetten. De Amerikaanse vicepresident Mike Pence en de prominente senator Chuck Grassley worden overgebracht naar een veilige locatie. Dat zegt een senator tegen het Amerikaanse NBC News. Pence is als vicepresident ook de voorzitter van de Senaat. Grassley is de zogeheten 'president pro tempore', die optreedt als senaatsvoorzitter als de vicepresident afwezig is.

Volgens persbureau Reuters zijn aanhangers van president Trump voor het gebouw slaags geraakt met de politie. Het Huis van Afgevaardigden en de Senaat hebben onverwacht een noodpauze ingelast. Op beelden is te zien dat Trump-supporters het Capitool al filmend binnenwandelen met vlaggen. Ook is er rook te zien, maar waarvan is onduidelijk.

Ook zijn er harde botsingen tussen ordetroepen en Trump-supporters. Woensdag hoorden ze slecht nieuws: de Democraten krijgen door de verkiezingen in Georgia vermoedelijk de controle in zowel het Huis als de Senaat.

Terwijl zijn aanhangers het Amerikaanse Congres bestormden, kwam president Donald Trump niet met een oproep aan hen om te vertrekken en tot rust te komen. In plaats daarvan uitte hij kritiek op zijn eigen vicepresident, Mike Pence. Die ,,had niet de moed om te doen wat had moeten worden gedaan om ons land en onze grondwet te beschermen", schreef Trump op Twitter. ,,De Verenigde Staten eisen de waarheid!", voegde hij eraan toe. Later riep Trump wel op de politie en handhavers te respecteren en vredelievend te blijven. ,,Zij staan aan de kant van ons land."

De Amerikaanse vicepresident Mike Pence weigerde op eigen houtje de ceremonie te saboteren waarmee officieel wordt vastgesteld dat Joe Biden de winnaar is van de presidentsverkiezingen in november. Trump had van tevoren zijn plaatsvervanger opnieuw opgeroepen een stokje te steken voor de officiële winst van Biden.
quote:
Welke consequenties heeft de bestorming van het Capitool voor Trump?
De bestorming van het Amerikaanse Capitool door Trump-aanhangers op woensdag roept in de Verenigde Staten vragen op over de betrokkenheid van president Donald Trump. Hij trekt de legitimiteit van de verkiezingsuitslag in twijfel en zweepte de betogers op. Welke consequenties kan dat voor hem hebben?

President Trump sprak woensdag de duizenden aanhangers toe die zich verzameld hadden in het park aan de zuidkant van het Witte Huis en moedigde hen aan naar het Capitool te gaan. "We gaan onze dappere senatoren en afgevaardigden toejuichen," zei hij, "en waarschijnlijk gaan we niet zo hard juichen voor sommigen van hen, want jullie kunnen ons land nooit terugveroveren met zwakte!"

Na zijn speech, waarin hij zo'n zeventig minuten lang brieste over verkiezingsfraude en gestolen winst, keerde de president terug naar zijn ambtswoning. De Trump-aanhangers trokken de heuvel naar het parlementsgebouw op en ontketenden daar de complete chaos.

Volgens bronnen binnen het Witte Huis weigerde Trump de Nationale Garde op te roepen om de overspoelde politie in het Capitool te ontzetten en moest vicepresident Mike Pence dat uiteindelijk doen. In een videoboodschap riep de president zijn aanhangers later wel op naar huis te gaan, maar herhaalde hij in dezelfde adem zijn ongefundeerde claims.

"Dit is wat je krijgt als een heilige monsterzege in de verkiezingen zo zonder ceremonie en op wrede wijze wordt afgenomen van geweldige patriotten, die al zo lang zo slecht en oneerlijk behandeld zijn", schreef hij op Twitter.

Vervolging zit er niet in
Juridische consequenties voor de rol die de president speelde rond de bestorming zijn onwaarschijnlijk. Trump droeg zijn aanhangers niet letterlijk op het Capitool te bestormen, wat strafrechtelijke vervolging ingewikkeld maakt - de complicaties rond het vervolgen van een zittend staatshoofd nog buiten beschouwing gelaten.

De Democratische afgevaardigde Ilhan Omar uit Minnesota liet woensdagavond weten een afzettingsprocedure voor te bereiden, maar zo'n politieke rechtszaak zou op dezelfde juridische problemen stuiten. Bovendien is het onwaarschijnlijk dat de leiders van haar partij daar veel voor voelen: het zou de immense verdeeldheid in het land nog verder aanwakkeren, en over minder dan twee weken treedt Joe Biden al aan als Trumps opvolger.

Schok bij de Republikeinen
Democraten zijn niet de enigen die tot op het bot geschokt zijn door de gebeurtenissen die zich woensdag voltrokken. Trump-loyalisten in het Congres braken publiekelijk met de president en veroordeelden zijn optreden.

Verschillende medewerkers van het Witte Huis, onder wie adjunct-nationale veiligheidsadviseur Matthew Pottinger en adjunct-perschef Sarah Matthews kondigden hun vertrek aan. Bronnen voorspellen dat anderen hun voorbeeld zullen volgen.

De onvrede is ook doorgedrongen tot het kabinet. Amerikaanse media melden dat daar wordt gepraat over de tijdelijke afzetting, door het 25ste amendement van de grondwet aan te roepen en te verklaren dat Trump niet langer in staat is zijn functie uit te voeren. Die geruchten zijn nog niet erg concreet.

Wel staat vast dat de instemming van vicepresident Pence en een meerderheid van de ministers noodzakelijk zou zijn. Dat is een hoge drempel.

Trump roept ene na andere storm op
De bestorming van het Capitool, een politiek heiligdom voor veel Amerikanen, en de rol die Trump daarbij speelde zijn historisch. Op veel fronten zal hij kunnen blijven vasthouden aan zijn imago als de man die de ene na de andere storm oproept en wonderwel ongedeerd blijft tussen het rondvliegende puin.

De vraag is vooral in hoeverre het chaotische en gewelddadige einde van zijn presidentschap invloed zal hebben op zijn macht over en nalatenschap binnen de Republikeinse Partij.

Liveblogs
https://nos.nl/liveblog/2(...)dklok-ingesteld.html

https://www.nu.nl/verkiez(...)dklok-ingesteld.html

https://www.telegraaf.nl/(...)ng-senaat-afgebroken
  woensdag 20 januari 2021 @ 09:08:24 #2
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_197522522
quote:
2s.gif Op dinsdag 19 januari 2021 18:38 schreef OllieA het volgende:

[..]

Ik geef je drie voorbeelden:
1
June 19, 2020 – Twitter added a warning
label to a doctored video that Trump tweeted, saying
it went against the company’s policies. The
heartwarming video, shared by many in 2019,
showed a black and white child running to each other,
then hugging. The manipulated version posted by
Trump included a fake CNN headline that read,
“Terrified toddler runs from racist baby. … Racist baby
probably a Trump voter.

2
July 14, 2019 – In a series of tweets,
Trump attacked four congresswomen of color:
Alexandria Ocasio-Cortez, Ilhan Omar, Rashida Tlaib
and Ayanna Pressley. He said they “originally came
from countries whose governments are a complete
and total catastrophe, the worst, most corrupt and
inept anywhere in the world (if they even have a
functioning government at all).” Trump suggested
that they “go back and help fix the totally broken and
crime-infested places from which they came.” Ocasio-
Cortez was born in New York, Tlaib in Detroit, and
Pressley in Cincinnati.

3
October 7, 2016 – Donald
Trump reiterated his false claim that the young men
known as the “Central Park Five” were guilty of
sexually assaulting a jogger in 1989,
despite DNA evidence that exonerated them.

Als je dit geen voorbeelden vindt van racisme, tja, dan zullen wij het niet eens worden.
https://heavy.com/news/2020/06/trump-tweets-racist-toddler-video/

quote:
resident Donald Trump tweeted out a fake meme video on Thursday to take down the “fake news” media. The video, which was created by pro-Trump comedian Carpe Donktum, whose real name is Logan Cook, shows a black toddler running away from a white toddler. While scary, suspenseful music plays in the background, the fake CNN ticker tape reads, “Breaking News: Terrified Todler Runs From Racist Baby.”

The next headline on the video reads, “Racist Baby Probably A Trump Voter,” and then the screen cuts to black with the text: “WHAT ACTUALLY HAPPENED.” The two toddlers once again appear on the screen, but there’s happy music playing in the background this time.

The video is edited to then show what happened just before the black toddler was seen running from the white toddler, and they’re shown running toward each other for a big hug. After they embrace, they’re happy checking out the white child’s toy and then start running with joy down the street — showing the exact same scene that opened the video but in a much different, “real” context.

pic.twitter.com/vnRpk0zl5y

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) June 19, 2020

The video closes with another fade to black with text that reads: “AMERICA IS NOT THE PROBLEM. FAKE NEWS IS. IF YOU SEE SOMETHING SAY SOMETHING.”

“ONLY YOU CAN PREVENT FAKE NEWS DUMPSTER FIRES,” flashes on the screen before the video comes to an end.


[ Bericht 6% gewijzigd door the-eye op 20-01-2021 09:22:22 ]
pi_197524819
quote:
1s.gif Op woensdag 20 januari 2021 08:29 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:

[..]

Er schijnen daar enkele Magnoliabomen te staan en die zijn wintergroen.
Dat zal best, maar dit zijn geen magnolia's. Nu herken ik niet elke boom op dit soort video, dus weet niet wat het wel is. Maar de bladeren van een magnolia zijn groter en die heeft ook een andere groei met minder afhangende takken.

De meeste wintergroene loofbomen hebben ook groter blad met een andere kleur, vaak wat glimmender.

Natuurlijk kan het allemaal prima dat dit een winterharde boom is en dat ook de varens rechts van een winterharde soort zijn.

Dan nog blijft het punt dat dit gewoon mensen zijn die andere kleren aantrekken. Het is wel heel vergezocht om daar deze conclusies uit te trekken.
pi_197526273
quote:
0s.gif Op woensdag 20 januari 2021 11:20 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:

[..]

Dat zal best, maar dit zijn geen magnolia's. Nu herken ik niet elke boom op dit soort video, dus weet niet wat het wel is. Maar de bladeren van een magnolia zijn groter en die heeft ook een andere groei met minder afhangende takken.

De meeste wintergroene loofbomen hebben ook groter blad met een andere kleur, vaak wat glimmender.

Natuurlijk kan het allemaal prima dat dit een winterharde boom is en dat ook de varens rechts van een winterharde soort zijn.

Dan nog blijft het punt dat dit gewoon mensen zijn die andere kleren aantrekken. Het is wel heel vergezocht om daar deze conclusies uit te trekken.
Je weet dat magnolia's bestaan in vele variaties? Van struikachtigen tot enorme bomen. Bladverliezende soorten en groenblijvende. Denk dat jij ze niet allemaal uit elkaar kan houden en herkennen op een bewegend korrelig filmpje.

Ben het met je eens dat we onmogelijk af kunnen leiden uit dit filmpje dat het antifa aanhangers zijn.
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
pi_197526634
quote:
0s.gif Op woensdag 20 januari 2021 12:30 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:

[..]

Je weet dat magnolia's bestaan in vele variaties? Van struikachtigen tot enorme bomen. Bladverliezende soorten en groenblijvende. Denk dat jij ze niet allemaal uit elkaar kan houden en herkennen op een bewegend korrelig filmpje.

Ben het met je eens dat we onmogelijk af kunnen leiden uit dit filmpje dat het antifa aanhangers zijn.
Ow zeker. Ik denk dat er tegen de 400 (onder)soorten zijn. Maar van de soorten die uitgroeien tot dit soort enorme bomen ken ik er geen die met klein blad groenblijvend zijn. Maar goed, er verder op doordenkend is de verklaring van een wintergroene loofboom en wintergroene varens(?) ernaast best een plausibele optie.

Maar inderdaad, dat maakt het nog geen Antifa.
pi_197532913
FBI denkt dat de aanval op het capitool mogelijk al op 1 januari was gepland:


En even voor alle duidelijkheid, ik post dit filmpje alleen maar. Ik pretendeer niet de waarheid te kennen.

Edit:

Artikel van de Washington Post:

Self-styled militia members planned on storming the U.S. Capitol days in advance of Jan. 6 attack, court documents say

Self-styled militia members from Virginia, Ohio and other states made plans to storm the U.S. Capitol days in advance of the Jan. 6 attack, and then communicated in real time as they breached the building on opposite sides and talked about hunting for lawmakers, according to court documents filed Tuesday.

While authorities have charged more than 100 individuals in the riot, details in the new allegations against three U.S. military veterans offer a disturbing look at what they allegedly said to one another before, during and after the attack — statements that indicate a degree of preparation and determination to rush deep into the halls and tunnels of Congress to make “citizens’ arrests” of elected officials.

U.S. authorities charged an apparent leader of the Oath Keepers extremist group, Thomas Edward Caldwell, 66, of Berryville, Va., in the attack, alleging that the Navy veteran helped organize a ring of dozens who coordinated their movements as they “stormed the castle” to disrupt the confirmation of President-elect Joe Biden’s electoral college victory.

Artikel gaat verder:

https://www.washingtonpos(...)7871c819d_story.html

[ Bericht 9% gewijzigd door Probably_on_pcp op 20-01-2021 17:38:35 ]
"An educated citizenry is a vital requisite for our survival as a free people."
pi_197533003
quote:
0s.gif Op woensdag 20 januari 2021 16:48 schreef Probably_on_pcp het volgende:
FBI denkt dat de aanval op het capitool mogelijk al op 1 januari was gepland:


En even voor alle duidelijkheid, ik post dit filmpje alleen maar. Ik pretendeer niet de waarheid te kennen.
Dat vind ik dan vrij laat.

Ik twijfel er niet over dat er een klein groepje doorgedraaide mongolen is die dit geplant heeft, zelfs (ver) voor 1 janauri eigenlijk.
pi_197533052
quote:
0s.gif Op woensdag 20 januari 2021 16:48 schreef Probably_on_pcp het volgende:
FBI denkt dat de aanval op het capitool mogelijk al op 1 januari was gepland:


En even voor alle duidelijkheid, ik post dit filmpje alleen maar. Ik pretendeer niet de waarheid te kennen.
John Solomon is een bekende figuur die conspiracy onzin verspreidt. Dat doet hij altijd zeer bedreven door echt nieuws zo te vermengen dat het lijkt alsof er meer gaande is dan er is, zoals bijvoorbeeld door het Uranium One verhaal jaren geleden op te blazen toen hij nog werkte voor The Hill waar hij later moest vertrekken.

Dus ik verwacht volledig een mengseltje van echte zaken vermengd met ongerelateerde zaken of weggelaten zaken om een leuk verhaaltje te vertellen.

Waarom laat je bronnen als deze niet lekker in BNW als je er zelf toch niks mee wil zeggen?
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
pi_197533906
quote:
0s.gif Op woensdag 20 januari 2021 16:56 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

John Solomon is een bekende figuur die conspiracy onzin verspreidt. Dat doet hij altijd zeer bedreven door echt nieuws zo te vermengen dat het lijkt alsof er meer gaande is dan er is, zoals bijvoorbeeld door het Uranium One verhaal jaren geleden op te blazen toen hij nog werkte voor The Hill waar hij later moest vertrekken.

Dus ik verwacht volledig een mengseltje van echte zaken vermengd met ongerelateerde zaken of weggelaten zaken om een leuk verhaaltje te vertellen.

Waarom laat je bronnen als deze niet lekker in BNW als je er zelf toch niks mee wil zeggen?
Is dit een betere bron voor je?

Self-styled militia members planned on storming the U.S. Capitol days in advance of Jan. 6 attack, court documents say

Self-styled militia members from Virginia, Ohio and other states made plans to storm the U.S. Capitol days in advance of the Jan. 6 attack, and then communicated in real time as they breached the building on opposite sides and talked about hunting for lawmakers, according to court documents filed Tuesday.

While authorities have charged more than 100 individuals in the riot, details in the new allegations against three U.S. military veterans offer a disturbing look at what they allegedly said to one another before, during and after the attack — statements that indicate a degree of preparation and determination to rush deep into the halls and tunnels of Congress to make “citizens’ arrests” of elected officials.

U.S. authorities charged an apparent leader of the Oath Keepers extremist group, Thomas Edward Caldwell, 66, of Berryville, Va., in the attack, alleging that the Navy veteran helped organize a ring of dozens who coordinated their movements as they “stormed the castle” to disrupt the confirmation of President-elect Joe Biden’s electoral college victory.

Artikel gaat verder:

https://www.washingtonpos(...)7871c819d_story.html
"An educated citizenry is a vital requisite for our survival as a free people."
  donderdag 21 januari 2021 @ 13:31:53 #10
150517 SpecialK
No hesitation, no delay.
pi_197549795

Shirtless man kwam wel redelijk over maar het overgrote deel is wel gekkies.
There are no things, but as a consequence there are as many things as we like
  donderdag 21 januari 2021 @ 13:38:58 #11
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_197549950
quote:
0s.gif Op woensdag 20 januari 2021 16:48 schreef Probably_on_pcp het volgende:
FBI denkt dat de aanval op het capitool mogelijk al op 1 januari was gepland:


En even voor alle duidelijkheid, ik post dit filmpje alleen maar. Ik pretendeer niet de waarheid te kennen.

Edit:

Artikel van de Washington Post:

Self-styled militia members planned on storming the U.S. Capitol days in advance of Jan. 6 attack, court documents say

Self-styled militia members from Virginia, Ohio and other states made plans to storm the U.S. Capitol days in advance of the Jan. 6 attack, and then communicated in real time as they breached the building on opposite sides and talked about hunting for lawmakers, according to court documents filed Tuesday.

While authorities have charged more than 100 individuals in the riot, details in the new allegations against three U.S. military veterans offer a disturbing look at what they allegedly said to one another before, during and after the attack — statements that indicate a degree of preparation and determination to rush deep into the halls and tunnels of Congress to make “citizens’ arrests” of elected officials.

U.S. authorities charged an apparent leader of the Oath Keepers extremist group, Thomas Edward Caldwell, 66, of Berryville, Va., in the attack, alleging that the Navy veteran helped organize a ring of dozens who coordinated their movements as they “stormed the castle” to disrupt the confirmation of President-elect Joe Biden’s electoral college victory.

Artikel gaat verder:

https://www.washingtonpos(...)7871c819d_story.html
Als dat al voor 1 januari gepland stond hoe kan Trump dan verantwoordelijk worden gehouden aangezien z'n speech waarin hij zgn hiertoe zou opgeroepen hebben op 6 januari was?
pi_197550314
quote:
0s.gif Op donderdag 21 januari 2021 13:38 schreef the-eye het volgende:

[..]

Als dat al voor 1 januari gepland stond hoe kan Trump dan verantwoordelijk worden gehouden aangezien z'n speech waarin hij zgn hiertoe zou opgeroepen hebben op 6 januari was?
ALS het bekend was dan moet Trump er van geweten hebben. Hij is dan als president er over ingelicht.

Dan mag je van een president verwachten dat hij de zaak gaat dimmen en niet nog meer olie op het vuur gaat gooien.

Dus ja, als het op 1 januari al duidelijk was dat het nog wel eens uit de hand kon gaan lopen dan is ie nog heel veel meer schuldig dan tot nog toe werd aangenomen. Of hij snapte het niet en dan is ie kennelijk al seniel geworden.
pi_197550665
quote:
0s.gif Op donderdag 21 januari 2021 13:56 schreef qajariaq het volgende:

[..]

ALS het bekend was dan moet Trump er van geweten hebben. Hij is dan als president er over ingelicht.

Dan mag je van een president verwachten dat hij de zaak gaat dimmen en niet nog meer olie op het vuur gaat gooien.

Dus ja, als het op 1 januari al duidelijk was dat het nog wel eens uit de hand kon gaan lopen dan is ie nog heel veel meer schuldig dan tot nog toe werd aangenomen. Of hij snapte het niet en dan is ie kennelijk al seniel geworden.
Trump wist er van en was ook een duidelijke actor in het geheel. Maandenlang die mensen ophitsen op twitter, en vervolgens op die dag middels een propaganda speech uit het boekje de woedende menigte tot vervoering brengen.

Grappige was dat veel van die mensen dachten dat Trump echt mee zou lopen naar het Capitool, maar Trump dook snel in zijn limousine om in het Witte Huis tv te kijken. Jammer voor hem deed de politie en het leger niet mee met zijn staatsgreep waardoor het mislukte.
pi_197550728
quote:
0s.gif Op donderdag 21 januari 2021 14:14 schreef Homey het volgende:

[..]

Grappige was dat veel van die mensen dachten dat Trump echt mee zou lopen naar het Capitool, maar Trump dook snel in zijn limousine om in het Witte Huis tv te kijken. Jammer voor hem deed de politie en het leger niet mee met zijn staatsgreep waardoor het mislukte.
Ja, hij heeft zijn achterban wel erg laten vallen (gelukkig). Oproepen, niet meelopen en dan achteraf foei zeggen. Niet eens gratie verlenen aan deelnemers ook nog. Die mensen zouden zich wel bedrogen kunnen voelen.
pi_198269874
twitter


Kan iemand dit logisch verklaren, waarom Pelosi dat zou weigeren?
pi_198269927
quote:
0s.gif Op maandag 1 maart 2021 16:06 schreef Scrummie het volgende:
[ twitter ]

Kan iemand dit logisch verklaren, waarom Pelosi dat zou weigeren?
Daar staat niet dat Pelosi het weigerde -als dit uberhaupt al waar is wat Trump zei-, die houdt zich immers ook niet bezig met de dagelijkse beveiliging van het Capitool.
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
pi_198269952
quote:
0s.gif Op maandag 1 maart 2021 16:09 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Daar staat niet dat Pelosi het weigerde, die houdt zich immers ook niet bezig met de dagelijkse beveiliging van het Capitool.
Goed, haar onderdanen dan.
  maandag 1 maart 2021 @ 16:12:42 #18
8369 speknek
Another day another slay
pi_198269978
quote:
0s.gif Op maandag 1 maart 2021 16:06 schreef Scrummie het volgende:
[ twitter ]

Kan iemand dit logisch verklaren, waarom Pelosi dat zou weigeren?
"Trump confirms"
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_198269983
quote:
0s.gif Op maandag 1 maart 2021 16:10 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Goed, haar onderdanen dan.
Wat heeft Pelosi uberhaupt ermee te maken? Lijkt erop dat Posobiec een agenda heeft.

Inhoudelijk verder is dit te summier om er wat mee te kunnen. Het is niet eens bekend of Trump de waarheid spreekt in dit geval.
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
pi_198270003
quote:
0s.gif Op maandag 1 maart 2021 16:13 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Wat heeft Pelosi uberhaupt ermee te maken? Lijkt erop dat Posobiec een agenda te verkopen heeft.

Inhoudelijk verder is dit te summier om er wat mee te kunnen. Het is niet eens bekend of Trump de waarheid spreekt in dit geval.
Ik probeerde een 'stel dat', maar dat lukt niet schijnbaar.

Stel dat Trump de waarheid spreekt, is het dan logisch te verklaren?
pi_198270207
quote:
0s.gif Op maandag 1 maart 2021 16:14 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Ik probeerde een 'stel dat', maar dat lukt niet schijnbaar.

Stel dat Trump de waarheid spreekt, is het dan logisch te verklaren?
Als de dienstdoende persoon die de call maakte dacht dat er voldoende capaciteit was, omdat hij het gevaar van (extreem-)rechtse Trump-wappies onderschatte dan zou hij zoiets geweigerd kunnen hebben.

Als de dienstdoende persoon die de call maakte kwaadwillend was en Trump steunde in zijn matige coup poging, dan zou hij zoiets geweigerd kunnen hebben.

Als de dienstdoende persoon die de call maakte kwaadwillend was en antifa steunde en de groep bestond uit allemaal antifa' ers, wat in sommige vreemde gekrochten van het internet serieus genomen wordt, dan zou hij zoiets geweigerd kunnen hebben.

Dus ja, "logische" scenario's genoeg, hoewel je je dan wel moet afvragen hoe die persoon zo ontzettend verkeerd de boel beoordeeld kan hebben.
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
  maandag 1 maart 2021 @ 17:03:32 #22
8369 speknek
Another day another slay
pi_198270771
quote:
0s.gif Op maandag 1 maart 2021 16:14 schreef Scrummie het volgende:
Ik probeerde een 'stel dat', maar dat lukt niet schijnbaar.

Stel dat Trump de waarheid spreekt, is het dan logisch te verklaren?
Wellicht waren ze dan bang voor een staatsgreep, en/of dat Trump het stemmen onmogelijk wilde maken door martial law uit te roepen.
Maar goed, het is niet waar want de onderdanen van Pelosi hebben daar vrij weinig over te vertellen zo weten we uit het verloop van de dag, en dit zou zeker naar voren gekomen zijn tijdens de impeachmentverdediging, in plaats van het gerommel wat we echt kregen. Dus dit is gewoon leugen 30.357 + 1.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
  maandag 1 maart 2021 @ 17:42:31 #23
8369 speknek
Another day another slay
pi_198271311
(Wat het waarschijnlijker is, Trump zou van tevoren gezegd hebben--zo werd althans achteraf gezegd--dat acting secretary of defense Miller mocht doen wat hem goeddunkte om het Capitol te beschermen. Het Pentagon heeft in samenspraak met het Capitol besloten geen NG in te zetten. In Trumps hoofd is dat veranderd in ik heb wel 10 miljoen miljard troepen in willen zetten maar mijn aartsvijand Pelosi heeft mij tegengewerkt)

(Waarom het Pentagon op de dag zelf inzet van troepen tegenwerkte ookal zou Trump vantevoren hebben gezegd dat ze alles moesten doen en Trump op de dag zelf er geen reet aan deed, en hoe dat rijmt met de eerdere uitspraak wordt vervolgens in het midden gelaten. Trump works in mysterious ways.)
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_198271759
quote:
0s.gif Op maandag 1 maart 2021 16:14 schreef Scrummie het volgende:


Stel dat Trump de waarheid spreekt, is het dan logisch te verklaren?
Iemand die 30.000 leugens in 4 jaar verspreid heeft moet je gewoon nooit meer geloven. 8)7 _O-
  maandag 1 maart 2021 @ 18:21:45 #25
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_198271976
Donald J. Trump, the 45th president of the United States won the 2020 elections again, by a landslide.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')