SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dagcijfers :
• RIVM deelt alleen weekcijfers op dinsdag, al updaten ze wel hun database elke dag om 15:15
• Op twitter zijn er een aantal mensen gelukkig die grafieken en kaartjes maken van de dagcijfers, ziekenhuiscijfers, mobiliteit, verpleeghuizen etc. hier zijn er een aantal
• Thom-Ivar voor dagcijfers en kaartjes elke dag op provincie en gemeente
• Yorick Bleijenberg voor ziekenhuiscijfers, verpleeghuiscijfers, mobiliteitsplaatjes, nivel peildata, verdeling naar leeftijd etc.
• Edwin Veldhuizen voor snelle dagcijfers naar gemeente
• Marino van Zelst voor de snelste landelijke cijfers elke dag en wetenschappelijke duiding
• 𝓢tephan Okhuijsen de man achter Datagraver, met databases voor coronacijfers
• Corona-patiënten op de Nederlandse IC's lcps
• Stichting NICE: Huidige ziekenhuisopnames(en IC-opnames)
• Uitleg verschillende manieren van tellen van LCPS, RIVM, NICE
• Datagraver, zelf grafieken maken
Gedragsregels in dit topic:
• Dit is een serieus subforum, ONZ is een deur verder
• Bij nieuws: graag een bron
• Geen opruiende berichten
• Speel de bal, niet de persoon. Geen termen als muilkorven/deugers/wappies etc.
• WO2 referenties zijn niet grappig
• Volg de aanwijzingen van de moderatie op
• Ga niet teveel off-topic of op sc modus
• Geen "grappige" gifjes meer
Gelieve Trouw, NRC en Volkskrant niet geheel te citeren. Een link en de header (dat dik gedrukte deel) mag wel. Of zeg het in je eigen woorden, met een link erbij.
Haha wat ben je toch een troll.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 17:11 schreef Confetti het volgende: Een uitzondering voor het uitlaten van de hond is wel echt belachelijk, nergens in Europa heb je zo'n uitzondering. Dat is toch met de beste wil niet essentieel te noemen? Niet goed voor het draagvlak. Je kinderen uitlaten mag niet maar een hond wel.
Dat is parlementaire democratie las ik hier eerder.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 17:10 schreef MichaelScott het volgende:
[ twitter ]
Begint een bizarre situatie te worden.
Pakket maatregelen wordt vanavond al gepresenteerd maar de partijen die zo'n avondklok steunen hebben blijkbaar niet eens ondersteunende stukken gezien. Wat zouden ze in ruil voor die blanco cheque krijgen?
Klopt ja. Ik zie elke avond 10 mensen in een ruimte zitten ons belerend toespreken dat we toch echt alle maatregelen in acht moeten nemen, niet bij elkaar op visite mogen komen en reizen zoveel mogelijk moeten beperkenquote:Op dinsdag 19 januari 2021 17:14 schreef Discombobulate het volgende:
Lekker even 3k verdienen als viroloog bij talkshows zoals Op1 door even 10 minuten een verhaaltje te lullen. Alsjeblieft zeg, wees dan ook consequent en doe het via Zoom oid. Elitair dingetje dit.
Kudo's voor mezelf dat ik dit gister al een opmerkelijke gang van zaken vond.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 17:10 schreef MichaelScott het volgende:
[ twitter ]
Pakket maatregelen wordt vanavond al gepresenteerd maar de partijen die zo'n avondklok steunen hebben blijkbaar niet eens ondersteunende stukken gezien. Wat zouden ze in ruil voor die blanco cheque krijgen?
Je mag niet van het ene huis op bezoek bij het andere huis.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 17:11 schreef Confetti het volgende:
Een uitzondering voor het uitlaten van de hond is wel echt belachelijk, nergens in Europa heb je zo'n uitzondering. Dat is toch met de beste wil niet essentieel te noemen? Niet goed voor het draagvlak. Je kinderen uitlaten mag niet maar een hond wel.
Ook voor jou geldt dat je inlezen in de materie helpt met het verhelpen van je onbegrip.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 17:15 schreef Heph844 het volgende:
Israël heeft gisteren 183.000 mensen gevaccineerd. Op één dag. Met een bevolking van 9,5 miljoen.
In Nederland lees ik vooral de GGD die ons vertelt 'ho ho, zo makkelijk is het allemaal niet hoor'.
Google kapot?quote:
quote:Het gemiddeld aantal besmettingen per dag ligt in België net boven de 2000 en is de afgelopen weken niet gedaald.
(In Frankrijk zijn ze wel snel tevreden danquote:Ondanks de strenge maatregelen en de tevredenheid over de avondklok, lukt het Frankrijk niet om het aantal nieuwe besmettingen te laten dalen.
En als je met je hond bij iemand anders op bezoek gaat?quote:Op dinsdag 19 januari 2021 17:16 schreef Gia het volgende:
[..]
Je mag niet van het ene huis op bezoek bij het andere huis.
Totaal iets anders als je hond effe een plasje laten doen.
Ik zit ook eigenlijk te twijfelen, maar weet geen alternatiefquote:Op dinsdag 19 januari 2021 17:17 schreef WheeledWarrior het volgende:
Ik hoop dat Rutte hiermee zijn hand eindelijk heeft overspeeld.
Maar in maart zal iedereen dat wel weer vergeten zijn in het stemhokje
We komen nooit meer van de mensonterende VVD af.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 17:17 schreef WheeledWarrior het volgende:
Ik hoop dat Rutte hiermee zijn hand eindelijk heeft overspeeld.
Maar in maart zal iedereen dat wel weer vergeten zijn in het stemhokje
Oh, waarmee wel dan?quote:Op dinsdag 19 januari 2021 17:17 schreef DeVerzamelaar het volgende:
Er is echt een grens overgegaan met invoering van die avondklok. Walgelijk machtsvertoon. 0.0 met corona te maken.
Iedereen met een koophuis en modaal inkomen stemt weer braaf vvd.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 17:17 schreef WheeledWarrior het volgende:
Ik hoop dat Rutte hiermee zijn hand eindelijk heeft overspeeld.
Maar in maart zal iedereen dat wel weer vergeten zijn in het stemhokje
Oppositie is ook een lachwekkend zootje inderdaad.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 17:18 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Ik zit ook eigenlijk te twijfelen, maar weet geen alternatief
In elk geval wel op anderhalve meter, wat bij feestjes en visites niet gebeurt.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 17:15 schreef DonDruiper het volgende:
Klopt ja. Ik zie elke avond 10 mensen in een ruimte zitten ons belerend toespreken dat we toch echt alle maatregelen in acht moeten nemen, niet bij elkaar op visite mogen komen en reizen zoveel mogelijk moeten beperken
![]()
Tja.. wat is het alternatief hé..quote:Op dinsdag 19 januari 2021 17:17 schreef WheeledWarrior het volgende:
Ik hoop dat Rutte hiermee zijn hand eindelijk heeft overspeeld.
Maar in maart zal iedereen dat wel weer vergeten zijn in het stemhokje
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |