quote:Op vrijdag 15 januari 2021 12:25 schreef Li0nHeart het volgende:
Ik had zelfde keuze gemaakt ... Na de eerste ga je door voor meer geld. 2e, 3e en 4e zijn onzin. Dan de 5e met voordeel voor jezelf, of risico nemen. Ik wist het ook wel.
1 Europaquote:Op vrijdag 15 januari 2021 12:26 schreef aswesleep het volgende:
Dit wel triest, de Belgen hebben zich om belasting redenen moeten inschrijven in Nederland.
quote:
Maakt niet uit, zo krijg je de hoogste rendement.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 12:24 schreef Mickytjuh het volgende:
[..]
Dan gaat iedereen na iedere opdracht zeggen dat dat een optie was hahah
Maarja, stel:quote:Op vrijdag 15 januari 2021 12:25 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Ik had gegokt en geprobeerd de groep met iets blij te maken, om dan als held uit de Dagboekkamer te komen.
Ipv : Ik heb mezelf leider en immuun gemaakt.
Ah gemistquote:Op vrijdag 15 januari 2021 12:27 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]![]()
Nick had een of ander spel en koos voor zichzelf.
Tuurlijk maar dat hij het voor de groep heeft gedaan is bullshit.....Huismeester zijn is ook al geen straf. Dus.....De groep staat hier helemaal buiten.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 12:25 schreef Li0nHeart het volgende:
Ik had zelfde keuze gemaakt ... Na de eerste ga je door voor meer geld. 2e, 3e en 4e zijn onzin. Dan de 5e met voordeel voor jezelf, of risico nemen. Ik wist het ook wel.
Zeker waarquote:Op vrijdag 15 januari 2021 12:28 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Maarja, stel:
kistje 5: volgende week de helft van de boodschappen
kistje 6: -5000 EUR
Nogal een risico.
Ja, naar dan had hij voor dat huisdier moeten kiezen...minste risico gelopen dan.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 12:28 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Maarja, stel:
kistje 5: volgende week de helft van de boodschappen
kistje 6: -5000 EUR
Nogal een risico.
Op livestream een geen last van Snapjuhliequote:
Lopen die niet een paar dagen achter?quote:Op vrijdag 15 januari 2021 12:32 schreef Dutchgirl23 het volgende:
Ben heel benieuwd hoe dit nu werkelijk is gegaan. Hoop dat het er vanavond nog in zit.
Vanavond moeten we eerst een recap van gister krijgen .. en spel van Rene en Els ... Nee, wordt pas maandag, als we het al ooit gaan zien.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 12:32 schreef Dutchgirl23 het volgende:
Ben heel benieuwd hoe dit nu werkelijk is gegaan. Hoop dat het er vanavond nog in zit.
Ligt denk ik weer op bed, zit niet in de huiskamer.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 12:30 schreef Mickytjuh het volgende:
[..]
Op livestream een geen last van Snapjuhlie
Teveel gekakelquote:Op vrijdag 15 januari 2021 12:32 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
Ik vind de overzicht camera's altijd fijn, zie je meer interactie.. kleine momentjes tussen mensen etc.
n Daanquote:Op vrijdag 15 januari 2021 12:33 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
Alle Nederlanders foetsie behalve Els.
Nog een keer kijkenquote:Op vrijdag 15 januari 2021 12:33 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
Alle Nederlanders foetsie behalve Els.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |