Nice! En ook op instagram zie ik. We gaan losquote:Op donderdag 9 december 2021 12:16 schreef Sinterdwaas1 het volgende:
De teaser staat online: https://twitter.com/AIVD/status/1468899511531708422
Ik heb precies hetzelfde, teaser voor 95% opgelost, maar bij één stukje krijg ik niets zinnigsquote:Op donderdag 9 december 2021 14:40 schreef ZiGZaG3737 het volgende:
Niet de lastigste teaser ooit imo. Ik wist iig meteen wat ik moest doen.
Ik kan alleen niks maken van het enige relevante stukje van de teaser. Omdat ik incapabel ben denk ik.
Snap je de referentie ook?quote:Op donderdag 9 december 2021 14:48 schreef Legoblokje het volgende:
[..]
Ik heb precies hetzelfde, teaser voor 95% opgelost, maar bij één stukje krijg ik niets zinnigs
Dan ben ik niet de enige gelukkig...ook ik ben er al de hele middag mee bezig en kom geen steek verder. Ik zal wel weer veel te moeilijk denkenquote:Op donderdag 9 december 2021 17:17 schreef Jurian95 het volgende:
Nu al frustraties, gaat snel dit jaar....
Dacht dat hij niet zo moeilijk was, toch wel
Ik zie in de teaser gelukkig geen boze of teleurgestelde gezichten. Kan ook niet, want dit is gewoon een optimistische (en misschien een beetje vreemde) boodschap.quote:Op donderdag 9 december 2021 17:17 schreef Jurian95 het volgende:
Nu al frustraties, gaat snel dit jaar....
Dacht dat hij niet zo moeilijk was, toch wel
SPOILER: MaarOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zo te zien hebben ze de tekst op instagram aangepast. Zou ook gek zijn anders, want de publicatiedatum staat in het bericht.quote:Op donderdag 9 december 2021 13:03 schreef nomina het volgende:
Op instagram begint de verwarring voor mij al bij de omschrijving;
"Voor wie wil weten wanneer de puzzel uitkomt...."
En even later;
"De publicatiedatum houden we nog even geheim."
https://www.instagram.com/p/CXQnmlzIUzx/
Ja is inderdaad aangepast.quote:Op donderdag 9 december 2021 19:57 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Zo te zien hebben ze de tekst op instagram aangepast. Zou ook gek zijn anders, want de publicatiedatum staat in het bericht.
Heel leuk gemaakt, maar ik denk dat de gemiddelde lezer hier er vrij snel uit isquote:Op donderdag 9 december 2021 20:37 schreef webbyplus het volgende:
Mag ik hier mijn gratis (360-graden)online escape room aanbieden? Mocht het niet mogen hier, laat het weten dan delete ik de inhoud van de post :-) Het is in ieder geval leuk om deze te spelen, fijn tijdverdrijf :-)
Deze heb ik gemaakt voor de decemberpuzzel van mijn werkgever. Het is een pittige escaperoom zonder hints.
PS: Leuk als ie gespeeld wordt, maar laat svp geen hints/antwoorden achter.
[ afbeelding ]
Ik zou zeggen, probeer hem eens uit ;-)quote:Op donderdag 9 december 2021 21:34 schreef billiebob123 het volgende:
[..]
Heel leuk gemaakt, maar ik denk dat de gemiddelde lezer hier er vrij snel uit is
De tweede is alvast een variatie op een thema dat wel eens gebruikt wordt in de AIVD puzzels, zie bv.quote:Op vrijdag 10 december 2021 08:20 schreef webbyplus het volgende:
[..]
Ik zou zeggen, probeer hem eens uit ;-)
SPOILER: opgaveOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. (met kleurtjes! voor 4 punten!)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |