Geen idee maar ik ben fris en fruitigquote:
Tot laters Deisyyquote:
Te veel info jaquote:Op donderdag 14 januari 2021 12:33 schreef SuperwormJim het volgende:
Nu moet ik ook nog schijten van de koffie
quote:
Ik heb paar jaar geleden een nacht gehad na 240km fietsen en in de avond nog alcohol te hebben gehad maar een uurtje of 5 geslapen voor ik wakker werd toen muis krampen in haar benen kreeg om 5 uur in de ochtend nadat ze de dag ervoor 80km had geredenquote:Op donderdag 14 januari 2021 12:36 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Erg is dat je dat vroege wakker worden. Ik zou er trouwens voor tekenen als ik tot 6 uur zou kunnen slapen.
hier ook biologische klok. als ik keer uitslaap zou dat betekenen rond half negen ofzoquote:Op donderdag 14 januari 2021 12:43 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Ik heb paar jaar geleden een nacht gehad na 240km fietsen en in de avond nog alcohol te hebben gehad maar een uurtje of 5 geslapen voor ik wakker werd toen muis krampen in haar benen kreeg om 5 uur in de ochtend nadat ze de dag ervoor 80km had gereden
O dat was niet zo lekkerquote:Op donderdag 14 januari 2021 12:43 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Ik heb paar jaar geleden een nacht gehad na 240km fietsen en in de avond nog alcohol te hebben gehad maar een uurtje of 5 geslapen voor ik wakker werd toen muis krampen in haar benen kreeg om 5 uur in de ochtend nadat ze de dag ervoor 80km had gereden
Lekkerquote:Op donderdag 14 januari 2021 12:46 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
![]()
![]()
![]()
![]()
voor ik straks moet gaan werken..
aub je koffie meidquote:
Djwquote:Op donderdag 14 januari 2021 12:48 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
aub je koffie meid![]()
![]()
![]()
Vrij vandaag?quote:
Lekker geniet ervanquote:
Komt goedquote:Op donderdag 14 januari 2021 12:49 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
Lekker geniet ervan
Ik weetquote:
Lekker!quote:Op donderdag 14 januari 2021 12:50 schreef Mrsloveable het volgende:
Heb al latte macchiato gehad vanmorgen, misschien na het lopen warme chocomelk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |