Als je de hele dag in huis moet zitten waarvan ben je dan moe?quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:26 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Jij begint met dat je overdag toch niks te doen heb, ik vertel dat dat niet de praktijk is met kinderen en dan krijg ik terug dat dat mijn eigen keuze was? Is het dan ineens wel waar dat je niets te doen hebt overdag zoals je zei?
Die Sjors voor een prikkie over heeft genomen nadat de buurman failliet is gegaan, bedoel je?quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:28 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Dan ga je een dag later naat een nieuwe kroeg die dan net begonnen is.
Meen je.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:28 schreef craziness het volgende:
Duitsland tot begin april in lockdown
Wij dus ook. Nog 3 maanden dus minimaalquote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:28 schreef craziness het volgende:
Duitsland tot begin april in lockdown
Het is wel echt kwalijk dat dit gebeurd ja... ik weet alleen niet of het nu het gevolg is van dat er vaccins overblijven die anders niet meer bruikbaar zouden zijn, want dan zou ik er nog enigszins begrip voor op kunnen brengen...quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:23 schreef Heph844 het volgende:
Ongelooflijk hoe dat nu gaat met die vaccinatie-voordringers. Dit was volledig te verwachten en komt enkel doordat de minister niet in durfde te gaan tegen de lobby van Gommers en Kuipers.
Bijvoorbeeld...quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:30 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Die Sjors voor een prikkie over heeft genomen nadat de buurman failliet is gegaan, bedoel je?
Precies, dat gebeurt nu al trouwens. Grote horeca-ontwikkelaars beginnen de kleine kroegjes op mooie locaties over te nemen.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:30 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Die Sjors voor een prikkie over heeft genomen nadat de buurman failliet is gegaan, bedoel je?
Nee, dat is een optie geschetst door Merkel.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:28 schreef craziness het volgende:
Duitsland tot begin april in lockdown
quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:31 schreef JosMert het volgende:
[..]
Wij dus ook. Nog 3 maanden dus minimaal
Dit geldt ook voor jullie.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:31 schreef Elan het volgende:
[..]
Meen je.
Nou dat zal hier dan ook wel komen aangezien Mark graag als een teckel achter Merkel aan loopt
En dat lijkt je een goed idee? Damn.quote:
Liggen de opnames in het weekend altijd niet lager qua absolute aantallen dan op de maandag ivm uitstelgedrag van de mensquote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:25 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Aantal nieuwe opnames stijgt wel. Zowel op IC als op kliniek.
Kliniek 267 tov 173 gisteren.
IC 43 tov 24 gisteren.
Ik ben bang dat we net zoals afgelopen jaar nog tot in mei in een lockdown zullen zitten.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:28 schreef craziness het volgende:
Duitsland tot begin april in lockdown
Waarom denk je dit?quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:33 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
En dat lijkt je een goed idee? Damn.
Aan kinderen beginnen. Daarmee diskwalificeer je jezelf al maar vooruit. Als je dan toch “aan kinderen begint” verwacht je een sociaal stelsel waar je gebruik van kan maken. Je staat er niet eens bij stil dat de scholen dicht zouden kunnen gaan en je bijna zelf les moet gaan geven. Linksom of rechtsom is dat inherent aan de pandemie waar we in zitten.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:25 schreef Elan het volgende:
[..]
Het feit dat je aan kinderen bent begonnen, die hectiek en vermoeidheid hoort daar gewoon bij. Ik erger me groen en geel aan mensen die de wereldwijde pandemie daar opeens de schuld van proberen te geven.
Je moet misschien meer thuis nu, maar tegelijkertijd vallen bijna alle sociale verplichtingen, clubjes en andere zaken die er normaal bij komen kijken volledig weg.
Snap oprecht niet hoe dat je teveel kan worden, je deelt je dag in met een schema en hoeft verder eigenlijk helemaal niks te doen. Veel mensen zijn gewoon net teveel gewend geraakt aan bepaalde privileges, zoals de spruit naar het KDV en dan quality time voor jezelf. Die omschakeling naar een intensiever ritme kost gewoon tijd en vergt inspanning.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:27 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Dat gebeurt helemaal niet, er wordt terecht aangegeven dat die hectiek en vermoeidheid nu te veel worden omdat het onmogelijk is tegelijkertijd werknemer, ouder en docent te zijn.
Inderdaad, en dat begint een beetje ridicuul te worden. Eerst waren we veel te laat met vaccineren en dan zie je in statistieken dat Belgie het nog slechter doet qua percentage maar dan doen we wel iets anders verkeerd enzovoorts.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:27 schreef Caland het volgende:
[..]
Alles wat kut gaat is typisch Nederlands en gaat in alle andere landen veel beter
Regel #1 in dit topic
Dat snap ik wel. Dan kunnen die kleintjes opnieuw beginnen na corona... Win-win situatiequote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:32 schreef Caland het volgende:
[..]
Precies, dat gebeurt nu al trouwens. Grote horeca-ontwikkelaars beginnen de kleine kroegjes op mooie locaties over te nemen.
Ja, als je kinderen hebt hoort het zorgen voor die kinderen daar zeker bij. De keuze voor kinderen is wel genomen met een aantal bijzaken, waaronder school en kinderdagverblijf. Daar richt je je leven op in. Iedereen maakt daar andere keuzes in zoals verschil tussen 1 dag opvang vs 5 dagen opvang (daar heb ik een mening over, maar dat doet er niet toe). Geen enkele ouder kiest er bewust voor om te moeten werken terwijl daarbij ook voor kids gezorgd moet worden. Helemaal met kids tot ongeveer 8 jaar is dat een niet werkbare combi. Als werkgevers zich daarbij opstellen als horken krijg je een onwerkbare situatie voor nu danwel in de toekomstquote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:25 schreef Elan het volgende:
[..]
Het feit dat je aan kinderen bent begonnen, die hectiek en vermoeidheid hoort daar gewoon bij. Ik erger me groen en geel aan mensen die de wereldwijde pandemie daar opeens de schuld van proberen te geven.
Je moet misschien meer thuis nu, maar tegelijkertijd vallen bijna alle sociale verplichtingen, clubjes en andere zaken die er normaal bij komen kijken volledig weg.
Dankjewel.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:32 schreef VoMy het volgende:
[..]
Nee, dat is een optie geschetst door Merkel.
Edit:
[..]
[..]
Dit geldt ook voor jullie.
Ik denk niet dat dat een win-win is. De kleintjes die hun zaak hebben verkocht gaan niet meteen een plek vinden op een goede locatie...quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:36 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Dat snap ik wel. Dan kunnen die kleintjes opnieuw beginnen na corona... Win-win situatie
Maar je zet er gelijk een antwoord achter...quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:36 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Ik vraag het.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Vraagteken
Ja ook wel begrijpelijk. Als je nu je reserves aan het opvreten bent en je kan nog een leuke zak geld ervoor krijgen, waarom niet.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:36 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Dat snap ik wel. Dan kunnen die kleintjes opnieuw beginnen na corona... Win-win situatie
Dat zie ik hier ook. Erg triest! We hebben hier straks nog 1 grote uitbater van alle cafés.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:32 schreef Caland het volgende:
[..]
Precies, dat gebeurt nu al trouwens. Grote horeca-ontwikkelaars beginnen de kleine kroegjes op mooie locaties over te nemen.
Klopt maar ze beginnen wel lekker opnieuw...quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:37 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ik denk niet dat dat een win-win is. De kleintjes die hun zaak hebben verkocht gaan niet meteen een plek vinden op een goede locatie...
Ik denk niet dat je snapt wat een win-win situatie is.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:36 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Dat snap ik wel. Dan kunnen die kleintjes opnieuw beginnen na corona... Win-win situatie
Welkom in Engeland.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:38 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Dat zie ik hier ook. Erg triest! We hebben hier straks nog 1 grote uitbater van alle cafés.
En in welk schema past de hele dag voor kinderen zorgen en 8 uur werken. Mijn kids zijn wakker van 7:00 tot 20:00. Dan nog 8u werken zonder pauze en dan kan ik om 4:00 naar bed en 3u slapenquote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:35 schreef Elan het volgende:
[..]
Snap oprecht niet hoe dat je teveel kan worden, je deelt je dag in met een schema en hoeft verder eigenlijk helemaal niks te doen. Veel mensen zijn gewoon net teveel gewend geraakt aan bepaalde privileges, zoals de spruit naar het KDV en dan quality time voor jezelf. Die omschakeling naar een intensiever ritme kost gewoon tijd en vergt inspanning.
Maar waar dan? Hoe?quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:38 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Klopt maar ze beginnen wel lekker opnieuw...
Jazeker. Maandag is altijd een piek.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:34 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Liggen de opnames in het weekend altijd niet lager qua absolute aantallen dan op de maandag ivm uitstelgedrag van de mens
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |