Nogmaals, zo effectief en daadkrachtig dat ze midden in de zomer in een volledige lockdown moesten, ze hadden niet eens het excuus dat het winter was. Dus laten we nu niet doen alsof het gras zo groen is elders.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:14 schreef Confetti het volgende:
[..]
Een veel betere, daadkrachtigere en efficiente Staat dus in feite. Wij zijn omringd door de meest stabiele landen ter wereld dus dachten we dat we tot de top behoorden, maar eigenlijk hebben alle overheidsinstanties hard gefaald. En dan in de grootste crisis sinds de oorlog hebben we ons afhankelijk laten maken van de Europese Commissie voor leveringen. Dat wordt het.volgende fiasco.
Nee dat viel wel mee bij de eerste golf qua het compleet kwijt zijn. Ze waren goed op tijd. Daarna is het een ander verhaal geworden.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:10 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Hm, ja, en tegelijkertijd waren ze het eerste Westerse land wat de controle compleet kwijt raakte over covid en in volledige lockdown ging. Dus het is maar net hoe je er naar kijkt.
Toen mijn kinderen kleiner waren was "niks" het laatste waar ik aan kon denken overdag als ze thuis waren.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:12 schreef Elan het volgende:
[..]
Kan toch als de kinderen naar bed zijn? Verder hoef je toch niks de hele dag.
Tja kies je toch echt zelf voor.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:16 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Toen mijn kinderen kleiner waren was "niks" het laatste waar ik aan kon denken overdag als ze thuis waren.
Dat zijn ongeveer evenveel direct effectieve prikken als in Nederland toch? Hoeveel verpleeghuispersoneel heeft nu een prik gekregen hier, volgens mij ook zoiets.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:12 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Wat zijn die Belgen aan het doen, die staan officieel nog steeds pas op 8.000 prikken.
Redelijke stabilisering.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:16 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Vandaag tov gisteren landelijk:
Kliniek +19
IC -7
Ter info.
Held. Doe mij ook zo'n klokquote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:07 schreef StateOfMind het volgende:
Mijn klok doet het 24 uur per dag en is derhalve een ochtendklok, een middagklok, een avondklok én een nachtklok in één
Het vijfvoudige.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:21 schreef VoMy het volgende:
[..]
Dat zijn ongeveer evenveel direct effectieve prikken als in Nederland toch? Hoeveel verpleeghuispersoneel heeft nu een prik gekregen hier, volgens mij ook zoiets.
Coronapandemie? Het gedrag van je kinderen? Je werksituatie? Waar kies je precies zelf voor waardoor je als ouder met kinderen precies moet voldoen aan het plaatje dat mensen achter een computerscherm hebben voor ouders?quote:
Het gaat er om hoe je met een golf omgaat. We hebben gezien dat golven toch komen, en soms om onverklaarbare redenen. Het gaat erom hoe je daar dan mee omgaat. Als je als land zo ver loopt in vaccineren, verreweg het meest machtige wapen tegen het virus, doe je het goed. Kregen wij niet paar dagen terug 13.000(!!!) vaccins? Dat zijn echt lachwekkende aantallen, en ook wat we tot nu toe van Pfizer hebben gehad stelt niets voor.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:15 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Nogmaals, zo effectief en daadkrachtig dat ze midden in de zomer in een volledige lockdown moesten, ze hadden niet eens het excuus dat het winter was. Dus laten we nu niet doen alsof het gras zo groen is elders.
Er was hier wel ergens een vaccinatieprogramma van België gepost, eens kijken of ik dat nog kan vinden.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:21 schreef VoMy het volgende:
[..]
Dat zijn ongeveer evenveel direct effectieve prikken als in Nederland toch? Hoeveel verpleeghuispersoneel heeft nu een prik gekregen hier, volgens mij ook zoiets.
De meeste prikken hier zijn gezet in de acute zorg. Die tellen niet echt mee richting snel effecten hebben op het terugdringen van sterftecijfers/ziekenhuisopnames.quote:
Zo zielig al die ondernemers, begin dan geen zaak.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:19 schreef Tjacka het volgende:
Zo zielig mensen met kinderen!!!
Neem dan gewoon geen kinderen.
ik hoorde Hugo gisteren iets van 33 of 35 K zeggenquote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:21 schreef VoMy het volgende:
[..]
Dat zijn ongeveer evenveel direct effectieve prikken als in Nederland toch? Hoeveel verpleeghuispersoneel heeft nu een prik gekregen hier, volgens mij ook zoiets.
Misschien moet je je even inlezen in de materie? Dit soort posts raken kant noch wal.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:22 schreef Confetti het volgende:
[..]
Het gaat er om hoe je met een golf omgaat. We hebben gezien dat golven toch komen, en soms om onverklaarbare redenen. Het gaat erom hoe je daar dan mee omgaat. Als je als land zo ver loopt in vaccineren, verreweg het meest machtige wapen tegen het virus, doe je het goed. Kregen wij niet paar dagen terug 13.000(!!!) vaccins? Dat zijn echt lachwekkende aantallen, en ook wat we tot nu toe van Pfizer hebben gehad stelt niets voor.
35.5K gezet en voor 175K afspraken ingepland (350K prikken dus).quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:23 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik hoorde Hugo gisteren iets van 33 of 35 K zeggen
Praat toch niet zo raar, man, de EU heeft ver voordat er een vaccin was al miljoenen doses ingekocht, dat de fabrikanten, ondanks hun uitspraken daarover, niet kunnen leveren is een ander verhaal.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:22 schreef Confetti het volgende:
[..]
Het gaat er om hoe je met een golf omgaat. We hebben gezien dat golven toch komen, en soms om onverklaarbare redenen. Het gaat erom hoe je daar dan mee omgaat. Als je als land zo ver loopt in vaccineren, verreweg het meest machtige wapen tegen het virus, doe je het goed. Kregen wij niet paar dagen terug 13.000(!!!) vaccins? Dat zijn echt lachwekkende aantallen, en ook wat we tot nu toe van Pfizer hebben gehad stelt niets voor.
Ze zijn ons veel en veel te slim af geweest. Wij moeten onze hand maar ophouden en hopen dat een derderangs politica als Ursula Van der Leyden eindelijk fatsoenlijk gaat inkopen.
Nee hoor, is ook een beetje Nederlandse mentaliteit.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:23 schreef Heph844 het volgende:
Ongelooflijk hoe dat nu gaat met die vaccinatie-voordringers. Dit was volledig te verwachten en komt enkel doordat de minister niet in durfde te gaan tegen de lobby van Gommers en Kuipers.
Aantal nieuwe opnames stijgt wel. Zowel op IC als op kliniek.quote:
Het feit dat je aan kinderen bent begonnen, die hectiek en vermoeidheid hoort daar gewoon bij. Ik erger me groen en geel aan mensen die de wereldwijde pandemie daar opeens de schuld van proberen te geven.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:22 schreef VoMy het volgende:
[..]
Coronapandemie? Het gedrag van je kinderen? Je werksituatie? Waar kies je precies zelf voor waardoor je als ouder met kinderen precies moet voldoen aan het plaatje dat mensen achter een computerscherm hebben voor ouders?
Ja, maar een groot deel van die 35k is niet gezet bij de mensen die in verpleeghuizen werken. Bijna alle Belgische prikken zijn gezet in verpleeghuizen en hebben daarmee een veel directer effect op zaken als sterfte en ziekenhuisopnames dan de prikken die gezet zijn in de acute zorg in Nederland.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:24 schreef Caland het volgende:
[..]
35.5K gezet en voor 175K afspraken ingepland (350K prikken dus).
Jij begint met dat je overdag toch niks te doen heb, ik vertel dat dat niet de praktijk is met kinderen en dan krijg ik terug dat dat mijn eigen keuze was? Is het dan ineens wel waar dat je niets te doen hebt overdag zoals je zei?quote:
want in andere landen wachten de mensen keurig op hun beurt natuurlijkquote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:24 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Nee hoor, is ook een beetje Nederlandse mentaliteit.
En ondernemers met kinderen?quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:23 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Zo zielig al die ondernemers, begin dan geen zaak.
Weekendeffect.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:25 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Aantal nieuwe opnames stijgt wel. Zowel op IC als op kliniek.
Kliniek 267 tov 173 gisteren.
IC 43 tov 24 gisteren.
Dat moet nog blijken.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:25 schreef VoMy het volgende:
[..]
Ja, maar een groot deel van die 35k is niet gezet bij de mensen die in verpleeghuizen werken. Bijna alle Belgische prikken zijn gezet in verpleeghuizen en hebben daarmee en veel directer effect op zaekn als sterfte en ziekenhuisopnames dan de prikken die gezet zijn in de acute zorg in Nederland.
En heel veel mensen zouden daar wel tegen zijn. Ik denk niet dat Pfizer een deal wil sluiten met alleen de informatie van mensen die dat goedkeurenquote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:06 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Zou ik niet erg vinden als mij dat als land vooraan de rij zou zetten
Dat gebeurt helemaal niet, er wordt terecht aangegeven dat die hectiek en vermoeidheid nu te veel worden omdat het onmogelijk is tegelijkertijd werknemer, ouder en docent te zijn.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:25 schreef Elan het volgende:
[..]
Het feit dat je aan kinderen bent begonnen, die hectiek en vermoeidheid hoort daar gewoon bij. Ik erger me groen en geel aan mensen die de wereldwijde pandemie daar opeens de schuld van proberen te geven.
Je moet misschien meer thuis nu, maar tegelijkertijd vallen bijna alle sociale verplichtingen, clubjes en andere zaken die er normaal bij komen kijken volledig weg.
Alles wat kut gaat is typisch Nederlands en gaat in alle andere landen veel beterquote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:26 schreef Tarado het volgende:
[..]
want in andere landen wachten de mensen keurig op hun beurt natuurlijk
Wat is er Nederlands aan een lobby van 2 ziekenhuis specialisten?quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:24 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Nee hoor, is ook een beetje Nederlandse mentaliteit.
Nederland is al bijna een jaar grote offers aan het maken om de ziekenhuizen te ontzien. Om doden te voorkomen.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:24 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Nee hoor, is ook een beetje Nederlandse mentaliteit.
Dan ga je een dag later naat een nieuwe kroeg die dan net begonnen is.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:20 schreef 4-elements het volgende:
Als dat Britse virus écht zoveel besmettelijker is, dan zou het toch al grootschalig rondrazen door ons land?
Een avondklok? Nou nee. En mag hopen dat de lockdown niet tot april duurt, blijft geen ondernemer over zo. Kunnen we eindelijk naar de kroeg, bestaat ie niet meer...
Als je de hele dag in huis moet zitten waarvan ben je dan moe?quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:26 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Jij begint met dat je overdag toch niks te doen heb, ik vertel dat dat niet de praktijk is met kinderen en dan krijg ik terug dat dat mijn eigen keuze was? Is het dan ineens wel waar dat je niets te doen hebt overdag zoals je zei?
Die Sjors voor een prikkie over heeft genomen nadat de buurman failliet is gegaan, bedoel je?quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:28 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Dan ga je een dag later naat een nieuwe kroeg die dan net begonnen is.
Meen je.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:28 schreef craziness het volgende:
Duitsland tot begin april in lockdown
Wij dus ook. Nog 3 maanden dus minimaalquote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:28 schreef craziness het volgende:
Duitsland tot begin april in lockdown
Het is wel echt kwalijk dat dit gebeurd ja... ik weet alleen niet of het nu het gevolg is van dat er vaccins overblijven die anders niet meer bruikbaar zouden zijn, want dan zou ik er nog enigszins begrip voor op kunnen brengen...quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:23 schreef Heph844 het volgende:
Ongelooflijk hoe dat nu gaat met die vaccinatie-voordringers. Dit was volledig te verwachten en komt enkel doordat de minister niet in durfde te gaan tegen de lobby van Gommers en Kuipers.
Bijvoorbeeld...quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:30 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Die Sjors voor een prikkie over heeft genomen nadat de buurman failliet is gegaan, bedoel je?
Precies, dat gebeurt nu al trouwens. Grote horeca-ontwikkelaars beginnen de kleine kroegjes op mooie locaties over te nemen.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:30 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Die Sjors voor een prikkie over heeft genomen nadat de buurman failliet is gegaan, bedoel je?
Nee, dat is een optie geschetst door Merkel.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:28 schreef craziness het volgende:
Duitsland tot begin april in lockdown
quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:31 schreef JosMert het volgende:
[..]
Wij dus ook. Nog 3 maanden dus minimaal
Dit geldt ook voor jullie.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:31 schreef Elan het volgende:
[..]
Meen je.
Nou dat zal hier dan ook wel komen aangezien Mark graag als een teckel achter Merkel aan loopt
En dat lijkt je een goed idee? Damn.quote:
Liggen de opnames in het weekend altijd niet lager qua absolute aantallen dan op de maandag ivm uitstelgedrag van de mensquote:Op dinsdag 12 januari 2021 12:25 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Aantal nieuwe opnames stijgt wel. Zowel op IC als op kliniek.
Kliniek 267 tov 173 gisteren.
IC 43 tov 24 gisteren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |