Dit soort opmerkingen zijn pas sneu. Niet doen. Die mod-break staat er niet voor niks.quote:Op donderdag 14 januari 2021 16:46 schreef Mrmime het volgende:
[..]
je interpreteert mijn opmerking oprecht anders dan dat ik hem bedoelde.
Een TR maak ik niet, zo sneu ben ik niet. Laten we gewoon op een normale manier communiceren in dit topic zonder oordelen naar elkaar.
quote:De drie verdachten die betrokken zouden zijn bij de dood van de 14-jarige Lotte uit Almelo blijven vast zitten. De rechter-commissaris heeft hun gevangenhouding donderdagmiddag verlengd met twee weken.
De verdenkingen tegen De W. (43) en diens twee minderjarige zoons van 14 en 17 jaar zijn dermate ernstig dat zij in de cel moeten blijven. De zoons zelf heel concreet voor betrokkenheid bij een zwaar misdrijf. Ze worden verdacht van een misdrijf waar 12 jaar of meer gevangenisstraf op staat, een zeer ernstig delict dus. Vader De W. moet gevangen blijven vanwege het belang van het onderzoek; Justitie wil hem de komende tijd nog verhoren en wil voorkomen dat hij op vrije voeten wellicht het onderzoek kan belemmeren.
Justitie doet verder geen mededelingen waarvan de drie precies worden verdacht. Dus ook niet over de doodsoorzaak van Lotte. Haar lichaam is inmiddels wel vrijgegeven aan haar familie.
Gebeld over vondst
Het lichaam van de veertienjarige Lotte werd afgelopen zondag gevonden bij industrieterrein Het Wendelgoor, aan de rand van Almelo. Ze zou zondagmiddag rond 13.00 op de fiets zijn gestapt. De politie is later die dag gebeld dat daar een lichaam in het water lag. Door wie is gebeld is onbekend. De politie zegt daar niets over. Enkele uren later werden de 43-jarige vader en een van zijn minderjarige zoons aangehouden. Een dag later volgde de arrestatie van de broer.
Huis vrijgegeven
De kinderen wonen nog thuis bij hun ouders in Almelo, maar hun vader staat formeel ingeschreven in Wierden op het adres waar eigenlijk zijn jongere broer woont. De politie heeft beide woningen doorzocht. Het huis in Wierden is eerder deze week echter al weer vrijgegeven. De Almelose woning was donderdagochtend nog verzegeld in verband met het politieonderzoek.
Dat De W. op het adres van zijn broer staat ingeschreven zou te maken hebben met financiële problemen. Daarom stond ook zijn bus op naam van zijn broer. Hoewel die niet als verdachte geldt is zijn telefoon wel door de politie in beslag genomen voor onderzoek naar de dood van Lotte. Voor het laatst is zondag 20.49 op die telefoon de whatsapp bekeken.
Volledige beperking
De drie verdachten zitten in de cel in volledige beperking. Dat betekent dat zij geen contact mogen hebben met de buitenwereld, behalve dan met hun advocaten. Die geven op dit moment geen commentaar op de zaak.
Of Lotte een bekende was van de jongens is onbekend. Ze waren niet met elkaar op Facebook bevriend. De jongens staan bekend als fanatieke crossers. Volgens familieleden waren ze bij het bewuste gebied niet aan het crossen, maar was de vader met zijn oudste zoon op zoek naar een goede plek om te vissen.
De jongste?quote:Op donderdag 14 januari 2021 17:58 schreef ootjekatootje het volgende:
Twee opmerkelijke dingen, de jongens worden verdacht van waarschijnlijk doodslag/moord, tenminste daar staat 12 jaar voor.
Pa zegt dat die met de oudste op zoek was naar een visstek...
Wie heeft de politie ondertussen dan gebeld?
Die zit nog op de basisschool. Lijkt me niet dat die erbij werd betrokken.quote:
Er zijn drie zoons. De middelste heeft alarm geslagen.quote:Op donderdag 14 januari 2021 18:16 schreef Gia het volgende:
[..]
Die zit nog op de basisschool. Lijkt me niet dat die erbij werd betrokken.
Maar het verhaal is wel vreemd.
Eerder werd gezegd dat vader met de bus van huis wegstoof. (Om zijn zoon(s) te gaan helpen?)
En nu beweert de familie dat vader en één van de zoons daar waren om een visplek te zoeken.
Hè?
Maar die wordt nu langer vastgehouden vanwege een zeer ernstig delict, dan zit je niet thuis bij je ma.quote:Op donderdag 14 januari 2021 18:33 schreef maily het volgende:
[..]
Er zijn drie zoons. De middelste heeft alarm geslagen.
Dus de jongste van de twee oudste zoons.
Is dat bekend gemaakt?quote:Op donderdag 14 januari 2021 18:33 schreef maily het volgende:
Er zijn drie zoons. De middelste heeft alarm geslagen.
Dus de jongste van de twee oudste zoons.
Uiteraard. Denk sws niet dat er kwade opzet in het spel is.quote:Op donderdag 14 januari 2021 18:56 schreef Kwaliteitscontroleur het volgende:
De daders moeten ooit weer vrijkomen. Zijn we het daar allemaal over eens?
Maar als het een sadistische gek is dan een paar jaar TBS en het is een modelburger. Die TBS artsen zijn tovenaars, van de grootste gekken kunnen ze vriendelijke mensen maken. Ze lopen ook in gewaden rond enzo.quote:Op donderdag 14 januari 2021 19:01 schreef Gia het volgende:
[..]
Uiteraard. Denk sws niet dat er kwade opzet in het spel is.
Maar goed, dat weet je nog niet.
Mocht het om een sadistische moord gaan, door een verknipt persoon, dan denk ik hier uiteraard anders over.
Ze zitten niet voor niks nog een tijdje vast. Lotte is door een ernstig misdrijf om het leven gekomen.quote:Op donderdag 14 januari 2021 19:01 schreef Gia het volgende:
[..]
Uiteraard. Denk sws niet dat er kwade opzet in het spel is.
Maar goed, dat weet je nog niet.
Mocht het om een sadistische moord gaan, door een verknipt persoon, dan denk ik hier uiteraard anders over.
Iedereen maakt fouten, iedereen verdient een 2e kans.quote:Op donderdag 14 januari 2021 19:30 schreef maily het volgende:
[..]
Ze zitten niet voor niks nog een tijdje vast. Lotte is door een ernstig misdrijf om het leven gekomen.
Dat ontken ik nergens ...quote:Op donderdag 14 januari 2021 19:39 schreef Kwaliteitscontroleur het volgende:
[..]
Iedereen maakt fouten, iedereen verdient een 2e kans.
Jij kent ze persoonlijk of zo?quote:Op donderdag 14 januari 2021 19:39 schreef Kwaliteitscontroleur het volgende:
[..]
Iedereen maakt fouten, iedereen verdient een 2e kans.
Het zijn mensen.quote:Op donderdag 14 januari 2021 19:57 schreef Document1 het volgende:
[..]
Jij kent ze persoonlijk of zo?
quote:Op donderdag 14 januari 2021 21:38 schreef Kupelu het volgende:
Hum zwaar misdrijf zegt de politie. Minimaal 12 jaar gevangenisstraf. Nou dan heb je in NL wel iets serieus gedaan. Niet n foutje.
Wat als dat meisje niet daar is gestorven. Maar in dat huis wat nog in onderzoek is in Almelo. En ze haar met die bus naar dat slootje hebben gebracht. Dat denk ik.
Ik las ergens dat het vrijwel onmogelijk was om op die plek met een auto te komen? Laat staan met een bus dan. En waarom dan de straat uitscheuren onderweg naar dat slootje? Als ik een lijk zou willen wegwerken zou ik me op z'n minst zo onopvallend mogelijk proberen te gedragen.quote:Op donderdag 14 januari 2021 21:38 schreef Kupelu het volgende:
Hum zwaar misdrijf zegt de politie. Minimaal 12 jaar gevangenisstraf. Nou dan heb je in NL wel iets serieus gedaan. Niet n foutje.
Wat als dat meisje niet daar is gestorven. Maar in dat huis wat nog in onderzoek is in Almelo. En ze haar met die bus naar dat slootje hebben gebracht. Dat denk ik.
Denk denk ..... ja je hebt gelijk.quote:Op donderdag 14 januari 2021 21:45 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ik las ergens dat het vrijwel onmogelijk was om op die plek met een auto te komen? Laat staan met een bus dan. En waarom dan de straat uitscheuren onderweg naar dat slootje? Als ik een lijk zou willen wegwerken zou ik me op z'n minst zo onopvallend mogelijk proberen te gedragen.
Dat ben ik zeker met je eens ja.quote:Op donderdag 14 januari 2021 21:53 schreef Kupelu het volgende:
[..]
Denk denk ..... ja je hebt gelijk.
Maar ZWAAR misdrijf. Dan is het nooit een per ongeluk letseltje wat is toegebracht. Dan is ze vermoord. 2 jongens. En pa scheurt weg. Er is iets heel lelijks gebeurd.
Dus? We hebben al regelmatig bewezen dat we niet zo'n geweldig soort zijn hoor.quote:
Dat is vanaf de zijlijn natuurlijk. In blinde paniek handel je niet meer rationeel. Reken maar dat hij zich in blinde paniek verkeerde.quote:Op donderdag 14 januari 2021 21:45 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ik las ergens dat het vrijwel onmogelijk was om op die plek met een auto te komen? Laat staan met een bus dan. En waarom dan de straat uitscheuren onderweg naar dat slootje? Als ik een lijk zou willen wegwerken zou ik me op z'n minst zo onopvallend mogelijk proberen te gedragen.
Dan werd er niet vanuit officiële kanalen gesproken over een ernstig misdrijf waar zelfs 12 jaar op kan staan.quote:Op donderdag 14 januari 2021 19:01 schreef Gia het volgende:
[..]
Uiteraard. Denk sws niet dat er kwade opzet in het spel is.
Maar goed, dat weet je nog niet.
Mocht het om een sadistische moord gaan, door een verknipt persoon, dan denk ik hier uiteraard anders over.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |