Ja geen idee. Voor mijn gevoel heb ik dat echt al jaren niet meer gezien.quote:
mehquote:
omdat er drie man in Nederland dat etenquote:
ja het debiele broertje van de twix.quote:Op maandag 11 januari 2021 15:46 schreef gianni61 het volgende:
[..]
Ja geen idee. Voor mijn gevoel heb ik dat echt al jaren niet meer gezien.
Zijn toch die groene verpakkingen met die misvormde twix he?
Het is in Duitsland populairder ja, ook meer soorten te koop.quote:Op maandag 11 januari 2021 15:46 schreef dud0r het volgende:
[..]
meh
[..]
omdat er drie man in Nederland dat eten
Lijkt qua vorm op een Twix maar verder totaal niet.quote:Op maandag 11 januari 2021 15:46 schreef gianni61 het volgende:
[..]
Ja geen idee. Voor mijn gevoel heb ik dat echt al jaren niet meer gezien.
Zijn toch die groene verpakkingen met die misvormde twix he?
haal jij ze altijd in Duitsland?quote:Op maandag 11 januari 2021 15:47 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Het is in Duitsland populairder ja, ook meer soorten te koop.
[..]
Lijkt qua vorm op een Twix maar verder totaal niet.
Nee eigenlijk niet haha, maakt qua prijs niks uit en ik vind die met groene verpakking toch het lekkerste en die hebben we in NL ook (als enige soort).quote:
Ik koop standaard nu dit in Duitsland:quote:Op maandag 11 januari 2021 15:49 schreef gianni61 het volgende:
En tegenwoordig heb je van knoppers ook de nut bar, die zijn ook goed
scheelt weer een tripje over de grensquote:Op maandag 11 januari 2021 15:49 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Nee eigenlijk niet haha, maakt qua prijs niks uit en ik vind die met groene verpakking toch het lekkerste en die hebben we in NL ook (als enige soort).
Nee hoor want doe er tegenwoordig maandelijks boodschappen.quote:Op maandag 11 januari 2021 15:50 schreef dud0r het volgende:
[..]
scheelt weer een tripje over de grens
je moet de Nederlandse economie steunen!quote:Op maandag 11 januari 2021 15:50 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Nee hoor want doe er tegenwoordig maandelijks boodschappen.
Knoppers is altijd beter dan Hanuta.quote:Op maandag 11 januari 2021 15:50 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ik koop standaard nu dit in Duitsland:
[ afbeelding ]
Zijn nog lekkerder dan die van Knoppers.
Nee.quote:Op maandag 11 januari 2021 15:48 schreef Amarantha het volgende:
Misschien vinden alleen stoners het lekker.
Nee hoor, ik ookquote:Op maandag 11 januari 2021 15:48 schreef Amarantha het volgende:
Misschien vinden alleen stoners het lekker.
Andersom.quote:
Ik haal meeste van mijn boodschappen ook gewoon in NL hoor.quote:Op maandag 11 januari 2021 15:52 schreef dud0r het volgende:
[..]
je moet de Nederlandse economie steunen!
Maar snap wel dat je over de grens dingen haalt
quote:Op maandag 11 januari 2021 15:53 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Andersom.
Niet te hachelen die dingen.
laat even weten wanneer je weer stoned bent, dan dm ik je een fotoquote:Op maandag 11 januari 2021 15:54 schreef Amarantha het volgende:
Stoned is bijna alles toch wel lekker.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |