quote:Met de nieuwe dagelijkse talkshow Op1 begint de NPO 2020 met een frisse blik. Duiding van actualiteit en reflectie op de waan van de dag blijven een belangrijke plaats innemen op NPO 1. Wisselende duo’s ontvangen vanaf maandag 6 januari elke werkdag live rond 22.30 uur. En zondag 22:00. Gasten die het gesprek van de dag beheersen, van kunst tot politiek, van sport tot entertainment.
Op1 is een gezamenlijke productie van verschillende omroepen. De presentatie is in handen van onder anderen Hugo Logtenberg & Sophie Hilbrand, Tijs van den Brink & Giovanca Ostiana, Carrie ten Napel & Charles Groenhuijsen, Welmoed Sijtsma & Jort Kelder, Paul de Leeuw & Astrid Joosten
Met roulerende duo’s van verschillende afzenders onderstreept Op1 de veelzijdigheid van de NPO. Een herkenbaar programma met elke dag dezelfde vorm, en een wisselende signatuur. Dit nieuwe concept is een etalage van de vakkundigheid die de publieke omroep in huis heeft. Op1 wordt gepresenteerd door zeer ervaren krachten en aanstormend talent.
Op1 is een samenwerking tussen programmamakers van de deelnemende omroepen en de redactie van PAUW. Jeroen Pauw is zelf nauw betrokken bij het opzetten van de nieuwe talkshow en zal in een latere fase ook het programma gaan presenteren. Daarnaast wil hij ook andere programma’s voor de NPO gaan maken.
De duo's:
• Maandag: Hugo Logtenberg & Sophie Hilbrand (BNNVARA)
• Dinsdag: Tijs van den Brink & Giovanca Ostiana (EO)
• Woensdag: Carrie ten Napel & Charles Groenhuijsen (Omroep MAX)
• Donderdag: Welmoed Sijtsma & Jort Kelder (WNL)
• Vrijdag: Paul de Leeuw & Astrid Joosten (BNNVARA)
• Zondag: Welmoed Sijtsma & Jort Kelder (WNL)
https://op1npo.nl/vanavond
https://twitter.com/op1npo
quote:Op donderdag 7 januari 2021 17:35 schreef Szura het volgende:
[ afbeelding ]
De Lasbril is een dwaallicht
103 reacties genot op de tweet.quote:Op donderdag 7 januari 2021 17:35 schreef Szura het volgende:
[ afbeelding ]
De Lasbril is een dwaallicht
En het merendeel negatiefquote:Op donderdag 7 januari 2021 17:47 schreef Zipportal het volgende:
[..]
103 reacties genot op de tweet.
Steeds dezelfde teksten. Is er iemand anders te vinden?quote:Op donderdag 7 januari 2021 18:04 schreef Haaibaaike het volgende:
Willem Post was vanochtend bij"Goedemorgen Nederland" van WNL en zojuist bij "Tijdvoormax" is wel een goeie Amerika kenner..
Laat er in Godsnaam iemand aan tafel zitten die hem een veeg uit de pan geeft. Zou Annabel een 6wne-trui hebben?quote:Op donderdag 7 januari 2021 18:00 schreef Haaibaaike het volgende:
Is die Joost Eerdmans fan van Trump😠?
Van Rossem zit vanavond bij Jinek. (lol)quote:Op donderdag 7 januari 2021 20:47 schreef Szura het volgende:
Piet aartsleugenaar Hoekstra mag ook langskomen om lekker both sides te roepen en de schuld af te schuiven!!!!! Waarom zit Van Rossem er vanavond niet nog eens om die walgelijke inmengende hypocriet de oren te wassen?
Kunnen Nanninga en Eerdmans mooi hun FvD-contacten met Pete hernieuwen ten bate van Ja-sponsoring.quote:Op donderdag 7 januari 2021 20:47 schreef Szura het volgende:
Piet aartsleugenaar Hoekstra mag ook langskomen om lekker both sides te roepen en de schuld af te schuiven!!!!! Waarom zit Van Rossem er vanavond niet nog eens om die walgelijke inmengende hypocriet de oren te wassen?
Morgen de herhaling.quote:Op donderdag 7 januari 2021 20:52 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Van Rossem zit vanavond bij Jinek. (lol)
Dat is de herhaling van zondag nog.quote:Op donderdag 7 januari 2021 21:56 schreef tong80 het volgende:
[..]
Morgen de herhaling.
Nu Marcel van Roozmalen.
Klopt.quote:Op donderdag 7 januari 2021 22:02 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Dat is de herhaling van zondag nog.
Hoekstra spreekt prima Nederlands (bron Johan Derksen). Nergens voor nodig dus om Engels te praten.quote:Op donderdag 7 januari 2021 20:56 schreef monkyyy het volgende:
Gaan we lekker Americans speaken vanavond?
Misschien gaat hij in 2024 nog voor een tweede termijnquote:Op donderdag 7 januari 2021 22:35 schreef superniger het volgende:
Nog maar 2 weken TrumpGOD.
Helaas.
quote:Op donderdag 7 januari 2021 22:41 schreef monkyyy het volgende:
Trump heeft nog steeds geen toegang tot z'n socials
Frie de piepelquote:Op donderdag 7 januari 2021 22:42 schreef dvdfreak het volgende:
hij kan misschien een beetje Nederlands praten
Ja waarom nodigt men die vent nog uitquote:Op donderdag 7 januari 2021 22:46 schreef Rianne84 het volgende:
Deze man mag niets zeggen, waarom zit hij daar dan
Ze willen allebei de primetime hebben.quote:Op donderdag 7 januari 2021 22:54 schreef tralalala het volgende:
Jinek en OP1 topshow, waarom tegelijkertijd? SAD
Dat komt vooral door dat eerste interview waar hij stelde dat politici hier aan de lopende band in de fik worden gestoken.quote:Op donderdag 7 januari 2021 22:54 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Hoekstra is echt nooit serieus genomen he in Nederland en vooral uitgekotst.
Annabolquote:
Sowieso veel kale mannen aan tafel.quote:Op donderdag 7 januari 2021 22:59 schreef monkyyy het volgende:
Ik ben benieuwd naar de mening van die kale kok
Kaal en een volle baard is wel één van de betere looks.quote:Op donderdag 7 januari 2021 23:01 schreef MegaKaas het volgende:
[..]
Sowieso veel kale mannen aan tafel.
Nieuw diversiteitsquota?
Alle kappers zijn dicht.quote:Op donderdag 7 januari 2021 23:01 schreef MegaKaas het volgende:
[..]
Sowieso veel kale mannen aan tafel.
Nieuw diversiteitsquota?
Bakt er niks van.quote:Op donderdag 7 januari 2021 23:03 schreef Monolith het volgende:
Welmoed kan nog wel een paar lesjes bij de nonnen gebruiken.
En andere onzinnige uitspraken en die later weer gewoon ontkennen.quote:Op donderdag 7 januari 2021 22:56 schreef Van_Poppel het volgende:
Dat komt vooral door dat eerste interview waar hij stelde dat politici hier aan de lopende band in de fik worden gestoken.
Jort zei iets vanquote:Op donderdag 7 januari 2021 23:08 schreef Oostblokkert het volgende:
Heb ik een opmerking gemist of stelde het niet veel voor?
Ik ga hem terugspoelen haha.
Ik zag het meer als geintje, mar Piet vond het niet leukquote:Op donderdag 7 januari 2021 23:05 schreef chufi het volgende:
E
[..]
Every 4 years a riot in the Capitol....
Oooh, ja het kon een act zijn van Piet, al zag ik wel een traantje in zijn ogen.quote:Op donderdag 7 januari 2021 23:08 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Jort zei iets van
[..]
Ik zag het meer als geintje, mar Piet vond het niet leuk
Jort zei iets van 'A riot on the Capitol, every four years? No, no no.' Volgens mij interpreteerde Piet hem verkeerd.quote:Op donderdag 7 januari 2021 23:08 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Jort zei iets van
[..]
Ik zag het meer als geintje, mar Piet vond het niet leuk
Het viel idd verkeerd bij hemquote:Op donderdag 7 januari 2021 23:08 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Jort zei iets van
[..]
Ik zag het meer als geintje, mar Piet vond het niet leuk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |