abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_197235709
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2021 22:06 schreef crystal_meth het volgende:
Dus het RIVM onderzocht het herverpakken in kleinere hoeveelheden op -90° tot -70°, wat noodzakelijkerwijze een werkruimte op die temperatuur zou vereisen. En waarom?

Opnieuw verpakken zou toelaten het op meer plaatsen (in kleinere hoeveelheden) op -90° tot -70° te bewaren. Maar eens je besluit het te gebruiken moet je het ontdooien en heb je daarna nog maximaal 5 dagen. Of je het nu lokaal bewaart en ontdooit, of je belt een centraal verdeelpunt waar men de vereiste hoeveelheid ontdooit en dan via koerier levert maak weinig verschil, dat vervoer neemt hoogstens enkele uren in beslag, dan heb je geen 120 uren maar bvb nog 115 uren om het te gebruiken...
Zelfs al zou je van het RIVM kantoor naar puntje van Groningen moeten ben je daar nog binnen 2,5 uur. Dan heb je dus nog steeds 112,5 uur :)
pi_197235715
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2021 22:06 schreef trein2000 het volgende:
https://nos.nl/l/2363194

Kamer tegen de kop-of-muntwet.
Gelukkig maar. Helaas zullen we dit soort onzin vaker gaan zien.
pi_197235716
quote:
7s.gif Op dinsdag 5 januari 2021 22:02 schreef Fred het volgende:

[..]

Dat is een van de redenen waarom de lockdown niet werkt in Nederland: veel mensen vinden het teveel moeite om de boodschappen op een ander moment te doen als het druk is de supermarkt.

Hoewel het hier in de supermarkt wel goed gaat: er is hooguit een mannetje of 10 tegelijk binnen aan het winkelen.
Niet zozeer te veel moeite.

Alswel dat een aardig deel van werkend NL een baan heeft waarbij verwacht wordt acte de presence te geven tussen 8.00 - 17.00, van diegene die ervoor zorgt dat zij datzelfde eten kunnen kopen.

Menig werknemer hoeft echt niet tegen zijn werkgever te zeggen: beste werkgever ik ben er tussen 10.30 - 11.30 uur even vantussen want ik moet efkes boodschappen doen.

Of wat de rustigste tijden in de plaatselijke buurtsuper ook mag zijn.

En direct na werktijd is ook niet heel fijn als je kinderen hebt want die hebben dan HONGERRRR.
pi_197235727
quote:
7s.gif Op dinsdag 5 januari 2021 22:07 schreef Fred het volgende:

[..]

Want? Corona maakt een uitzondering voor drukke supermarkten?
Nee, wat je zegt over Nederlanders is niet waar. :)
pi_197235753
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 januari 2021 22:03 schreef Caland het volgende:

[..]

Mwah, ik woon om de hoek van een moskee en daar staat nog steeds vrijwel dagelijks de straat vol met auto’s.
Dat kan best, maar dat zegt niet zoveel over hoe het er gemiddeld genomen aan toe gaat en of jij nou net een standaard moskee te pakken hebt of een die uit de band vliegt.
  dinsdag 5 januari 2021 @ 22:09:45 #81
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_197235763
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2021 22:08 schreef Twinkle20 het volgende:

[..]

Niet zozeer te veel moeite.

Alswel dat een aardig deel van werkend NL een baan heeft waarbij verwacht wordt acte de presence te geven tussen 8.00 - 17.00, van diegene die ervoor zorgt dat zij datzelfde eten kunnen kopen.

Menig werknemer hoeft echt niet tegen zijn werkgever te zeggen: beste werkgever ik ben er tussen 10.30 - 11.30 uur even vantussen want ik moet efkes boodschappen doen.

Of wat de rustigste tijden in de plaatselijke buurtsuper ook mag zijn.

En direct na werktijd is ook niet heel fijn als je kinderen hebt want die hebben dan HONGERRRR.
Heb het idee dat het vooral druk is omdat iedereen verplicht (hier tenminste) zo’n kutkar moet pakken. Stuk lastiger afstand houden als je langs Greta van 84 moet die een kwartier aan het bepalen is welke kaas ze pakt terwijl haar man Hennie (86) met een lege kar erachter staat toe te kijken.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  dinsdag 5 januari 2021 @ 22:09:55 #82
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_197235771
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2021 21:41 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Omdat de toekomst en de kennis die je hebt telkens veranderen. Nu beloven dat je kan versoepelen met waarde X en Y levert gewoon valse beloftes op.
[..]
Zeg dat dan als Kabinet dat je er niet over wilt noch gaat zeggen ipv daaromheen draaien en de Tweedekamer daar niet over gaat/wil/kan antwoorden. Dat een dergelijke antwoord dan weer betekent dat het het Kabinet het kennelijk niet weet waar ze mee bezig is, moet het Kabinet dan voor lief willen nemen.

quote:
Jammer. En ook erg lelijk dat jij mijn zin weghaalt om er puntjes neer zetten.
FvD ... ...
Puntjes neerzetten is imo netjes aangeven dat wat er stond, wmb inhoudelijk irrelevant is door met mijn reactie buiten die [...] context te willen houden.
Wat heeft de vraag aan het Kabinet "onder welke voorwaarden maatregelen versoepelt kunnen worden?" nu te maken met de FvD opinie of eender elke andere partij ?

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
pi_197235780
quote:
7s.gif Op dinsdag 5 januari 2021 21:57 schreef Fred het volgende:

[..]

Ik zie het nog niet snel gebeuren, een lang leven lijkt voor veel mensen belangrijker dan een leuk leven.
hoi hooibaal
De uil van Minerva spreidt zijn vleugels bij 't vallen van de avond.
pi_197235781
quote:
7s.gif Op dinsdag 5 januari 2021 22:06 schreef Fred het volgende:

[..]

Er vast nog wel een andere supermarkt waar je heen kan gaan...
Waar 'al die anderen' al heen gaan.

Minder winkels om de burgers over te verdelen, betekent meer drukte overal.

Is geen hogere wiskunde.
  dinsdag 5 januari 2021 @ 22:10:41 #85
20849 Fred
Beroepschagrijn
pi_197235796
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2021 22:08 schreef MoreDakka het volgende:
Nee, wat je zegt over Nederlanders is niet waar. :)
Volgens mij wel, anders klaagde niemand meer dat de supermarkten druk zijn.
So we just called him Fred
pi_197235814
quote:
7s.gif Op dinsdag 5 januari 2021 22:10 schreef Fred het volgende:

[..]

Volgens mij wel, anders klaagde niemand meer dat de supermarkten druk zijn.
Het is geen Nederlands probleem.
pi_197235824
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2021 22:07 schreef Janneke141 het volgende:

[..]

Bijna volledig ook. Alleen de mensen met grijs of wit haar niet.
Eigenaardig, want Van Ark is een VVD-minister. Uit wiens koker komt dit dan?
Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2
pi_197235829
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2021 22:09 schreef vPlien het volgende:

[..]

Dat kan best, maar dat zegt niet zoveel over hoe het er gemiddeld genomen aan toe gaat en of jij nou net een standaard moskee te pakken hebt of een die uit de band vliegt.
Ik geloof (haha, geloof :P) direct dat de meeste kerken, moskeeën en andere religieuze instituten echt hun best doen. Het probleem zit 'm in de strengere, meer orthodoxe kerken e.d. die zeggen: Wij mogen nog gewoon 400 mensen ontvangen want normaal kunnen we er 1000 ontvangen.

Even los van of 't wel of niet bij wet verboden is, solidariteit is een belangrijk goed in het geloof. Door zelf met grote groepen mensen door te gaan houdt eigenlijk in dat je die solidariteit naar anderen niet wil tonen.
  dinsdag 5 januari 2021 @ 22:12:05 #89
20849 Fred
Beroepschagrijn
pi_197235830
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2021 22:10 schreef Twinkle20 het volgende:
Minder winkels om de burgers over te verdelen, betekent meer drukte overal.
Daarom worden burgers ook opgeroepen om zonder gezelschap boodschappen te doen, een rustig moment uit te zoeken én vooraf vast te bedenken wat wil je kopen.
So we just called him Fred
pi_197235831
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 januari 2021 22:07 schreef Noek het volgende:

[..]

Hartslagmeter om en boven de 90 krijg je een taser op je donder.
Geen gedonder meer.
Wel effectief, dan is die hartslag gelijk 0.
Hier had uw advertentie kunnen staan! -- On a hot summer night, would you offer your throat to the wolf with the red roses?
pi_197235842
Oh ja, laten we weer even lezen hoe typisch Nederlands Nederlanders zijn waar geen hond zich in herkent. Hoi Fred!
Go hard or go home
  dinsdag 5 januari 2021 @ 22:12:36 #92
20849 Fred
Beroepschagrijn
pi_197235847
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2021 22:11 schreef MoreDakka het volgende:
Het is geen Nederlands probleem.
Het is óók een Nederlands probleem.
So we just called him Fred
pi_197235851
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2021 22:00 schreef chratnox het volgende:

[..]

Ik zei (weet niet de exacte woorden meer): "Er hebben al meerdere gebruikers in dit topic genoemd dat het tijdens het griepseizoen in het VK ook een rommel is"

Dat was voornamelijk als reactie op het einde van je post, waarin je eigenlijk iedereen die het niet met je eens was droevig noemde (de smiley gaf prima aan hoe je erin stond). Dat is nergens voor nodig.
De NHS is altijd gewoon een rommeltje geweest,. Elk jaar liggen met het griepseizoen de ziekenhuizen vol en zijn er grote koppen in de krant over de problemen. Maar ook in de andere jaargetijden is het een probleem. Voorbeeld me tante had veel pijn in der rug wordt voor een röntgen foto doorgestuurd naar het ziekenhuis 1 maand wachttijd. Haar werkgever heeft het betaald om het in een privékliniek te doen en die bleek gebroken te zijn. Me oom had een plekje op zijn hand wat huidkanker kon zijn een afspraak bij de huisarts 3 maanden wachttijd. Hij is toen een week lang elke ochtend naar het inloopspreekuur gegaan in de hoop is een keer aan de beurt te komen. Dus dat zegt genoeg.
  dinsdag 5 januari 2021 @ 22:13:02 #94
346939 Janneke141
Green, green grass of home
pi_197235855
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2021 22:11 schreef DireStraits7 het volgende:

[..]

Eigenaardig, want Van Ark is een VVD-minister. Uit wiens koker komt dit dan?
Goeie vraag, want de VVD-fractie heeft, volgens de NOS, echt tegen gestemd. Het zal wel een CDA-grapje geweest zijn, want die stemden wel voor. En hebben ook de grootste ouderen-achterban natuurlijk.
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
pi_197235856
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2021 22:05 schreef popje het volgende:

[..]

Handhaven in de paden van de Kruidvat... dan shop je daar toch niet?
Luiersssss. En doekjes.

Enige reden. Helaas. Nog een paar jaar en ben er van af.
pi_197235863
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 januari 2021 22:06 schreef Cesare-Borgia het volgende:

[..]

Ik las dat mensen met een auto immuunziekte het astrazenica vaccin beter kunnen skippen. Waarom is dit precies?
Geen idee. Waar las je dat?
Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2
  dinsdag 5 januari 2021 @ 22:13:31 #97
20849 Fred
Beroepschagrijn
pi_197235871
quote:
10s.gif Op dinsdag 5 januari 2021 22:12 schreef Noek het volgende:
Oh ja, laten we weer even lezen hoe typisch Nederlands Nederlanders zijn waar geen hond zich in herkent. Hoi Fred!
Tja, het is anders wel het gedrag dat we laten zien met zijn allen.
So we just called him Fred
pi_197235883
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2021 22:13 schreef Janneke141 het volgende:

[..]

Goeie vraag, want de VVD-fractie heeft, volgens de NOS, echt tegen gestemd. Het zal wel een CDA-grapje geweest zijn, want die stemden wel voor. En hebben ook de grootste ouderen-achterban natuurlijk.
Eigenaardig.
Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2
  dinsdag 5 januari 2021 @ 22:13:56 #99
20849 Fred
Beroepschagrijn
pi_197235884
Hoeveel verlenging zouden we trouwens gaan krijgen van de lockdown?

3 weken? een maand?
So we just called him Fred
pi_197235898
quote:
7s.gif Op dinsdag 5 januari 2021 22:12 schreef Fred het volgende:

[..]

Het is óók een Nederlands probleem.
Dat is in ieder geval duidelijker. Dus vanaf nu geen verwarring meer :D
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')