elangodquote:Op maandag 4 januari 2021 00:32 schreef Elan het volgende:
[..]
Winkels hadden al maanden dezelfde restricties. Daarbij geloof ik gewoon niet dat je in een HEMA met maximaal 30 mensen, adstandsrestricties en mondkapjes überhaupt Corona kunt krijgen. Mocht dat wel het geval zijn mogen we ons testbeleid ook wel gaan herzien want de stelregel is 30 minuten in een ruimte met iemand met corona is risicovol en dan moet je je laten testen.
Scholen zijn gewoon veel te lang als heilige huisjes neergezet waardoor er niet objectief naar is gekeken welke rol ze spelen. Gommers zei begin oktober al dat middelbare scholieren net zo besmettelijk zijn als volwassenen, hoe kun je dan in godsnaam leerlingen elke dag 8 uur zonder beperkingen of bescherming in slecht geventileerde ruimtes samen laten komen zonder jezelf achter de oren te krabben of dat wel verstandig is.
Feit dat er nog steeds mensen (zoals jou) zijn die in deze fase waarin de ziekenhuizen dreigen te overtromen blijven volharden in hun riedeltje dat scholen essentieel zijn, en dus weer ten koste van alles open moeten blijkt wel weer mee hoe hardnekkig dat wegkijken is. Leerachterstanden zijn vervelend maar niet onoverkomelijk, laat staan belangrijker dan de volksgezondheid.
Kun je niet stellen dat het leven vroeger duurder was. Over het algemeen is het nu duurder.quote:
jupquote:Op maandag 4 januari 2021 00:33 schreef Gia het volgende:
[..]
Kun je niet stellen dat het leven vroeger duurder was. Over het algemeen is het nu duurder.
Akkoord, de hypotheekrente is laag, maar de huizenprijzen rijzen de pan uit.
Nopequote:Op maandag 4 januari 2021 00:28 schreef raptorix het volgende:
[..]
Als je je kinderen niet zelf een paar weken les kunt geven, dan hebben we inderdaad de essentie van het probleem omschreven.
bron?quote:Op maandag 4 januari 2021 00:33 schreef Mammietje het volgende:
Ik vind dat deze discussie op een zeer onaangename manier gevoerd wordt hier, maar het is misschien wel een discussie die gevoerd moet worden als nu blijkt dat kinderen net zo besmettelijk zijn als volwassenen.
Misschien moet er gekeken worden naar de basisschool-ouders die hun kinderen wel thuis willen en kunnen houden (met een eventueel ingevoerde 'speelbubbel') zodat de overige kinderen naar school kunnen en meer ruimte onderling kunnen houden?
Het lijkt me dat het ook niet zo door kon gaan hoe het tot nu toe gaat ALS het nu zoveel besmettelijker is- ook onder de kinderen. Ook op de middelbare mogen nu echt wel eens wat meer regels ingevoerd worden.
Nu wel, omdat bijna elk stel met z'n tweeën werkt.quote:Op maandag 4 januari 2021 00:32 schreef raptorix het volgende:
Vroeger was het bijzonder als je op een vliegreis ging, had bijna niemand een nieuwe auto en werd een kapotte broek gewoon gemaakt, daarnaast kochten mensen niet elke 3 jaar een nieuwe TV.
nee, dat is niet de oorzaak van het feit dat vliegen goedkoper/toegankelijker isquote:Op maandag 4 januari 2021 00:34 schreef Gia het volgende:
[..]
Nu wel, omdat bijna elk stel met z'n tweeën werkt.
Dat ruimt wel lekker op in de stoorzenders dan 😈quote:Op maandag 4 januari 2021 00:24 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Die krijgen een hartaanval denk ik
En doen ze dat omdat ze werken zo belangrijk vinden, of dat die luxe er moet zijn (uiteraard inclusief een roedel kinderen)quote:Op maandag 4 januari 2021 00:34 schreef Gia het volgende:
[..]
Nu wel, omdat bijna elk stel met z'n tweeën werkt.
Dit jaquote:Op maandag 4 januari 2021 00:34 schreef Evenstar het volgende:
Of wij accepteren gewoon dat iedereen in een andere situatie zit ....
Niemand en niks was voorbereid op een pandemie. Ondernemers en/of gezinnen die nu om wat voor reden dan ook in de problemen komen waren een jaar geleden misschien wel bezig om hun dromen waar te maken.
Heb zelf weinig last van alle maatregelen, maar dat wil niet zeggen dat ik geen begrip kan of wil tonen naar andere situaties. Niet iedereen die nu in de problemen zit is dom, of heeft het kut aangepakt, of snapt het niet etc. etc
Klopt, zaken zoals vliegen, kleding, communicatie zijn vrijwel allemaal goedkoper geworden door prijstransparantie.quote:Op maandag 4 januari 2021 00:35 schreef aTypisch het volgende:
[..]
nee, dat is niet de oorzaak van het feit dat vliegen goedkoper/toegankelijker is
En misschien moeten dan mogelijke broedplaatsen voor het virusje dan ook weer even dicht. Zoals scholen.quote:Op maandag 4 januari 2021 00:37 schreef Molo het volgende:
[..]
Dit ja
Het ís gewoon klote en enorm moeilijk om op te gaan lossen tot voldoende mensen gevaccineerd zijn.
Die vergelijkingen zijn naar en niet helpend. Lekker solidair, tot je eigen vierkante meter eindigt.
De pandemie is het probleem, laten we hopen dat we daar zsm weer uit komen en elkaar steunen daarin
Hebben julile alweer beren huispakken voor volwassen? Rits is stukquote:Op maandag 4 januari 2021 00:39 schreef Sfancta het volgende:
Nee grapje, morgen weer naar de kruidvat achter de kassa staan.
Vrouwen kappen met werken en thuisblijvenquote:Op maandag 4 januari 2021 00:35 schreef raptorix het volgende:
[..]
En doen ze dat omdat ze werken zo belangrijk vinden, of dat die luxe er moet zijn (uiteraard inclusief een roedel kinderen)
ESSENTIËLE WERKERSquote:Op maandag 4 januari 2021 00:39 schreef Sfancta het volgende:
Nee grapje, morgen weer naar de kruidvat achter de kassa staan.
Mensen hebben echt geen flauw benul wat zo'n lockdown waarin we nu zitten kost.quote:
niet dat ze dan na die 'opleiding' tot gender specialist ergens aan de bak kunnen, maar dat is voor latere zorgquote:Op maandag 4 januari 2021 00:40 schreef Elan het volgende:
[..]
Mensen hebben echt geen flauw benul wat zo'n lockdown waarin we nu zitten kost.
Als de koters maar naar school oprotten.
Je kunt je inderdaad afvragen wat het nut van kinderen krijgen is.quote:Op maandag 4 januari 2021 00:40 schreef Molo het volgende:
[..]
Vrouwen kappen met werken en thuisblijven
Kinderen euthanaseren
Mocht je dan corona krijgen hoef je niet naar de IC want van dat geld wat je overhoudt en de tijd die je vrouw heeft kan ze je prachtig top verzorgen in de thuissituatie
Opgelost
Ehm... jij hebt het nieuws niet gevolgd de afgelopen dagen zeker?quote:Op maandag 4 januari 2021 00:34 schreef aTypisch het volgende:
[..]
bron?
als dat zo is moeten de scholen dicht
en de kroegen open, om en om is wel zo eerlijk
Dat sowieso, maar dat vind ik losstaan van de discussie of ouders wel/niet in de problemen kunnen komen.quote:Op maandag 4 januari 2021 00:40 schreef aTypisch het volgende:
[..]
En misschien moeten dan mogelijke broedplaatsen voor het virusje dan ook weer even dicht. Zoals scholen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |