Ik val juist af als ik drink, maar ik drink ook op een andere manier dan jij. Er zit geen rem op, dat is het probleem bij veel mensen hier, ben nu weer een beetje op gewicht (72kg/185cm). Ben overigens sowieso al m'n hele leven vrij licht voor m'n lengte. Dit (vrij slechtequote:Op donderdag 28 januari 2021 07:49 schreef Twiitch het volgende:
Eerste maand zit er alweer bijna op inderdaad. Easy peasy. Al jaren trek ik het door tot de carnaval maar dit jaar vieren we dat toch niet dus geen idee wanneer ik weer een glaasje pak. Zal wel zijn wanneer de zon zich weer eens fatsoenlijk laat zien, dan wil ik gewoon een koud biertje wanneer we in de tuin zitten ofzo.
Merk er lichamelijk of geestelijk net zoals altijd niks van behalve dan dat ik toch weer een paar kilo kerstvakantiegewicht kwijt ben. Ik snap alleen nooit zo goed hoe dat komt, ik drink echt enkel in het weekend en zuip dan ook geen krat leeg ofzo.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Qua tekst dan (everytime I drink I drink like an alcoholic).
Koffie en thee mostly. Water met iets siroop. Weekend soms 0.0 ipa biertje.quote:Op donderdag 28 januari 2021 20:55 schreef Ypmaha het volgende:
Wat drinken jullie nu eigenlijk als jullie dorst hebben?
's Morgens heb ik altijd last van een schrale keel, dus begin met een thee als m'n brood ontdooit, dan een glas melk bij het ontbijt en een uurtje erna een koffie. Rest van de dag vooral ranja of gewoon water.quote:Op donderdag 28 januari 2021 20:55 schreef Ypmaha het volgende:
Wat drinken jullie nu eigenlijk als jullie dorst hebben?
Dat zou ik ook graag willen, ook geprobeerd, maar lukte niet, hoop wel dat het me ooit lukt, om in ieder geval niet er altijd mee bezig te moeten zijn of te moeten vertellen dat je "niet drinkt" en dus "een probleem" hebt.quote:Op vrijdag 29 januari 2021 07:03 schreef Avianflu het volgende:
Hier vorig weekend wat gedronken. Dus de hele maand niet drinken niet gehaald. Hield het echter bij 2 drankjes en had daar eigenlijk ook geen moeite mee.
Daarna ook geen drang gehad om te drinken.
Ik zou het echt fijn vinden als ik gwn 1-2 keer per maand 1-2 drankjes kan nemen en klaar.
Al met al ben ik nog tevreden met mezelf dus.
Liters thee. En soms een alcoholvrij biertje, maar dat vind ik niet bijzonder lekker. Er zijn wel heel veel varianten tegenwoordig dus misschien kom ik de juiste nog tegen.quote:Op donderdag 28 januari 2021 20:55 schreef Ypmaha het volgende:
Wat drinken jullie nu eigenlijk als jullie dorst hebben?
Voor de mensen die echt januari vol hebben gehouden, dus ook dit weekend, scheelt het wel dat februari begint met een maandag, als januari zou eindigen op vrijdag denk ik dat sommige meteen zaterdag los gaanquote:Op zondag 31 januari 2021 11:07 schreef xFriendx het volgende:
Laatste dagje als je dry january doet. Meestal trok ik de lijn nog even door. Ook nu wel weer.
Ongeveer 40 koppen koffie per dagquote:Op donderdag 28 januari 2021 20:55 schreef Ypmaha het volgende:
Wat drinken jullie nu eigenlijk als jullie dorst hebben?
Knap Raptorix! En ook fijn dat je een soort beloning ziet in dat geestelijk helder voelen.quote:Op dinsdag 2 februari 2021 01:43 schreef raptorix het volgende:
Ik ben sinds begin november gestopt met drinken, tot nu toe 0,0 gedronken, was ook wel een hele zware drinker, veel drinken is zelfs een understatement. Ik voel me een heel stuk gezonder, enige probleem is dat ik nu erg veel koffie drink, en langer slaap, normaal sliep ik altijd uurtje of 5 en was dan fris en fruitig wakker nu slaap ik meestal 7 uur, maar moet vaak ook overdag nog een paar uur slapen, kennelijk moet mijn lichaam nog steeds wennen. Positief effect is dat ik een stuk leuker persoon schijn te zijn en dat ik me geestelijk veel helderder voel. Eigenlijk ook weinig drang naar alcohol, alleen af en toe wel een verveeld/leeg gevoel, maar komt waarschijnlijk ook door al het corona gezeik waar iedereen wel een beetje klaar mee is.
Wow. En je valt 's avonds ook nog gewoon in slaap?quote:Op dinsdag 2 februari 2021 01:46 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ongeveer 40 koppen koffie per dag![]()
Ik heb sinds een paar weken een mooi automatisch apparaat, en daar gaat ongeveer 2 kilo bonnen per week doorheen. Daarnaast ben ik niet zo van de fris en drink vooral kokoswater en kokosdrank.
Ja hoor slaap prima op koffie, vooral ook al omdat ik dat mijn hele leven doe, duurde denk ik ongeveer een week of 2 voordat ik weer echt helder werd, maar ik kon eigenlijk altijd wel alles op de automagiche piloot doen.quote:Op dinsdag 2 februari 2021 21:42 schreef t-star het volgende:
[..]
Wow. En je valt 's avonds ook nog gewoon in slaap?
Had je trouwens die dat geestelijk heldere gevoel meteen vanaf het begin? Of duurde het even voordat je lichaam ge-/ontwend was?
Nog steeds helemaal niks qua alcohol?quote:Op zaterdag 6 maart 2021 21:02 schreef JDx het volgende:
Ik kan nu juist heel goed met weinig slaap, ben heel vaak 's avonds tot laat nog bezig met wat hobby gedoe, beetje 3D visualisatie, soms een filmpje/serie of gamen en vroeg wakker en dan lekker ontbijtje met thee, melk en later een koffie.
Wat ik vooral lastig vind is dat ik vaak zin heb in iets lekkers 's avonds, maar chips of chocola voldoet niet, maar weet ook niet wat wel. Qua drinken ook, ben niet echt fan van frisdranken enzo.
Ja helaas wel, nu al tijd niet hoor, maar sinds 2 november heb ik twee korte terugvallen gehad (kerst en januari), snel weer herpakt gelukkig, ben nu ook gewoon echt heel fit, fiets veel, zorg dat ik ondanks Corona elke dag buiten kom en toch nog even mensen zie (bij ouders eten of naar de winkel), anders is het echt verrot als je alleen woont momenteel.quote:Op zaterdag 6 maart 2021 21:44 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Nog steeds helemaal niks qua alcohol?
Ik drink elke avond een liter thee.
Drink af en toe (1-2 x per week) wel maar verder dan 3 glazen ben ik niet gekomen sinds 1 januari.
Bedenk mij eigenlijk nu pas dat ik er ook helemaal niet meer mee bezig ben, wel of niet drinken. Als ik ergens ben drink ik 1-3 drankjes. Gisteren had ik een eenpersoons flesje wijn in huis gehaald. Verder denk ik er eigenlijk niet meer aan.
Ja, heeft toch ook met je persoonlijkheid te maken denk ik. Ik zoek ook graag de kick op. Alcohol, fanatiek sporten, mannen, spontane ondoordachte uitjes/reizen etcetera.quote:Op zaterdag 6 maart 2021 22:24 schreef JDx het volgende:
[..]
Ja helaas wel, nu al tijd niet hoor, maar sinds 2 november heb ik twee korte terugvallen gehad (kerst en januari), snel weer herpakt gelukkig, ben nu ook gewoon echt heel fit, fiets veel, zorg dat ik ondanks Corona elke dag buiten kom en toch nog even mensen zie (bij ouders eten of naar de winkel), anders is het echt verrot als je alleen woont momenteel.
Merk wel dat hoe langer ik niet drink hoe meer ik denk ach ik kan het ook gewoon wel, paar glazen, maar het spreekt me niet aan, omdat ik weet dat ik van 2-3 glazen niks voel, dus dan vind ik het nutteloos.
Zou het misschien alleen doen voor dat warme gevoel van een slokje whisky of wodka, maar dan zou ik echt vlak voor sluiting van de winkels een klein flesje moeten kopen van 20cl ofzo, zodat ik ook niet als ik de smaak te pakken krijg alsnog een grotere fles ga halen. Ook trekt mijn brein dat niet, omdat ik bij bijna alles altijd de uiteindelijk goedkoopste optie neem, zoals jaarverpakkingen afwasblokjes, zojuist nog 40 theezakjes ipv 20 voor slechts een paar cent meer.
Ben er verder ook niet echt veel mee bezig, juist veel bezig met andere dingen, al merk ik wel dat die ook weer verslavend zijn, zoals gamen, van een win/kill krijg je ook zo'n soort kick, als het een dag niet gaat, vind ik er niks meer aan en verveel ik me opeens weer. En wat ik zei, 's avonds een glas ranja ofzo is echt niks aan, ook niet heel lekker ofzo.
Haha precies, heb een keer met drank op een vlucht geboekt de volgende middag, werd wakker 4 uur voor de vlucht ofzo, besefte even later dat ik dat geboekt had, zwembroek, paar onderbroeken en wat tshirts in een rugzakje, naar schiphol, daar flesje wijn gekocht tegen de kater, in vliegtuig 2 wodka, vanaf Ibiza ingelogd op de m'n werk dat ik de aankomende week vrij ben.quote:Op dinsdag 9 maart 2021 20:42 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Ja, heeft toch ook met je persoonlijkheid te maken denk ik. Ik zoek ook graag de kick op. Alcohol, fanatiek sporten, mannen, spontane ondoordachte uitjes/reizen etcetera.
Op de ene of andere manier heb ik dat ook gewoon nodig een uitspatting af en toe, anders kak ik mentaal helemaal in.
Ik vind dat soort reisverhalen wel mooi, en inderdaad ook echt leuke dingen meegemaakt met een slok op. Dat maakt het juist zo dubbel.quote:Op dinsdag 9 maart 2021 20:58 schreef JDx het volgende:
[..]
Haha precies, heb een keer met drank op een vlucht geboekt de volgende middag, werd wakker 4 uur voor de vlucht ofzo, besefte even later dat ik dat geboekt had, zwembroek, paar onderbroeken en wat tshirts in een rugzakje, naar schiphol, daar flesje wijn gekocht tegen de kater, in vliegtuig 2 wodka, vanaf Ibiza ingelogd op de m'n werk dat ik de aankomende week vrij ben.
Daar slippers en een grote handdoek gekocht, hotel was lastig, maar wel gevonden, kon daar 1 nacht blijven en volgende dag verder zoeken, maar bleek dat ik daar de hele week kon blijven voor de "deal" prijs van die nacht.
Ook wel eens na het stappen rechtstreeks naar het strand geweest met een groep, nja de vaagste ideeen, had ook altijd zo'n plaatje, Alcohol, because no great story starts with eating a salad ofzo.
Ben nu wel wat ouder en rustiger en het scheelt dat ook niks kan. Niet op vakantie, niet aangeschoten naar de kroeg.
Daarnaast ben ik veel met m'n hobby's bezig, die heb ik langzamerhand weer opgepakt de laatste maanden.
Nja en veel gamen, maar dat is ook wel een soort van verslaving, moet echt ff gamen tussendoor om te relaxen, moet wel altijd iets van spanning zijn, dingen die gebeuren, als er niks gebeurt kak ik ook in.
Ben ook even bijna gokverslaafd geweest (juist toen ik heel lang nuchter was), maar dat heb ik wel kunnen relativeren, dat de bank altijd wint zeg maar. Win = kick, meer willen winnen, verlies = kut, verlies goed willen maken.
Ja, maar ook echt gewoon geniale dingen die ik nog in geur en kleur kan navertellen, wakker worden op plekken waarvan ik denk, waar ben ik. Maar weinig negatieve herinneringen, op het afgelopen jaar na toen het uit de hand liep.quote:Op dinsdag 9 maart 2021 21:02 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Ik vind dat soort reisverhalen wel mooi, en inderdaad ook echt leuke dingen meegemaakt met een slok op. Dat maakt het juist zo dubbel.
Briljantquote:Op dinsdag 9 maart 2021 21:13 schreef JDx het volgende:
[..]
Ja, maar ook echt gewoon geniale dingen die ik nog in geur en kleur kan navertellen, wakker worden op plekken waarvan ik denk, waar ben ik. Maar weinig negatieve herinneringen, op het afgelopen jaar na toen het uit de hand liep.
Werd een keer ergens wakker in de winter, m'n sjaal om, jas goed dicht, klaar om de kou te trotseren, doe de deur open, verwacht een ijzige wind, stond ik in de gang
Trekt gelukkig wel langzaam weg, maar blijf altijd in voor avontuur, niet weten wat de avond gaat brengen.
Of sowieso je hele leven, vaste baan, goed salaris, hele leven uitgestippeld, dan ben ik zo weer aan de drank. Daarom ook dat gamen, constant actie, kan me daar wel goed op concentreren en er helemaal in zitten, maar een film kijken zonder drank gaat lastig, met drank kijk ik er zo 2 achter elkaar.
Een film van 1,5 uur lukt trouwens vaak niet, maar 3 afleveringen van een serie van 30 minuten wel, omdat je niet vantevoren weet dat je er al aan vast zit ofzo. Op werk was ik ook altijd vanaf 's morgens de dag al aan het aftellen of indelen in blokken die ik moest overkomen.
Oh en (sommige) asmr filmpjes willen me ook nog wel eens tot rust brengen. Maar echt specifieke, rustige.
Dat is ook hier te merken moet ik je zeggen, een van de redenen waarom ik je altijd geprobeerd heb om te trollenquote:Op dinsdag 2 februari 2021 01:43 schreef raptorix het volgende:
Ik ben sinds begin november gestopt met drinken, tot nu toe 0,0 gedronken, was ook wel een hele zware drinker, veel drinken is zelfs een understatement. Ik voel me een heel stuk gezonder, enige probleem is dat ik nu erg veel koffie drink, en langer slaap, normaal sliep ik altijd uurtje of 5 en was dan fris en fruitig wakker nu slaap ik meestal 7 uur, maar moet vaak ook overdag nog een paar uur slapen, kennelijk moet mijn lichaam nog steeds wennen. Positief effect is dat ik een stuk leuker persoon schijn te zijn en dat ik me geestelijk veel helderder voel. Eigenlijk ook weinig drang naar alcohol, alleen af en toe wel een verveeld/leeg gevoel, maar komt waarschijnlijk ook door al het corona gezeik waar iedereen wel een beetje klaar mee is.
Ik lust geen bierr, ook al lang een bropleem denk ik.klasgenoten aan de drank toen ik 16 was en daarna pas mn eerste wodka toen ik 2000 was.quote:Op donderdag 28 januari 2021 07:49 schreef Twiitch het volgende:
Eerste maand zit er alweer bijna op inderdaad. Easy peasy. Al jaren trek ik het door tot de carnaval maar dit jaar vieren we dat toch niet dus geen idee wanneer ik weer een glaasje pak. Zal wel zijn wanneer de zon zich weer eens fatsoenlijk laat zien, dan wil ik gewoon een koud biertje wanneer we in de tuin zitten ofzo.
Merk er lichamelijk of geestelijk net zoals altijd niks van behalve dan dat ik toch weer een paar kilo kerstvakantiegewicht kwijt ben. Ik snap alleen nooit zo goed hoe dat komt, ik drink echt enkel in het weekend en zuip dan ook geen krat leeg ofzo.
Wat goed!! Ik herken je koffieprobleem maar ik heb het dan met cola, ik drink zeker een fles per dag weg op het moment, en ik denk dat dat komt omdat ik gewoon zin in wijn heb.quote:Op dinsdag 2 februari 2021 01:43 schreef raptorix het volgende:
Ik ben sinds begin november gestopt met drinken, tot nu toe 0,0 gedronken, was ook wel een hele zware drinker, veel drinken is zelfs een understatement. Ik voel me een heel stuk gezonder, enige probleem is dat ik nu erg veel koffie drink, en langer slaap, normaal sliep ik altijd uurtje of 5 en was dan fris en fruitig wakker nu slaap ik meestal 7 uur, maar moet vaak ook overdag nog een paar uur slapen, kennelijk moet mijn lichaam nog steeds wennen. Positief effect is dat ik een stuk leuker persoon schijn te zijn en dat ik me geestelijk veel helderder voel. Eigenlijk ook weinig drang naar alcohol, alleen af en toe wel een verveeld/leeg gevoel, maar komt waarschijnlijk ook door al het corona gezeik waar iedereen wel een beetje klaar mee is.
Ik ben 1 keer in mijn leven op AA meeting geweest, voor mij is het niks, ik vind het een beetje te overtrokken en heb er geen baat bij, ik kan maar 1 tip geven: Ritme.quote:Op dinsdag 16 maart 2021 09:41 schreef Smelfie het volgende:
[..]
Wat goed!! Ik herken je koffieprobleem maar ik heb het dan met cola, ik drink zeker een fles per dag weg op het moment, en ik denk dat dat komt omdat ik gewoon zin in wijn heb.
Iemand enig idee hoe je sterk blijft? Ik kan nu helaas niet naar AA meetings, de online meetings vind ik niks.
Draaiboek heb ik in de vorm van een bullet journal, ik heb eerst reguliere verslavingszorg gehad maar dat vond ik dus niks, het fijne van de aa vind ik dat het redelijk anoniem is. Een van de grotere problemen nu is inderdaad verveling, ik werk normaal gesproken in een casino maar we zijn al vanaf 14 dec dicht, ik probeer het ritme erin te houden maar dat blijvende vrije dag gevoel duurt nu wel heel erg lang en dus de verveling slaat toe en dat leid weer tot zin in wijnen en youtube filmpjes kijken. Ik ben nog niet onderuit gegaan en dat wil ik ook niet want voor mijn gevoel moet ik dan weer opnieuw beginnen.quote:Op dinsdag 16 maart 2021 09:43 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik ben 1 keer in mijn leven op AA meeting geweest, voor mij is het niks, ik vind het een beetje te overtrokken en heb er geen baat bij, ik kan maar 1 tip geven: Ritme.
Maak desnoods per week een draaiboek wat je gaat doen, verveling en gebrek aan regelmaat zijn vaak een oorzaak.
Ik heb zelf een kort traject gedaan mbt cognitieve gedragstherapie voor mij heeft het niet echt geholpen maar wellicht bij jouw wel, ik had het geluk dat ik bij een expert op dat gebied langs kon, een professor die het leuk vind om nog 1 dag per week praktijk te doen, het is ook niet zo heel lang, ik meen 8 keer 1.5 uur.quote:Op dinsdag 16 maart 2021 09:49 schreef Smelfie het volgende:
[..]
Draaiboek heb ik in de vorm van een bullet journal, ik heb eerst reguliere verslavingszorg gehad maar dat vond ik dus niks, het fijne van de aa vind ik dat het redelijk anoniem is. Een van de grotere problemen nu is inderdaad verveling, ik werk normaal gesproken in een casino maar we zijn al vanaf 14 dec dicht, ik probeer het ritme erin te houden maar dat blijvende vrije dag gevoel duurt nu wel heel erg lang en dus de verveling slaat toe en dat leid weer tot zin in wijnen en youtube filmpjes kijken. Ik ben nog niet onderuit gegaan en dat wil ik ook niet want voor mijn gevoel moet ik dan weer opnieuw beginnen.
Ik doe nu ook die cognitieve gedragstherapie, inderdaad iets van 8x1.5 uur is dat (werkboekje 2 van Andree van Emst (resultaten scoren / verslavingskunde Nederland))quote:Op dinsdag 16 maart 2021 09:57 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik heb zelf een kort traject gedaan mbt cognitieve gedragstherapie voor mij heeft het niet echt geholpen maar wellicht bij jouw wel, ik had het geluk dat ik bij een expert op dat gebied langs kon, een professor die het leuk vind om nog 1 dag per week praktijk te doen, het is ook niet zo heel lang, ik meen 8 keer 1.5 uur.
Heb jij op een specifieke datum gezegd, ik stop NU met drinken? Of weet je niet wanneer je gestopt bent met drinken? Wat was voor jou eigenlijk de reden om te stoppen?quote:Op dinsdag 16 maart 2021 09:43 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik ben 1 keer in mijn leven op AA meeting geweest, voor mij is het niks, ik vind het een beetje te overtrokken en heb er geen baat bij, ik kan maar 1 tip geven: Ritme.
Maak desnoods per week een draaiboek wat je gaat doen, verveling en gebrek aan regelmaat zijn vaak een oorzaak.
Ja mijn ouders die heel hard riepen: we willen ons geen zorgen meer maken.quote:Op woensdag 17 maart 2021 19:36 schreef Domme_Gans het volgende:
[..]
Heb jij op een specifieke datum gezegd, ik stop NU met drinken? Of weet je niet wanneer je gestopt bent met drinken? Wat was voor jou eigenlijk de reden om te stoppen?
Mijn moeder zei een keer vorig jaar dat ze wacht op een telefoontje dat ik dood ben gevondenquote:Op woensdag 17 maart 2021 21:58 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ja mijn ouders die heel hard riepen: we willen ons geen zorgen meer maken.
En je partner, wat vindt die van de situatie? (Je woonde toch samen met iemand uit Roemenie).quote:Op donderdag 18 maart 2021 10:06 schreef JDx het volgende:
[..]
Mijn moeder zei een keer vorig jaar dat ze wacht op een telefoontje dat ik dood ben gevonden
Ja Bulgrije die is al wegquote:Op donderdag 18 maart 2021 17:35 schreef Domme_Gans het volgende:
[..]
En je partner, wat vindt die van de situatie? (Je woonde toch samen met iemand uit Roemenie).
Mag ik je het boek van Allen Carr aanbevelen. Zoek aub op bol naar Allen Carr. Het is een geweldig boek.quote:Op woensdag 7 april 2021 21:19 schreef JDx het volgende:
En weer thuis na een lange week kliniek (crisisopname), godver het kan echt van super goed en fris en fruitig, actief, productief en super netjes in 1 klap weer omslaan.
Was wel weer een leerzame tijd en zeer confronterend, voelde me nog fit tussen alle zwaar verslaafden (wat ik eigenlijk zelf ook ben), maar als ik zie hoe erg het kan worden dan weet je toch wel dat je echt moet kappen met die rommel. Zaten overigens meer speed/coke/ghb etc gebruikers dan alcohol.
Maar goed, weten is iets anders dan je eraan houden. Morgen weer een afspraak voor hoe nu verder. Wacht al meer dan 4 maanden opeen doorverwijzing naar een instantie met oa psychs etc.
Nadeel vond ik zelf wel weer hoe snel ik er weer bovenop was, iedereen zei, jezus hoe jij binnen kwam en hoe je er nu bij loopt (na 2/3 dagen alweer), een wereld van verschil, eigenlijk moet ik aan de refusal of antabus, zodat ik echt echt doodziek ben als ik weer gebruik, nu bijgekomen met diazepam.
Goed van je dat je zo snel hulp hebt aanvaard en zo snel weer bent opgekrabbeld.quote:Op woensdag 7 april 2021 21:19 schreef JDx het volgende:
En weer thuis na een lange week kliniek (crisisopname), godver het kan echt van super goed en fris en fruitig, actief, productief en super netjes in 1 klap weer omslaan.
Was wel weer een leerzame tijd en zeer confronterend, voelde me nog fit tussen alle zwaar verslaafden (wat ik eigenlijk zelf ook ben), maar als ik zie hoe erg het kan worden dan weet je toch wel dat je echt moet kappen met die rommel. Zaten overigens meer speed/coke/ghb etc gebruikers dan alcohol.
Maar goed, weten is iets anders dan je eraan houden. Morgen weer een afspraak voor hoe nu verder. Wacht al meer dan 4 maanden opeen doorverwijzing naar een instantie met oa psychs etc.
Nadeel vond ik zelf wel weer hoe snel ik er weer bovenop was (want dan denk je na een tijdje het kan wel), iedereen zei, jezus hoe jij binnen kwam en hoe je er nu bij loopt (na 2/3 dagen alweer), een wereld van verschil, eigenlijk moet ik aan de refusal of antabus, zodat ik echt echt doodziek ben als ik weer gebruik, nu bijgekomen met diazepam.
Heb eigenlijk meteen toen ik voelde dat het fout ging gebeld, het gaat weer de foute kant op en door een afzegging (gebeurt heel veel op klinieken) kon ik bijna meteen terecht voor 8-10 dagen.quote:Op woensdag 7 april 2021 21:23 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Goed van je dat je zo snel hulp hebt aanvaard en zo snel weer bent opgekrabbeld.
sterkte kerelquote:Op zaterdag 10 april 2021 09:52 schreef JDx het volgende:
[ afbeelding ]
https://i.imgur.com/rmAHorm.mp4
Hoe is het nu?quote:Op zaterdag 10 april 2021 09:52 schreef JDx het volgende:
[ afbeelding ]
https://i.imgur.com/rmAHorm.mp4
Prima, super fit elke dag, slaap goed, maar gaan het volgende week toch even over Refusal hebben.quote:
Refusal zal wel goed kunnen helpen. Het is zeker het proberen waard!quote:Op donderdag 15 april 2021 00:31 schreef JDx het volgende:
[..]
Prima, super fit elke dag, slaap goed, maar gaan het volgende week toch even over Refusal hebben.
Ondanks dat ik totaal geen voorstander ben van medicatie. Neem zelfs geen paracetamol ofzo bij hoofdpijn.
Nog een paar dagen en dan zit het eerste maandje er alweer op, heb echt zooo fucking veel energie over, ik slaap 4 uur per nacht, en ook goed en diep, eerst vaak van 2 tot 6, nou dan nog even proberen te blijven liggen en half 7 eruit, maar de laatste tijd slaap ik best snel rond 0:00 al, alleen dan ben ik dus om 4:15 - 4:30 wakker en slaap ik niet meer.quote:Op maandag 19 april 2021 11:47 schreef Moonlight het volgende:
[..]
Refusal zal wel goed kunnen helpen. Het is zeker het proberen waard!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |