Niet omdat ze op tv mochten klagen, maar omdat ze valide argumenten leveren om het een goed besluit te vinden.quote:Op zondag 3 januari 2021 12:22 schreef VoMy het volgende:
[..]
Maar dat blijft niet per se zo, dat er genoeg vaccins zijn. Je geeft nu 40.000 vaccins weg aan mensen alleen maar omdat ze op tv mochten klagen dat ze graag vaccins wilden.
Dat ze op tv mochten klagen heeft absoluut de doorslag gegeven.quote:Op zondag 3 januari 2021 12:24 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Niet omdat ze op tv mochten klagen, maar omdat ze valide argumenten leveren om het een goed besluit te vinden.
Daar kun je het mee oneens zijn, maar dat is de reden dat ze dit besluit hebben genomen, niet omdat ze op tv mochten klagen.
Wij hebben kennelijk een ander idee van 'veel uitval' en wat de impacht kan zijnquote:Op zondag 3 januari 2021 12:24 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Bij bijna de helft is er helemaal geen uitval, en waar er wel uitval is is dat zeer beperkt. Bovendien heeft het nauwelijks effect op de daadwerkelijke bedrijfsvoering.
Dat denk ik wel. Maar als hun argument niet valide was, hadden ze kunnen klagen wat ze wilden, dan was er niets veranderd. Als nu de kroegbazen op tv gaan klagen, gaan ze niet ineens voorrang krijgen, omdat daar geen logica in zit.quote:Op zondag 3 januari 2021 12:25 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Dat ze op tv mochten klagen heeft absoluut de doorslag gegeven.
Er staat letterlijk dat tweederde zonder problemen vervanging heeft kunnen regelen.quote:Op zondag 3 januari 2021 12:26 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Wij hebben kennelijk een ander idee van 'veel uitval' en wat de impacht kan zijn
Daar ben ik het ook niet helemaal mee eens. 'De zorg' heeft inmiddels als sector een bijna mythische status gekregen. Het is de enige sector in Nederland die er nu toe doet. Daarom denk ik dat ook huisartsen zijn gaan klagen en waarschijnlijk ook gelijk krijgen en eerder een vaccin te krijgen.quote:Op zondag 3 januari 2021 12:27 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat denk ik wel. Maar als hun argument niet valide was, hadden ze kunnen klagen wat ze wilden, dan was er niets veranderd. Als nu de kroegbazen op tv gaan klagen, gaan ze niet ineens voorrang krijgen, omdat daar geen logica in zit.
En dat terwijl de horeca de afgelopen maand constant in het nieuws was.quote:Op zondag 3 januari 2021 12:29 schreef MoreDakka het volgende:
Het is de enige sector in Nederland die er nu toe doet.
Ze moesten echter wél vervanging zoeken. En een keer houdt het vinden van die vervanging natuurlijk op. Je kunt beter proberen te zorgen dat er geen vervanging nodig is.quote:Op zondag 3 januari 2021 12:27 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Er staat letterlijk dat tweederde zonder problemen vervanging heeft kunnen regelen.
Je kunt ook beter proberen te zorgen dat niemand corona krijgt. Nogal een dooddoener. Maar het punt werd gemaakt dat huisartsen met grote uitval te maken hadden. En dat dat voor druk op de zorg zou opleveren. Dat is ontkracht.quote:Op zondag 3 januari 2021 12:30 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ze moesten echter wél vervanging zoeken. En een keer houdt het vinden van die vervanging natuurlijk op. Je kunt beter proberen te zorgen dat er geen vervanging nodig is.
Wij verschillen van mening over wat grote uitval is.quote:Op zondag 3 januari 2021 12:32 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Je kunt ook beter proberen te zorgen dat niemand corona krijgt. Nogal een dooddoener. Maar het punt werd gemaakt dat huisartsen met grote uitval te maken hadden. Dat is ontkracht.
Nee, volgens mij mis je gewoon de context. Vergeleken met andere sectoren valt die uitval juist enorm mee. In de horeca is het 100% bijvoorbeeld.quote:Op zondag 3 januari 2021 12:33 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Wij verschillen van mening over wat grote uitval is.
quote:Op zondag 3 januari 2021 12:33 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Wij verschillen van mening over wat grote uitval is.
Dat je beter kunt proberen ervoor te zorgen dat niemand corona krijgt, is toch wat we doen? Met behulp van alle maatregelen, tot aan een lockdown toe?
Agree to disagree? Deze discussie begint wat vermoeiend te worden.quote:Op zondag 3 januari 2021 12:35 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Nee, volgens mij mis je gewoon de context. Vergeleken met andere sectoren valt die uitval juist enorm mee. In de horeca is het 100% bijvoorbeeld.
Ik denk dat ik er gewoon anders over denkquote:Op zondag 3 januari 2021 12:35 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Nee, volgens mij mis je gewoon de context. Vergeleken met andere sectoren valt die uitval juist enorm mee.
Je hebt een puntquote:Op zondag 3 januari 2021 12:37 schreef Scrummie het volgende:
[..]
[..]
Agree to disagree? Deze discussie begint wat vermoeiend te worden.
Dat vind ik dus heel kortzichtig. Wat mij betreft wordt de zorgsector veel te belangrijk gevonden op dit moment. Er is vrijwel geen aandacht voor andere sectoren.quote:Op zondag 3 januari 2021 12:37 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik denk dat ik er gewoon anders over denk
Bovendien vind ik dat het wel van belang is over welke sector we het hebben. Huisartsen zijn verantwoordelijk voor een belangrijk deel van de zorg in Nederland, en tegenwoordig ook een stuk corona-zorg, en dus is uitval in deze sector wel iets wat van belang is.
Dat zou idd een beetje gek en volslagen idioot zijn.quote:Op zondag 3 januari 2021 12:37 schreef 297534 het volgende:
Het zou wel grappig zijn als er een land was met een heel andere vaccinstrategie. Die bijvoorbeeld gaat beginnen met gezonde blanke mannen tussen de 25 - 45 jaar met een fulltime baan.
Potverdikkie, stel je voor. Stond eerst helemaal achteraan in de rij, en dan nu plots eens vooraanquote:Op zondag 3 januari 2021 12:39 schreef Noek het volgende:
[..]
Dat zou idd een beetje gek en volslagen idioot zijn.
Eind januari zou dit maar zo ons beleid kunnen zijn.
quote:Op zondag 3 januari 2021 12:39 schreef Noek het volgende:
[..]
Dat zou idd een beetje gek en volslagen idioot zijn.
Eind januari zou dit maar zo ons beleid kunnen zijn.
Op tv klagen nadat je intern je zin niet krijgt omdat je argumenten flinterdun zijn. Maar verder willen ze niet voorgetrokken worden ten koste van anderen hoor.quote:Op zondag 3 januari 2021 12:24 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Niet omdat ze op tv mochten klagen, maar omdat ze valide argumenten leveren om het een goed besluit te vinden.
Daar kun je het mee oneens zijn, maar dat is de reden dat ze dit besluit hebben genomen, niet omdat ze op tv mochten klagen.
In één week bij 60% van de huisartsen is er verzuim. 17% van het personeel. Dit is aan het begin van de huidige ellende, waar het nu dus steeds lastiger wordt om het verzuim op te vangen.quote:Op zondag 3 januari 2021 12:32 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Je kunt ook beter proberen te zorgen dat niemand corona krijgt. Nogal een dooddoener. Maar het punt werd gemaakt dat huisartsen met grote uitval te maken hadden. En dat dat voor druk op de zorg zou opleveren. Dat is ontkracht.
Ten koste van wie? Op dit moment ten koste van niemand, toch?quote:Op zondag 3 januari 2021 12:44 schreef VoMy het volgende:
[..]
Op tv klagen nadat je intern je zin niet krijgt omdat je argumenten flinterdun zijn. Maar verder willen ze niet voorgetrokken worden ten koste van anderen hoor.
het gaat altijd ten koste van zolang er een schaarste isquote:Op zondag 3 januari 2021 12:47 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ten koste van wie? Op dit moment ten koste van niemand, toch?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |