abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 31 december 2020 @ 18:58:02 #251
450559 Snowpea
moet je nog peulen?
pi_197140803
quote:
15s.gif Op donderdag 31 december 2020 18:52 schreef OProg het volgende:
Ik heb eigenlijk het vermoeden dat ze in Duindorp al het hele jaar samen klitten. Alleen dan net wat minder massaal en zonder dat het opvalt.
Duindorper klitten al 60 jaar samen, wat wil je zeggen?
  donderdag 31 december 2020 @ 18:58:19 #252
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_197140811
- RIVM verzint een (1) strategie op basis van een verkeerde aanname (nl. dat het Oxford-vaccin de eerste zou zijn)
- Als blijkt dat Pfizer eerst komt, moet Hugo de strategie omgooien en gaan de verpleeghuiszorg en mantelzorgers eerst (of daar geen mouw aan te passen was, laat ik hier even in het midden). Bovendien moet er nog een IT-systeem worden ontwikkeld omdat het RIVM wil kunnen bijhouden wie welk vaccin heeft gekregen.
- Gezondheidsraad blijft erbij dat ouderen/zwakkeren eerst moeten, maar ziekenhuispersoneel begint te lobbyen
- RIVM, bang dat zij ergens de schuld van zullen krijgen, begint ineens ook te blaten dat wel gelijk kan worden begonnen met het zkh-personeel.

Ik kan er niks aan doen, maar ik vind dat het RIVM nu maar even z'n mond moet houden hierover.
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_197140817
Hier staan welgeteld 40 man bovenop elkaar te zuipen :)

Werd net ook al een brandende pot vuurwerk tegen het raam gegooid :)
Alle Urkers het land uit! Deporteer de burgemeester! Hier werken wij aan uw afzinking!!
  Moderator donderdag 31 december 2020 @ 18:59:35 #254
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_197140842
quote:
1s.gif Op donderdag 31 december 2020 18:58 schreef BlackLining het volgende:
Hier staan welgeteld 40 man bovenop elkaar te zuipen :)

Werd net ook al een brandende pot vuurwerk tegen het raam gegooid :)
BEL 112!!!!
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_197140860
quote:
1s.gif Op donderdag 31 december 2020 18:58 schreef BlackLining het volgende:
Hier staan welgeteld 40 man bovenop elkaar te zuipen :)

Werd net ook al een brandende pot vuurwerk tegen het raam gegooid :)
Waar is 'hier'?
  donderdag 31 december 2020 @ 19:01:19 #256
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_197140876
quote:
Bron: nu.nl
Bijna één op de vijf huiskatten (19 procent) raakt waarschijnlijk besmet met het coronavirus als één of meerdere personen binnen een huishouden COVID-19 hebben. Bij honden gebeurt dat in ongeveer 14 procent van de gevallen. Dat blijkt uit een nog lopend onderzoek in opdracht van het ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit, meldt minister Carola Schouten donderdag in een Kamerbrief.
's Kijken hoe dat gaat (be)vallen bij de Corona (be)strijders.
Ik kan mij wat adviesjes herinneren in dit soort gevallen. ~O>

Ik zou de honden sws maar binnen aan het lijntje houden met dit vuurwerk en de katten niet verder op het spek binden.
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
  donderdag 31 december 2020 @ 19:02:12 #257
441090 crystal_meth
has new fav drug
pi_197140898
quote:
Is het wel verstandig om de alleroudsten eerst in te enten?

In een nieuw onderzoek gaat het ­Europees Centrum voor ziekte­preventie en -bestrijding (ECDC) na welke vaccinatiestrategie het doeltreffendst en efficiëntst is.

Door alle volwassenen in te enten kunnen we, samengeteld, heel wat levensjaren redden. Maar 80-plussers inenten is niet per se de meest ef­ficiënte strategie om levensjaren te redden, blijkt het rapport.

‘Het aantal gewonnen gezonde levensjaren is het belangrijkste criterium bij routinevaccinaties’, zegt professor gezondheidseconomie Philippe Beutels (UAntwerpen). ‘Al kijken we ook naar andere criteria, zoals sterfte en ziekenhuisbelasting. Maar bij covid-19 is de belasting van de ziekenhuis­capaciteit zo groot, dat die een ­hogere prioriteit krijgt. Daar hangt de hele samenleving vanaf, want het kan onrechtstreeks ook veel levensjaren kosten als de zorg niet gegarandeerd wordt.’

De 80-plussers eerst inenten is wel de efficiëntste strategie om het aantal opnames op intensieve zorg te verminderen, blijkt uit de berekeningen van het ECDC. Zeker als het vaccin wel tegen ziekte ­beschermt, maar niet tegen ver­dere besmettingen. Het helpt in dat geval ook om de meeste doden te vermijden.

80-plussers maken in Europa 7 procent van de bevolking uit. Door die relatief kleine groep in te enten, wordt 43 procent van de ­covid-19-doden vermeden.

[..]
Bron: De Standaard

Edit: ik neem aan dat het dit rapport betreft:
https://www.ecdc.europa.e(...)ation-strategies.pdf
are we infinite or am I alone
  donderdag 31 december 2020 @ 19:02:21 #258
450559 Snowpea
moet je nog peulen?
pi_197140903
quote:
0s.gif Op donderdag 31 december 2020 18:53 schreef RubenSosa het volgende:

[..]
-nee-
Zit jij even verkeerd. Ik ben 60 jaar oud, werk al 15 jaar in de zorg en woon 30 jaar in Scheveningen, ben het gewoon strontzat dat Scheveningers altijd zo negatief worden weggezet.

[ Bericht 6% gewijzigd door Momo op 31-12-2020 19:24:13 ]
pi_197140975
quote:
0s.gif Op donderdag 31 december 2020 18:45 schreef Fred het volgende:

[..]

Dat ze bij het RIVM graag op de stoel van minister willen zitten?
Dat ze het zat zijn om steeds de klappen voor de minister op te vangen.
zie email 27 oktober
  donderdag 31 december 2020 @ 19:05:33 #260
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_197140976
Totaal onverkoopbaar, dat door de overheid georganiseerde feest in Duindorp.

Onverkoopbaar aan al de mensen, die graag op de normale manier Oud en Nieuw hadden willen vieren, maar dat nu simpelweg niet kunnen wegens de maatregelen...
Onverkoopbaar aan al die mensen die in de horeca hun brood verdienen, maar nu al een paar maanden thuis zitten...
Onverkoopbaar aan iedereen uit de evenementenbranche, die nu al nog veel en veel langer thuis zitten...

Ik mag toch hopen dat dit nog een flink staartje gaat krijgen voor de verantwoordelijken.
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_197140995
quote:
15s.gif Op donderdag 31 december 2020 19:01 schreef Vallon het volgende:

[..]

's Kijken hoe dat gaat (be)vallen bij de Corona (be)strijders.
Ik kan mij wat adviesjes herinneren in dit soort gevallen. ~O>

Ik zou de honden sws maar binnen aan het lijntje houden met dit vuurwerk en de katten niet verder op het spek binden.
Ik opperde gisteren nog de suggestie dat er wellicht een mutatie voor katten en honden zou komen.

En nu? Afmaken? Net als de nertsen?
pi_197140997
quote:
0s.gif Op donderdag 31 december 2020 18:57 schreef Twinkle20 het volgende:
Maar ook nu weer wordt er wederom met 10 maten gemeten. Dat steekt me wel.

Een demonstratie tege corona maatregelen resulteert er nog net nier in dt je wordt weg geschoten met een waterkanon of wordt neergeknuppeld. Ook al houd je je wel netjes aan de 1,5 meter en mondkapje op en de hele rataplan.

Maar bij dergelijke feestjes wordt er niet opgetreden.

Laat alles los of trek alles gelijk. Dit zorgt alleen maar voor meer polarisatie. Als ik volgende week een demonstratie tegen de corona maatregelen wil doen waar dan ook in NL en ik maak kenbaar dat ik 1000 aanmeldingen heb waarbij keurig de 1,5 meter zal worden gehanteerd en mondkapjes worden gedragen, dan geeft niemand thuis.

En vanwege dat meten met 10 maten, ben ik er des te meer helemaal klaar mee.

Overigens gun ik die mensen hun feest ^O^
Als je dit plein leeg gaat vegen breekt de pleuris uit in Den Haag, krijg je nog meer rotzooi van
  donderdag 31 december 2020 @ 19:08:07 #263
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_197141047
quote:
0s.gif Op donderdag 31 december 2020 19:05 schreef trein2000 het volgende:

[..]

Dat ze het zat zijn om steeds de klappen voor de minister op te vangen.
Het is ook niet uit te leggen dat die vaccins met vrachtwagenladingen tegelijk de opslag in worden geschoven en dat men er gewoon niks mee doet. Ik snap best dat dat voor een zorgmedewerker ongelofelijk frustrerend moet zijn.
pi_197141070
quote:
0s.gif Op donderdag 31 december 2020 19:00 schreef Twinkle20 het volgende:

[..]

Waar is 'hier'?
Achtertuin van Grapperhaus.
pi_197141073
quote:
0s.gif Op donderdag 31 december 2020 18:52 schreef Fred het volgende:

[..]

Her RIVM is een adviesorgaan en adviezen kan je negeren.

Blijkbaar heeft het RIVM moeite om in zijn rol te blijven. Net zoals Kuipers en Gommers trouwens, die hebben ook alleen een adviesrol richting de minister.
Niet waar. Het RIVM is ook verantwoordelijk voor de uitvoering van de vaccinatie.
zie email 27 oktober
pi_197141118
quote:
0s.gif Op donderdag 31 december 2020 19:02 schreef crystal_meth het volgende:

[..]

Bron: De Standaard

Edit: ik neem aan dat het dit rapport betreft:
https://www.ecdc.europa.e(...)ation-strategies.pdf
Dit is een beetje ongemakkelijk en moeilijk voor de Nederlandse regering. Juist die 80+ groep wordt in Nederland allang niet meer genomen. Daarom zou het inenten van juist die groep weinig aan de IC opnames doen. Dat is alleen moeilijk hardop toe te geven dus men draait er wat omheen.
  donderdag 31 december 2020 @ 19:11:47 #267
450559 Snowpea
moet je nog peulen?
pi_197141126
quote:
2s.gif Op donderdag 31 december 2020 19:06 schreef Collide het volgende:

[..]

Als je dit plein leeg gaat vegen breekt de pleuris uit in Den Haag, krijg je nog meer rotzooi van
Heb ik al eerder gezegd in dit topic. Laat Duindorpers in Duindorp gewoon hun gang gaan. Heeft verder niemand last van. Al sinds de jaren '60 is het bal in Duindorp met Oudjaar, láát die mensen, heeft verder niemand last van!
pi_197141127
https://www.volkskrant.nl(...)aat-op-kan~bdbf2bd7/

Na de zomer, 2022, ik vind alles best, maar "eindift niet na de zomer" is minder hoopgevend lol

Oh wel, ik snap wat ze bedoelen 😆

Andere experts zeggen dit ook, maar ook zo goed als unaniem dat de maatregelen eindigen en de Vrijheid terugkeert eind volgend jaar/begin 2022, en daar gaat het om 😂

Dus, hoe groot achten jullie kans op gunstigste scenario met de jonge aan het roer? :O
#WeesGeenWhales
pi_197141134
quote:
0s.gif Op donderdag 31 december 2020 19:02 schreef crystal_meth het volgende:

[..]

Bron: De Standaard

Edit: ik neem aan dat het dit rapport betreft:
https://www.ecdc.europa.e(...)ation-strategies.pdf
Mwoah. De Nederlandse situatie wijkt op dit punt wel echt af hoor. We hebben hier amper 80 jarigen op de IC. Dat doen we niet.
zie email 27 oktober
  donderdag 31 december 2020 @ 19:12:01 #270
20849 Fred
Beroepschagrijn
pi_197141136
quote:
14s.gif Op donderdag 31 december 2020 18:56 schreef Tijn het volgende:
Ik denk niet dat Hugo de Jonge dit overleeft eerlijk gezegd. Zeker niet nu-ie heeft gezegd de komende dagen niet te gaan reageren op de brandbrieven.
Hij houdt het hoofd juist koel door niet als een kat in het nauw rare sprongen te maken.

En waarom zou je je als minister uit de naad werken voor de gezondheid van het land als de bevolking duidelijk laat merken het ook allemaal niet zo nou te nemen met alle maatregelen?
So we just called him Fred
pi_197141141
Er lijkt nu wel echt vlam in de pan te slaan rond de vaccinaties.
Also long time lurker first time poster hier.
  donderdag 31 december 2020 @ 19:12:54 #272
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_197141157
quote:
0s.gif Op donderdag 31 december 2020 19:11 schreef Confetti het volgende:

[..]

Dit is een beetje ongemakkelijk en moeilijk voor de Nederlandse regering. Juist die 80+ groep wordt in Nederland allang niet meer genomen. Daarom zou het inenten van juist die groep weinig aan de IC opnames doen. Dat is alleen moeilijk hardop toe te geven dus men draait er wat omheen.
Gelukkig worden er de komende weken zulke enorme ladingen vaccin geleverd dat zo'n groep snel ingeënt kan zijn. Zoveel hoogbejaarden zijn er nou ook weer niet in Nederland.
pi_197141160
quote:
2s.gif Op donderdag 31 december 2020 19:06 schreef Collide het volgende:

[..]

Als je dit plein leeg gaat vegen breekt de pleuris uit in Den Haag, krijg je nog meer rotzooi van
Dan suggereer je dat die demonstraten war ik het over heb, te braaf zijn? :?

Die zouden 'gewoon' wat geweldidadiger en grover moeten worden, opdat ze wel hun 'zin' krijgen :?
Want dan durft men niet te handhaven

Dat is mijn inziens het signaal wat nu afgegeven wordt

Ze kunnen complete stadions vol met hooligans nog omver blazen als het moet. Maar dit is ineens een brug te ver ofzo.

Zoveel broeken heb ik niet meer die me af kunnen zakken..

En dan maar afvragen waarom steeds minder mensen zich aan de maatregelen houden.

Ik denk dat voor vandaag internet maar weer uit gaat voor mij. Ik heb het helemaal gehad. Dan ben ik maar een egoist, heb ik bloed aan mijn handen en ben ik de zuurstof en verzorging op de ic nog niet waard.

Er gebeurt en gebeurde echt te veel wat niet recht gepraat kan worden.
  donderdag 31 december 2020 @ 19:13:39 #274
20849 Fred
Beroepschagrijn
pi_197141177
quote:
0s.gif Op donderdag 31 december 2020 19:09 schreef trein2000 het volgende:
Niet waar. Het RIVM is ook verantwoordelijk voor de uitvoering van de vaccinatie.
Dat maakt ze nog steeds geen minister.
So we just called him Fred
pi_197141200
quote:
0s.gif Op donderdag 31 december 2020 19:12 schreef Fred het volgende:

[..]

Hij houdt het hoofd juist koel door niet als een kat in het nauw rare sprongen te maken.

En waarom zou je je als minister uit de naad werken voor de gezondheid van het land als de bevolking duidelijk laat merken het ook allemaal niet zo nou te nemen met alle maatregelen?
Maar dat wordt wel van het ziekenhuispersoneel verwacht waarover hij de op een na hoogste verantwoordelijkheid heeft.


Dat het zo niet werkt snap ik ook wel maar wederom slaat hij hier voor de bühne een modderfiguur.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')