De EU bestaat volgens mijn laatste berichten nog....😉.quote:Op vrijdag 1 januari 2021 00:37 schreef beantherio het volgende:
De EU-zondebok is nu weg dus het complete businessmodel van UKIP en de rechtervleugel van de conservatieven is weggevaagd. Ik ben benieuwd op wie ze hun problemen nu gaan proberen af te wentelen.
Een organisatie waar men geen onderdeel van uitmaakt: zelfs de meest toegewijde Brexiteer zal moeite moeten doen om dat argument dan nog overeind te houden. Die files (ik neem dat je die voor Dover bedoeld) daar gaat de gemiddelde burger sowieso niets van merken. Het wegvallen van zijn baan of het verder afkalven van de NHS wel. En dan kun je niet meer naar de EU wijzen.quote:Op vrijdag 1 januari 2021 00:58 schreef Korenfok het volgende:
[..]
De EU bestaat volgens mijn laatste berichten nog....😉.
De UKIP riep op om Marine schepen tegen vissersboten in te zetten....Ik voor wacht nog veel van deze groep; elke minuut langere file nu is de schuld van de EU. Elk letter administratie extra komt door de EU.
https://nos.nl/artikel/23(...)lais-naar-dover.htmlquote:Obstakel
In de stad Calais, waar geld wordt verdiend aan reizigers van en naar het Verenigd Koninkrijk, vragen ondernemers en inwoners zich af wat de brexit voor hen gaat betekenen. "Het kan zijn dat klanten minder gaan komen omdat ze de douane en grens een obstakel vinden", zegt hoteluitbaatster Rachel Lannoy. "Of ze komen juist vaker om van de lagere tarieven te profiteren." Ze hoopt dat Calais een duty free-zone zal worden. De burgemeester heeft daar een verzoek voor gedaan.
Ik ben afgehaakt rond stap 16quote:Op vrijdag 1 januari 2021 09:47 schreef Em31 het volgende:
[ twitter ]
Interessant draadje. En mooi op tijd zo’n dag van te voren.
Check. Ik kan eerlijk gezegd geen andere legitieme reden bedenken. Op mijn kaart staat ook nog "Russen financieerden Brexit".quote:Op vrijdag 1 januari 2021 10:24 schreef Litpho het volgende:
Wie had “Brexit is oa. om de EU belasting regelgeving te vermijden” op de bingokaart?
De 1% zal er een extra fles champagne hebben ontkurkt afgelopen nacht. Gaat ze veel centjes schelen.quote:Op vrijdag 1 januari 2021 10:24 schreef Litpho het volgende:
[ twitter ]
Wie had “Brexit is oa. om de EU belasting regelgeving te vermijden” op de bingokaart?
quote:Op vrijdag 1 januari 2021 10:46 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Ik ben afgehaakt rond stap 16![]()
[ afbeelding ]
Denk het ook. Ik vind brexit debiel, maar voor mij persoonlijk is het (na afloop van Covid) alleen maar kassa.quote:Op vrijdag 1 januari 2021 10:54 schreef Perrin het volgende:
[..]
De 1% zal er een extra fles champagne hebben ontkurkt afgelopen nacht. Gaat ze veel centjes schelen.
Filmpje ook gezien ja.quote:Op vrijdag 1 januari 2021 11:04 schreef HiZ het volgende:
Ik zag eergisteren een man die een bedrijf had dat glasalen exporteerde naar de EU. 100% van zijn klanten zat in de EU. 8 werknemers werkloos omdat het realistisch niet meer mogelijk was om zijn waar in de EU te verkopen. Meneer had wel voor brexit gestemd. Hij wist niet of dat slim was geweest.
Was een van de mogelijkheden ontslag en sluiting van zijn bedrijf?quote:Op vrijdag 1 januari 2021 11:47 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Filmpje ook gezien ja.
Diezelfde man stond in de Brexit-campagne te vertellen wat een enorme mogelijkheden een Brexit zou brengen voor ondernemers als hij
Hahaha die is wel mooiquote:Op vrijdag 1 januari 2021 11:52 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Was een van de mogelijkheden ontslag en sluiting van zijn bedrijf?
Nee dat denk ik niet..quote:Op vrijdag 1 januari 2021 16:01 schreef Puddington het volgende:
Gedachte-experiment: denken jullie dat Boris voor een no deal was gegaan als hij niet die gigantische chaos bij Dover had vanwege die coronavariant? Dat hij zoiets had van "Oh, misschien toch wel een goed idee om de grenzen niet zo hard te maken".
Ik denk niet dat Boris zich iets gelegen gaat liggen aan feiten die hem niet persoonlijk raken, dus nee.quote:Op vrijdag 1 januari 2021 16:01 schreef Puddington het volgende:
Gedachte-experiment: denken jullie dat Boris voor een no deal was gegaan als hij niet die gigantische chaos bij Dover had vanwege die coronavariant? Dat hij zoiets had van "Oh, misschien toch wel een goed idee om de grenzen niet zo hard te maken".
Ik denk dat veel mensen helemaal niet begrepen wat de EU ze opleverde. Echte welvaart in ieder geval niet, grote delen van het VK zijn zo arm dat je nauwelijks zou denken dat ze in Europa liggen. Ik denk dat het VK door Brexit steeds meer gaat lijken op een derde wereld land. Een beetje zoals Rusland.quote:Op vrijdag 1 januari 2021 17:43 schreef xpompompomx het volgende:
Je vraagt je soms af met welk deel van hun lichaam de mensen aan het denken waren toen ze voor 'leave' stemden. Hun voetzolen misschien? Of was het toch de blinde darm?
Er is genoeg welvaart in de UK. Alleen anders verdeeld dan hier.quote:Op vrijdag 1 januari 2021 18:34 schreef HiZ het volgende:
[..]
Ik denk dat veel mensen helemaal niet begrepen wat de EU ze opleverde. Echte welvaart in ieder geval niet, grote delen van het VK zijn zo arm dat je nauwelijks zou denken dat ze in Europa liggen...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |