Ik ben alleen met J. en Günther, hoezo?quote:Op donderdag 31 december 2020 08:43 schreef FutureFairytale het volgende: [..] Met hoeveel ben je vandaag? Klinkt wel lekker allemaal. Van jouw lijstje van vandaag heb ik alleen de 4 beignets waarvan 2 nu mee naar 'kantoor' en 2 voor vanavond.
Overigens koop ik zelf verder nooit loten van loterijen. Maar voor mijn vader is het traditie, dus ach. Hey, een gegeven paard moet men niet in de bek kijken toch?quote:Op donderdag 31 december 2020 08:45 schreef Candaasje het volgende:
[..]![]()
Ik zal het onthouden
Goh goede voornemens....
- M'n studiejaar eens halen en dus op tijd beginnen met bijhouden van de leerstof (as if...)
- Meer bewegen
- Een aantal vrienden wat minder verwaarlozen
- Nog wat andere acties op touw zetten
... zoiets denk ik. Ik doe eigenlijk niet echt aan goede voornemens. Althans, ik doe daar het hele jaar aan en er komt vaak niks van terecht
Bedoel je een evenement organiseren?quote:Op donderdag 31 december 2020 08:41 schreef minilot het volgende:
- zodra feestjes weer mogen, een keertje een gelegenheid voor mdma (voor het eerst in jaren!) creëren
Ik hoop dat ik 15 miljoen win maar ik ben bang dat ik 15 euro ben verloren.quote:
quote:Op donderdag 31 december 2020 08:49 schreef minilot het volgende:
Ik heb ook nog wel een paar slechte voornemens, maar die zet ik niet op internet.
Haha hij is al 4 jaar een goede vriend. En ik heb het in m'n gedachten gehad maar dan krijg ik rillingen.quote:Op donderdag 31 december 2020 08:48 schreef minilot het volgende:
[..]
Ik ben alleen met J. en Günther, hoezo?
En puur wegens mijn wanstaltige maar onhoudbare nieuwsgierigheid hoor, maar heb je je ooit wel eens voorgesteld hoe het zou wezen als die beste vriend niet alleen je beste vriend was?
Wat goed!quote:Op donderdag 31 december 2020 08:48 schreef Myraela het volgende:
Dat zijn m'n goede voornemens. En toevallig lag ik gister in bed te denken dat wij persoonlijk, ondanks corona, eigenlijk best een heel goed jaar hebben gehad. Wij zijn nu bijna 9 jaar samen en het is apart hoeveel groei we samen doorgemaakt hebben.
Duidelijk!quote:Op donderdag 31 december 2020 08:51 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
En ik heb het in m'n gedachten gehad maar dan krijg ik rillingen.
Wat fijn!quote:Op donderdag 31 december 2020 08:48 schreef Myraela het volgende:
- Afvallen
- Italiaans oefenen
- In m'n werkje een stapje naar meer betrokkenheid en professionaliteit maken
Dat zijn m'n goede voornemens. En toevallig lag ik gister in bed te denken dat wij persoonlijk, ondanks corona, eigenlijk best een heel goed jaar hebben gehad. Wij zijn nu bijna 9 jaar samen en het is apart hoeveel groei we samen doorgemaakt hebben.
Nee, ik bedoel dat ik een keer op een verantwoorde manier mdma kan gebruiken zonder dat Günther daar vervolgens hinder van ondervindt en dat vergt wat planningquote:Op donderdag 31 december 2020 08:49 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Bedoel je een evenement organiseren?
Hij trekt me niet aan qua uiterlijk en qua karakter als zijnde relatie. Klinkt heel lullig maar hij is echt een heel lieve vriend. Voor mij hetzelfde als een goede vriendin. Waarom zou ik perse, omdat het een man is, anders moeten denken eroverquote:Op donderdag 31 december 2020 08:53 schreef minilot het volgende:
[..]
Duidelijk!Enneh, waarom rillingen? Onaantrekkelijk, gevoel alsof -ie familie is, wat is het?
Ah ok, dat snap ikquote:Op donderdag 31 december 2020 08:54 schreef minilot het volgende:
[..]
Nee, ik bedoel dat ik een keer op een verantwoorde manier mdma kan gebruiken zonder dat Günther daar vervolgens hinder van ondervindt en dat vergt wat planning
Ik spotte het wel.. maar ze stonden nog boven elkaarquote:Op donderdag 31 december 2020 08:47 schreef Candaasje het volgende:
Hm, die TT komt niet helemaal over zo natuurlijk. Was een vervolg op de vorige, maar dat zie je natuurlijk niet/faal
Hoeft helemaal niet, ik was gewoon benieuwd!quote:Op donderdag 31 december 2020 08:57 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Waarom zou ik perse, omdat het een man is, anders moeten denken erover
quote:Op donderdag 31 december 2020 09:03 schreef Myraela het volgende:
Ik heb ook nog een goed voornemen/plan/iets dat ik niet helemaal onder controle heb, die ik ergens van de daken wil schreeuwen en tegelijkertijd juist met niemand wil delen.Dus nouja. Lekker cliffhanger dit. Dat dus.
Braaf zo!quote:Op donderdag 31 december 2020 09:05 schreef Myraela het volgende:
Ik schuif de chocoladebroodjes de oven in.Kunnen van het lijstje zo.
Dude! Dat kun je niet maken, nou ga ik knetterbenieuwd het nieuwe jaar in!quote:Op donderdag 31 december 2020 09:03 schreef Myraela het volgende:
Ik heb ook nog een goed voornemen/plan/iets dat ik niet helemaal onder controle heb, die ik ergens van de daken wil schreeuwen en tegelijkertijd juist met niemand wil delen.Dus nouja. Lekker cliffhanger dit. Dat dus.
Had hier ook wel zo zn positieve invloed qua relatie hoor.quote:Op donderdag 31 december 2020 08:53 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Wat fijn!
Oh enne... ik zeg hier wel eens; corona heeft m'n studie redelijk verwoest/vertraagd, maar m'n relatie gered
Nouuuuuuu! Ik! Trek! Dit! Niet!quote:Op donderdag 31 december 2020 09:10 schreef Myraela het volgende:
Als ik het nog na kan vertellen, natuurlijk.
Hier kan ik dus heel slecht tegen hequote:Op donderdag 31 december 2020 09:03 schreef Myraela het volgende:
Ik heb ook nog een goed voornemen/plan/iets dat ik niet helemaal onder controle heb, die ik ergens van de daken wil schreeuwen en tegelijkertijd juist met niemand wil delen.Dus nouja. Lekker cliffhanger dit. Dat dus.
quote:Op donderdag 31 december 2020 09:10 schreef Myraela het volgende:
Over een jaar vertel ik jullie meer.
Mwoah, mag je wel zeggen. De zoveelste hongersnood in Afrika heeft echt geen invloed op het leven hier. Gelukkig heeft niet iedereen familieleden verloren aan Corona maar het heeft toch wel invloed in het doen en laten van veel mensen.quote:Op donderdag 31 december 2020 08:52 schreef minilot het volgende:
[..]
Wat goed!
En die 'ondanks corona' hoeft niet eens, toch? Er zijn op elk moment van het jaar gruwelijke zaken op de wereld aan de hand waarbij corona verbleekt, maar dan kan het nog steeds zo zijn dat het persoonlijk gewoon hartstikke goed met je gaat en het is mooi dat je dat zelf ook ziet en er even bij stil hebt gestaan
Ik vergat nog een goed voornemen! Zodra ik weer in Antwerpen getolereerd wordt als besmettelijke Hollander, Holyme eens meeten!quote:Op donderdag 31 december 2020 09:21 schreef Holyme het volgende:
Goeiemorgen! Brakjes welHier was het ook een goed jaar. Over een foute relatie gekomen (Tinder hielp ook wel
), paar fijne vriendschappen gevonden, tof huis, nieuwe job, dat soort
![]()
Voornemens... Verder waterverf en cajonskills leren, nog meer boeken lezen, en wanneer het weer mag, feestjes, festivals, vakantieNiks nieuws dus, heh.
Straks ns kijken voor een bollenkraam, naar ikea, bureau in elkaar zetten, even de stad in voor een vriendin.
Ja dat je die corona lekker bij je houdt daarzo eh!quote:Op donderdag 31 december 2020 09:23 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Ik vergat nog een goed voornemen! Zodra ik weer in Antwerpen getolereerd wordt als besmettelijke Hollander, Holyme eens meeten!
www.lottelust.nlquote:Op donderdag 31 december 2020 09:24 schreef Myraela het volgende:
[..]
Heb je leuke Tinder-verhalen?
Ik kan daar echt van genieten.Daten was altijd zo tof.
Corona heeft direct invloed gehad op mijn vakantie. Zowel positief als negatief. En de lockdown mbt sluiting sportschool.quote:Op donderdag 31 december 2020 08:53 schreef FutureFairytale het volgende:
Vind ik ook, iedereen gebruikt corona dit jaar voor alles wat ze hebben meegemaakt of niet.
Je hebt nog iemand nodig de de baksels komt proeven?quote:Op donderdag 31 december 2020 09:23 schreef Holyme het volgende:
Oh! En meer met de oven doen, brood bakken enzo
Dit klinkt nu in het verloop van dit gesprek als een verzoek tot een datequote:Op donderdag 31 december 2020 09:30 schreef z80 het volgende:
[..]
Je hebt nog iemand nodig de de baksels komt proeven?
Baby! Daarom ga je trouwen en heb je enorme trek in allerlei dingenquote:Op donderdag 31 december 2020 09:03 schreef Myraela het volgende:
Ik heb ook nog een goed voornemen/plan/iets dat ik niet helemaal onder controle heb, die ik ergens van de daken wil schreeuwen en tegelijkertijd juist met niemand wil delen.Dus nouja. Lekker cliffhanger dit. Dat dus.
Oh nee toch geen babyquote:Op donderdag 31 december 2020 09:10 schreef Myraela het volgende:
Over een jaar vertel ik jullie meer.
Het heeft hier ook wel dingen versneld jaquote:Op donderdag 31 december 2020 09:10 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Had hier ook wel zo zn positieve invloed qua relatie hoor.
Als we gewoon hadden moeten werken waren we nooit zo veel samen geweest als nu.
Dat was gewoon technisch niet mogelijk geweest.
En toch gaat het heel goed. Dus in die zin... had het ook een stuk slechter kunnen gaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |