True, die maakt wel makkelijk een praatje ja.quote:
Dat team United is ook volgens mij wel redelijk uiteengevallen met ruzie. Weet dat Vd Ster nu in Katwijk gooit.quote:Op woensdag 30 december 2020 00:41 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Die had 1 upswing op de Dutch Open jaWas bij de jeugd erg goed trouwens.
Darters althans de meeste zijn vriendelijke mensen hoorquote:Op woensdag 30 december 2020 00:41 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
True, die maakt wel makkelijk een praatje ja.
Krijgen vaak ook wat centjes he om SL te gooienquote:Op woensdag 30 december 2020 00:41 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Dat team United is ook volgens mij wel redelijk uiteengevallen met ruzie. Weet dat Vd Ster nu in Katwijk gooit.
Blokker brengt het aan huus.quote:Op woensdag 30 december 2020 00:41 schreef De_Kraam het volgende:
[..]
NEE.
Snel porno posten want @:tagliano slaapt al!!!!
Je moet een haan zijn anders redt je het niet. Zie vdSter en Kralt.quote:Op woensdag 30 december 2020 00:41 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Darters althans de meeste zijn vriendelijke mensen hoorDe aardigste dartsters zijn voor mij Deta Hedman en Dobrogodin. Die zijn bijzonder lief
Correct.quote:Op woensdag 30 december 2020 00:54 schreef Nober het volgende:
[..]
Je moet een haan zijn anders redt je het niet. Zie vdSter en Kralt.
Nee nooit met darten. Wel ooit met de jojo competitie, kent u dat nog van vroeger?quote:Op woensdag 30 december 2020 01:16 schreef schoolstudent het volgende:
@:Poepz0r, ben je op tv geweest als darter? Nou ben ik hier vooral lurker, dus was wel benieuwd. Daarbuiten ben je voor mij vooral de beste in het woord “genot” werkelijk in de meest bijzondere zinnen te gebruiken.Is ook buiten Fok! een stopwoord aan het worden voor mij; geen idee wie dit zo heeft weten te promoten de laatste tijd. Wat mij betreft heeft dit een vergelijkbare impact als
.
Overigens: Wat een HEER-LIJKE avond was dit!
Deze eerlijkheid siert je.quote:Op woensdag 30 december 2020 00:03 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Ik haal gewoon geen vreugde qua darts uit deze twee. Het spijt me dat ik zo ben, je moet ook niet teveel aandacht hebben voor mij want ik ben eenmaal krom en inconsequent.
Dat jij de tijd neemt dit te posten maakt emoties bij mij los Coco. Je hebt het TOTAALMENS principe goed begrepen.quote:Op woensdag 30 december 2020 01:23 schreef Coco het volgende:
[..]
Deze eerlijkheid siert je.
Genoten van je korte meltdown ook.
Ik doe mijn best om het fenomeen Stijn te doorgronden.quote:Op woensdag 30 december 2020 01:25 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Dat jij de tijd neemt dit te posten maakt emoties bij mij los Coco. Je hebt het TOTAALMENS principe goed begrepen.
Ik heb eens, een paar banen er tussen, naast Co staan ingooien. Niet veel later moest ik toevallig in dat zelfde deel mijn wedstrijd gooien. Tijdens mijn partij ineens consternatie want Co kwam weer in beeld en ging precies op die baan gooien waar hij al even had ingegooid.quote:Op woensdag 30 december 2020 01:18 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Nee nooit met darten. Wel ooit met de jojo competitie, kent u dat nog van vroeger?
Maar daarom zou het ook genot zijn als @:de_kraam een podcast wil starten, want ik heb genoeg gespreksstof voor DRTOf als iemand mij kan uitleggen hoe je zoiets opzet dan nodig ik zelf wel wat tamzakken van dit forum uit.
Hahaha mooi is dat he. Ik won ooit van Co in een demopartij bo3. Ik had eigenlijk helemaal geen lootje (je moet een lootje kopen en dan werd je uitgeloot), maar hij wilde tegen mij gooien, omdat ik toevallig exact hetzelfde shirt aan had als Co (oranje met de rood wit blauwe vlag aan de zijkant, dat dartshirt). 2-1 voor Poepz0r. 1ste leg zo zenuwachtig dat ik in plaats van triple 10 tops, dubbel 15 tops gooide. Ook primaquote:Op woensdag 30 december 2020 01:32 schreef Nober het volgende:
[..]
Ik heb eens, een paar banen er tussen, naast Co staan ingooien. Niet veel later moest ik toevallig in dat zelfde deel mijn wedstrijd gooien. Tijdens mijn partij ineens consternatie want Co kwam weer in beeld en ging precies op die baan gooien waar hij al even had ingegooid.
Dick was op zijn best in de tijd met Dik Bruynesteyn als huistekenaar.quote:Op woensdag 30 december 2020 00:30 schreef El-Stinho het volgende:
Ik kan me herinneren dat ze bij het PDCWK2007 ook een studio hadden met een magere green-screen en Dick van Dijk als analist.
quote:Op woensdag 30 december 2020 00:38 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Ze stapten in 2007 ook met zijn drieën over naar de PDC. Keukenconcurrented net als King (en Hankey).
Ricky heeft het begrip genot geïntroduceerd.quote:Op woensdag 30 december 2020 01:16 schreef schoolstudent het volgende:
@:Poepz0r, ben je op tv geweest als darter? Nou ben ik hier vooral lurker, dus was wel benieuwd. Daarbuiten ben je voor mij vooral de beste in het woord “genot” werkelijk in de meest bijzondere zinnen te gebruiken.Is ook buiten Fok! een stopwoord aan het worden voor mij; geen idee wie dit zo heeft weten te promoten de laatste tijd. Wat mij betreft heeft dit een vergelijkbare impact als
.
Overigens: Wat een HEER-LIJKE avond was dit!
Niks van te verstaan genot.quote:Op woensdag 30 december 2020 01:45 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Ricky heeft het begrip genot geïntroduceerd.
Ik heb dit nog nooit gezienquote:
GENOTquote:
Dat zou best nog leuk kunnen worden.quote:
quote:Op woensdag 30 december 2020 00:08 schreef maxi-mus het volgende:
@:jr-style-93 zijn creatie op tv allen.
[ afbeelding ]
Personen zoals jou nemen we met liefde op in onze commune.quote:Op woensdag 30 december 2020 01:16 schreef schoolstudent het volgende:
@:Poepz0r, ben je op tv geweest als darter? Nou ben ik hier vooral lurker, dus was wel benieuwd. Daarbuiten ben je voor mij vooral de beste in het woord “genot” werkelijk in de meest bijzondere zinnen te gebruiken.Is ook buiten Fok! een stopwoord aan het worden voor mij; geen idee wie dit zo heeft weten te promoten de laatste tijd. Wat mij betreft heeft dit een vergelijkbare impact als
.
Overigens: Wat een HEER-LIJKE avond was dit!
Nog voor Garmisch wordt er al begonnen met darten. 2 om 2 dus.quote:Op woensdag 30 december 2020 06:56 schreef de_boswachter het volgende:
Krijgen we dan op 1 januari 2 middag en 2 avondpartijen of is het na vandaag afgelopen met de middag?
Game.quote:Van Gerwen gooide daarvan 'slechts' negen keer 180, maar deed dit wel in de allesbeslissende game op 2-2. "Dat was een briljante game, de adrenaline gutste door mijn lijf."
Noord-Ier.quote:Van der Voort, [..] speelt vandaag tegen de Engelsman Daryl Gurney.
En daarna zeker samen gezellig de top2000 opgezet he, boomer.quote:Op woensdag 30 december 2020 09:02 schreef LordVoldermort het volgende:
Net even bij de buren koffie gedronken.
Werd hier door de heren om gelachen? Ik kan me voorstellen dat Marcel hem of niet snapt of de zelfspot niet heeft om er om te kunnen lachen.quote:Op woensdag 30 december 2020 00:08 schreef maxi-mus het volgende:
@:jr-style-93 zijn creatie op tv allen.
[ afbeelding ]
Hoe moet ik dit lezen?quote:
Of dat ie gewoon als een blind paard lacht om alles wat beweegt.quote:Op woensdag 30 december 2020 09:41 schreef heywoodu het volgende:
Werd hier door de heren om gelachen? Ik kan me voorstellen dat Marcel hem of niet snapt of de zelfspot niet heeft om er om te kunnen lachen.
Voor morgen 14:00 al dus? Volgens mij wordt er morgen niet gedart.quote:Op woensdag 30 december 2020 08:12 schreef borisz het volgende:
[..]
Nog voor Garmisch wordt er al begonnen met darten. 2 om 2 dus.
@heywoodu vindt dit niet leukquote:Op woensdag 30 december 2020 08:12 schreef borisz het volgende:
[..]
Nog voor Garmisch wordt er al begonnen met darten. 2 om 2 dus.
Ik heb een keer een ESPN-reclame gezien, maar ze maken een fout in ofzo?quote:
Is de wedstrijd van Garmisch de 31ste? wat is deze.quote:Op woensdag 30 december 2020 09:44 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Voor morgen 14:00 al dus? Volgens mij wordt er morgen niet gedart.
Er werden 3 getoond en daarna een compilatie toen er al was afgekondigd, deze zat in de compilatie.quote:Op woensdag 30 december 2020 09:41 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Werd hier door de heren om gelachen? Ik kan me voorstellen dat Marcel hem of niet snapt of de zelfspot niet heeft om er om te kunnen lachen.
jaquote:Op woensdag 30 december 2020 09:46 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik heb een keer een ESPN-reclame gezien, maar ze maken een fout in ofzo?
Loden Leeuw-reclame GENOT met die saaie figuren.quote:Op woensdag 30 december 2020 08:33 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Game.
Ie Pie Es En.
[..]
Noord-Ier.
NOS sociale werkplaatsgoden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |