Klopt. Maar scholen sluiten mag wel? Of jongen mensen verplichten hele dagen thuis te zitten. Het is een voorkeurenbeleid dit. Wees daar gewoon eerlijk in.quote:Op maandag 28 december 2020 13:23 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat is grondrechtelijk helemaal niet te doen
En gelukkig maar, tijdens de eerste golf heeft dat nogal dramatische effecten gehad.
Zo werkt dat helemaal niet. Ziekenhuizen volgen pas daarna.quote:Op maandag 28 december 2020 13:23 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Als dat zo is dan hebben wij geen relatie meer tussen positief getesten en ziekenhuisopnames.
Jawel, als je op een gemiddelde ic kijkt zie je overal een soort van bult op de bedden.quote:
en gamen, netflix, social media, internet, pornhubquote:Op maandag 28 december 2020 13:24 schreef Elan het volgende:
[..]
Die kunnen gewoon thuis studeren en vrienden uitnodigen waar heb je het over.
Bron?quote:Op maandag 28 december 2020 13:24 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat is nu toch ook geadviseerd, alleen wat uitgebreider
Haha, wordt dan lastig plannen als de spreekwoordelijke thermometer defect is.quote:Op maandag 28 december 2020 13:24 schreef Predator40 het volgende:
[..]
de cijfers gaan toch niet kloppen deze week.....veel testlocaties dicht door de storm, kerst, onbetrouwbare sneltesten
( gaan die nog wel gebruikt worden dan ? ) etc etc
De grap is dat helemaal niemand de hele dag binnen hoeft te blijven zowel oud als jong niet.quote:Op maandag 28 december 2020 13:24 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Klopt. Maar scholen sluiten mag wel? Of jongen mensen verplichten hele dagen thuis te zitten. Het is een voorkeurenbeleid dit. Wees daar gewoon eerlijk in.
Ouderen gaan voor op jongeren. Zowel sociaal als economisch.
Wat een onzin. Noem een ander gebeuren het afgelopen jaar waar zoveel mensen elkaar thuis opgezocht hebben.quote:Op maandag 28 december 2020 13:09 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Nee, maar het kan ook best meevallen. Zoals we eerder dit jaar al hebben gezien bij deze momenten, waarbij het hele land ook in de brand zou komen te staan door besmettingen.
Ben er wel een beetje klaar mee, dat geroep dat over twee weken na de kerst en oud en nieuw de builenpest gaat uitbreken.
Jij gaat 6 miljoen mensen en hun huisgenoten opsluiten in huis?quote:Op maandag 28 december 2020 13:22 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Landelijk adviseren - en zo nodig afdwingen- dat risicogroepen enkel nog voor noodzakelijke bewegingen naar buiten gaan.
Vorige week zaten we nog met meer dan 13k meldingen per dag, dat is inmiddels gedaald tot rond de 9k. Dat kun je denk ik best aan de maatregelen toeschrijven. Het is alleen te hopen dat het doorzet, want 9k is nog steeds veel te veel.quote:Op maandag 28 december 2020 13:22 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Had die inmiddels al niet zichtbaar moeten worden?
Ziekenhuiscijfers beloven wat anders...
Je gaat miljoenen jongeren opsluiten in huis?quote:Op maandag 28 december 2020 13:26 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Jij gaat 6 miljoen mensen en hun huisgenoten opsluiten in huis?
Nee. We moeten het van niemand willen en niemand zou zomaar even tussen neus en lippen door een groep overbodig en minder belangrijk moeten bestempelen. Of die groep nu 20 of 80 is.quote:Op maandag 28 december 2020 13:22 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Er zijn nu ook studenten waar het water ook aan de lippen staat. Moeten we dat als samenleving willen?
de meeste kwetsbaren zitten al maanden binnen.....het laatste wat wij hebben gedaan is 2 nachtjes in een airbnb in september bijvoorbeeld.quote:Op maandag 28 december 2020 13:28 schreef Janneke141 het volgende:
Wel mooi dat de groep kwetsbaren met elk topic een beetje groter wordt.
Maar goed, het is helder. Om te voorkomen dat kwetsbaren binnen moeten blijven zitten, moet iedereen binnen blijven zitten want dan zijn we solidair.
Dat is toch een stuk beter dan dat ze verwachten dat ze pas in augustus gaan beginnenquote:Op maandag 28 december 2020 13:28 schreef _serial_ het volgende:
Pas in 3e kwartaal is iedereen gevaccineerd lees ik net.
https://www.telegraaf.nl/(...)edereen-gevaccineerd
nou....daar gaat 2021 door het putjequote:Op maandag 28 december 2020 13:28 schreef _serial_ het volgende:
Pas in 3e kwartaal is iedereen gevaccineerd lees ik net.
https://www.telegraaf.nl/(...)edereen-gevaccineerd
Oke. 3e kwartaal van..... 2022 ... 2023?quote:Op maandag 28 december 2020 13:28 schreef _serial_ het volgende:
Pas in 3e kwartaal is iedereen gevaccineerd lees ik net.
https://www.telegraaf.nl/(...)edereen-gevaccineerd
Is dat niet alleen vwb forensische geneeskunde ?quote:Op maandag 28 december 2020 12:55 schreef miss_sly het volgende:
[..]
De GGD's vallen onder de veiligheidsregio's en derhalve onder Grapperhaus.
Daar werd natuurlijk door sommige mensen zeker wel over gezeurd.quote:Op maandag 28 december 2020 13:26 schreef Elan het volgende:
[..]
De grap is dat helemaal niemand de hele dag binnen hoeft te blijven zowel oud als jong niet.
Toen alle jongeren zonodig moesten zuipen en naar Kreta afgelopen zomer hebben de ouderen daar ook niet over lopen zeuren, de kunst is solidariteit te behouden over en weer. Profileren op leeftijd is zo enorm kansloos.
Ja 2021 had ik al opgegeven op het moment dat de lockdown zonder enig nieuw perspectief werd afgekondigd.quote:Op maandag 28 december 2020 13:30 schreef Predator40 het volgende:
[..]
nou....daar gaat 2021 door het putje
Definieer kwetsbaar? Schijnt nogal een divers publiek op de IC's te liggen.quote:Op maandag 28 december 2020 13:28 schreef Janneke141 het volgende:
Wel mooi dat de groep kwetsbaren met elk topic een beetje groter wordt.
Maar goed, het is helder. Om te voorkomen dat kwetsbaren binnen moeten blijven zitten, moet iedereen binnen blijven zitten want dan zijn we solidair.
De quote die ik plaatste was een directe kopie uit het Volkskrant artikel. De manier waarop die alinea leest zijn het daadwerkelijk opmerkingen die zij gemaakt hebben. Die opmerkingen vind ik misplaatst op het moment dat er door andere delen van de zorg gesmeekt wordt om extra hulp.quote:Op maandag 28 december 2020 12:03 schreef miss_sly het volgende:
[..]
De quote die je plaatst is ook wel enigszins gekleurd, he. Het enige echte citaat staat tussen '' en dat "moeten ze lekker zelf weten" is de invulling van degene die het stukje geschreven heeft.
Overigens los je de crisis die nu in de verzorgingshuzien heerst en waarvoor hulp van defensie wordt ingeroepen, niet op door vandaag te starten met het zetten van de eerste vaccinaties.
Ik vind nog steeds dat we niet al kwaad moeten worden, terwijl we nog niet weten of onze werkwijze zal leiden tot een enorm negatief verschil met andere EU-landen. Het is net als met leren: er zijn mensen die beginnen 2 weken van tevoren en leren iedere dag een uur, en er zijn mensen die beginnen de middag ervoor, trekken de nacht door en halen datzelfde tentamen ook.
Die moeten ook gewoon thuiswerken.quote:Op maandag 28 december 2020 13:31 schreef Elan het volgende:
[..]
En van de zestigplussers moet het overgrote deel nog gewoon werken. Dus die kan je sowieso niet binnen houden.
Die kunnen niet thuis werken?quote:Op maandag 28 december 2020 13:31 schreef Elan het volgende:
[..]
Definieer kwetsbaar? Schijnt nogal een divers publiek op de IC's te liggen.
En van de zestigplussers moet het overgrote deel nog gewoon werken. Dus die kan je sowieso niet binnen houden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |