Beken.quote:Op zaterdag 26 december 2020 01:25 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Dat heb ik ook heel lang gehad, dat 1 januari eigenlijk nauwelijks bestond voor me. Meestal pas om 8 uur 's ochtends of zo in bed liggen en dan er even uitkomen voor het avondeten en dan weer terug naar bed gaan.
Mwah als ik er 2 drink in het weekend is het al veel.quote:Op zaterdag 26 december 2020 01:29 schreef chufi het volgende:
[..]
Is 1 dag in de week , 2 biertjes ..
Dit is wel herkenbaar.quote:Op zaterdag 26 december 2020 01:29 schreef chufi het volgende:
[..]
Millenium was echt erg ..... ik was de weg kwijt ... twas een uur of 10 in de morgen en na een stuk lopen kwam ik een taxi tegen ... had ik 2 gulden of zo te weinig ... maar ik mocht gaan ..
Als single zou ik die dagen idd juist werken om dan buiten de vakantie spits om weg te gaan ... september bvquote:Op zaterdag 26 december 2020 01:26 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
In sectoren waar in het weekend en met feestdagen gewerkt wordt is het doorgaans nogal een gedoe om op die dagen vrij te krijgen.
Ik heb me prima vermaakt.quote:
Nou tis op de vrijdag ,,, ben je de rest van het weekend klaarquote:Op zaterdag 26 december 2020 01:30 schreef Haags het volgende:
[..]
Mwah als ik er 2 drink in het weekend is het al veel.
Lekker hoor, ff wat mokke met mn vrouwtje, maar dat is ook weer opgelost!quote:
Jij ook wel?quote:
Dat kreeg ik pas na mijn 40e, daarvoor deed ik dat nooit omdat ik mezelf kendequote:Op zaterdag 26 december 2020 01:30 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Beken.En dan alleen tomatensoep...
![]()
Met een houten hoofd.. en de belofte aan jezelf dat dit potverdikke echt de allerlaatste keer is geweest.
Daar ben ik ooit ook een keer geweest met een nieuwjaarsfeest.quote:Op zaterdag 26 december 2020 01:32 schreef chufi het volgende:
[..]
een of ander party op het Westerdok ...
Nu is dat allemaal hoogbouw, kennis van me woonde daar in een bootquote:Op zaterdag 26 december 2020 01:34 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Daar ben ik ooit ook een keer geweest met een nieuwjaarsfeest.
Lekker slipe.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |