hoe cru dat ook klinkt, als het nog een tijdje zo door gaat klopt dat wel. Ik denk dat we er inmiddels wel vanuit mogen gaan dat een aanzienlijk deel van de besmettingen nog steeds onder de radar blijft. Stel dat we de helft oppikken, dat gaat het om 25k per dag of 175k per week. Als dat zo nog 2 maanden door gaat, heb je er 10% mensen bij die een mate van immuniteit hebben. En we zullen nu ergens rond de 15-20% zitten dus je komt dan langzaam wel op een punt dat er tenminste een beetje een remmende werking van uit gaat.quote:Op zondag 20 december 2020 11:18 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
[..]
Je kan het ook zo zien: het virus helpt zelf een handje mee met groepsimmuniteit te realiseren.
Ja, het werkt ook niet. Dit is geen directe vluchten uit Wuhan logica.quote:Op zondag 20 december 2020 11:13 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
En dan is de grens met het VK dicht, even als reizigers en goederen controleren.
En de andere landen dan?
Tot op heden spreken we nog altijd van voorkomen van rampsituaties. De max zoals we die in het voorjaar hebben gezien hebben we nu nog niet bereikt. Een daadwerkelijk rampscenario a la de youtubefilmpjes uit Italië is gelukkig nog niet voltrokken. Het is ook geen zekerheid dat het gaat gebeuren. Het is allemaal anticiperend op een bepaalde situatie. Wellicht pakken we die kleine kans dat het gaat meevallen.quote:Op zondag 20 december 2020 11:20 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Daar ben ik ook al een groot voorstander van, maar is op dit moment niet echt een ideale situatie met de ziekenhuizen al op hun max.
Geeft ook even iemand het door aan de kansenzoekers in Calais?quote:Op zondag 20 december 2020 11:18 schreef Confetti het volgende:
[..]
https://nos.nl/liveblog/2(...)ere-beperkingen.html
De Belgen sluiten het spoor en het vliegverkeer. Nu nog de wegen
Nooooo .. not againquote:Op zondag 20 december 2020 11:05 schreef Benny het volgende:
Wat als... 2020 een voorbereiding was op het kutjaar 2021?
alleen open voor vrachtverkeer dan, er is ook nog een brexit aanstaandequote:Op zondag 20 december 2020 11:21 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Zou pas echt helpen als de Fransen gewoon de tunnel sluiten. Dan blijft alleen nog de boot over.
Ja eens wel hoor. Nood breekt wet voor mijn gevoel maar zodra het over is moet het ook ongedaan gemaakt worden natuurlijk. O dit moment ga ik er vanuit dat dat wel gaat gebeuren.quote:Op zondag 20 december 2020 11:10 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
[..]
Zo wordt het inderdaad al een tijdje gebruikt. Dit is ook redelijk geaccepteerd onder de mensenrechtenhoeders. Zelf heb ik daar toch moeite mee. Alternatieven zijn namelijk nooit bekeken. Men ging meteen voor de grondrechten.
Wat we zeker niet moeten vergeten in dit kader is kritisch blijven. Als je namelijk wel die slechte bedoelingen hebt, gevreesd door de Viruswaanzin mensen, is het dus kennelijk kinderlijk eenvoudig om een land om te vormen naar een dictatoriale politiestaat. Niet dat we dit laatste nu zijn, maar dat had het wel kunnen zijn (zie Frankrijk in t voorjaar). En we kunnen het nog worden. Slechts een paar stempels zijn we daar van verwijderd.
Of er word gewoon geen tussenstop gemaakt in België. Zolang de trein er niet stopt mag de trein gewoon door België heen. Was tijd terug ook het geval in Frankrijk; toen mocht de trein daar niet stoppen.quote:Op zondag 20 december 2020 11:21 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Dus de trein directe trein van Londen naar Amsterdam kan Amsterdam niet in komen?
Het gaat minder hard in één keer en we hebben een aantal "behandelingen", maar in deze golf belanden meer mensen in het ziekenhuis.quote:Op zondag 20 december 2020 11:22 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
[..]
Tot op heden spreken we nog altijd van voorkomen van rampsituaties. De max zoals we die in het voorjaar hebben gezien hebben we nu nog niet bereikt. Een daadwerkelijk rampscenario a la de youtubefilmpjes uit Italië is gelukkig nog niet voltrokken. Het is ook geen zekerheid dat het gaat gebeuren. Het is allemaal anticiperend op een bepaalde situatie. Wellicht pakken we die kleine kans dat het gaat meevallen.
Met die aanstaande brexit is het nu al chaos om UK in en uit te komen.quote:Op zondag 20 december 2020 11:23 schreef Tarado het volgende:
[..]
alleen open voor vrachtverkeer dan, er is ook nog een brexit aanstaande
Vooruitquote:Op zondag 20 december 2020 11:23 schreef Tarado het volgende:
[..]
alleen open voor vrachtverkeer dan, er is ook nog een brexit aanstaande
Klopt, beetje vertragen misschien.quote:Op zondag 20 december 2020 11:25 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Vooruit.
Maargoed, dan nog zullen er mensen via andere routes die nog wel open zijn reizen. Je gaat die mutatie gewoon niet stoppen.
De mutatie is al in Nederland..quote:Op zondag 20 december 2020 11:25 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Vooruit.
Maargoed, dan nog zullen er mensen via andere routes die nog wel open zijn reizen. Je gaat die mutatie gewoon niet stoppen.
Jep, kan je nagaan.quote:
Allemaal ijdele hoop. Deze mutatie is er al veel langer en komt niet eens uit de UK maar uit Brazilië. Dit is hoogstwaarschijnlijk al veel te verspreid.quote:Op zondag 20 december 2020 11:23 schreef Tarado het volgende:
[..]
alleen open voor vrachtverkeer dan, er is ook nog een brexit aanstaande
Dat idee heb ik met middelbare scholen ook een beetje. Als dat echt de katalysator achter de gehele golf is dan is het inmiddels toch ook een keer klaar. Hoeveel middelbare scholieren hebben het inmiddels nou niet gehad als het volop verspreid werd op scholen het afgelopen half jaar.quote:Op zondag 20 december 2020 11:22 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
hoe cru dat ook klinkt, als het nog een tijdje zo door gaat klopt dat wel. Ik denk dat we er inmiddels wel vanuit mogen gaan dat een aanzienlijk deel van de besmettingen nog steeds onder de radar blijft. Stel dat we de helft oppikken, dat gaat het om 25k per dag of 175k per week. Als dat zo nog 2 maanden door gaat, heb je er 10% mensen bij die een mate van immuniteit hebben. En we zullen nu ergens rond de 15-20% zitten dus je komt dan langzaam wel op een punt dat er tenminste een beetje een remmende werking van uit gaat.
Ik heb me er al op ingesteld dat 2021 niet bepaald beter zal gaan. Wellicht rond de zomer weer iets meer mogelijk en hopelijk hebben we daarna genoeg risico groepen en ouderen gevaccineerd dat maatregelen wat permanenter afgeschaafd kunnen worden, maar ik vrees het ergste. Wereld zal erg voorzichtig zijn met versoepelingen vanwege mutaties ed.quote:
Maar we weten inmiddels ook beter hoe we ermee om moeten gaan en als dit echt een veel besmettelijkere varient is kan dat natuurlijk ook hier gebeuren.quote:Op zondag 20 december 2020 11:22 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
[..]
Tot op heden spreken we nog altijd van voorkomen van rampsituaties. De max zoals we die in het voorjaar hebben gezien hebben we nu nog niet bereikt. Een daadwerkelijk rampscenario a la de youtubefilmpjes uit Italië is gelukkig nog niet voltrokken. Het is ook geen zekerheid dat het gaat gebeuren. Het is allemaal anticiperend op een bepaalde situatie. Wellicht pakken we die kleine kans dat het gaat meevallen.
die is op geen enkele manier tegengehouden met dat falende quarantaine beleid in NLquote:
Dit inderdaadquote:Op zondag 20 december 2020 11:01 schreef Confetti het volgende:
Schijnt dat voor het sluiten van de grenzen met het VK coor wegverkeer en bootverkeer een wetswijziging nodig is. Wat een bananenrepubliek ben je toch als dergelijke maatregelen al niet in een wet staan. Totaal onvoorbereid.
Dat laatste kan dus precies genoeg zijn om het behapbaar te houden.quote:Op zondag 20 december 2020 11:25 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Het gaat minder hard in één keer en we hebben een aantal "behandelingen", maar in deze golf belanden meer mensen in het ziekenhuis.
Alleen niet allemaal in één keer.
En de herfst van 2021 is precies op tijd voor het volgende virus.quote:Op zondag 20 december 2020 11:28 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik heb me er al op ingesteld dat 2021 niet bepaald beter zal gaan. Wellicht rond de zomer weer iets meer mogelijk en hopelijk hebben we daarna genoeg risico groepen en ouderen gevaccineerd dat maatregelen wat permanenter afgeschaafd kunnen worden, maar ik vrees het ergste. Wereld zal erg voorzichtig zijn met versoepelingen vanwege mutaties ed.
Wellicht, maar wellicht ook niet.quote:Op zondag 20 december 2020 11:22 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
[..]
Tot op heden spreken we nog altijd van voorkomen van rampsituaties. De max zoals we die in het voorjaar hebben gezien hebben we nu nog niet bereikt. Een daadwerkelijk rampscenario a la de youtubefilmpjes uit Italië is gelukkig nog niet voltrokken. Het is ook geen zekerheid dat het gaat gebeuren. Het is allemaal anticiperend op een bepaalde situatie. Wellicht pakken we die kleine kans dat het gaat meevallen.
Dat is nog niet bekend maar de verwachting is dat je immuunsysteem zowel na eerder besmetting als vaccinatie deze mutatie gewoon herkent.quote:Op zondag 20 december 2020 11:27 schreef ESF1Gamer het volgende:
Als die mutatie hebt gehad, zou je immuunsysteem dan weten wat het moet dan als je besmet bent met de eerste corona virus?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |