quote:
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dat mag hier ook gevierd worden!
quote:Op donderdag 18 november 2021 09:35 schreef T3hTommay het volgende:
[..]Mooie kont.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dat mag hier ook gevierd worden!
Jammer dat er poep uitkomt.
Toch wel verrassend dat men doorpakt. Zou het mooi vinden als de ATP zich er bij aansluit. Onder mom: zolang vrouwelijke tennissters dergelijke gevaren lopen spelen wij niet.quote:Op donderdag 2 december 2021 04:31 schreef DeeBee het volgende:
WTA organiseert niks meer in het altijd uitbuitende, onderdrukkende en walgelijke China voorlopig, erg mooi.
quote:Nieuwe wending in vreemd dossier: Chinese tennisster Peng ontkent plots dat ze vicepremier beschuldigde van misbruik
De Chinese tennisster Peng Shuai heeft ontkend dat ze ooit iemand van seksueel misbruik heeft beschuldigd. Ook zei ze dat ze “geheel uit vrije wil” een e-mail heeft gestuurd naar tennisorganisatie WTA, waarin ze meldde dat het goed met haar gaat. Peng was enige tijd spoorloos nadat ze begin november middels een boodschap op het Chinese sociale medium Weibo had gemeld dat voormalig vicepremier Zhang Gaoli haar tot seks had gedwongen.
Peng deed haar verhaal in een kort interview dat is gepubliceerd in Lianhe Zaobao, de grootste Chineestalige krant van Singapore. Het was de eerste keer dat ze in het openbaar sprak sinds de beschuldiging die maar kort op haar account heeft gestaan, daarna werd verwijderd en ze enige tijd spoorloos was. Er waren grote zorgen over haar veiligheid en gezondheid, onder meer geuit door het Witte Huis en de bond WTA, die besloot geen tennistoernooien meer in China te houden uit protest over de manier waarop Peng behandeld zou worden. Aan de authenticiteit van door staatsmedia gepubliceerde foto’s van de tennisster, een voormalig nummer 1 van de wereld in het dubbelspel, werd getwijfeld. Ook de WTA vroeg zich af of een door Peng gestuurde e-mail wel echt van haar kwam. Wel sprak ze twee keer via een videocall met IOC-voorzitter Thomas Bach.
Peng zei in het interview dat ze al die tijd thuis is geweest in Peking en dat haar geen beperkingen zijn opgelegd. Gevraagd naar haar beweringen op Weibo, die niet veel later werden verwijderd, ontkende ze de beschuldiging te hebben geuit. “Ten eerste wil ik een heel belangrijk punt benadrukken: ik heb nooit iets gezegd of geschreven waarin ik iemand beschuldig van seksueel misbruik van mij. Ik wil dit punt heel duidelijk benadrukken.” Ook ontkende Peng, gehuld in een ski-jack met China als opdruk, dat ze beperkt was in haar doen en laten. “Waarom zou dat het geval zijn? Ik ben altijd heel vrij geweest.”
Het interview werd afgenomen tijdens een langlaufevenement in Shanghai. Eerder op de dag verscheen al beeldmateriaal van Peng op die plek. Een journalist van een Chinees staatsmedium postte een nieuwe video en foto’s van de tennisster. Op de video van zeven seconden voert ze een gesprek met ex-basketbalvedette Yao Ming. Op de foto’s poseert ze met Xu Lijia en Wang Liqin, twee andere Chinese sportpersoonlijkheden.
Weet jij meer dan de rest van de wereld?quote:Op zondag 13 maart 2022 11:08 schreef Pino112 het volgende:
En verloren met 6-0 6-4.
Het altijd racistische Indian Wells.
Oké dan is het 'de altijd mentaal labiele Osaka', beter?quote:Op zondag 13 maart 2022 11:12 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Weet jij meer dan de rest van de wereld?
''You suck'' is niets meer niets minder dan zeggen dat iemand slecht is.
Ik kan mij niet voorstellen dat Osaka daardoor van slag is. Lekker boeiend of iemand je slecht zou vinden?
Als dat alles is wat er gezegd is dan slaat het helemaal nergens op.
Wie zegt dat?quote:Op zondag 13 maart 2022 11:17 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Oké dan is het 'de altijd mentaal labiele Osaka', beter?
quote:Op dinsdag 15 maart 2022 15:34 schreef eentwee het volgende:
https://sporza.be/nl/matc(...)t-uit~1647323126207/
Azarenka ook in tranen.
quote:Ashleigh Barty, nummer één tennisster ter wereld, kondigt afscheid aan
De Australische 25-jarige Ashleigh Barty, de nummer 1 van de wereld, heeft haar afscheid als proftennisster aangekondigd. Dat deed ze in een video op Instagram. Ze omschrijft haar besluit om te stoppen als een lastige keuze.
"Ik heb de fysieke drive niet meer, de emotionele honger en alles wat nodig is om jezelf uit te dagen op topniveau. Ik ben klaar", zei Barty in de video. Later zal ze nog een persconferentie geven.
Afgelopen januari werd Barty de eerste Australische winnares van de Australian Open sinds 1978. Ze verloor tijdens het toernooi geen enkele set. Maar begin deze maand liet ze weten niet deel te zullen nemen aan de prestigieuze WTA-toernooien van Indian Wells en Miami. "Helaas is mijn lichaam niet voldoende hersteld na de Australian Open".
"Bedankt Ashleigh, voor wat je op het veld, buiten het veld en voor ons hebt betekend", schrijft tennisbond WTA op Twitter:
Na iedere zwangerschap.quote:Op woensdag 23 maart 2022 08:14 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Tjonge dat is wel dramatisch voor het damestennis.
Nouja ze is nog jong genoeg voor comeback twee, drie en vier.
Denk eerder ouderdomquote:Op woensdag 23 maart 2022 10:25 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Dat vrouwentennis is wel echt een enorme grap geworden, niemand daar na Serena die ook maar een beetje de druk aan kan (en zelfs Serena lijkt de laatste 5 jaar aan de druk onderuit te gaan)
Jong genoeg om Grand Slam finales te halen maar te oud om ze te winnenquote:
quote:Voormalige nummer één van de wereld staat achter in tweede set… en loopt gewoon het stadion uit
Er komt voorlopig geen einde aan het sprookje van de 16-jarige Tsjechische Linda Fruhvirtova (WTA 279) op het WTA 1.000-tennistoernooi in het Amerikaanse Miami (hardcourt/8.584.055 dollar). Zondag kwalificeerde ze zich voor de achtste finales na een opmerkelijke opgave van haar Wit-Russische opponente Victoria Azarenka (WTA 16).
Fruhvirtova leidde op dat moment met 6-2 en 3-0 tegen Azarenka, die haar frustraties liet blijken aan de umpire en vervolgens vroeg om een blessurebehandeling door de fysio. Maar in al het tumult pakte ze haar spullen en verdween ze van het court, met een nederlaag tot gevolg.
Azarenka is drievoudig laureate van het toernooi in Florida met eindzeges in 2009, 2011 en 2016. De voormalig nummer een van de wereld lijkt overigens een lastige periode door te maken. Twee weken geleden barstte ze op Indian Wells in tranen uit in de uiteindelijk verloren wedstrijd tegen de Kazachse Elena Rybakina (WTA 18).
Fruhvirtova stuurde afgelopen vrijdag Elise Mertens (WTA 20) nog huiswaarts na een felbevochten driesetter in de tweede ronde. Bij de laatste 16 treft ze nu met de Spaanse Paula Badosa (WTA 6) een van de toernooifavorieten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |