Mboko is wel iemand die ik volgend jaar in de top 20 verwacht, leuk talent.quote:Op zondag 3 augustus 2025 09:57 schreef DeeBee het volgende:
Gauff in een uurtje van de baan gemept door een wildcard
WTAED
Mboko LOGENSTRAFT alle KEIHARDE WETTEN van de topsport en bewijst jouw gelijkquote:Op zondag 3 augustus 2025 12:56 schreef wimderon het volgende:
[..]
Mboko is wel iemand die ik volgend jaar in de top 20 verwacht, leuk talent.
En we gaan ook JUICHEN langs de lijn, want we zijn tegen de altijd onsympathieke Osaka actquote:Op donderdag 7 augustus 2025 09:17 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Mboko LOGENSTRAFT alle KEIHARDE WETTEN van de topsport en bewijst jouw gelijk
Ja en moeder geworden!!1!!1!1quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 07:42 schreef DeeBee het volgende:
Hahaha, OsakACT, alle maskers vallen af
Inb4 mUH MenTaL HeAlTh
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:“Wil je echt dat ik een huilend kind het stadion uitgooi?”: tennisster Emma Raducanu zorgt voor opmerkelijk moment in Cincinnati
De Wit-Russische nummer een van de wereld Aryna Sabalenka heeft zich maandag met veel moeite geplaatst voor de achtste finales (vierde ronde) van het WTA 1.000-toernooi in het Amerikaanse Cincinnati (hard/5.152.599 dollar).
De titelverdedigster worstelde zich in de derde ronde in drie sets voorbij de Britse voormalige US Open-winnares Emma Raducanu (WTA 39). Het werd 7-6 (7/3), 4-6 en 7-6 (7/5) na drie uur en twaalf minuten tennis. Bij de laatste zestien komt Sabalenka uit tegen de Spaanse Jessica Bouzas Maneiro (WTA 42), die de Amerikaanse wildcard Taylor Townsend (WTA 126) met 6-4 en 6-1 uitschakelde.
Aryna Sabalenka pakte vorig jaar haar eerste eindzege in Cincinnati door de Amerikaanse Jessica Pegula in de finale met 6-3 en 7-5 te verslaan. De 27-jarige Wit-Russin komt in Ohio voor het eerst in actie sinds ze vorige maand in de halve finales van Wimbledon werd uitgeschakeld door de Amerikaanse Amanda Anisimova. Binnen twee weken verdedigt ze ook haar titel op de US Open (24 augustus-7 september).
Huilende baby
De match tussen Sabalenka en Raducanu werd in de derde set even stilgelegd. Bij een 3-4 achterstand en 40-40 op haar opslag, ging de Britse plots in discussie met de umpire vanwege een... huilende baby.
“Dit duurt al meer dan tien minuten”, klonk het. Het antwoord: “Het is een kind. Wil je echt dat ik een huilend kind het stadion uitgooi?” Raducanu was verbouwereerd, maar kreeg verrassend de steun van een deel van het publiek dat “ja” scandeerde. De umpire gaf echter niet toe en de baby bleef.
Ja daar is ie. Hopelijk wordt ze van de baan gemept, oprotten met de familie Wiljums.quote:Op vrijdag 25 juli 2025 14:43 schreef mitt het volgende:
[..]
WC voor Cincinnati alweer binnen. Daarna US Open?
quote:Op woensdag 23 juli 2025 19:45 schreef wimderon het volgende:
[..]
Serena heeft Ozempic ontdekt.
[ afbeelding ]
Gewoon minder vreten in plaats van deze sluiproutes.quote:Voormalig toptennisster Serena Williams viel 14 kilogram af met afslankmedicijn: “Ik voel me geweldig”
De Amerikaanse oud-tennisster Serena Williams (43) is veertien kilogram afgevallen dankzij afslankmedicatie. Ze slikt het medicijn GLP-1. “Ik voel me geweldig”, zegt Williams aan entertainmentwebsite People.
Williams begon te worstelen met haar gewicht nadat ze in 2017 was bevallen van haar dochter Alexis. “Ik heb daarna nooit meer het gewicht bereikt dat ik wilde”, aldus de sportster.
Ze liet zich eerst goed informeren voordat ze besloot het medicijn te slikken. De tenniskampioen voelt zich veel beter sinds ze minder weegt: “Ik kan gewoon meer. Ik ben actiever. Mijn gewrichten doen minder pijn. Ik heb veel meer energie en dat is geweldig.”
Williams beëindigde in 2022 haar tenniscarrière, na 25 jaar topsport te hebben bedreven. Ze won 23 grandslamtitels en veroverde vier keer goud op de Olympische Spelen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |