Okquote:
Snap je dat er een verschil is tussen het veroorzaken van een handeling en het veroorzaken van uitwassen bij het verbieden van een handeling? De politie veroorzaakt hardrijden niet, net zoals ze drugsgebruik niet veroorzaakt. Ze veroorzaken wel de criminele industrie rondom drugsgebruik.quote:Op zaterdag 19 december 2020 09:55 schreef Peter het volgende:
'te hard rijden wordt veroorzaakt door de politie, als zij gewoon niet handhaven of de maximum snelheid wordt opgeheven, dan krijgt niemand een boete voor te hard rijden!'
Wat een bullshit. Waarom zou politie verantwoordelijk zijn voor het bewust overtreden van de wet door criminelen?quote:Op zaterdag 19 december 2020 18:40 schreef PiyeReloaded het volgende:
[..]
Snap je dat er een verschil is tussen het veroorzaken van een handeling en het veroorzaken van uitwassen bij het verbieden van een handeling? De politie veroorzaakt hardrijden niet, net zoals ze drugsgebruik niet veroorzaakt. Ze veroorzaken wel de criminele industrie rondom drugsgebruik.
Door het verbieden van middelen met een sterke aantrekkingskracht op mensen creëer je een heel makkelijke manier om heel veel geld te verdienen voor hen die bereid zijn de wet te overtreden. Doordat het zo makkelijk is en zoveel mensen in willen stappen in een wetteloze industrie ontstaat een geweldsspiraal waarbij de meest agressieve en gevaarlijke mensen de markt gaan domineren.
Blijkbaar is dat het waard voor een futiele poging om mensen van drugsgebruik te houden. Dat vind ik prima, dat is een afweging die een wetgever moet maken. Maar neem dan ook verantwoordelijkheid voor die keuze, in plaats van die in de schoenen van de gebruiker te schuiven.
Ik bestel altijd met de telefoon van mijn vrouw, zal zo eens kijken of ze een bericht heeft.quote:Op zaterdag 19 december 2020 02:10 schreef BasEnAad het volgende:
Ik kreeg net een sms dat ik kan weer bestellen
Het ergste vind de overheid natuurlijk dat ze geen controle en invloed hebben op al het geld dat verdiend wordt met drugshandel.quote:Op zaterdag 19 december 2020 18:40 schreef PiyeReloaded het volgende:
[..]
Snap je dat er een verschil is tussen het veroorzaken van een handeling en het veroorzaken van uitwassen bij het verbieden van een handeling? De politie veroorzaakt hardrijden niet, net zoals ze drugsgebruik niet veroorzaakt. Ze veroorzaken wel de criminele industrie rondom drugsgebruik.
Door het verbieden van middelen met een sterke aantrekkingskracht op mensen creëer je een heel makkelijke manier om heel veel geld te verdienen voor hen die bereid zijn de wet te overtreden. Doordat het zo makkelijk is en zoveel mensen in willen stappen in een wetteloze industrie ontstaat een geweldsspiraal waarbij de meest agressieve en gevaarlijke mensen de markt gaan domineren.
Blijkbaar is dat het waard voor een futiele poging om mensen van drugsgebruik te houden. Dat vind ik prima, dat is een afweging die een wetgever moet maken. Maar neem dan ook verantwoordelijkheid voor die keuze, in plaats van die in de schoenen van de gebruiker te schuiven.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja het verbod op kinderporno creëert ook een illegale kinderpornoindustrie. Dat is de afweging die je maakt. Wat mij betreft is het dat waard. Deels vanwege de schade die seks met kinderen veroorzaakt bij die kinderen en deels omdat die kinderpornoindustrie een minder grote uitwerking heeft op onze maatschappij.quote:Op zaterdag 19 december 2020 19:58 schreef Peter het volgende:
[..]
Wat een bullshit. Waarom zou politie verantwoordelijk zijn voor het bewust overtreden van de wet door criminelen?
Zijn ze zo ook verantwoordelijk voor de productie van kinderporno? Als ik jouw redenatie lees en daarop toepas wel namelijk.. Jouw redenatie van wie waar schuldig aan is is wel erg vreemd.
quote:Op zaterdag 19 december 2020 21:13 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Het ergste vind de overheid natuurlijk dat ze geen controle en invloed hebben op al het geld dat verdiend wordt met drugshandel.In principe hadden ze dat natuurlijk makkelijk kunnen hebben, als ze niet gelijk tot verbieden over waren gegaan, toen het probleem van verslaving aan bod kwam. Aan alcohol en tabak wordt ook volop verdiend. Alleen is het lastig om het opeens over een andere boeg te gooien, dus het drugsverbod wordt maar zeer zelden tegen het licht gehouden. Bovendien zie je helaas eerder een beweging naar meer verbieden voor het burgerwelzijn dan minder.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 19 december 2020 21:33 schreef PiyeReloaded het volgende:
[..]
Ja het verbod op kinderporno creëert ook een illegale kinderpornoindustrie. Dat is de afweging die je maakt. Wat mij betreft is het dat waard. Deels vanwege de schade die seks met kinderen veroorzaakt bij die kinderen en deels omdat die kinderpornoindustrie een minder grote uitwerking heeft op onze maatschappij.
Er zijn gelukkig een stuk minder mensen die seks met kinderen willen (zien) dan die drugs willen gebruiken. Bovendien is het lastiger instappen in de wereld van de kinderporno en hebben de meeste mensen er een enorme afkeer van, ook al zijn ze bereid de wet te overtreden.
Bij het verbod op drugs is het mij persoonlijk de gevolgen ervan niet waard. Nu ben ik daarin natuurlijk niet neutraal en het is dan ook prima als iemand anders een andere afweging maakt. Maar sta dan ook achter de keuzes die je maakt, in plaats van lafjes beweren dat het er niet uit voortvloeit.
[..]
In principe hadden ze dat natuurlijk makkelijk kunnen hebben, als ze niet gelijk tot verbieden over waren gegaan, toen het probleem van verslaving aan bod kwam. Aan alcohol en tabak wordt ook volop verdiend. Alleen is het lastig om het opeens over een andere boeg te gooien, dus het drugsverbod wordt maar zeer zelden tegen het licht gehouden. Bovendien zie je helaas eerder een beweging naar meer verbieden voor het burgerwelzijn dan minder.
Zolang christelijke partijen in de regering zitten, gaat legaliseren ook niet gebeuren denk ik.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Discriminatie.quote:Op zondag 20 december 2020 22:25 schreef BoneThugss het volgende:
Aah ja drugsgebruikers zijn criminelen en baas captain henk gaat 10 jaar naar jilla maar een dronken Pool krijgt 180 uur taakstraf als die een kind dood rijdt
Nederland
Dat is nou net het hele probleem.quote:Op zondag 20 december 2020 22:33 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Discriminatie.
Staat 5 jaar lang vervolging op door justitie.
Achter Wilders zitten ze al vijf jaar aan.quote:Op zondag 20 december 2020 22:40 schreef BoneThugss het volgende:
[..]
Dat is nou net het hele probleem.
Straffen zijn op papier hoog genoeg maar worden nooit opgelegd.
Inderdaad, wat een arme slachtoffers zijn het toch, die dealers. Helemaal geen gewetenloze geldwolven met dollartekens in de ogen dromend van een luxe leven als dat van hun (gangster)rap idolen.quote:Op vrijdag 18 december 2020 16:22 schreef Nober het volgende:
. "We zien jongeren die in de drugshandel worden gelokt en geen uitweg meer zien.
Maak daar maar 16 jaar van niffoquote:Op zondag 20 december 2020 22:41 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Achter Wilders zitten ze al vijf jaar aan.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |