Gelukkig spreekt dat in z'n voordeel, want het nummer doet me vrij weinigquote:Op dinsdag 2 maart 2021 21:20 schreef Aoibhin het volgende:
Ik zou het wel schattig vinden als hij dan stiekem Zlatan fan is en dat dat is waar die voetbal voor staat
Zo waarquote:Op dinsdag 2 maart 2021 21:24 schreef usagi414 het volgende:
Er zat net een mooie quote in ik vertrek: in Italië duurt een dag een week.
Ik kijk nu ook mee.
Jaaaaaquote:Op dinsdag 2 maart 2021 21:24 schreef koffieleuk het volgende:
Als het goed is komt Diodato zo nog tussen de nieuwkomers en het grote festival
Alleen de 4 nieuwkomers! Dus geen ESF kandidatenquote:Op dinsdag 2 maart 2021 21:30 schreef molloot200 het volgende:
Goedenavond
Hoeveel liedjes heb ik gemist?
Geen enkel liedje van een kandidaatquote:Op dinsdag 2 maart 2021 21:30 schreef molloot200 het volgende:
Goedenavond
Hoeveel liedjes heb ik gemist?
Dit lees ik een halve minuut voordat het hier op tv wordt bekendgemaaktquote:Op dinsdag 2 maart 2021 21:31 schreef H_T het volgende:
Nummer 4 als eerste naar de halve finale, nummer 1 als tweede
Da's best veelquote:Op dinsdag 2 maart 2021 21:32 schreef Cee het volgende:
[..]
Dit lees ik een halve minuut voordat het hier op tv wordt bekendgemaakt
Ik ookquote:Op dinsdag 2 maart 2021 21:32 schreef Cee het volgende:
[..]
Dit lees ik een halve minuut voordat het hier op tv wordt bekendgemaakt
Via Ziggo/Italian tv app.quote:Op dinsdag 2 maart 2021 21:33 schreef H_T het volgende:
[..]
Da's best veelHoe kijk jij dan? Ik heb de RAI-stream aan
San Remo bestond al voor het ESF en heeft ook bestaan in de jaren dat Italië niet meedeed aan het ESF. Ze doen dus hun eigen ding. De winnaar mag als eerste aangeven of die wel of niet namens Italië aan het ESF mee wil doen. Ik geloof dat ze dat vooraf moeten aangeven tegenwoordig. Het is dus mogelijk dat de winnaar van San Remo alsnog helemaal niet naar het ESF gaat.quote:
Met nog een paar minuten te gaan en in een reclamebreak durf ik deze wel aan: nee.quote:Op dinsdag 2 maart 2021 21:35 schreef Funhouse het volgende:
Ben benieuwd of we überhaupt een nummer uit de hoofdcompetitie krijgen in het eerste uur
Ik gok voor wat we nu krijgen: intervalquote:Op dinsdag 2 maart 2021 21:36 schreef H_T het volgende:
[..]
Met nog een paar minuten te gaan en in een reclamebreak durf ik deze wel aan: nee.
Dit is de ‘Giovanni’-competitie, de Nieuwkomers. 8 debutanten die tijdens Sanremo strijden om de Giovanni-titel.quote:
Postcards in de meest magistrale plekjesquote:Op dinsdag 2 maart 2021 20:53 schreef Aoibhin het volgende:
En omdat ze dan toch vast zitten aan ESF-tijden; ik wil zooooo graag een keer ESF in Italië
Amen was ook tofquote:Op dinsdag 2 maart 2021 21:37 schreef Cee het volgende:
[..]
Dit is de ‘Giovanni’-competitie, de Nieuwkomers. 8 debutanten die tijdens Sanremo strijden om de Giovanni-titel.
Bekende winnaar van de Giovanni-titel: Francesco Gabbani in 2016. In 2017 deed ie mee met de ‘gewone’ competitie in Sanremo en die won hij en hij ging met z’n gorilla naar het ESF.
Ja he? Laten ze dat eens proberen!quote:
Verrek!quote:
quote:Op dinsdag 2 maart 2021 21:44 schreef Em31 het volgende:
Wat zou de kans zijn dat dit eigenlijk helemaal niet grappig is voor Italianen
Zeker. Als het was geweest met live on tape zoals nu zaten we echt midden in corona, dan was dit lied extra dierbaar.quote:
Nou niet eens, Italië had hem gewoon weer kunnen sturen. Dat de EBU ze niet uitnodigt voor een interval act vind ik niet zo raar.quote:
Denk ik ookquote:
Ja, beetje zwak dat ze de schuld op de EBU schuiven.quote:Op dinsdag 2 maart 2021 21:49 schreef Em31 het volgende:
[..]
Nou niet eens, Italië had hem gewoon weer kunnen sturen. Dat de EBU ze niet uitnodigt voor een interval act vind ik niet zo raar.
Jaaa, de eerste!quote:
Ja hoe raar zou dat eigenlijk ook zijn, echt zo'n groepje artiesten die dan niet weer door hun land zijn gestuurd terwijl de rest in de greenroom zit. Dat is toch sneuquote:Op dinsdag 2 maart 2021 21:50 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Ja, beetje zwak dat ze de schuld op de EBU schuiven.
Zeker omdat Sanremo niet per sé een ESF-selectie is. Het kan prima georganiseerd worden zonder de eSF-link eraan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |