Toch maar gekocht voor 290k, het voelt alsof hij speelt als een gullit dus not bad.quote:Op zondag 27 december 2020 14:28 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Die kaart is achterlijk overpriced
Snap je heel goed. Ook al is hij misschien overpriced, ik zie geen betere in de seriaA.quote:Op zondag 27 december 2020 23:32 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Toch maar gekocht voor 290k, het voelt alsof hij speelt als een gullit dus not bad.
Hoeveel coins heb je nu? Zit nog steeds met 2 miljoen op de bank en wil echt weer een team kopen 😂quote:Op maandag 28 december 2020 12:55 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Alles vam waarde verkocht wacht de toty crash even rustig af.
Ook 2 mil maar heb al 150k verlies op Neymar en 1 ton op Kante dus wacht wel even met kopen nu.quote:Op maandag 28 december 2020 13:06 schreef leeroy het volgende:
[..]
Hoeveel coins heb je nu? Zit nog steeds met 2 miljoen op de bank en wil echt weer een team kopen 😂
Ja altijd zuur zulke bedragen. Had ook zoiets op mijn Neymar.quote:Op maandag 28 december 2020 15:17 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ook 2 mil maar heb al 150k verlies op Neymar en 1 ton op Kante dus wacht wel even met kopen nu.
Ja je hebt natuurlijk door WL met hem te spelen die munten ook "terug verdient" maar goed spel moet ook leuk blijvenquote:Op maandag 28 december 2020 18:59 schreef leeroy het volgende:
[..]
Ja altijd zuur zulke bedragen. Had ook zoiets op mijn Neymar.
Dumfries RBquote:
Goede speler wel, breng hem vaak in als sub op de RM positie in een 3-5-2, dodelijke pace als je hem in de 70ste minuut ofzo in brengt.quote:Op maandag 28 december 2020 23:48 schreef papert het volgende:
OTW Hakimi. Kan veel beter, maar een speler waar ik ook mee speel. Dus die kunnen verkopen voor 29.000.
Wel lekker, maar voelt toch een beetje mwa.
Nooit meer klagen over packluck danquote:Op maandag 28 december 2020 22:23 schreef GotenSSJ het volgende:
Partybag ook gedaan, Freeze Saint-Maximin. Speler van 867k op de Xbox
Qua top pulls heb ik sowieso weinig te klagen eerlijk gezegd, maar het is vooral vervelend dat ik nauwelijks 84 en 85 rated spelers pack voor SBCs, ik ga geen Saint-Maximin of Mane in een SBC gooienquote:Op dinsdag 29 december 2020 00:28 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Nooit meer klagen over packluck dan
Komt vanzelf als je blijft grinden dat is het mooie aan FIFA met genoeg tijd en geduld kun je alles hebben. Ik had Nani uit die sbc dus dat viel tegenquote:Op dinsdag 29 december 2020 00:38 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Qua top pulls heb ik sowieso weinig te klagen eerlijk gezegd, maar het is vooral vervelend dat ik nauwelijks 84 en 85 rated spelers pack voor SBCs, ik ga geen Saint-Maximin of Mane in een SBC gooienDie Adama SBC had ik bijv best willen doen, denk dat het een topspeler is voor LM in de 3-5-2 formatie, maar heb gewoon geen fodder en slechts 250k op de bank. Die 80+ PP SBC helpt wel redelijk moet ik zeggen, paar 83 en 84 rated speler gepacked waarmee ik de party bag heb gedaan.
Op dit moment niks, heb er geen zin in. Misschien later nog oppakken, vind de markt ook te verraderlijk op dit moment.quote:Op dinsdag 29 december 2020 01:01 schreef Apekoek het volgende:
Hoeveel verdienen jullie met traden? Silvers kopen voor 150 a 200 en die verkopen voor 950 is mijn verdienmodel. Niet super snel maar kan dan al snel naar mijn spelers toe traden.
Met die silvers kan het dus altijd, je hebt ook vaste strategieën.quote:Op dinsdag 29 december 2020 01:21 schreef leeroy het volgende:
[..]
Op dit moment niks, heb er geen zin in. Misschien later nog oppakken, vind de markt ook te verraderlijk op dit moment.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |