quote:Op donderdag 17 december 2020 23:33 schreef SnertMetChoco het volgende:
ja klopt helemaal. Nu weet ik ook zeker dat ik hem goed heb.SPOILER: 3 ivOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 17 december 2020 23:44 schreef QIXL het volgende:
ik vind de puzzel 3 altijd extreem vervelend. Het kan overduidelijk zijn zoals de hallelujah puzzel enkele jaren geleden of zoiets vaags zoals vorig jaar, waar mogelijks een hoeveelheid drugs genuttigd is toen deze bedacht is. En ik weet nooit hoe abstract te denken en welke drugs in welke hoeveelheid nodig zijn voor de goede richting.
Alhoewel ik denk dat ik dit jaar het niet overduidelijk is, omdat ik er al even naar staar.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vreemd dat stating the obvious leidt tot meer oplossingen.quote:Op donderdag 17 december 2020 23:57 schreef QIXL het volgende:
klagen helpt idd, ik heb hem ook, maar ik vind, als mijn gedachten kloppen, V juist minder mooi dan de rest.
quote:Op donderdag 17 december 2020 23:44 schreef QIXL het volgende:
ik vind de puzzel 3 altijd extreem vervelend. Het kan overduidelijk zijn zoals de hallelujah puzzel enkele jaren geleden of zoiets vaags zoals vorig jaar, waar mogelijks een hoeveelheid drugs genuttigd is toen deze bedacht is. En ik weet nooit hoe abstract te denken en welke drugs in welke hoeveelheid nodig zijn voor de goede richting.
Alhoewel ik denk dat ik dit jaar het niet overduidelijk is, omdat ik er al even naar staar.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.AIVD kerstpuzzel: 1a, 3a, 8, 11ab, 13(8/9). 16ab, 22, 25.4
SPOILER: 3Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
kloptquote:Op donderdag 17 december 2020 23:23 schreef thaGcollector het volgende:
[..]
Oh kak. Er zijn gewoon meerdere mogelijkheden voor de kakuro. als je daarmee begint
Ik heb de puzzel een beetje verdeeld in 'ik snap wat ik moet doen, maar het is veel werk' en 'ik weet nog niet wat ik moet doen'. Ik richt me nu zoveel mogelijk op de tweede categorie, en daar hoort 20 niet bij.quote:Op vrijdag 18 december 2020 09:30 schreef Erbo79 het volgende:
Volgens mij heb ik opgave 20 nog helemaal niet voorbij zien komen op het forum. Of hij is zo makkelijk dat niemand er iets over kwijt hoeft, óf iedereen loopt al vast bij de parallelle opgave in de Junior-editie
Klinkt als een goede beslissing in deze fase van de strijd. Mijn handen (hoofd) jeuken om aan 20 te beginnen, maar ik heb mezelf beloofd om wat minder opgaven tegelijk onder handen te hebben, dus eerst maar eens afmaken waar ik mee bezig benquote:Op vrijdag 18 december 2020 10:07 schreef ZiGZaG3737 het volgende:
[..]
Ik heb de puzzel een beetje verdeeld in 'ik snap wat ik moet doen, maar het is veel werk' en 'ik weet nog niet wat ik moet doen'. Ik richt me nu zoveel mogelijk op de tweede categorie, en daar hoort 20 niet bij.
quote:Op vrijdag 18 december 2020 09:16 schreef thabit het volgende:
SPOILER: 3Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik was met een andere begonnen. Dat ging tot nu toe goed. Maar helaas nog 2 van de 4 niet af. Dus ik zal wel een fout gemaakt hebbenquote:Op vrijdag 18 december 2020 09:25 schreef Erbo79 het volgende:
[..]
klopt![]()
Ik was zelf ook met de kakuro begonnen, en die opties kan je meenemen naar je volgende puzzel. Scheelt weer voor de opties daar!
It's a trap!quote:Op vrijdag 18 december 2020 12:17 schreef CarloV het volgende:
Kijk wat afleiding!
https://www.gchq.gov.uk/news/christmas-card-2020
De rest afleiden zodat ze minder tijd hebben voor de kerstpuzzel, daar trap ik niet inquote:Op vrijdag 18 december 2020 12:17 schreef CarloV het volgende:
Kijk wat afleiding!
https://www.gchq.gov.uk/news/christmas-card-2020
Eindelijk, want ik begon me al stierlijk te vervelen met de Kerstpuzzel... NOTquote:Op vrijdag 18 december 2020 12:17 schreef CarloV het volgende:
Kijk wat afleiding!
https://www.gchq.gov.uk/news/christmas-card-2020
Oh dit ziet er inderdaad leuk uit! Wel een beetje overkill voor een kerstpuzzel, maar vooruitquote:Op vrijdag 18 december 2020 14:09 schreef Erbo79 het volgende:
[..]
Maar even doorklikkend naar hun Twitter page zag ik daar wel het volgende pareltje: https://gchq.github.io/CyberChef/
Over handige tools gesproken!
Tja, wat wil je nou dat ik hierop antwoord?quote:Op vrijdag 18 december 2020 14:40 schreef QIXL het volgende:
omdat klagen zo goed heeft geholpen, heeft er al iemand al gekeken naar 4? ik heb er vage gedachten over, maar nog niks concreets gezien.
Ik denk ja of neequote:Op vrijdag 18 december 2020 15:04 schreef CarloV het volgende:
[..]
Tja, wat wil je nou dat ik hierop antwoord?
Gekeken zeer zekerquote:Op vrijdag 18 december 2020 14:40 schreef QIXL het volgende:
omdat klagen zo goed heeft geholpen, heeft er al iemand al gekeken naar 4? ik heb er vage gedachten over, maar nog niks concreets gezien.
Via het juiste antwoordquote:Op vrijdag 18 december 2020 15:47 schreef Legoblokje het volgende:
[..]
Als ik toch eens wist hoe die te ontcijferen
We zijn blij voor je, IshaD!quote:Op vrijdag 18 december 2020 16:14 schreef IshaD het volgende:
Na 3 dagen zonder punten nu eindelijk Opgave 17 gekraakt. Ik vind het weer leuk
Wauw! Dan ben ik slechts één dag 9 jaar ouder dan jou!quote:Op vrijdag 18 december 2020 17:15 schreef Legoblokje het volgende:
[..]
Hmja.
Over 10 dagen ben ik zelf officieel 21. Dan zal ik hem vast oplossen
Knap. Ik heb er al lang naar zitten staren maar nog geen ideequote:Op vrijdag 18 december 2020 16:14 schreef IshaD het volgende:
Na 3 dagen zonder punten nu eindelijk Opgave 17 gekraakt. Ik vind het weer leuk
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 18 december 2020 21:34 schreef Whukintia het volgende:
Is het wel correct om te concluderen dat N het spel wint bij 14?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dit kan je denk ik zelf beantwoorden als je opzoekt hoe de puzzels werken en als je kijkt naar de getalletjes in de vakjesquote:Op vrijdag 18 december 2020 21:56 schreef Silentwind het volgende:
Onduidelijkheid bij vraag 19: Is de info van horizontaal en verticaal voor alle 4 de puzzels van toepassing of alleen voor de doorloper? Dank.
Dank, dan had ik het toch juist.quote:Op vrijdag 18 december 2020 22:09 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Dit kan je denk ik zelf beantwoorden als je opzoekt hoe de puzzels werken en als je kijkt naar de getalletjes in de vakjes
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[/quote]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 18 december 2020 02:14 schreef Ell__ het volgende:
[..]Mij ook! en dat was wel een hallelujah momentje :-)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 19 december 2020 01:17 schreef PnavE_81 het volgende:
so he...tis eventjes puzzelen, maar dan heb je ook wat. Wat is 14 leuk zeg (als je hem eenmaal af hebt)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 12% gewijzigd door PuzzelPlezier op 19-12-2020 10:35:17 ]
quote:Op zaterdag 19 december 2020 10:29 schreef PuzzelPlezier het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 19 december 2020 12:43 schreef Cassa95 het volgende:
Wanneer komt de errata van 14?Ik heb 14 nog niet geheel opgelost, maar ben stap 2 wel voorbij en ik kan zeggen dat het toch echt mogelijk is!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Iedereen die hier zegt dat ze 14 hebben liegt, het zijn allemaal dubbelagenten!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.AIVD puzzel 2025:
1a, 2, 3a, 6, 10a, 11, 12a, 13, 14a, 16ab, 26
quote:Op zaterdag 19 december 2020 12:43 schreef Cassa95 het volgende:
Wanneer komt de errata van 14?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Iedereen die hier zegt dat ze 14 hebben liegt, het zijn allemaal dubbelagenten!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 19 december 2020 12:43 schreef Cassa95 het volgende:
Wanneer komt de errata van 14?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Iedereen die hier zegt dat ze 14 hebben liegt, het zijn allemaal dubbelagenten!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |