quote:Op vrijdag 11 december 2020 16:39 schreef dud0r het volgende:
[..]
Dat is 7 meer dan ik dacht dat je kon
Stoofpeertjes, aardappelen en kiprolladequote:
Ik heb al een lijst van 30 nummers ofzo. Maar ze bellen steeds met een ander en normaal nummer. Net met mijn provider gebeld en het gebeuren doorgegeven.quote:Op vrijdag 11 december 2020 16:30 schreef mazaru het volgende:
[..]
Dat is een plaag! En ze bellen met gewone nummers. Ik laat onbekende nummers nu gewoon bellen terwijl ik ze Google. Als ze uitgebeld zijn gooi ik ze in de blokkadelijst. Er staan er al een stuk of 10 in.
Toen was het ook drukker. Nu is er in de ochtend niemand.quote:Op vrijdag 11 december 2020 16:40 schreef Schakeltopia het volgende:
daar was ik een week voor wakker
Daar hebben ze schijt aan. Als je ze bij google gaat zoeken dan zie je alleen maar klachten op consumenten sites.quote:Op vrijdag 11 december 2020 16:32 schreef Limoentjuh het volgende:
[..]
Kan je toch ergens aangeven het bel-me-niet register ofzo ?
Lekker hoorquote:Op vrijdag 11 december 2020 16:42 schreef mazaru het volgende:
[..]
Stoofpeertjes, aardappelen en kiprollade
Weet ik nog niet. Denk dat ik simpel pasta ga maken.quote:
Woahquote:Op vrijdag 11 december 2020 16:42 schreef Limoentjuh het volgende:
O
[..]![]()
Mijn doel is voor komend jaar tot 20!
Gezellig. Ik zie haar adres zo wel verschijnenquote:
Googelen voor je opneemt. Al die nummers staan als ongewenst in https://www.wieheeftgebeld.nl/quote:Op vrijdag 11 december 2020 16:42 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Ik heb al een lijst van 30 nummers ofzo. Maar ze bellen steeds met een ander en normaal nummer. Net met mijn provider gebeld en het gebeuren doorgegeven.
bellen ze mobiel of vast?quote:Op vrijdag 11 december 2020 16:43 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Daar hebben ze schijt aan. Als je ze bij google gaat zoeken dan zie je alleen maar klachten op consumenten sites.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |