Tot nu toe alleen op roddelsites, dus ik zou het met een korreltje zout nemen.quote:Op maandag 6 december 2021 16:25 schreef RedWhiteArmy1983 het volgende:
Geen leuk kickje![]()
https://www.showbizz24.be(...)het-vreselijk-131394
In juni (toen alles weer open ging) was ik in het nieuwe B&A museum, Aad was er ook, en voor onze groep mensen vertelde hij ongeveer hetzelfde verhaal.quote:Op maandag 6 december 2021 17:31 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Tot nu toe alleen op roddelsites, dus ik zou het met een korreltje zout nemen.
Als je de story mag geloven hebben ze al 20 jaar onafgebroken ruzie en is Adriaan al jaren overleden
Dat is inderdaad wel sneu, zeker op zo'n leeftijd.quote:Op maandag 6 december 2021 19:37 schreef RedWhiteArmy1983 het volgende:
[..]
In juni (toen alles weer open ging) was ik in het nieuwe B&A museum, Aad was er ook, en voor onze groep mensen vertelde hij ongeveer hetzelfde verhaal.Of ja, iig het deel over het vaccineren, dat het contact op een laag pitje stond en dat Bas' gezondheid slecht was. Best sneu dat het uiteindelijk zo moet gaan tussen de broers.
Achter een betaalmuur, maar het staat op Trouw, met bovendien een citaat van Aad zelf.quote:Op maandag 6 december 2021 17:31 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Tot nu toe alleen op roddelsites, dus ik zou het met een korreltje zout nemen.
Als je de story mag geloven hebben ze al 20 jaar onafgebroken ruzie en is Adriaan al jaren overleden
Dit heb ik me dus ook heel lang afgevraagd. Net als de plek van dat restaurant. De naam is iets van Bella Vista en ze hebben het constant over de plaats Alzira. Nu ben ik vaak in die regio, en die sinaasappelfabriek denk ik gevonden te hebben (er staan er een heel aantal overigens op die locatie). Maar een restaurant met de naam Bella Vista met dat uitzicht heb ik echt nergens kunnen ontdekken helaas.quote:Op vrijdag 4 februari 2022 23:09 schreef TLC het volgende:
Nu wil ik t toch vragen, in de reis door Europa zijn B&A in Spanje, de boeven hebben een bom onder de tafel geplakt maar gaat niet af vanwege... een uur tijdsverschil ??!!
Ik heb nooit geweten dat er ooit een uur tijdsverschil was tussen Nederland en Spanje ??
Dus voor 1942?quote:Op zaterdag 5 februari 2022 10:28 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Betreft dat uur tijdsverschil, ik denk dat dit is opgenomen toen Spanje en Nederland nog in verschillende tijdzones zaten. Inmiddels zitten ze in dezelfde tijdszone, maar of dit de reden is weet ik niet zeker.
Dat zou zomaar kunnenquote:Op zaterdag 5 februari 2022 12:52 schreef dennistd het volgende:
[..]
Dus voor 1942?
Toen heeft Franco de tijd namelijk aangepast aan Duitsland: https://www.volkskrant.nl(...)veranderen~baf62fc9/
Waar staat dat in de Story als ik vragen mag?quote:Op maandag 6 december 2021 17:31 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Tot nu toe alleen op roddelsites, dus ik zou het met een korreltje zout nemen.
Als je de story mag geloven is Adriaan al jaren overleden
Heb nooit geweten dat Spanje en Nederland ooit in verschillende tijdzones leefden, laat staan in de B&A tijdquote:Op zaterdag 5 februari 2022 10:28 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Dit heb ik me dus ook heel lang afgevraagd. Net als de plek van dat restaurant. De naam is iets van Bella Vista en ze hebben het constant over de plaats Alzira. Nu ben ik vaak in die regio, en die sinaasappelfabriek denk ik gevonden te hebben (er staan er een heel aantal overigens op die locatie). Maar een restaurant met de naam Bella Vista met dat uitzicht heb ik echt nergens kunnen ontdekken helaas.
Betreft dat uur tijdsverschil, ik denk dat dit is opgenomen toen Spanje en Nederland nog in verschillende tijdzones zaten. Inmiddels zitten ze in dezelfde tijdszone, maar of dit de reden is weet ik niet zeker.
Sowieso ruzie krijgen over het vaccin, blijf het een trieste bedoeling vinden, van beide kampen. Laat iedereen het lekker zelf wetenquote:Op maandag 6 december 2021 22:01 schreef Magister_Artium het volgende:
[..]
Achter een betaalmuur, maar het staat op Trouw, met bovendien een citaat van Aad zelf.
Daarbij verbaast het me niets. Die oudste dochter van Bas zat eerder voor Trots (Rita Verdonk) in de gemeenteraad van Vlaardingen en ook in huize Van Toor hangen ze geen poster van Jesse Klaver of Gert-Jan Segers voor de ramen, als je begrijpt wat ik bedoel...
Daarbij komen de broers bepaald niet uit een opvoeding waar dialoog, leren en nadenken hoog in het vaandel stonden. Werken, improviseren en aanpakken wel, maar daarmee meng je je niet zo snel in een virusdiscussie.
Volgens mij staat dit bij de vragen op de site, anders kan je aad mailen, die schijnt altijd wel zelf te reageren.quote:Op zondag 6 februari 2022 00:58 schreef Japepk het volgende:
Ik ben onlangs verhuisd en daardoor mijn collectie videobanden weer tegen gekomen. Op marktplaats wordt vanalles aangeboden, het lijkt me leuk om mijn serie weer aan te vullen en zo de complete avonturenseries met de originele achtergrondmuziek te hebben. Nu is mijn vraag; je hebt de zogenaamde CNR uitgaves, maar dat zijn vaak ingekorte series toch? De serie ingekort tot speelfilm zeg maar. Later kwamen de 'Arcade' uitgaves, en die zijn weer een stuk langer. Wordt daar ook nog de originele achtergrondmuziek bij gebruikt? Bij alles van Bridge zit Smorenburg. Geen verkeerde muziek, maar omwille van de nostalgie zou ik de oude deuntjes nog weleens willen horen (in combinatie met de films/series)
Wie weet hoe het zit?
Als ik het goed begrepen heb was Aad niet meer welkom omdat de familie van Bas gelooft dat gevaccineerden anderen ziek maken. In zo'n geval wordt het wel lastig om er nog open in te blijven staan.quote:Op zondag 6 februari 2022 08:12 schreef 111210 het volgende:
[..]
Sowieso ruzie krijgen over het vaccin, blijf het een trieste bedoeling vinden, van beide kampen. Laat iedereen het lekker zelf weten
[..]
Volgens mij staat dit bij de vragen op de site, anders kan je aad mailen, die schijnt altijd wel zelf te reageren.
Er zijn idd verschillende versies vanwege muziekrechten kan ik mij herinneren.
Ja, ik ken de geschiedenis van de muziek. Er kwam ruzie met Klaris en later werd het goedkoper om zelf te produceren ipv rechten te blijven betalen voor alle externe muziek. Denk dus niet dat Aad zal adviseren waar ik aan banden kan komen die hij zelf grotendeels probeert weg te poetsen.quote:Op zondag 6 februari 2022 08:12 schreef 111210 het volgende:
[..]
Volgens mij staat dit bij de vragen op de site, anders kan je aad mailen, die schijnt altijd wel zelf te reageren.
Er zijn idd verschillende versies vanwege muziekrechten kan ik mij herinneren.
Het zou fijn zijn als je eens een mooi overzicht zou maken.quote:Op zondag 6 februari 2022 12:21 schreef Japepk het volgende:
[..]
Ja, ik ken de geschiedenis van de muziek. Er kwam ruzie met Klaris en later werd het goedkoper om zelf te produceren ipv rechten te blijven betalen voor alle externe muziek. Denk dus niet dat Aad zal adviseren waar ik aan banden kan komen die hij zelf grotendeels probeert weg te poetsen.
Inmiddels begrijp ik dat het dillemma zich toespitst op de CNR banden. Oude muziek, maar met name de oudere series zijn fors ingekort om op één videoband te passen. Vanaf de kroon werden de series als reeks op video uitgebracht en is er minder geknipt.
Penta bevat dan de complete series, maar daar schijnt op veel plekken nog helemaal geen achtergrondmuziek onder te zitten. Lijkt me ook bijzonder.
Spanje heeft geen tijdsverschil met Nederland. We hebben hier met een ‘goof’ te maken. Tijd is nooit hun sterkste kant geweest:quote:Op vrijdag 4 februari 2022 23:09 schreef TLC het volgende:
Nu wil ik t toch vragen, in de reis door Europa zijn B&A in Spanje, de boeven hebben een bom onder de tafel geplakt maar gaat niet af vanwege... een uur tijdsverschil ??!!
Ik heb nooit geweten dat er ooit een uur tijdsverschil was tussen Nederland en Spanje ??
Ik vond het altijd knap dat Adriaan alle vertrektijden van vliegtuigen uit zijn hoofd kendequote:Op maandag 14 februari 2022 23:39 schreef Magister_Artium het volgende:
[..]
‘Bassie, kom mee! Ons vliegtuig vertrekt over een uur.’
Dat hebben ze wel eens vaker gedaan. Ik ken even geen voorbeelden, maar er zijn een paar andere liedjes die ook dezelfde melodie hebben.quote:Op maandag 14 februari 2022 22:17 schreef TLC het volgende:
Zelfde riedeltje, gewoon een andere tekst erin pleuren![]()
De taalliedjes?quote:Op dinsdag 15 februari 2022 23:32 schreef Claude_Viole het volgende:
[..]
Dat hebben ze wel eens vaker gedaan. Ik ken even geen voorbeelden, maar er zijn een paar andere liedjes die ook dezelfde melodie hebben.
Haha wat vergezocht allemaal, alsof een kind dat uberhaupt snapt. Daarnaast maakt het voor het verhaal niet uit. Net zoals een clown en een acrobaat die de wereld veilig maken door “de boeven” te pakken.quote:Op maandag 14 februari 2022 23:39 schreef Magister_Artium het volgende:
[..]
Spanje heeft geen tijdsverschil met Nederland. We hebben hier met een ‘goof’ te maken. Tijd is nooit hun sterkste kant geweest:
*Adriaan leest een brief voor met de opdracht naar Ierland te gaan*
‘Bassie, kom mee! Ons vliegtuig vertrekt over een uur.’ Je moet 30 minuten van tevoren bij de gate zijn. Ze hebben dus 30 minuten om een koffer te pakken en daar twee schone clownsneuzen en acrobatenpakken in te stoppen, vanaf die Vlaardingse camping naar Schiphol te rijden, te parkeren, in te checken, door de paspoortcontrole te gaan en naar de gate te lopen.
*aan de Adriatische kust belt B100 naar de Baron, maar die zit al in het vliegtuig*
*B&A arriveren in Rome en ontdekken dat het vliegtuig net geland is*
Amsterdam-Rome is ongeveer twee uur vliegen, de afstand op de scooter was 400 km. Wat voor topsnelheden halen die dingen in de bergen?
*op de boot vanuit Rotterdam naar Duitsland*
Adriaan: ‘een paar uur later gingen we bij Lobith de grens over.’
En over de fietssnelheden in Denemarken zullen we het maar niet hebben...
Het zal de verwarring zijn met de Canarische eilanden, waar de broers veel zijn geweest. Daar is het wel een uur vroeger.
Robin wellicht? Als een soort van autonomisch rijdende Tesla maar dan jaren eerder?quote:Op dinsdag 15 februari 2022 23:18 schreef TLC het volgende:
En in de reguliere afleveringen (bv over seizoenen) wie bestuurt dan de auto aan het einde als Bassie en Adriaan uit de raam van de caravan zwaaien ??
En dat begon toen vanaf de slotgracht van 'n kasteel of zo toch?quote:Op maandag 14 februari 2022 23:39 schreef Magister_Artium het volgende:
*op de boot vanuit Rotterdam naar Duitsland*
Dat was weer een andere serie, toen de rijkskroon gejat werd. Toen hadden de boeven het plan om per onderzeeër en een tweedehands Lada via de Noordoostpolder en Ter Apel Nederland te verlaten, maar dankzij onze helden kwamen ze niet verder dan een Schiedamse tunnel.quote:Op donderdag 17 februari 2022 12:30 schreef Halcon het volgende:
[..]
En dat begon toen vanaf de slotgracht van 'n kasteel of zo toch?
Klopt jaquote:Op donderdag 17 februari 2022 18:35 schreef Magister_Artium het volgende:
[..]
Dat was weer een andere serie, toen de rijkskroon gejat werd. Toen hadden de boeven het plan om per onderzeeër en een tweedehands Lada via de Noordoostpolder en Ter Apel Nederland te verlaten, maar dankzij onze helden kwamen ze niet verder dan een Schiedamse tunnel.
Griekenland was een leuke serie ja. Schatkaart en de Verdwenen Kroon vond ik ook leuk. Die oudere series ook wel.quote:Op zondag 25 oktober 2020 20:59 schreef tompsv18 het volgende:
Dit weekend de serie De Verzonken Stad weer eens gekeken. Was ik als kind helemaal gek op en ook nu vind ik het nog heerlijk vermaak. Met name de gesprekken tussen B2, Vluggie Japie en de Baron. Die B2 die constant iets anders verstaat, zo slecht maar toch leuk![]()
Volgens mij vond ik dit vroeger ook de leukste serie, al was Amerika ook wel tof geloof ik.
Un, dos, tres heeft dezelfde melodie als het ABC. In het geval van Reuzen/Nietig is het echt een bewussie natuurlijk, om hetzelfde liedje nog eens tegengesteld te maken.quote:Op dinsdag 15 februari 2022 23:32 schreef Claude_Viole het volgende:
Dat hebben ze wel eens vaker gedaan. Ik ken even geen voorbeelden, maar er zijn een paar andere liedjes die ook dezelfde melodie hebben.
Vooral de serie van Amerika was gekunsteld. De extreme opvliegendheid van de Baron, het pesten van B100 door Handige Harry (en de Baron vindt het normaal; dat had Vlugge Japie niet hoeven proberen bij B2) en het gejammer van Handige Harry om eten, je merkt dat het hoogtepunt was bereikt met Europa.quote:Op zondag 20 februari 2022 12:51 schreef Halcon het volgende:
[..]
Griekenland was een leuke serie ja. Schatkaart en de Verdwenen Kroon vond ik ook leuk. Die oudere series ook wel.
Na Griekenland werd het 'n stuk minder. Boeven waren al karikaturen, maar werden dat in bv. de reis door Europa wel tot in het extreme.
Al die afleveringen zijn ook meer losse afleveringen volgens telkens hetzelfde stramien, i.p.v. dat het één echt verhaal is, zoals bv. bij de Kroon.
Ik vond "Europa" al een stuk minder dan de Kroon, de Schatkaart en Griekenland. Het ging daar veel meer om kinderen iets te laten zien en horen van landen van de EEG dan 'n echt verhaal.quote:Op zondag 20 februari 2022 22:09 schreef Magister_Artium het volgende:
[..]
Vooral de serie van Amerika was gekunsteld. De extreme opvliegendheid van de Baron, het pesten van B100 door Handige Harry (en de Baron vindt het normaal; dat had Vlugge Japie niet hoeven proberen bij B2) en het gejammer van Handige Harry om eten, je merkt dat het hoogtepunt was bereikt met Europa.
Ook de wollige teksten van Adriaan maken het soms vermoeiend. Bij het oplossen van een rebus: ‘Ik geloof dat ik het begin te begrijpen. Ja, ik lees het al.’ Als Bassie iets niet begrijpt: ‘Nou Bassie, dat zal ik proberen uit te leggen. Kijk, het zit zo.’ En dan constant zo’n Italiaans praathandje erbij dat schudt bij elke klemtoon.
Over de flauwe grappen van Bassie zullen we het maar helemaal niet hebben.
De beelden zijn mooi, maar om de verhaallijn, de humor en de spanning hoef je het niet meer te kijken.
Wat vind je er leuk aan dan?quote:Op zondag 20 februari 2022 23:35 schreef Ceviche het volgende:
Ik vind juist Europa en Amerika leuk![]()
Het pakken van de boeven heeft mij nooit erg geïnteresseerd
Dat het zo kneuterig is bijna, ik hou niet zo van de spanning van de boeven of dat Adriaan iets inventiefs heeft bedacht om de boeven te pakken.quote:
Ja, dan snap ik dat je Amerika en Europa leuker vindt. Ik vind (en vond als kind) die liedjes, educatieve dingen over landen e.d. saai. Dus dan is aan Amerika en Europa weinig aan.quote:Op maandag 21 februari 2022 09:18 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Dat het zo kneuterig is bijna, ik hou niet zo van de spanning van de boeven of dat Adriaan iets inventiefs heeft bedacht om de boeven te pakken.
Gewoon een beetje landen bekijken, en raadsels oplossen.
En die scènes met de boeven in Luxemburg vond ik bijvoorbeeld erg tof gedaan.
Grapjes, leuke dingetjes over de landen, de boeven zijn ook een stuk minder grappiger ipv eng.
De schatkaart heeft dat ook, de helft van die serie is een beetje voetballen en clubhuis bouwen en pas over de helft gaan ze naar Lanzarote en wordt het spannender qua boeven.
Grootmoeders tijd vind ik ook leukmaar ik snap wel dat veel mensen dat wat saai vinden
Mwah, ik vond toch het pikken van de schatkaart uit de caravan, de brand in het clubgebouw en de inbraak in het huis van Lara echt wel spannend hoor.quote:Op maandag 21 februari 2022 09:18 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Dat het zo kneuterig is bijna, ik hou niet zo van de spanning van de boeven of dat Adriaan iets inventiefs heeft bedacht om de boeven te pakken.
Gewoon een beetje landen bekijken, en raadsels oplossen.
En die scènes met de boeven in Luxemburg vond ik bijvoorbeeld erg tof gedaan.
Grapjes, leuke dingetjes over de landen, de boeven zijn ook een stuk minder grappiger ipv eng.
De schatkaart heeft dat ook, de helft van die serie is een beetje voetballen en clubhuis bouwen en pas over de helft gaan ze naar Lanzarote en wordt het spannender qua boeven.
Grootmoeders tijd vind ik ook leukmaar ik snap wel dat veel mensen dat wat saai vinden
Qua spanning voor kinderen spannender dan Griekenland, denk ik. Wel een stuk langer 13/14 afleveringen i.p.v. 9.quote:Op maandag 21 februari 2022 09:42 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Mwah, ik vond toch het pikken van de schatkaart uit de caravan, de brand in het clubgebouw en de inbraak in het huis van Lara echt wel spannend hoor.
Ja, het is eigenlijk dubbel jammer in die laatste twee series. B100 en Handige Harry zijn minder leuk en de rol van de boeven is dan min of meer uitgespeeld. Daardoor ging er veel spanning en humor uit de serie, want zoals je zegt, de boeven brachten de humor om te lachen, Bassie vond ik als kind vaak al erg flauw.quote:Op maandag 21 februari 2022 09:22 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ja, dan snap ik dat je Amerika en Europa leuker vindt. Ik vind (en vond als kind) die liedjes, educatieve dingen over landen e.d. saai. Dus dan is aan Amerika en Europa weinig aan.
B2 en Vlugge Japie vond ik ook veel leuker dan B100 en Handige Harry. Vond de boeven eigenlijk altijd al leuker dan Bassie en Adriaan zelf.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |