Je wordt er zo flauw van.... Maargoed niet te lang bij stilstaan maar weer!quote:Op zaterdag 5 december 2020 16:44 schreef Verbruikersnaam het volgende:
Het wekelijkse topic.![]()
Altijd nog een terechte klacht.
Wat voor tijdswinst (want daar gaat het vaak om) haal je er dan überhaupt mee als bezorger? Logica is ver te zoeken soms...quote:Op zaterdag 5 december 2020 16:50 schreef qajariaq het volgende:
Vorige week hoorde ik de brievenbus klepperen, de post had het pakje gelijk maar bij de buren bezorgd zonder aan te bellen.
Turk of Marokkaan of Kaaskop... dit doe je niet! Je bent wel het visitekaartje van PostNL!quote:Op zaterdag 5 december 2020 17:03 schreef pferdfahrer het volgende:
Het zijn tegenwoordig ook alleen maar van die ZZP pakketturken.
Ja dan heb je minimaal een hele hoop gezeik om terug te krijgen waar je recht op hebt.quote:Op zaterdag 5 december 2020 16:50 schreef Repentless het volgende:
Hier al tot twee keer toe dat een DHL-bezorger het pakketje gewoon tegen de voordeur aanzet en hem peert. WTF.
Vraag me af of een klacht indienen zin heeft. Ben niet zo van klachten indienen, maar ik vraag me af wat er gebeurt als het gejat wordt. Dan heeft het dus gewoon de status 'bezorgd'.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een terechte klacht.Ook in moeilijke tijden.
Door mijn pakje af te leveren bij een buur die ook een pakje heeft en dan gelijk een briefje in de bus te doen hoeft ie niet te wachten of ik thuis ben, sowieso hoeft ie niet te wachten tot ik open doe dan. Vrolijk naar de bezorger gezwaaid want ik deed al open voor ze goed en wel van het pad af was. Maar misschien is mijn huisbel wel te ingewikkeld...quote:Op zaterdag 5 december 2020 16:56 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Wat voor tijdswinst (want daar gaat het vaak om) haal je er dan überhaupt mee als bezorger? Logica is ver te zoeken soms...
Dit staat op de site:quote:Op zaterdag 5 december 2020 17:13 schreef Amarantha het volgende:
Misschien moeten we in december een algemeen klachtentopic doen ofzo.
Niet aanbellen, lijkt mij geen coronamaatregel te zijn!quote:In aanloop naar de feestdagen en door de coronamaatregelen is het erg druk. We doen ons best om alle pakketten zo snel mogelijk te bezorgen. Sommige pakketten vanuit binnen- en buitenland zijn helaas langer onderweg, sorry hiervoor. In track & trace vind je de laatste informatie.
Is toch pijnlijk zoiets? Ach, ze zullen wel gewoon de schouders ervoor ophalen... Kan hun toch allemaal niets meer fucken!quote:Op zaterdag 5 december 2020 17:15 schreef qajariaq het volgende:
Vrolijk naar de bezorger gezwaaid want ik deed al open voor ze goed en wel van het pad af was.
Maar dan wel met een klacht aan de broek... voor wat het waard is...quote:Op zaterdag 5 december 2020 17:44 schreef SjaakKlapkaak het volgende:
Je kan beter boos worden op het management van die bezorgingsbedrijven dan op de bezorgers.
Als je onmogelijke targets stelt dan gaan bezorgers zelf de kantjes ervan aflopen om toch binnen de tijd je werk te kunnen doen.
https://www.rtlnieuws.nl/(...)en-betaling-politiekquote:De bezorgondernemer heeft een aantal vaste routes en twee chauffeurs in vaste dienst. "Je zou denken: meer drukte is beter voor je omzet, maar de stoptarieven gaan elk jaar omlaag." Waar hij op een van de routes 1,50 per stop kreeg, is dat in drie jaar tijd al 50 cent minder geworden. "Dat tikt aan."
De marges zijn er dus wel... voor PostNL zelf dan....quote:Op zaterdag 5 december 2020 18:10 schreef MichaelScott het volgende:
PostNL betaalt de "zelfstandig ondernemer" dus 1 euro per stop, terwijl ze daar per pakket 6,95 voor betaald krijgen.
Alsof je die zaterdag anders zou benutten.quote:Op zaterdag 5 december 2020 16:41 schreef Bocaj het volgende:
Je blijft gvd thuis voor een pakket.
Zie je ineens de bus voorbij rijden...
Even later een email: 'We hebben u gemist, u kunt het pakket maandag ophalen bij PostNL-Punt!'
Geen hond verder te bereiken op zaterdag bij PostNL...![]()
Je zou ze toch voor hun eigen bestelbus gooien die lamballen!
quote:Op zaterdag 5 december 2020 17:44 schreef SjaakKlapkaak het volgende:
Je kan beter boos worden op het management van die bezorgingsbedrijven dan op de bezorgers.
Als je onmogelijke targets stelt dan gaan bezorgers zelf de kantjes ervan aflopen om toch binnen de tijd je werk te kunnen doen.
Weet je wat het ook is? De webwinkels doen ook rustig mee om de druk er lekker op te houden...quote:Op zaterdag 5 december 2020 18:41 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Alsof je die zaterdag anders zou benutten.
Laat mijn POSTNL medewerkers met rust!
Klacht onterecht.
Terechte klacht. Mocht ook laatst iets ophalen omdat die vuile hond snel naar huis wildequote:Op zaterdag 5 december 2020 16:41 schreef Bocaj het volgende:
Je blijft gvd thuis voor een pakket.
Zie je ineens de bus voorbij rijden...
Even later een email: 'We hebben u gemist, u kunt het pakket maandag ophalen bij PostNL-Punt!'
Geen hond verder te bereiken op zaterdag bij PostNL...![]()
Je zou ze toch voor hun eigen bestelbus gooien die lamballen!
Ziedendquote:Op zondag 6 december 2020 00:54 schreef BlackEyedAngel het volgende:
[..]
Terechte klacht. Mocht ook laatst iets ophalen omdat die vuile hond snel naar huis wilde
HET HELE PUNT VAN LATEN BEZORGEN IS JUIST DAT IK HET THUIS BEZORGD WIL HEBBEN EN NIET DAT IK HET ALSNOG VAN POKKE VER OP MOET HALEN! *BRIES*
Ik kreeg van de week een mail dat het bezorgd was, terwijl ik thuis was maar niks geen bel had gehoord, maar het stond gewoon netjes voor de deur. Das iig beter dan dat ik het op had moeten gaan halen.quote:Op zaterdag 5 december 2020 16:41 schreef Bocaj het volgende:
Even later een email: 'We hebben u gemist, u kunt het pakket maandag ophalen bij PostNL-Punt!'
Dat zal de Corona-bezorging methode zijn geweest... alleen nog even vergeten aan te bellen!quote:Op zondag 6 december 2020 02:54 schreef the-eye het volgende:
[..]
Ik kreeg van de week een mail dat het bezorgd was, terwijl ik thuis was maar niks geen bel had gehoord, maar het stond gewoon netjes voor de deur. Das iig beter dan dat ik het op had moeten gaan halen.
Heb je als ontvanger weinig keus in.quote:Op zondag 6 december 2020 01:22 schreef quirina het volgende:
gewoon door DHL laten bezorgen.
DHL doet het nu beter dan PostNL.
Webshops die dingen versturen met PostNL gewoon mijden als de pest in December.
O ja joh. Je maakt wat mee, zeg.quote:Op zondag 6 december 2020 13:52 schreef vogeltjesdans het volgende:
Hier had ik eens een pakje bij de buren bezorgd gekregen waarvoor getekend moet worden. Bleek dat de buren nergens van wisten en dat de bezorger zelf getekend had. En het pakje gewoon achter gehouden had in de bus.
Gelukkig kende ik wat mensen van de overkoepelende ondersteuning in Schiphol rijk. Dezelfde dag kwam dat joch met hangende pootjes onder toezicht van een ervaren bezorger het pakket alsnog bezorgen.
Ja ik wel. En jij?quote:Op zondag 6 december 2020 14:56 schreef JochemSjakie het volgende:
[..]
O ja joh. Je maakt wat mee, zeg.
Slecht verzonnen weer vogeltjesdansquote:Op zondag 6 december 2020 13:52 schreef vogeltjesdans het volgende:
Hier had ik eens een pakje bij de buren bezorgd gekregen waarvoor getekend moet worden. Bleek dat de buren nergens van wisten en dat de bezorger zelf getekend had. En het pakje gewoon achter gehouden had in de bus.
Gelukkig kende ik wat mensen van de overkoepelende ondersteuning in Schiphol rijk. Dezelfde dag kwam dat joch met hangende pootjes onder toezicht van een ervaren bezorger het pakket alsnog bezorgen.
Tja, als boodschappen doen voor jou het hoogtepunt van de dag is...quote:Op dinsdag 8 december 2020 13:20 schreef JochemSjakie het volgende:
[..]
Ja, alleen maak ik het echt mee en verzin ik niks.
Nee hoor, als je verzendingen van iPhones voor Vodafone moet controleren heb je nogal eens wat te maken met postnl in Schiphol rijk. Dat alles gebeurde lang geleden.quote:Op dinsdag 8 december 2020 13:21 schreef pferdfahrer het volgende:
[..]
Slecht verzonnen weer vogeltjesdans
Dit natuurlijk. En dat geldt voor al die bezorgbedrijven, die mensen die daar voor rijden worden helemaal uitgeknepen.quote:Op zaterdag 5 december 2020 17:44 schreef SjaakKlapkaak het volgende:
Je kan beter boos worden op het management van die bezorgingsbedrijven dan op de bezorgers.
Als je onmogelijke targets stelt dan gaan bezorgers zelf de kantjes ervan aflopen om toch binnen de tijd je werk te kunnen doen.
Slecht verzonnen weer vogeltjesdansquote:Op dinsdag 8 december 2020 13:33 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Tja, als boodschappen doen voor jou het hoogtepunt van de dag is...
Ik ben gisteravond nog bij een meid geweest waarmee ik heerlijke seks en massage heb gehad. Nee het was niet je moeder. Die vraagt er geld voor.
Kijk, dit is een goed voorbeeld van zo'n verzonnen iets wat jij zogenaamd 'meegemaakt' hebt.quote:Op dinsdag 8 december 2020 13:33 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Tja, als boodschappen doen voor jou het hoogtepunt van de dag is...
Ik ben gisteravond nog bij een meid geweest waarmee ik heerlijke seks en massage heb gehad. Nee het was niet je moeder. Die vraagt er geld voor.
Godverdomme wat zal deze waarheid weer keihard aankomen.quote:Op dinsdag 8 december 2020 15:09 schreef JochemSjakie het volgende:
[..]
Kijk, dit is een goed voorbeeld van zo'n verzonnen iets wat jij zogenaamd 'meegemaakt' hebt.
Je houdt hier echt niemand meer mee voor de gek.
Jouw hele leven is één groot verzinsel. Je hebt niks, en je bent niks. Jij komt hier op Fok om deze waarheid te verdrukken. En zelfs dat lukt je al niet meer.
Ik heb echt medelijden met je. En dat meen ik nog ook.
Waarom stamp je hem dan eerst openbaar in de grond?quote:Op dinsdag 8 december 2020 15:09 schreef JochemSjakie het volgende:
Ik heb echt medelijden met je. En dat meen ik nog ook.
DHL, de pakket dienst die 2 enorme dozen (met een waarde van 500+ euro) gewoon voor de deur neer zet en dan weg gaat? Zonder briefje of aanbellen? Dat ik terug kom van boodschappen en aan mijn vrouw vraag waar ze geweest is omdat er 2 dozen voor de deur stonden.quote:Op zondag 6 december 2020 01:22 schreef quirina het volgende:
gewoon door DHL laten bezorgen.
DHL doet het nu beter dan PostNL.
Webshops die dingen versturen met PostNL gewoon mijden als de pest in December.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |