Why can't this be love ook sinds 2015. Maar er is wel een serieuze kans dat er een paar bij komen. Dus als dat niet gebeurt, zou dat toch door die ene stem kunnen komen natuurlijk.quote:Op zaterdag 5 december 2020 13:41 schreef Kyran het volgende:
[..]
Volgens mij is het alleen Jump en Runnin' with the Devil. Heb er jarenlang trouw op lopen stemmen. Dit jaar opgegeven, terwijl dit misschien wel het jaar was om het te doen
Slim.
Ja, lekker ben jijquote:Op zaterdag 5 december 2020 13:44 schreef Tussle266 het volgende:
[..]
Why can't this be love ook sinds 2015. Maar er is wel een serieuze kans dat er een paar bij komen. Dus als dat niet gebeurt, zou dat toch door die ene stem kunnen komen natuurlijk.
Nog ergens een kamerplant die nog niet gestemd heeft?quote:Op zaterdag 5 december 2020 13:44 schreef Kyran het volgende:
[..]
Ja, lekker ben jij
Heb al drie lijstje gestuurd, kan nog wel een bij
Ik kweek peperplanten, dus nog 15 plantjes die kunnen stemmenquote:Op zaterdag 5 december 2020 13:45 schreef Tussle266 het volgende:
[..]
Nog ergens een kamerplant die nog niet gestemd heeft?
Ik hoop op Hot for teacherquote:Op zaterdag 5 december 2020 13:44 schreef Tussle266 het volgende:
[..]
Why can't this be love ook sinds 2015. Maar er is wel een serieuze kans dat er een paar bij komen. Dus als dat niet gebeurt, zou dat toch door die ene stem kunnen komen natuurlijk.
Keuzelijstplaat, dus altijd meer kansrijk. Wel veel voorbij zien komen, dus het zou kunnen.quote:
Ik stem jaarlijks op Common People, ik houd hoop dat het er weer terug in komt.quote:Op zaterdag 5 december 2020 14:05 schreef Gretzl het volgende:
Blijft imo bijzonder dat Oasis elk jaar met twee nummers in de top 200 staat en dat Pulp er helemaal niet meer in staat. Aan het kwaliteitsverschil ligt het in ieder geval niet.
Ik hoop vooral dat Disco 2000nog eens in de lijst komt.
Het scheelt best wel dat dit najaar bij mij vrijwel volledig in het teken staat van online evenementen/meetings, waardoor ik er meer tijd heb om ondertussen op fora rond te hangen. Ik denk dat dit voor meer mensen geldt en dat het daarom zo lekker druk isquote:Op zaterdag 5 december 2020 12:49 schreef Scorpion_17 het volgende:
Moet zeggen: vind t wel weer superleuk dat het hier alweer zo actief is voor de Top 2000. Verhoogt de voorpret toch aanmerkelijk. En we bewijzen ons wederom als een van de motoren van fok in de decembermaand
Nee, de Top 4000 is voor mijn persoonlijke smaak iets te oubolligquote:Op zaterdag 5 december 2020 12:49 schreef tompsv18 het volgende:
Luisteren jullie ook naar de Top 4000 van Radio 10 in aanloop naar de Top 2000? Toch ook wel een vermakelijke lijst om alvast een beetje in de stemming te komen, vind ik.
Wilde zelf op Ain't Talkin' Bout Love stemmen, maar die staat niet in de keuzelijst.quote:Op zaterdag 5 december 2020 14:05 schreef PippenScottie het volgende:
Eigenlijk zou Eruption de lijst moeten halen
Haha top, vond het wel humor om er dit jaar op te stemmen. En is op zich ook geen onaardig nummer.quote:Op zaterdag 5 december 2020 12:58 schreef Meridiaan het volgende:
[..]
[..]
In mijn andere lijstje ook maar Corona - Rhythm of the Night opgenomen
Die ene nacht was wel legendarisch, toen we ook helemaal los liggen op twitter en Rick daar dan weer op reageerdequote:Op zaterdag 5 december 2020 13:17 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Denk je dat we hem weggepest hebben?
Zou wel uitkijken met dubbele stemmen. Die zouden er weleens uitgefilterd kunnen worden en dan je hele lijstje ongeldig (en terecht)quote:Op zaterdag 5 december 2020 14:34 schreef Kyran het volgende:
Ok, nog één om het af te leren dan. Een fun lijstje
- Extra stem op Child in Time
- Dodenbonus voor van Halen
- Bands die er wat mij betreft echt in moeten staan (of met de verkeerde nummers er in staan)
- Onbekende liedjes van bands die wel in de top 2000 staan.
- Nummers die net uit mijn andere lijstjes zijn gevallen.
Deep Purple - Child In Time
Nirvana - Breed
Paramore - Brick by Boring Brick
Alice In Chains - Man in The Box
The Beach Boys - Surfin' U.S.A.
The Prodigy - We Live Forever
Van Halen - Panama
Van Halen - Hot For Teacher
Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators - Anastasia
Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators - World on Fire
Garbage - Only Happy When It Rains
Garbage - I Think I'm Paranoid
The Cardigans - Erase / Rewind
The Cardigans - My Favourte Game
Nightwish - Ghost Love Score
Nightwish - The Poet and the Pendulum
Babymetal - Megitsune
Babymetal - Road of Resistance
Tool - Schism
Tool - 7empest
Sound City (ft. Corey Taylor & Dave Grohl) - From Can to Can't
Sound City (ft. Stevie Nicks & Dave Grohl) - You Can't Fix This
John Travolta & Olivia Newton John - You're The One That I Want
John Travolta & Jeff Conaway - Grease Lightnin'
Foo Fighters - Outside
Foo Fighters - Walk
Eagles of Death Metal - Complexity
Eagles of Death Metal - Got A Woman
Within Temptation - Angels
Within Temptation (ft. Tarja) - Paradise (What About Us?)
Iron Maiden - Dance of Death
Iron Maiden - The Number of the Beast
Mötley Crüe - Home Sweet Home
Mötley Crüe - Shout At The Devil
(Het is een beetje een Snob lijstje geworden merk ikvol met nummers die nooit breed gedragen gaan worden, maar toch leuk
)
Opus - Life Is Life zal wel rond de 1000 binnenkomen, maar dat is feitelijk alleen een indirecte DAB+quote:Op zaterdag 5 december 2020 14:22 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ik denk dat het, in de andere allertijdenlijsten, wel meevalt met de dode. artiesten bonus dit jaar. Zelfs Eddie van Halen kreeg geen grote bonus in lijsten die al geweest zijn. Bij de MumeLadder Bill Withers nog een beetje, maar verder?
In the Weeeeee small hours of the morning.quote:Op zaterdag 5 december 2020 14:39 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Opus - Life Is Life zal wel rond de 1000 binnenkomen, maar dat is feitelijk alleen een indirecte DAB+
Frank Kramer's muziek is vrees ik niet populair genoeg voor een bonus
Je bedoelt op Child in Time?quote:Op zaterdag 5 december 2020 14:38 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Zou wel uitkijken met dubbele stemmen. Die zouden er weleens uitgefilterd kunnen worden en dan je hele lijstje ongeldig (en terecht)
staat wel in de keuzelijst (en dus ook al vanaf het begin in de echte lijst)quote:Ennio Morricone - Once Upon A Time In The West (1976)
Ah, goede, meteen een nummer om laatste spot meet te vullenquote:Op zaterdag 5 december 2020 14:44 schreef Gretzl het volgende:
Eigenlijk wel jammer dat de soundtrack-klassiekers van Ennio Morricone niet populair genoeg zijn voor de Top 2000. Anders had de beste man waarschijnlijk ook een mooie DAB+ tegemoet kunnen zien.
Ja, Once upon a time in the west staat er wel genoeg fier al vele jaren in (vorig jaar #869), ik kon me dat even niet meer herinneren uit het blote hoofd.quote:Op zaterdag 5 december 2020 14:45 schreef Kyran het volgende:
[..]
Ah, goede, meteen een nummer om laatste spot meet te vullen
The Ecstasy of Gold
Once Upon a Time in America, The Good, The Bad and the Ugly and idd Ecstasy of Gold, allemaal mooie kandidatenquote:Op zaterdag 5 december 2020 14:44 schreef Gretzl het volgende:
Eigenlijk wel jammer dat er maar 1 soundtrack-klassieker van Ennio Morricone in de Top 2000 staat. Anders had de beste man waarschijnlijk ook een mooie DAB+ tegemoet kunnen zien.
[..]
staat wel in de keuzelijst
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."The greatest distance in the universe is that between two minds"
quote:Op zaterdag 5 december 2020 14:47 schreef FritsFlits het volgende:
Annemieke en Nathan hebben luisteraars op een stokje gezet voor in het café straks, zodat er toch mensen virtueel aanwezig zijnHoe stuur ik een verzoekje naar Annemieke?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
Stem dan ook even op Buurman. God, Ik en Marjon bijvoorbeeld.quote:Op zaterdag 5 december 2020 14:47 schreef cafca het volgende:
Mijn buurman heeft ook gestemd:
Deep Purple
Child In Time (1970)
Del Shannon
Runaway
Kinks
You Really Got Me (1964)
Pulp
Disco 2000 (1995)
Blur
Girls And Boys (1994)
The Rolling Stones
Gimme Shelter (1969)
Ton Lebbink
Voetbalknieën
Van Morrison
Crazy Love (1970)
Noir Desir
Le Vent Nous Portera (2001)
Portishead
Sour Times (1994)
Muse
Supermassive Black Hole (2006)
Editors
Munich (2005)
The Killers
Mr. Brightside (2005)
Talking Heads
Psycho Killer (1978)
Roxy Music
If There Is Something (1972)
Jackson Browne
The Pretender (1976)
Johan
Day Is Done (2001)
Johan
Oceans (2006)
Led Zeppelin
Black Dog (1971)
Dave Brubeck Quartet
Take Five (1962)
Astrud Gilberto
The Girl From Ipanema (1964)
Sly & The Family Stone
Dance To The Music (1968)
Sly & The Family Stone
Family Affair (1971)
Iggy Pop
The Passenger (1976)
Grant Lee Buffalo
Fuzzy (1993)
Nits
Sketches Of Spain (1983)
Belle & Sebastian
Funny Little Frog (2005)
Nick Cave & The Bad Seeds
Into My Arms (1996)
Joy Division
Love Will Tear Us Apart (1980)
Cure
A Forest (1980)
Kirsty Maccoll
A New England (1985)
Kate Bush
Wuthering Heights (1978)
Simple Minds
Someone Somewhere In Summertime (1982)
Gorki
Mia (1992)
Spinvis
Bagagedrager (2002)
Buurman heeft nooit geweten dat-ie zo'n goede smaak had!
En nu op radio 2, aangevraagd door Victor de barman van First Dates.quote:Op zaterdag 5 december 2020 14:09 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik stem jaarlijks op Common People, ik houd hoop dat het er weer terug in komt.
Verzoekjes voor muziek kunnen via de Radio2 app. M'n foto had ik gemaild naar het mailadres van hun radioprogramma ( alijst @ avrotros .nl ). Dat gaven ze gisteren in ieder geval zo aanquote:Op zaterdag 5 december 2020 14:49 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Hoe stuur ik een verzoekje naar Annemieke?
Daar hebben de boeren wat tegenin te brengen ben ik bang.quote:
En dn Fonz heeft ook nog meegedaanquote:Op zaterdag 5 december 2020 14:50 schreef Cee het volgende:
[..]
En nu op radio 2, aangevraagd door Victor de barman van First Dates.![]()
Annemieke draait nu Common People, hopelijk levert dat weer wat extra stemmen opquote:
quote:Op zaterdag 5 december 2020 14:47 schreef FritsFlits het volgende:
Annemieke en Nathan hebben luisteraars op een stokje gezet voor in het café straks, zodat er toch mensen virtueel aanwezig zijnSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
T zou me verbazen als de boer dat is de keerl er uberhaupt nog instaatquote:Op zaterdag 5 december 2020 14:52 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Daar hebben de boeren wat tegenin te brengen ben ik bang.
Ik zou nog even wachten met de ticker tape parade, eerlijk gezegd.quote:
Er zijn altijd nog mensen die zich eraan blijven vasthouden. Zal wel op 300 komen of zo.quote:Op zaterdag 5 december 2020 14:53 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
T zou me verbazen als de boer dat is de keerl er uberhaupt nog instaat
Ben al blij als die niet verder zakt, maar zie het zoveel voorbijkomen dit jaarquote:
Wat een k*t opmaak voor mijn excelquote:Op zaterdag 5 december 2020 14:47 schreef cafca het volgende:
Mijn buurman heeft ook gestemd:
Deep Purple
Child In Time (1970)
Del Shannon
Runaway
Kinks
You Really Got Me (1964)
Pulp
Disco 2000 (1995)
Blur
Girls And Boys (1994)
The Rolling Stones
Gimme Shelter (1969)
Ton Lebbink
Voetbalknieën
Van Morrison
Crazy Love (1970)
Noir Desir
Le Vent Nous Portera (2001)
Portishead
Sour Times (1994)
Muse
Supermassive Black Hole (2006)
Editors
Munich (2005)
The Killers
Mr. Brightside (2005)
Talking Heads
Psycho Killer (1978)
Roxy Music
If There Is Something (1972)
Jackson Browne
The Pretender (1976)
Johan
Day Is Done (2001)
Johan
Oceans (2006)
Led Zeppelin
Black Dog (1971)
Dave Brubeck Quartet
Take Five (1962)
Astrud Gilberto
The Girl From Ipanema (1964)
Sly & The Family Stone
Dance To The Music (1968)
Sly & The Family Stone
Family Affair (1971)
Iggy Pop
The Passenger (1976)
Grant Lee Buffalo
Fuzzy (1993)
Nits
Sketches Of Spain (1983)
Belle & Sebastian
Funny Little Frog (2005)
Nick Cave & The Bad Seeds
Into My Arms (1996)
Joy Division
Love Will Tear Us Apart (1980)
Cure
A Forest (1980)
Kirsty Maccoll
A New England (1985)
Kate Bush
Wuthering Heights (1978)
Simple Minds
Someone Somewhere In Summertime (1982)
Gorki
Mia (1992)
Spinvis
Bagagedrager (2002)
Buurman heeft nooit geweten dat-ie zo'n goede smaak had!
Ecstasy of Gold is geweldig ja!quote:Op zaterdag 5 december 2020 14:45 schreef Kyran het volgende:
[..]
Ah, goede, meteen een nummer om laatste spot meet te vullen
The Ecstasy of Gold
Die werd twee keer gespeeld tijdens het concert. Die sopraan was echt geweldig, zat daar twee keer met kippenvelquote:Op zaterdag 5 december 2020 14:54 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Ecstasy of Gold is geweldig ja!
Ik ken hem van een geschiedenis podcast, History on Fire.
Artiest en titel op andere regel, geen streepjes, jaartallen...quote:Op zaterdag 5 december 2020 14:47 schreef cafca het volgende:
Mijn buurman heeft ook gestemd:
Deep Purple
Child In Time (1970)
Del Shannon
Runaway
Kinks
You Really Got Me (1964)
Pulp
Disco 2000 (1995)
Blur
Girls And Boys (1994)
The Rolling Stones
Gimme Shelter (1969)
Ton Lebbink
Voetbalknieën
Van Morrison
Crazy Love (1970)
Noir Desir
Le Vent Nous Portera (2001)
Portishead
Sour Times (1994)
Muse
Supermassive Black Hole (2006)
Editors
Munich (2005)
The Killers
Mr. Brightside (2005)
Talking Heads
Psycho Killer (1978)
Roxy Music
If There Is Something (1972)
Jackson Browne
The Pretender (1976)
Johan
Day Is Done (2001)
Johan
Oceans (2006)
Led Zeppelin
Black Dog (1971)
Dave Brubeck Quartet
Take Five (1962)
Astrud Gilberto
The Girl From Ipanema (1964)
Sly & The Family Stone
Dance To The Music (1968)
Sly & The Family Stone
Family Affair (1971)
Iggy Pop
The Passenger (1976)
Grant Lee Buffalo
Fuzzy (1993)
Nits
Sketches Of Spain (1983)
Belle & Sebastian
Funny Little Frog (2005)
Nick Cave & The Bad Seeds
Into My Arms (1996)
Joy Division
Love Will Tear Us Apart (1980)
Cure
A Forest (1980)
Kirsty Maccoll
A New England (1985)
Kate Bush
Wuthering Heights (1978)
Simple Minds
Someone Somewhere In Summertime (1982)
Gorki
Mia (1992)
Spinvis
Bagagedrager (2002)
Buurman heeft nooit geweten dat-ie zo'n goede smaak had!
Er wordt ook veel op gestemd, maar als je op nummer 12 staat is er ook veel op je gestemd. Het was vorig jaar niet zo dat er nauwelijks op gestemd was, alleen viel dat minder op omdat die val een beetje verrassend aankwam.quote:Op zaterdag 5 december 2020 14:54 schreef Kyran het volgende:
[..]
Ben al blij als die niet verder zakt, maar zie het zoveel voorbijkomen dit jaar
O je was me zelf al voorquote:Op zaterdag 5 december 2020 14:54 schreef peaceman het volgende:
[..]
Wat een k*t opmaak voor mijn excel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |