Er werd mij hier expliciet verzocht er niet meer voor te bellen.quote:Op woensdag 16 december 2020 15:13 schreef Lemijn het volgende:
Overigens raakt er soms meer lost in translation dan goed is, op de route patiënt - assistente - huisarts - assistente - patiënt. Zeker als er minder spreekuur is, zou de huisarts laagdrempelig de telefoon moeten pakken om mensen zelf te bellen. Vind ik.
Als het niet zo treurig was dan is dit bijna humor. Beetje categorie ‘Test maar wat minder, dan is er ook geen pandemie.’quote:Op woensdag 16 december 2020 14:30 schreef Cygne het volgende:
‘Drink maar wat minder, kunt u het ook niet uitspugen'.
Vorige week wilde hij me ook op spreekuur hebben. Op het bandje stond ook dat ze alleen nog corona-gerelateerde zorg, spoedzorg en strikt noodzakelijke zorg doen.quote:Op woensdag 16 december 2020 15:31 schreef Nanuke het volgende:
Ik snap dat je de energie niet hebt om de strijd erover aan te gaan op dit moment, maar het is echt belachelijk. Ik heb van de week nog telefonisch spreekuur gehad met de huisarts omdat ik maar blijf hoesten (alweer) en Dirk ook. Ze nam alle tijd om het met mij door te nemen en besloot vervolgens zonder mij of Dirk gezien te hebben, laagdrempelig tot een antibiotica kuur. Op z'n minst had jouw huisarts zo'n aanpak kunnen hebben. Afschalen is geen afschaffen van zorg.
Dr Painter zit in het amc. Sterkte cygne!!quote:Op woensdag 16 december 2020 16:37 schreef Tink89 het volgende:
Cygne, ik hoop maar dat het niet voor niks is en stuur je een hele dikke lotgenotenknuffel! Ken je de stichting Zehg al? Hebben ook een hele fijne facebookgroep en dat helpt mij als ik het effe niet zie zitten. Hebben ook info voor zorgverleners en de laatste stand van zaken mbt medicatie enzo. Ik heb primperan en zofran en die combinatie haalt het scherpe randje eraf. Weet dat een sonde, eventuele duodenum sonde en een (thuis-)infuus ook een optie zijn. Laat je gyn anders eens met dr. Painter bellen (welk ziekenhuis zij werkt, weet de stichting wel online te vertellen). Die is dé expert.
Succes lieverd, het is enorm zwaar...
Ja fijne groep is dat!quote:Op woensdag 16 december 2020 16:37 schreef Tink89 het volgende:
Cygne, ik hoop maar dat het niet voor niks is en stuur je een hele dikke lotgenotenknuffel! Ken je de stichting Zehg al? Hebben ook een hele fijne facebookgroep en dat helpt mij als ik het effe niet zie zitten. Hebben ook info voor zorgverleners en de laatste stand van zaken mbt medicatie enzo. Ik heb primperan en zofran en die combinatie haalt het scherpe randje eraf. Weet dat een sonde, eventuele duodenum sonde en een (thuis-)infuus ook een optie zijn. Laat je gyn anders eens met dr. Painter bellen (welk ziekenhuis zij werkt, weet de stichting wel online te vertellen). Die is dé expert.
Succes lieverd, het is enorm zwaar...
Ja he? En dan ben je misschien alsnog verbaasd als je straks die bewegende huilende baby op je hebt liggen. Die blijft. En dat je dan steeds als de moeder van wordt aangesproken. Het is zo'n maffe transitie. In die zin zou ik maar lekker toegeven aan je lees- en nesteldrangbehoefte, ermee bezig zijn hielp mij erg met het zo echt mogelijk maken.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:18 schreef Maria2.0 het volgende:
Wel echt ineens, de geboortekaart van je kind!
Ja echt hè. Mijn eerste foto met wolf kijk ik echt zo.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:43 schreef Lemijn het volgende:
[..]
Ja he? En dan ben je misschien alsnog verbaasd als je straks die bewegende huilende baby op je hebt liggen. Die blijft. En dat je dan steeds als de moeder van wordt aangesproken. Het is zo'n maffe transitie. In die zin zou ik maar lekker toegeven aan je lees- en nesteldrangbehoefte, ermee bezig zijn hielp mij erg met het zo echt mogelijk maken.
4 weken zwanger hier en al een geboortepakje gekocht via Vinted en ook een heleboel rompers. Dit keer slimmer dan bij V, korte mouw en overslag (want: zomerbaby).quote:Op woensdag 16 december 2020 17:45 schreef Lemijn het volgende:
Ik zoek online naar leuke kleren voor de eerste tijd maar vind niks leuk. Binnenkort maar eens de dozen van zolder trekken om te zien wat ik heb bewaard. En lieve vriendin die handig is met de naaimachine gaat iets voor me maken, zo tof. Maar verder... er komt ook geen kamertje voorlopig dus het blijft wat abstract. Gelukkig ben ik af en toe nog lekker misselijk
.
Bij T. braken mijn vliezen met 38 weken, hij is drie dagen later geboren. Gek idee, zondag ben ik al 38 weken. Ik heb overigens niet het gevoel dat deze dan al komt, al had ik dat bij T. ook niet echt. Wel was ik toen nog met mijn studie bezig en heb ik de dag voordat mijn vliezen 's nachts braken nog een laatste opdracht zitten maken. Weken daarvoor zei ik al tegen de VK dat ie zou komen of zodra ik klaar was met studie óf pas bij 42 weken. Die voorspelling kwam dus wél uit.quote:Op woensdag 16 december 2020 13:15 schreef Lemijn het volgende:
Logisch Gogo, dat dat in vlagen wel en niet lukt! Kwam T. voor of na de uitgerekende datum? Ik vroeg het al eens maar ben het vergeten. Zit je al in de wachtstand of valt het wel mee?
Wat voor online cursus heb je gedaan, en vond je dat nuttig als opfris? Die zwangerschapshaptonomie is trouwens best prijzig en wordt niet vergoed, dat zou je evt tegen kunnen houden. Maar ik voer ook heel veel plannen niet uit, zonder goed argument.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |