abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_196384673

Veronica Inside is een voetbalprogramma dat op maandag en vrijdag op Veronica wordt uitgezonden, tussen 20:30 en 22:30. Het is een journalistiek hoogstaand programma waarin wedstrijden worden geanalyseerd, transfers worden besproken en de nodige rullevante anekdotes worden opgehaald. Veronica Inside staat erom bekend altijd met respect over spelers, trainers en andere dorpsidioten uit de voetballerij te praten, dit in tegenstelling tot Studio Voetbal. In 2011 werden ze na tien jaar hard werken beloond met de hoogst haalbare TV-prijs in Nederland, een gouden cockring. Het programma wordt gesponsord, maar hier merk je nagenoeg niets van.

Deze OP wordt mede mogelijk gemaakt door Toto & John de Mol.

Hoofdrolspelers



Figuranten




Voorzitter van de fanclub en erelid van het topic



Onderdelen
Toto
De Toto wordt door Johan iedere vrijdaguitzending ingevuld tijdens het laatste kwartier, en vervolgens vullen duizenden kijkers hem in, exact het tegenovergestelde van wat Johan zegt. Maandag komt Genee terug op de resultaten, indien Johan alles goed heeft krijg hij sigaren en een kus van Escha, dit is echter nog maar een keer in de geschiedenis voorgekomen. Hij heeft wel één keer meer de Toto gewonnen dan Genee. Tegenwoordig doen ook van der Gijp en Genee mee om geld in te zamelen voor de afgebrande kantine van een amateurclub uit de provincie of nieuwe palen bij de lokale palendansvereniging.

Danny Vera
Iedere week neemt Danny Vera de moedige taak op zich om een klassieker te coveren, en dit zo goed mogelijk te doen. Zelden faalt hij hierin. Wat heeft die man een stem, en wat is die band goed. Geen wonder dat hij een nummer één hit gehad heeft in Turkije en in de flop2000 stond met Rollerkooster. Soms staat er in plaats van Danny één of andere ouwelullenband een kuntrie- of bloesnummer van zes minuten te spelen met dank aan ome Johan.

Het programma van Fox Sports
Iedere week staat er een verslaggever van Fox Sports (voorheen Eredivisie Live) klaar om te vertellen wat er op het programma staat. Zelfs als de lamme tegen de blinde speelt is de verslaggever verplicht om de wedstrijd aan te duiden met de term: "de topper". Daarna zien we een snel gemonteerd filmpje met muziek (woo oh oh ohh) en knotsgekke beelden van het afgelopen voetbalweekend. Om 19.00 uur ziet u Jan Boskamp op Joke Bruijs, exclusief op Fox Sports.

Rullevante links
Het VI-woordenboek
Bingokaarten van Johan, Wilfred, René en Boskamp
Oliver's kanaaltje met legendarische fragmenten
Sigaarblogcom met het laatste nieuws, MP4-linkjes en diepte-interviews met Escha.
Voetbal International GIFs (waarschuwing: modemkiller)
De oude OP, voor de nostalgici onder ons.
Het 1000ste topic, een mijlpaal voor ons VI Hooligans
Derksen & ..., topic voor het tv-programma waarin Johan voetbalpursenelleties interviewt.
Uitzending Uitgesteld, mocht u de aflevering gemist hebben.

In memoriam
Graag herdenken wij deze ex-figuranten die ooit rullevant waren voor Veronica Inside (ooit bekend als Voetbal Inside, Voetbal International en Voetbal Insite), maar helaas het felbevochten gevecht om in de OP te komen verloren: Aad de Mos, Willem van Hanegem, Erik Dijkstra, Wouter Bos, Gerald Vanenburg, Jan-Joost van Gangelen, Marc van Hintum, Raoul Heertje, Mattijs 'Graydonmannetje' Manders, Manolevje, Royston Drenthe, Demen Bülbül, Jan 'gladjanus' Kooiemans, Sepp Blatter, Diego Maradona, Huub Stevens, Berdien de barmeid, de Kantineheld (Tibbe!), Knipping & van Duren, Thijs Slegers, Krabby, Simon Zwartkruis, Peter Wekking, Stef de Bont, Taco van der V., Tom Egbers, Emilio Schelvecchio, Sierd de Vos, Zanger Rinus, Dickie Advocaat, Tommie Beugelsdijk, de vermakelijke hork, Koos Tompé, Barney, Michael van Gerwen, Joop Munsterman, John van Lottum, John Williams, Sylvana Simons, Arie Boomsma, Ruud Terzijde, Jelle Brandt Cortius, Bo van Spilbeeck, Casper van Eijck, de Gamma dug-out, Amstel bier, Hugo Borst, DJ Jan, het Soundboard van Genee, Roelof Luinge, Henk de Haan, Prem, Tijl Beckand, Maurice de Hont, de Witte Chinees, Simon Zijlemans, Joep van NAC tv, Aletha Leidelmeijer, Fresia, de stagiair achter de knopjes, de floormanager, de Voetbal Inside app, Peter Rudolf de Vries, Dennis Schouten, R. Wiebel, Niko Bellic uit New York, Directeurtje, Barbara Barend, Toine from Pepperstreets, Jean-Marie Pfaff, Steve McClaren, Andy van der Meijde, Michel van Egmond, Recep Tayyip Erdoğan, Fernando Ricksen, Sir Alex Ferguson, Koert Westerman, Mario Been, Louis van Gaal, ´eljko Petrović, French Corner, Bert van Marwijk, Cor Pot, Sjaak Swart, Frans Bauer, Hans van Breukelen, Rudi Dil, Eva Braun, George Baker, Man bijt Hond, Lellebel, Jandino, Humberto Tan, Bart Nolles, de UEFA Europa League, Gerard Joling, Patricia Paay, Kees Jansma, Jack van Gelder, Koning Toto, Sjeik Telmachientje, Harry Vermeegen, Jaap Stam, Marco van Basten, Celine, de sidekicks van Genee, Jan Mulder, Ronald Koeman, Ronald Waterreus, Mark van Bommel, Jan van Halst, Frank en Ronald de Boer, Willy en René van de Kerkhof, Ron Jans, Chris Woerts, Hans Kraay sr., Johan Cruijff, Jules Deelder, RTL7, Akwasi en Bavaria.









pi_196384691
Bossie heeft koorts en wordt getest daarom is hij er vanavond niet -O-
pi_196384716
quote:
6s.gif Op maandag 23 november 2020 21:48 schreef ikweethetookniet het volgende:
Bossie heeft koorts en wordt getest daarom is hij er vanavond niet -O-
Wij kijken ook hoor.
pi_196384815
Dat was een gespannen sfeertje bij team blauw.
  Moderator maandag 23 november 2020 @ 21:54:25 #6
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_196384818
ruzie bij blauw
What can change the nature of a man?
  Forum Admin maandag 23 november 2020 @ 21:54:28 #7
35723 crew  GGMM
pi_196384819
Ik neem het terug, paxcon kan gewoon geen normale pass geven.
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_196384825
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
pi_196384827
quote:
0s.gif Op maandag 23 november 2020 21:54 schreef MC-Morgan het volgende:
Dat was een gespannen sfeertje bij team blauw.
Miscommunicatie in de keuzes, kan gebeuren.
Oh.
  Moderator maandag 23 november 2020 @ 21:54:41 #10
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_196384828
quote:
0s.gif Op maandag 23 november 2020 21:46 schreef Bolasie het volgende:
De top 1000/2000 bestaat elk jaar uit dezelfde muziek met her en der wat verschuivingen. Ik begrijp die hype maar niet.
Is gezellig man

Maar ja dat zal je ook wel niet snappen

|:)
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  Forum Admin maandag 23 november 2020 @ 21:54:51 #11
35723 crew  GGMM
pi_196384832
En dan verwachten dat ik doorloop op zo'n zwakke pass, omdat er nog 3 seconden te spelen zijn _O-

Ik ben gekke henkie niet!
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
  Moderator maandag 23 november 2020 @ 21:55:08 #12
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_196384838
What can change the nature of a man?
  Forum Admin maandag 23 november 2020 @ 21:55:19 #13
35723 crew  GGMM
pi_196384841
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_196384851
quote:
Dan klapt de sessie er halverwege het potje uit.
Oh.
pi_196384852
quote:
0s.gif Op maandag 23 november 2020 21:55 schreef Coco het volgende:

[..]

:')
je heb me lekker voor jan lul laten wachten.
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
pi_196384856
zilveren medaille gewonnen die eljiro
pi_196384857
Elia met zijn IQ van 70 :')
Oh.
  Forum Admin maandag 23 november 2020 @ 21:55:58 #18
35723 crew  GGMM
pi_196384858
quote:
0s.gif Op maandag 23 november 2020 21:55 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

je heb me lekker voor jan lul laten wachten.
Jij ging weg omdat je een computer uit het jaar 0 hebt

met je waterkoelertje
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
  Moderator maandag 23 november 2020 @ 21:56:03 #19
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_196384860
quote:
0s.gif Op maandag 23 november 2020 21:55 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

je heb me lekker voor jan lul laten wachten.
Ik zei nee
What can change the nature of a man?
pi_196384861
quote:
0s.gif Op maandag 23 november 2020 21:55 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

je heb me lekker voor jan lul laten wachten.
huh
  Moderator maandag 23 november 2020 @ 21:56:05 #21
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_196384862
quote:
dele vs jos

:')
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  FOK!fotograaf maandag 23 november 2020 @ 21:56:35 #22
842 Zorro
Z
pi_196384873
Gijp _O_
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  Moderator maandag 23 november 2020 @ 21:56:35 #23
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_196384874
User @FireFox1 moet even afkoelen.

Wellicht heeft hij daar wat water voor.
What can change the nature of a man?
pi_196384879
quote:
0s.gif Op maandag 23 november 2020 21:56 schreef Coco het volgende:
User @:FireFox1 moet even afkoelen.

Wellicht heeft hij daar wat water voor.
Leuke. Like gegeven.
pi_196384880
JanJoost met z'n blije opmerkingen op alle instaposts van VI etc. :')
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')