Nee Molukkers, gemeente, burgemeester, politie en woningbouw werken samen. Lijkt totaal niet op duindorp.quote:
Wat heeft zijn carrière nou weer met zwarte piet of “zijn” strijd tegen racisme te maken? Omdat je dankbaar moet zijn moet je racisme toestaan?quote:Op donderdag 19 november 2020 20:39 schreef Duveldrinker het volgende:
Toch snap ik 1 ding niet. Je komt naar Nederland vanuit een Afrikaans land. Je slurp tonnen euros binnen met matige rap liedjes. Ik zou dan denken...ben dankbaar. Maar nee we gaan de mensen aanvallen en hun tradities als dank. Ik zie dit verschijnsel bij heel veel allochtonen.
Hij profiteert van iets waar tegen hij protesteert om nog meer geld binnen te harken.quote:Op donderdag 19 november 2020 21:51 schreef Oceanier het volgende:
[..]
Wat heeft zijn carrière nou weer met zwarte piet of “zijn” strijd tegen racisme te maken? Omdat je dankbaar moet zijn moet je racisme toestaan?
Nu hebben we vastgesteld dat je uit je nek zit te zwetsen en het zelf niet eens in de gaten hebt.quote:
Nou, dan moet je er vooral niet zelf aan bijdragen lijkt me.quote:Op donderdag 19 november 2020 21:51 schreef Oceanier het volgende:
[..]
Wat heeft zijn carrière nou weer met zwarte piet of “zijn” strijd tegen racisme te maken? Omdat je dankbaar moet zijn moet je racisme toestaan?
Duh ik ga niet serieus doen tegen mensen die serieus ingaan op iets wat bij wijze van spreke was. Jullie kunnen allemaal zo circus renz in.quote:Op donderdag 19 november 2020 21:56 schreef Hathor het volgende:
[..]
Nu hebben we vastgesteld dat je uit je nek zit te zwetsen en het zelf niet eens in de gaten hebt.
Akwasi doet geen vlieg kwaad. Ik zou me meer druk maken om een groeppie zwart wit denkende personen van de tegenpartij die met eieren gooiden en agenten in hun gezicht spugenquote:Op donderdag 19 november 2020 21:58 schreef ems. het volgende:
[..]
Nou, dan moet je er vooral niet zelf aan bijdragen lijkt me.
Dat moet natuurlijk verder niet maar het zou hem sieren als hij niet zo zwart/wit zou denken.
Hij protesteert tegen zwarte piet. Hoe profiteert hij van zwarte piet?quote:Op donderdag 19 november 2020 21:55 schreef Duveldrinker het volgende:
[..]
Hij profiteert van iets waar tegen hij protesteert om nog meer geld binnen te harken.
Daarmee sleept hij dingen mee die totaal niet relevant zijn voor de gemiddelde Nederlander.
Laatste keer dat ik checkte deed hij oproepen tot geweld. Hij is echt niet beter dan de tokkies. Ook insinueert hij te spreken voor de zwarte medemens, alsof die een soort centraal bewustzijn hebben en over alles hetzelfde denken.quote:Op donderdag 19 november 2020 22:11 schreef Oceanier het volgende:
[..]
Akwasi doet geen vlieg kwaad. Ik zou me meer druk maken om een groeppie zwart wit denkende personen van de tegenpartij die met eieren gooiden en agenten in hun gezicht spugen
Nou een uitspraak dat voortkwam uit emotie. 90% van de jongeren gebruikt het woordje kanker te pas en on te pas. Dat vind ik nog veel erger dan roepen “ik trap zwarte piet in z’n gezicht”. M.a.w., boeiuh! Die piet verdedigers zijn alleen maar aan het zoeken naar onzin. Net als hoe se hier bij mij doen met me sogenaamde taalfoutjes. Nou daar kwijgen we zwarte piet mee terug hoor wat een afgang allemaalquote:Op donderdag 19 november 2020 22:28 schreef ems. het volgende:
[..]
Laatste keer dat ik checkte deed hij oproepen tot geweld. Hij is echt niet beter dan de tokkies. Ook insinueert hij te spreken voor de zwarte medemens, alsof die een soort centraal bewustzijn hebben en over alles hetzelfde denken.
Prima als je voor of tegen ZP bent maar Akwasi draagt echt exact niets positiefs bij.
Vanzelfsprekend. Net als de uitspraken van de felle pro-pieters.quote:Op donderdag 19 november 2020 22:35 schreef Oceanier het volgende:
[..]
Nou een uitspraak dat voortkwam uit emotie.
Persoonlijk vind ik allebei niet zo erg. Het staat alleen zo dom.quote:90% van de jongeren gebruikt het woordje kanker te pas en on te pas. Dat vind ik nog veel erger dan roepen “ik trap zwarte piet in z’n gezicht”.
Kwestie van perspectief. De argumentatie van de anti-pieters vind ik vooralsnog eigenlijk ook zwak en, zoals eerder opgemerkt, pure emotie.quote:Die piet verdedigers zijn alleen maar aan het zoeken naar onzin. Net als hoe se hier bij mij doen met me sogenaamde taalfoutjes. Nou daar kwijgen we zwarte piet mee terug hoor
Ja ik zie het hier man die invulling, geweldig. Geweld en rellen “top” noemen enzo.quote:Op donderdag 19 november 2020 22:38 schreef ems. het volgende:
[..]
Vanzelfsprekend. Net als de uitspraken van de felle pro-pieters.
[..]
Persoonlijk vind ik allebei niet zo erg. Het staat alleen zo dom.
[..]
Kwestie van perspectief. De argumentatie van de anti-pieters vind ik vooralsnog eigenlijk ook zwak en, zoals eerder opgemerkt, pure emotie.
Daarom blijft het de beste oplossing om iedereen zelf te laten bepalen hoe ze invulling geven aan het sinterklaasfeest. Iedereen blij.
Is emotie jonge.quote:Op donderdag 19 november 2020 22:42 schreef Oceanier het volgende:
[..]
Ja ik zie het hier man die invulling, geweldig. Geweld en rellen “top” noemen enzo.
Vertel dat de veroordeelden in de zaak Gargard, Simons, Omtzigt etc. Toch mooi voor 'emotie' een boete, taakstraf of voorwaardelijk gekregen.quote:Op donderdag 19 november 2020 22:35 schreef Oceanier het volgende:
[..]
Nou een uitspraak dat voortkwam uit emotie. 90% van de jongeren gebruikt het woordje kanker te pas en on te pas. Dat vind ik nog veel erger dan roepen “ik trap zwarte piet in z’n gezicht”. M.a.w., boeiuh! Die piet verdedigers zijn alleen maar aan het zoeken naar onzin. Net als hoe se hier bij mij doen met me sogenaamde taalfoutjes. Nou daar kwijgen we zwarte piet mee terug hoor wat een afgang allemaal
Vooralsnog komt hij er gewoon mee weg. Het lijkt de Nederlandse Trump wel.quote:Op vrijdag 20 november 2020 07:37 schreef Montagui het volgende:
[..]
Vertel dat de veroordeelden in de zaak Gargard, Simons, Omtzigt etc. Toch mooi voor 'emotie' een boete, taakstraf of voorwaardelijk gekregen.
Lijkt me dat de rechtsstaat er dan niet onderuit kan om ook de 'emotie' van de heer Akwasi te bestraffen.
Gelijke monniken, gelijke kappen.
De aangiftes (o.a. inzake artikel 12 procedure) tegen hem zijn nog in behandeling. Kan best even duren.quote:Op vrijdag 20 november 2020 08:01 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Vooralsnog komt hij er gewoon mee weg. Het lijkt de Nederlandse Trump wel.
Nou, zo complex is dit toch niet. Het zijn geen Amerikaanse verkiezingen of zo.quote:Op vrijdag 20 november 2020 08:54 schreef Montagui het volgende:
[..]
De aangiftes (o.a. inzake artikel 12 procedure) tegen hem zijn nog in behandeling. Kan best even duren.
Precies, gelijke monniken gelijke kappen. Dus als je dat even wilt vertellen aan de gefrustreerde pro piet huilebalken op dit forum die janken om een paar woorden van Akwasie en geweld en rellen van een paar blanke racisten goedkeuren...quote:Op vrijdag 20 november 2020 07:37 schreef Montagui het volgende:
[..]
Vertel dat de veroordeelden in de zaak Gargard, Simons, Omtzigt etc. Toch mooi voor 'emotie' een boete, taakstraf of voorwaardelijk gekregen.
Lijkt me dat de rechtsstaat er dan niet onderuit kan om ook de 'emotie' van de heer Akwasi te bestraffen.
Gelijke monniken, gelijke kappen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
quote:Op vrijdag 20 november 2020 10:00 schreef spectrumanalyser het volgende:
Wat zouden Sint Nicolaas en Zwarte piet zelf willen zeggen tegen de demonstranten?Je kan wel allerlei foto’s en verwijten in het algemeen blijven posten tot je een ons weegt, maar denk je dat je hiermee zwarte piet terug krijgt in de landelijke intocht?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.West-Melanesia
En Sinterklaas.quote:Op vrijdag 20 november 2020 10:16 schreef Oceanier het volgende:
[..]
Je kan wel allerlei foto’s en verwijten in het algemeen blijven posten tot je een ons weegt, maar denk je dat je hiermee zwarte piet terug krijgt in de landelijke intocht?
Ik niet. Kanker is een (heel slecht) scheldwoord, "ik trap hem in zijn gezicht" ern dreigement.quote:Op donderdag 19 november 2020 22:35 schreef Oceanier het volgende:
[..]
Nou een uitspraak dat voortkwam uit emotie. 90% van de jongeren gebruikt het woordje kanker te pas en on te pas. Dat vind ik nog veel erger dan roepen “ik trap zwarte piet in z’n gezicht”.
Die komt NIET terug.quote:Op vrijdag 20 november 2020 10:16 schreef Oceanier het volgende:
[..]
Je kan wel allerlei foto’s en verwijten in het algemeen blijven posten tot je een ons weegt, maar denk je dat je hiermee zwarte piet terug krijgt in de landelijke intocht?
Ok voor jou maken we dit jaar een uitzondering tijdens de landelijke intocht. Ik zal Rutte ff belle zwarte piet dit jaar erbij en geen boete voor coronaquote:Op vrijdag 20 november 2020 11:06 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Hoe kan iets terugkomen wat nog nooit is weggeweest?
Als je het verschil niet snapt tussen een dreigement en een scheldwoord dan snap ik dat je het scheldwoord inderdaad veel erger vind.quote:Op donderdag 19 november 2020 22:35 schreef Oceanier het volgende:
[..]
Nou een uitspraak dat voortkwam uit emotie. 90% van de jongeren gebruikt het woordje kanker te pas en on te pas. Dat vind ik nog veel erger dan roepen “ik trap zwarte piet in z’n gezicht”. M.a.w., boeiuh! Die piet verdedigers zijn alleen maar aan het zoeken naar onzin. Net als hoe se hier bij mij doen met me sogenaamde taalfoutjes. Nou daar kwijgen we zwarte piet mee terug hoor wat een afgang allemaal
Oh gaat het daarover.quote:Op vrijdag 20 november 2020 11:35 schreef Oceanier het volgende:
[..]
Ok voor jou maken we dit jaar een uitzondering tijdens de landelijke intocht. Ik zal Rutte ff belle zwarte piet dit jaar erbij en geen boete voor corona
Je kan wel steeds dezelfde cartoon blijven plaatsen, tot je een ons weegt, maar denk je dat je daarmee zwarte piet weg krijgt?quote:Op vrijdag 20 november 2020 10:16 schreef Oceanier het volgende:
Je kan wel allerlei foto’s en verwijten in het algemeen blijven posten tot je een ons weegt, maar denk je dat je hiermee zwarte piet terug krijgt in de landelijke intocht?
Wat boeit de landelijke intocht. Zat plekken waar nog gewoon zwarte Pieten zijn, zoals het hoort.quote:Op vrijdag 20 november 2020 11:35 schreef Oceanier het volgende:
Ok voor jou maken we dit jaar een uitzondering tijdens de landelijke intocht. Ik zal Rutte ff belle zwarte piet dit jaar erbij en geen boete voor corona
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |