Alle briefstemmen ongeldig verklaren en Trump uitroepen tot hun grote leider met een overweldigend verschil van 140% op Trump gekozen.quote:
Nee hoor, als je twee keer hetzelfde post krijg je een melding.quote:
Uit de NYT live-feed.quote:Annie Karni, in Washington 3m ago
Trump campaign officials tell reporters that "if all legally cast ballots, we believe the president will win." They continue to describe Fox News, AP calls of Arizona for Biden as "just plain wrong.
Zal ook compleet logisch zijn van de democraten om, als ze fraude willen plegen, er ineens 140k tegen 0 stemmen bijzetten.quote:
Republikeinse hooggerechtrechters gaan niet per definitie altijd mee met elke republikeinse eis.quote:Op woensdag 4 november 2020 16:21 schreef Pleun2011 het volgende:
Trump gaat een verlies niet accepteren en het Hooggerechtshof bestaat voor een meerderheid uit Republikeinen. Kan nog best vervelend worden.
CNN was heel voorzichtig in de nacht met callen, mogelijk door foutjes in het verleden. Callen zit niet echt partijpolitiek achter, de zenders willen n snel zijn n niet hun geloofwaardigheid verliezen. Fox heeft er op dit moment niks meer aan om de schijn op te houden dat Trump het beter doet dan ie doet (idem voor CNN en Biden),quote:Op woensdag 4 november 2020 16:21 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Maar die staten zijn nog niet 100% zeker toch. Wat is de reden dat kennelijk Fox m wel al callt en CNN niet?
Juist omdat je t eigenlijk qua zender andersom zou verwachten qua inslag. Dat CNN wel democratic state alvast callt en Fox nog niet.
Dit ja.quote:Op woensdag 4 november 2020 16:24 schreef T3hTommay het volgende:
[ twitter ]
Michigan wordt uiteindelijk niet eens een klein beetje close.
Op welke aantoonbare en bewezen gronden?quote:Op woensdag 4 november 2020 16:24 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Alle briefstemmen ongeldig verklaren en Trump uitroepen tot hun grote leider met een overweldigend verschil van 140% op Trump gekozen.
Dan had iemand anders het al gepost.quote:Op woensdag 4 november 2020 16:24 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Nee hoor, als je twee keer hetzelfde post krijg je een melding.
In sommige staten mochten early-votes al eerder geteld worden.quote:
Het is ook totaal onzinnig, want al die uitslagenpagina's hebben een andere manier van registreren en hebben onderling niet eens dezelfde uitslagen. Als ik naar The Guardian/Fox/CNN/AP ga kijken, heb ik 4 verschillende tussenstanden in Michigan.quote:Op woensdag 4 november 2020 16:25 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Zal ook compleet logisch zijn van de democraten om, als ze fraude willen plegen, er ineens 140k tegen 0 stemmen bijzetten.
Denk je niet dat ALS de stemmen fake zijn, ze dat niet wat beter kunnen verbergen in de totale tussenstand steeds?
Of zijn de democraten enerzijds zo competent dat ze zomaar 140K stemmen kunnen toevoegen maar anderzijds ook zo incompetent dat iedereen met een internetverbinding het direct door kan hebben?
Doesnt make sense.
Het is niet zo dat die een veto hebben op de verkiezingsuitslag. Ze kunnen zich over specifieke kwesties uitspreken in het verkiezingsproces maar dan nog moeten ze een geloofwaardig verhaal houden.quote:Op woensdag 4 november 2020 16:21 schreef Pleun2011 het volgende:
Trump gaat een verlies niet accepteren en het Hooggerechtshof bestaat voor een meerderheid uit Republikeinen. Kan nog best vervelend worden.
De babybloeddrinkende politieke pedo-elite van Nederland heeft er via de Bilderbergconferentie voor gezorgd dat de stembussen door onzichtebare reptilians zijn volgestopt met fake stemmen voor Biden. Dezelfde onzichtbare reptilians die het wrak van de MH370 crash op de plek van de MH17 crash hebben neergelegd waarna ze de inzittenden van de MH17 naar een nog onbekende plek hebben ontvoerd.quote:Op woensdag 4 november 2020 16:24 schreef gniffie het volgende:
Wat zou er nu in het koppie van Lange Frans omgaan. Zijn verlosser van Nederland ligt over een paar maanden uit het WH
Aaaaaah dat verklaart het.quote:Op woensdag 4 november 2020 16:26 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Dit is gewoon een nep account van trump.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |