Hartelijk bedankt.quote:
Niet de boel omdraaien. Hij speelt op de man, waarom laat je dat staan? En laat eens zien waar ik op de man speel?quote:
Dat je mij niet altijd ziet, betekent niet dat ik er niet ben. Oneliners voegen verder ook weinig toe. Ik ga nergens heen hoor, je gaat alleen maar meer zien van mijquote:Op woensdag 11 augustus 2021 19:26 schreef koosbasterd het volgende:
[..]
Niet de boel omdraaien. Hij speelt op de man, waarom laat je dat staan? En laat eens zien waar ik op de man speel?
Snap je zelf wel hoe het werkt? Nee he, dat komt omdat je hier nooit aanwezig bent.
Bah, ga alsjeblieft weer weg man
Nee, die blijft gewoon dicht. Weinig goede discussies, veel persoonlijke aanvallen en TS wilde het topic zelf ook dicht zien. Die blijft gewoon dicht dus.quote:Op woensdag 11 augustus 2021 22:09 schreef Ali_boo het volgende:
Kan deze weer open?
BNW / NWO / Freemason / The Great Reset / New Normal
ga je eindelijk je werk doen....Cool !!!quote:Op woensdag 11 augustus 2021 20:24 schreef SuperHartje het volgende:
[..]
Dat je mij niet altijd ziet, betekent niet dat ik er niet ben. Oneliners voegen verder ook weinig toe. Ik ga nergens heen hoor, je gaat alleen maar meer zien van mij
Zou je volgende x een tr willen zetten aub.
Fijne avond
quote:Op donderdag 12 augustus 2021 09:41 schreef DeMolay het volgende:
[..]
ga je eindelijk je werk doen....Cool !!!
quote:Op donderdag 12 augustus 2021 09:41 schreef DeMolay het volgende:
[..]
ga je eindelijk je werk doen....Cool !!!
Thanks for the heads upquote:Op zaterdag 14 augustus 2021 08:57 schreef HowardRoark het volgende:
BNW / Trump Reinstatement Day
Troll topic, kan dicht.
Laat ons zeggen ... vooral notes uitdelen...quote:Op donderdag 12 augustus 2021 09:41 schreef DeMolay het volgende:
ga je eindelijk je werk doen....Cool !!!
Je kan rustig gaan slapen, iedereen die een note verdient krijgt er een.quote:Op maandag 16 augustus 2021 21:13 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Laat ons zeggen ... vooral notes uitdelen...
Vraag me echt af of de tegenpartij ook zoveel notes krijgt?
Behalve ik dan toch.quote:Op maandag 16 augustus 2021 23:03 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Je kan rustig gaan slapen, iedereen die een note verdient krijgt er een.
Alleen maar fijn dat hij even ingreep, want al die persoonlijke aanvallen waren niet de bedoeling.quote:Op zaterdag 21 augustus 2021 15:47 schreef UncleScorp het volgende:
Nounou wat nobel van Isdatzo om het wappie topic even op slot te doen
Iemand -buiten het vaste trollenclubje- post zogezegd onzin en geeft commentaar, dat kunnen we niet hebben he.
Machtsmisbruik in vriendjespolitiek
Die video zonder enige context? En bij het handmatig opzoeken van die context kwam er eigenlijk meteen naar boven dat het helemaal niks met Corona te maken had. Of met anti vax. Dan is het dus gewoon off-topic en verspreiden van fake news; anti vax had er niks mee te maken.quote:Op zondag 22 augustus 2021 11:31 schreef UncleScorp het volgende:
Waarom en door wie werd die post van @:Ludovico verwijderd ? In het wappie topic?
Post van 00u14 met die Twitter video van dat kind met vader?
quote:Op zaterdag 21 augustus 2021 13:14 schreef devlinmr het volgende:
https://nos.nl/artikel/2394575-wetenschappers-steeds-vaker-geïntimideerd
Intimidatie en uitschelden van wetenschappers. Net alsof we weer in de Middeleeuwen leven.
Selectief censureren, maar als het zo makkelijk op te zoeken valt, waarom reageer je dan niet gewoon op de post en zet je het er onder?quote:Op zondag 22 augustus 2021 11:44 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Die video zonder enige context? En bij het handmatig opzoeken van die context kwam er eigenlijk meteen naar boven dat het helemaal niks met Corona te maken had. Of met anti vax. Dan is het dus gewoon off-topic en verspreiden van fake news; anti vax had er niks mee te maken.
Het is niet selectief censureren, off-topic/fake news video's hebben niks te zoeken in het topic. Daar moet je het toch echt mee doen, sorry.quote:Op zondag 22 augustus 2021 12:02 schreef ludovico het volgende:
[..]
Selectief censureren, maar als het zo makkelijk op te zoeken valt, waarom reageer je dan niet gewoon op de post en zet je het er onder?
In Australië worden kinderen zonder ouderlijk toezicht geprikt in stadions, het hele land is enorm krampachtig en er gebeuren gekke dingen. Dus laat het dan vooral zien dat ik op het verkeerde been word gezet ipv posts te verwijderen?
quote:Op zondag 22 augustus 2021 12:06 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Het is niet selectief censureren, off-topic/fake news video's hebben niks te zoeken in het topic. Daar moet je het toch echt mee doen, sorry.
Bij verdere klachten staat het je vrij om de FA's aan te spreken overigensHier is het laatste wel over gezegd.
Wat doe je met deze nonsense dan?quote:Op zondag 22 augustus 2021 11:52 schreef UncleScorp het volgende:
Ok
Gelieve onderstaande post ook te verwijderen.
Zoals aangetoond heeft dit niets te maken met covid en is het in dit topic evenzeer misleidend en desinformatief.
[..]
quote:Op zondag 22 augustus 2021 12:06 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Het is niet selectief censureren, off-topic/fake news video's hebben niks te zoeken in het topic. Daar moet je het toch echt mee doen, sorry.
Bij verdere klachten staat het je vrij om de FA's aan te spreken overigensHier is het laatste wel over gezegd.
Telt dit dan ook als fake news? "per definitie" wordt nergens gezegd, gaan we dat ook weg modereren?quote:Op zondag 22 augustus 2021 11:47 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Dat klopt
[..]
Klopt ook, maar dat is dus heel wat genuanceerder dan roepen dat Fransen per definitie niet meer in de supermarkt mogen komen
Wat is daar fake news aan dan? Wetenschappers worden niet geïntimideerd? Past ook prima in de reeks, gezien de link tussen wetenschappers en Covid.quote:Op zondag 22 augustus 2021 12:11 schreef ludovico het volgende:
[..]
[..]
Wat doe je met deze nonsense dan?
Fake news / off topic van de NOS is okay?
En dat gebeurd dan ook als we het zien. Dat weet je zelf ook als je naar je eigen notes kijkt, want jij doet daar net zo vrolijk aan mee. We zien niet alles, maar daar zijn TR's voor bedoeld. Als wij er geen persoonlijke aanval in zien dan blijft een post staan. Betekent niet dat we er niet naar kijken.quote:Overigens wat wel uit het topic verwijderd moet worden zijn al die persoonlijke aanvallen en dat gezuig steeds in dat topic, dat verneukt letterlijk de mogelijkheid om op een normale manier van gedachtes te wisselen.
Nu ben je gewoon aan het klieren. Net als in FB (FB / BNW moderators). Je weet prima wie er mods zijn. Vrijwel op dagelijkse basis waarschuwingen in de belangrijkste BNW reeksen, heb je meermaals aangesproken en verder hoef je enkel naar je notes te kijken als je twijfelt aan de aanwezigheid van mods. Niet zo klieren, daarmee kom je geen stap verderquote:Nu weet ik niet of jij een BNW moderator bent?
Gaan we nu elk voorbeeldje opzoeken om een '''maar hun doen het oooook'' puntje te maken? Zet maar een TR als je iets niet vind kunnen, dan kijken we er na. Ook wij hebben een leven.quote:Op zondag 22 augustus 2021 12:24 schreef ludovico het volgende:
[..]
[..]
Telt dit dan ook als fake news? "per definitie" wordt nergens gezegd, gaan we dat ook weg modereren?
Als je zo losjes met linkjes omgaat is er ook een link tussen dat voorval waar ouder / kind uit elkaar worden gehaald. Dat is een directe link met Covid maatregelen in Aussieland.quote:Op zondag 22 augustus 2021 12:32 schreef AlwaysHappy het volgende:
Wat is daar fake news aan dan? Wetenschappers worden niet geïntimideerd? Past ook prima in de reeks, gezien de link tussen wetenschappers en Covid.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |