Het wilde leven en leven als een rockster komt toch echt uit jouw koker hoorquote:Op vrijdag 6 november 2020 09:03 schreef WaikikiWim het volgende:
[..]
Ik loop helemaal niet te janken. Ik zeg alleen dat je misschien niet klaar bent voor het 'wilde' leven, zoals jij het beschrijft, wanneer je naderhand huilend in de media je verhaal moet doen.
Hier staan zoveel gekke dingen van jouw kant dat ik even moest bedenken waar ik ga beginnen. Jij hebt het over het leven in een couveuse, niet ik. Blijkbaar leef je het leven niet ten volste als je jezelf niet aftrekt met het woord 'homo' op je voorhoofd geschreven. Ik denk dat je ook een prima tijd kunt hebben zonder dit soort strapatsen uit te halenquote:Op vrijdag 6 november 2020 09:10 schreef Chia het volgende:
[..]
Het wilde leven en leven als een rockster komt toch echt uit jouw koker hoor, lees nog maar eens even terug.
Ik heb het alleen gehad over een volledig risicomijdend couveuseleven, want jij vindt dat iemand met een verleden met depressies uit de spotlights zou moeten blijven, omdat dat extra risico's met zich mee zou kunnen brengen.Volgens die redenatie kun je maar beter helemaal nooit meer de deur uit gaan en al helemaal niet deelnemen aan het verkeer, want dat is statistisch gezien een van de gevaarlijkste dingen om te doen, dus ik neem aan dat je dat zelf ook niet doet tenzij je bereid bent om al te sterven. Want zo lang je nog niet klaar bent om dood te gaan kun je dat maar beter vermijden als je reëel wilt zijn.
En niet janken als je een kasplantje wordt door deel te nemen aan het verkeer hè, je hebt zelf bewust voor dat risico gekozen in de wetenschap dat er allemaal gekken rond rijden in moordmachines.Gewoon de consequenties dragen zonder een onvertogen woord te laten vallen ondanks dat anderen de wet hebben overtreden en dat de oorzaak van jouw kasplantheid is.
Jij rekent iemand af op het feit dat hij bepaalde risico's zou hebben genomen, want als je al depressieve klachten hebt zou je de spotlight niet moeten opzoeken volgens jou.quote:Op vrijdag 6 november 2020 09:36 schreef WaikikiWim het volgende:
[..]
Hier staan zoveel gekke dingen van jouw kant dat ik even moest bedenken waar ik ga beginnen. Jij hebt het over het leven in een couveuse, niet ik. Blijkbaar leef je het leven niet ten volste als je jezelf niet aftrekt met het woord 'homo' op je voorhoofd geschreven. Ik denk dat je ook een prima tijd kunt hebben zonder dit soort strapatsen uit te halen![]()
En dat je dat vergelijkt met autorijden is best wel gek, maar dat snap je hopelijk zelf ook
Hou eens op!!quote:
Heb niet het idee dat hij zo'n Gordon-type is dat ellende blijft uitmelken. Hij heeft nu alweer best een positief filmpje op zijn Instagram gezet waarin hij onder meer zegt geen stappen naar de verspreider te ondernemen.quote:Op vrijdag 6 november 2020 11:35 schreef RipCity het volgende:
Zou Videoland ‘m al volgen de afgelopen dagen voor een docu?!
Y notquote:Op vrijdag 6 november 2020 13:53 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Waarin hij onder meer zegt geen stappen naar de verspreider te ondernemen.
Omdat hij dan nog jaren bezig is met die procedure (zie Patricia) en de straffen dan meestal een lachertje zijn. Hij gaat voor zijn geluk, niet voor zijn gelijk.quote:
Volgens NOS zei hij daar achteraan:quote:Op zondag 8 november 2020 22:44 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ehm, ik meen uit het filmpje begrepen te hebben dat Fred zichzelf iets had aangedaan.. dat hoeft toch niet per se een zelfmoordpoging te zijn?
Ik krijg een heel klein beetje oogkanker van dit verhaal, wat voor een wereld leven deze mensen in?quote:Op zondag 8 november 2020 11:44 schreef Mylene het volgende:
Patty Brard roept ‘leugenachtige’ Fred van Leer op het matje
Patty Brard heeft de ‘leugenachtige’ Fred van Leer op het matje geroepen na zijn beschuldigingen aan het adres van haar Shownieuws-collega Evert Santegoeds. Ze heeft alle partijen zaterdag bij elkaar gebracht om de ruzie te sussen.
Evert Santegoeds ging vrijdagavond in Shownieuws ineens he-le-maal los op Fred van Leer. Hoewel Fred de Privé-baas woensdag zélf heeft gebeld om uitgebreid te vertellen over zijn uitgelekte seksfilmpje en de ellende die daarop volgde, ontkende hij na publicatie ineens een interview te hebben gegeven. Behoorlijk merkwaardig en Evert was dan ook woest.
Patty Brard zat recht tegenover Evert toen hij in Shownieuws losging op Fred en schrok zich een hoedje. “Ik moet je heel eerlijk zeggen: wij zaten hier gisteren in die uitzending en ik hoorde Evert echt harde woorden spreken. Je weet dat als die boos is, dan kan hij boos zijn. Ik kon me er eerlijk gezegd wel wat bij voorstellen.”
Weekend-baas Bart Ettekoven daarop: “Ik begrijp het als hoofdredacteur ook. Wij hebben het ook heel vaak. Dan spreek je iemand, dan heb je een leuk interview met elkaar…”
Patty: “Ja, iemand bélt jou.”
Bart: “Precies, hij werd ook nog gebeld door Fred en vervolgens wordt er dan geroepen: ‘Ik heb nooit een interview gegeven, ik heb hem nooit gesproken.’ Ik kan het me voorstellen, want jij wordt dan als hoofdredacteur als een soort leugenaar weggezet.”
Patty belt manager Fred
Na de uitzending voelde Patty zich niet prettig. “Ik zat gisterenavond in de auto en ik dacht: het zit me toch allemaal niet lekker. Eentje zit er thuis nog steeds doorheen en eentje zit hier woedend. Ergens in het midden is er een waarheid die even op tafel gegooid moet worden, zodat dit niet erger wordt dan het is.”
Patty besloot na de uitzending direct contact op te nemen met Freds manager Conny Schalke-Bax. “Ik heb in de auto nog geappt met de manager van Fred en gezegd: ‘Moet je horen, ik wil me nergens mee bemoeien, maar er gaat hier toch echt iets verkeerd.’”
De tv-diva was bezorgd over de fragiele emotionele toestand van Fred. Hij heeft immers net een zelfmoordpoging achter de rug. “Als we iets niet kunnen gebruiken, is dat Fred op dit moment met modder gaat gooien en ook weer modder terugkrijgt, want dat is in zijn situatie het slechtste wat er er kan gebeuren.”
Fred en Evert begraven strijdbijl
Het lukte uiteindelijk om de partijen samen te brengen. “Lang verhaal kort gemaakt: Fred heeft mij vanochtend gebeld en ik heb ze met zijn manager en met Evert bij elkaar aan de telefoon gebracht. Uiteindelijk hebben ze de strijdbijl begraven.”
Wat hebben ze tegen elkaar gezegd? “Ik weet niet precies wat ze met elkaar hebben besproken en daar wilde ik me ook absoluut niet mee bemoeien. Ik wilde alleen dat er contact kwam.”
Bart: “Maar had Fred nou wel of niet dat interview gedaan?”
Patty: “Hij heeft zeker dat interview gedaan, maar ja, laat ik het zo zeggen: ze hadden allemaal een beetje gelijk, maar ik was wel pro-Evert. Het kan niet waar zijn dat je iemand belt om iets recht te zetten om dan vervolgens te zeggen: ‘Zo had ik het niet geschreven willen zien.’ Dan kijk je het even na.”
bron
zie ook Heftig: Evert Santegoeds kotst op ‘leugenachtige’ Fred van Leer Met Fred die de Privé door kamer smijt, wat nu kennelijk toneel was omdat hij wel een interview had gegeven.
quote:Twee mannen met vuurwapen overvallen woning Fred van Leer en delen klappen uit
Twee mannen die zich voordeden als pakketbezorgers van PostNL hebben woensdagochtend de woning van Fred van Leer overvallen op de Mathenesserlaan. Omstreeks 07.45 uur werd de man die opendeed - de politie wil niet bevestigen dat het om Fred van Leer zelf gaat - bedreigd met een vuurwapen en kreeg klappen.
Het slachtoffer raakte lichtgewond en is uit voorzorg naar het ziekenhuis gebracht. De overvallers gingen er rennend vandoor in de richting van de C.P. Tielestraat. De politie is nog naar hen op zoek, maar heeft wel een vuurwapen gevonden.
Het lijkt er niet op dat de overvallers iets hebben buitgemaakt. ,,Maar dat moet nog wel goed worden onderzocht’’, aldus een politiewoordvoerder, die ook nog niets kon vertellen over de aanleiding voor de overval.
Inderdaad, postnl om 7:45 dat kan natuurlijk helemaal niet. Verzonnen verhaal is ook aandacht.quote:
Ja daarom moest ie vast ook naar het ziekenhuisquote:Op woensdag 18 november 2020 10:24 schreef Nober het volgende:
[..]
Inderdaad, postnl om 7:45 dat kan natuurlijk helemaal niet. Verzonnen verhaal is ook aandacht.
Maar wel een gekneusde rib en die gasten hebben wel klappen gehadquote:Op woensdag 18 november 2020 10:29 schreef Piperidine het volgende:
Hij heeft een update op zijn Instagram gezet.
Inderdaad overvallen, bedreigd met vuurwapen, maar geen klappen gehad.
Of volgens Boulevard....een ripquote:Op woensdag 18 november 2020 10:32 schreef Magica het volgende:
[..]
Maar wel een gekneusde rib en die gasten hebben wel klappen gehad
quote:De mannen bedreigden hem met een een vuurwapen, meldt de politie. Fred raakte hierbij lichtgewond en liep een gekneusde rip op.
quote:Op woensdag 18 november 2020 10:36 schreef Piperidine het volgende:
[..]
Of volgens Boulevard....een rip.
[..]
Via Google is zo'n beetje elk adres van bekende Nederlanders wel te vindenquote:Op woensdag 18 november 2020 10:27 schreef ootjekatootje het volgende:
Ook fijn, we wisten al in elke straat hij woonde, nu met al die politie in de open deur, weet iedereen ook zijn huisnummer....
Weer niet zo slim van de fotograaf
😂😂😂quote:Op woensdag 18 november 2020 10:36 schreef Piperidine het volgende:
[..]
Of volgens Boulevard....een rip.
[..]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |