Dumoulin was in eerste instantie in ieder geval niet tevreden over de P5 tijdritfiets bij Sunweb. Oomen ook niet volgens mij.quote:Op maandag 9 november 2020 10:34 schreef Coppi het volgende:
Is er iets mis met Cervelofietsen dan? Ik dacht dat ze goed staan aangeschreven?
Tijdritfietsen zouden kut zijnquote:Op maandag 9 november 2020 10:34 schreef Coppi het volgende:
Is er iets mis met Cervelofietsen dan? Ik dacht dat ze goed staan aangeschreven?
Kelderman rijdt er toch prima op? Het kan altijd beter natuurlijk. Bianchi had ook een matige start.quote:Op maandag 9 november 2020 11:39 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Tijdritfietsen zouden kut zijn
Door ze eruit te kelegen.quote:Op donderdag 5 november 2020 12:07 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
https://www.tuttobiciweb.(...)-bruyneel-yana-seel-
Yana Seel of all places is een coup aan het plegen. Hoe draait Vino dit om?
Hier staat toch juist dat het niet zijn eigen beslissing is? Oftewel, hij heeft het blijkbaar niet meer voor het zeggen.quote:Op dinsdag 10 november 2020 12:04 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Door ze eruit te kelegen.
[ twitter ]
Er staat dat het een beslissing is van de eigenaren, maar ik ben van mening dat Vino allicht niet volledig transparant is.quote:Op dinsdag 10 november 2020 12:09 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Hier staat toch juist dat het niet zijn eigen beslissing is? Oftewel, hij heeft het blijkbaar niet meer voor het zeggen.
Vino heeft een groot probleem.
Zeg dan gewoon niks. Je hoeft niet elk brainfart te tweeten Jozeequote:Op dinsdag 10 november 2020 20:53 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Quinn mag weer koersen nu het seizoen erop zit, Jozee heeft wel meteen een commentaar erop.
quote:Op dinsdag 10 november 2020 21:09 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Zeg dan gewoon niks. Je hoeft niet elk brainfart te tweeten Jozee posten.
Belachelijk, niet zijn daad wordt bestraft maar vooral de gevolgen. Daarbij heb ik ook nog het idee dat over de rug van Dylan enkele partij uit de wind moeten worden gehouden, zoals de lokale organisatie en UCI, want met het parcours was ook veel mis.quote:
We moeten eerst nog even wachten tot de perschef van Jumbo zijn tweets heeft goedgekeurd.quote:
quote:Op woensdag 11 november 2020 10:30 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
We moeten eerst nog even wachten tot de perschef van Jumbo zijn tweets heeft goedgekeurd.
Ik zit al in de commentsectie van Wielerflits om aan mijn trekken te komen.quote:
Heeft Thijs zelf nog een prikkelende mening? Of is hij werkelijk een buikspreekpop van Jumbo geworden?quote:
Het is een volledig bizarre straf maar ik denk dat Jumbo weinig te winnen heeft met een hoger beroep. Ze kunnen er enkel straks op gaan wijzen bij UCI dat ze consequent moeten blijven.quote:Op woensdag 11 november 2020 10:51 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Slapzakken bij Jumbo, waarom zou je zo'n volstrekt arbitraire straf accepteren?
En het is niet goed voor je imago eventueel als daar teveel negatieve aandacht door komt.quote:Op woensdag 11 november 2020 10:56 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Het is een volledig bizarre straf maar ik denk dat Jumbo weinig te winnen heeft met een hoger beroep. Ze kunnen er enkel straks op gaan wijzen bij UCI dat ze consequent moeten blijven.
Wel zwaarder inderdaad, maar dat verschil is niet zo enorm groot als in dit geval..quote:Op woensdag 11 november 2020 11:01 schreef Koffieplanter het volgende:
Als ik nu in de auto stap en een paar mensen van de weg maai die er met een paar schrammetjes vanaf komen is mijn straf mild, maar als ik mensen van de weg rijd die ernstig dan wel blijvend letsel oplopen is mijn straf plotseling zwaarder. Belachelijk!
Alles is relatief.quote:Op woensdag 11 november 2020 11:08 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Wel zwaarder inderdaad, maar dat verschil is niet zo enorm groot als in dit geval..
Even los van de opmerking dat ook in het 1e geval jouw straf niet mild is
Denk dat dat vooral meespeelt ja, denk dat deze straf bij een hoger beroep ook niet was blijven staan, maar dat ze helemaal geen zin hebben in dat hele circus straks nog een keer.quote:Op woensdag 11 november 2020 10:58 schreef Momo het volgende:
[..]
En het is niet goed voor je imago eventueel als daar teveel negatieve aandacht door komt.
quote:Op woensdag 11 november 2020 11:19 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Deze schorsing zie ik zelf vooral als een afleidingsmanoeuvre. De aandacht afleiden van het feit dat de organisatie en de UCI dat parcours en die hekken hebben goedgekeurd. De schuld wordt volledig bij de renner gelegd, terwijl de gevolgen heel anders waren geweest als de hekken deugdelijk waren. En al helemaal als deze finish er niet was geweest.
Wat niet wegneemt dat Groenewegen een grote fout heeft gemaakt. Maarja, moet daar dan een nooit geziene straf op volgen? Je creëert zo'n raar precedent, bij iedere valpartij die in de toekomst volgt moet je dan ook gaan schorsen. Wat niet gaat gebeuren natuurlijk, waardoor iedereen dit geval weer gaat terughalen. Ik vind het nu al vermoeiend.
Sven Nys zelf heeft net als jij en ik recht om z'n mening te geven.quote:Op woensdag 11 november 2020 11:24 schreef Koffieplanter het volgende:
SvenNysN1Fan heeft zijn licht op de zaak ook even laten schijnen!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |