abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_195833484

Premier League 2020/21

Het seizoen 2019/20 was uiteindelijk een historisch seizoen. Het was de eerste keer dat de VAR aanwezig was op de Engelse velden. En dat hebben de Britten geweten; het duurde niet lang voordat ‘Fuck VAR!’ toegevoegd werd aan de vocabulaire van menig voetbalfan. Ook de pundits bleven week in week uit blèren. De VAR is er en zal voorlopig ook niet meer verdwijnen uit het voetbalbeeld. We moeten er echt aan geloven.

Het was lang niet de vraag wie er kampioen zou worden, maar wanneer. Liverpool stond al snel een straatlengte voor op de achtervolgers. Daarnaast kwam de coronacrisis ook in maart aan land en werd de Premier League beëindigd. Even leek het erop dat Liverpool geen kampioen zou worden – void the league! – maar na Project Restart werd de titel toch binnen gehengeld door puntverlies van Manchester City. Voor het eerst werd Liverpool in zo’n dertig jaar kampioen van de hoogste divisie van Engeland. Weliswaar zonder fans in een toch al vreemd seizoen, maar dat mocht de pret niet derven. Alle banter kan de prullenbak in. Liverpool is kampioen van Engeland. Onderaan vertrokken Norwich City, Watford en Bournemouth. We krijgen er Leeds United, West Brom en Fulham voor terug.



Wat kunnen we over aankomend seizoen zeggen? Nou, dat het gigantisch druk gaat worden. Dat zijn de Engelsen wel gewend, maar met het EK voor de deur heeft de FA somehow alles in het schema gepropt. De voorbereiding sloeg nergens op en was veel te kort. Eigenlijk begint het seizoen veel te vroeg gezien de omstandigheden, but the show must go on. De transferwindow is in tegenstelling tot eerdere seizoenen nog enkele weken open dus er gaat nog een hoop veranderen voor veel clubs. De vijf wissels zoals wij die kenden tijdens Project Restart verdwijnen. We gaan vooral letten op de fitheid van de toch al uitgebluste spelers. Het gekniel voor mensjes die neergeschoten worden in een of andere bananenrepubliek zet in ieder geval voort.

Wat zijn de teams waar we het meest op moeten letten? Allereerst is dat natuurlijk Chelsea. Waar menigeen dacht dat de coronacrisis een grote invloed zou hebben op het transferbeleid van vele clubs, dacht Roman Abramovich het tegenovergestelde. Het geld bleef maar rollen in West-Londen en Lamps mocht onder meer Havertz, Werner, Ziyech, Thiago Silva (transfervrij) en Chilwell verwelkomen. Op papier hebben zij een fantastisch team, dat is duidelijk. Een aanval op de titelfavorieten Liverpool en City zou er zeker in kunnen en moeten zitten.


Daarnaast zijn alle ogen gericht op het Leeds van Bielsa. Het duurde even, maar uiteindelijk gaan wij Leeds én Bielsa aan het werk zien op het allerhoogste niveau. Bielsa is een waanzinnige voetbalfreak en leeft voor de sport. Zijn tactische brein is een verrijking voor de Premier League. Sterkhouders in het promotiejaar waren ‘Yorkshire Pirlo’ Phillips – die onlangs zijn debuut voor het nationale team heeft mogen maken – en White. Laatstgenoemde is weer terug bij Brighton na zijn loan, tot ongenoegen van Leeds. Chelsea werd net al genoemd, maar Lampard v Bielsa wordt vanwege de spygate met Derby v Leeds weer leuk. Wordt het een flop zoals Norwich City afgelopen seizoen of een sensatie zoals Sheffield? We gaan het massaal aanschouwen.



Everton mag ook even kort genoemd worden. Elk jaar is het een flop en dit seizoen zal het ongetwijfeld niet anders zijn, maar Carlo heeft in ieder geval wel een compleet nieuw middenveld waar we best naar mogen uitkijken. Doucouré, Allan en James werden aangetrokken. Je weet wel, die ene James die al jaren niets heeft laten zien en nu onder het bewind van Carlo zijn allerlaatste kans krijgt. Ooit nog een sensatie, nu helemaal niets meer.



Zal Liverpool ook dit seizoen weer onverslaanbaar zijn? Krijgt Pep City’s defensie dit seizoen wel op orde? Hoeveel speelminuten gaat Donny krijgen bij United? Zet Arsenal na het succes in de FA Cup het winnen onder Arteta voort? Blijft Spurs nog steeds het lachertje van de traditionele top en doen ze eer aan de Amazon show All or Nothing? Houdt Rodgers Leicester op de been met de zoveelste vertrokken miljoenentransfer? Blijft Wolves nog steeds Portugees talent voortzetten? Gaat Sheffield dit seizoen weer fantastisch presteren? Blijft Burnley nog steeds een nietszeggend team? Blijft Ings ze er nog steeds inschieten bij Southampton? Zien we dit seizoen weer het Newcastle duo Fraser-Wilson punten behalen voor de Fantasy teams? Hoe lang zal het duren voordat Veltman ook bij Brighton zal worden uitgelachen? Blijft Zaha Palace redden? Gaat West Ham dan eindelijk degraderen? Zal Villa weer ternauwernood handhaven? Zijn we na een jaar weer af van Fulham en West Brom?

Heel veel vragen; heel weinig antwoorden. Geen uitgebreide voorbeschouwing want over heel veel teams valt eigenlijk nog vrij weinig te zeggen. Ergens in oktober wordt in ieder geval – onder voorbehoud van de hoeveelheid besmettingen – geprobeerd om een deel van de fans terug te krijgen in de stadions. De Premier League snakt naar de terugkeer van de geniale chants die massaal door de fans worden gezongen.

De rechten zijn in Nederland nog steeds exclusief in handen van Ziggy Sport. Genieten van Bas van Veenendaal die niet eens weet of er zand of lucht in een bal zit, Youri Mulder die het keer op keer flikt om het tegenovergestelde te roepen, Jan van Halst die denkt dat ie het voetbal heeft uitgevonden, John van Vliet en Albert Mantingh waarvan je afvraagt waarom corona nog niet heeft toegeslagen en natuurlijk liefhebber Wytse van der Goot. Af en toe schuiven er andere nobuddies aan, maar die zijn het vermelden niet waard. De Premier League 2020/21 trein dendert in ieder geval vrolijk door.

Fixtures - Ziggo Sport programmagids
pi_195833597
Die pingel was geen pingel lijkt me, en leek me er ook buiten.

Hands van Robertson is wel een pingel
  zaterdag 24 oktober 2020 @ 21:42:05 #3
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_195833941
firminogenot
pi_195833946
De 4231 van Klopp lijkt nog niet echt te werken.
pi_195834025
@JR-Style-93 flesje rood is op.

Was zalig. O+
Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.
pi_195834054
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 21:46 schreef Neef_Wuppie het volgende:
@:jr-style-93 flesje rood is op.

Was zalig. O+
Jij doet ruim 4 uur over 1 fles? Ben je een levensgenieter of zo :r
pi_195834061
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 21:46 schreef Neef_Wuppie het volgende:
@:jr-style-93 flesje rood is op.

Was zalig. O+
Ben je nu dronken?
Oh.
pi_195834081
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 21:47 schreef Littlerabbit het volgende:

[..]

Jij doet ruim 4 uur over 1 fles? Ben je een levensgenieter of zo :r
Was ff voor de vorm, sixpackje die ik net voor 8uur heb besteld is ook achter de kiezen.

Morgen weer janken. ^O^
Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.
pi_195834097
Pak hem Gini
pi_195834098
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 21:47 schreef JR-Style-93 het volgende:

[..]

Ben je nu dronken?
Heb wel een slag in mn wiel ja. Dan ben ik op mn best.
Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.
pi_195834221


@JR-Style-93

Krijg alleen echt zin om te wippen.
Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.
pi_195834366
Zo ff een zakje sos halen _O_
Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.
pi_195834398
Tja ik zit ff in het verkeerde topic.

Tering dom.
Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.
pi_195834404
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 21:54 schreef Neef_Wuppie het volgende:
[ afbeelding ]

@:jr-style-93

Krijg alleen echt zin om te wippen.
B-)
pi_195834433
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 21:54 schreef Neef_Wuppie het volgende:
[ afbeelding ]

@:jr-style-93

Krijg alleen echt zin om te wippen.
Met je Apple.
Oh.
pi_195834472
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 22:02 schreef JR-Style-93 het volgende:

[..]

Met je Apple.
Niet goed?

In 2017 gekocht voor twee ruggen en houdt het langer vol dan ik _O_
Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.
pi_195834532
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 22:04 schreef Neef_Wuppie het volgende:

[..]

Niet goed?

In 2017 gekocht voor twee ruggen en houdt het langer vol dan ik _O_
Ik ben niet zo'n Apple-fan nee. Veel mee gewerkt maar vaak ruzie met die ondingen.
Oh.
pi_195834576
quote:
7s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 22:07 schreef JR-Style-93 het volgende:

[..]

Ik ben niet zo'n Apple-fan nee. Veel mee gewerkt maar vaak ruzie met die ondingen.
Die "dingen" zijn enorm gebruiksvriendelijk. Makkelijker dan dit kan het niet worden.
Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.
pi_195834626
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 22:09 schreef Neef_Wuppie het volgende:

[..]

Die "dingen" zijn enorm gebruiksvriendelijk. Makkelijker dan dit kan het niet worden.
Ik vind het juist totaal niet gebruiksvriendelijk.
Oh.
pi_195834638
https://twitter.com/MarcusRashford de god is na de wedstrijd meteen weer bezig _O_
pi_195834673
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 22:11 schreef JR-Style-93 het volgende:

[..]

Ik vind het juist totaal niet gebruiksvriendelijk.
Dat is dan jouw onkunde.

Mijn moeder van 65 kan er prima mee overweg.

Wat vind je precies lastig? Ik kan het je uitleggen, ik werk er 40 uur in de week mee.

40 uur, man man. Ben dat werken zo zat.
Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.
pi_195834840
Sjon reageert pas tien minuten na het doelpunt. De demente lul.
  zaterdag 24 oktober 2020 @ 22:21:04 #23
374132 Wicky15
It Wasn't Me
pi_195834843
VAR kom er maar in.
  zaterdag 24 oktober 2020 @ 22:21:07 #24
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_195834846
Buitenspel.
  zaterdag 24 oktober 2020 @ 22:21:25 #25
374132 Wicky15
It Wasn't Me
pi_195834853
Word hier zo ziek van.
  zaterdag 24 oktober 2020 @ 22:21:45 #26
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_195834863
Dat fluitconcert bandje :')
pi_195834865
Wtf.
Oh.
pi_195834876
Maakt ie wel geweldig af.
pi_195834880
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 22:21 schreef hhh38 het volgende:
Dat fluitconcert bandje :')
Bij de volgende VAR beslissing spreekkoren.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  zaterdag 24 oktober 2020 @ 22:22:31 #30
374132 Wicky15
It Wasn't Me
pi_195834893
Liverpool speelt wel een partijtje kak zeg. Jota op rechts nooit meer doen.
  zaterdag 24 oktober 2020 @ 22:22:41 #31
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_195834901
lekker goalvargenot
pi_195834908
Terecht.
Oh.
pi_195834926
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 22:22 schreef Wicky15 het volgende:
Liverpool speelt wel een partijtje kak zeg. Jota op rechts nooit meer doen.
Goede timing.
Oh.
  zaterdag 24 oktober 2020 @ 22:23:29 #34
374132 Wicky15
It Wasn't Me
pi_195834934
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 22:22 schreef Wicky15 het volgende:
Liverpool speelt wel een partijtje kak zeg. Jota op rechts nooit meer doen.
Ah ok.
  zaterdag 24 oktober 2020 @ 22:23:31 #35
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_195834935
Gewoon een geldige goal maken, niets aan de hand :)
  zaterdag 24 oktober 2020 @ 22:23:45 #36
374132 Wicky15
It Wasn't Me
pi_195834944
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 22:23 schreef JR-Style-93 het volgende:

[..]

Goede timing.
Inderdaad :')
pi_195834945
In het Ajax-topic werd Jota nog middelmaat genoemd.

Kijkt u mee @Tjacka

[ Bericht 56% gewijzigd door #ANONIEM op 24-10-2020 22:24:04 ]
  zaterdag 24 oktober 2020 @ 22:24:32 #38
374132 Wicky15
It Wasn't Me
pi_195834956
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 22:23 schreef Bolasie het volgende:
In het Ajax-topic werd Jota nog middelmaat genoemd.

Kijkt u mee @:tjacka
Ach wat weten zij er nou van :)
  zaterdag 24 oktober 2020 @ 22:25:43 #39
374132 Wicky15
It Wasn't Me
pi_195834981
Ik vind het tijd voor Milner.
pi_195834982
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 22:24 schreef Wicky15 het volgende:

[..]

Ach wat weten zij er nou van :)
@Tjacka weet heel veel hoor.

Hij heeft ook een hele leuke ouwe griet. _O_
Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.
pi_195835007
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 22:22 schreef Wicky15 het volgende:
Liverpool speelt wel een partijtje kak zeg. Jota op rechts nooit meer doen.
lol
U MAD?
  zaterdag 24 oktober 2020 @ 22:28:45 #42
374132 Wicky15
It Wasn't Me
pi_195835047
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 22:27 schreef de_boswachter het volgende:

[..]

lol
Pijnlijk.
pi_195835112
twitter

Ondertussen in Parijs verricht Everton's Kean wat werk.
pi_195835216
Sheffields uittenue doet me denken aan
pi_195835311
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 22:36 schreef Ramboetan het volgende:
Sheffields uittenue doet me denken aan
[ afbeelding ]
Dit is het derde tenue. De uitshirts zijn roze.
pi_195836668
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 22:23 schreef Bolasie het volgende:
In het Ajax-topic werd Jota nog middelmaat genoemd.

Kijkt u mee @:tjacka
Je had mij vergeven
Groot fan van User Wotte
  zondag 25 oktober 2020 @ 13:05:15 #47
343486 KingRoland
#TEAMJOHANNES
pi_195843305
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 22:31 schreef Bolasie het volgende:
[ twitter ]
Ondertussen in Parijs verricht Everton's Kean wat werk.
In de CL bakt hij er niks van maar in de farmers league wel

Goh
graag op anoniem
pi_195847008
Einde tijdperk Everton.
  zondag 25 oktober 2020 @ 20:48:17 #49
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_195854660
dat is vies
  zondag 25 oktober 2020 @ 21:53:28 #50
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_195856484
vardygenot
pi_195856495
Vardy tegen de top 6 _O_
  zondag 25 oktober 2020 @ 21:57:52 #52
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_195856613
Ik kijk ook.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zondag 25 oktober 2020 @ 22:04:14 #53
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_195856759
Spannend.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_195856783
twitter


(lol)

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 25-10-2020 22:05:56 ]
  zondag 25 oktober 2020 @ 22:09:03 #55
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_195856859
Was leuk.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_195873780
Burnley > Veronica inside
_O_
pi_195874160
https://www.voetbalprimeu(...)k-ben-geschokt-.html

Ik mag de chocolade letters van The Sun graag lezen online, maar dit kan echt toch niet.
pi_195875392
Wat een godenduo.
  maandag 26 oktober 2020 @ 22:40:34 #59
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_195875489
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2020 21:29 schreef Adrie072 het volgende:
https://www.voetbalprimeu(...)k-ben-geschokt-.html

Ik mag de chocolade letters van The Sun graag lezen online, maar dit kan echt toch niet.
Ja ik zag dit bericht gisteravond al voorbijkomen en geen enkel serieus medium meldde het. Wat een ongeloofwaardig en vals stuk.
pi_195876287
Son is de meest underrated speler van de PL tering wat een speler is dat samen met Kane.

Noem 1 betere duo in de PL voorin ik wacht.
graag op anoniem
pi_195876299
Spurs gaat de Premier League winnen.

U hoort het hier voor het eerst.
graag op anoniem
  dinsdag 27 oktober 2020 @ 08:03:39 #62
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_195878231
quote:
6s.gif Op maandag 26 oktober 2020 23:30 schreef KingRoland het volgende:
Noem 1 betere duo in de PL voorin ik wacht.
Mané en Salah.
pi_195882500


Jesus is al geblesseerd, Kun ligt er weer weken uit. Pep heeft een klein probleempje voorin, er is geen fitte spits meer.

quote:
And Guardiola admits he and Director of Football Txiki Begiristain were considering bringing in reinforcements but signing a striker at the level of Aguero and Jesus proved too expensive.

“We thought about it, another type of striker, but we couldn’t do it,” he said.

“The club did what it could. They want to reinvest in the team. Our team is so young.

"When you decide to buy a striker, they need to be on Gabriel and Sergio’s level and you cannot afford it. That’s the reality.
  vrijdag 30 oktober 2020 @ 10:38:38 #64
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_195941076
Mourinho is ZIEDEND om verlies van Tottenham gisteren. Straftraining 11 uur vandaag.
  zaterdag 31 oktober 2020 @ 02:43:48 #66
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_195957203
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 oktober 2020 10:38 schreef Frozen-assassin het volgende:
Mourinho is ZIEDEND om verlies van Tottenham gisteren. Straftraining 11 uur vandaag.
Best laat, speelden ze uit ?
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
pi_195957506
quote:
Goldbridge de lul.
pi_195962456
Walker tegen zijn oude cluppie na een prachtige solo van Raheem.
pi_195964586
En daar is Ziyech.
pi_195964595
Ziyech, jawel
pi_195964601
Prima afgemaakt
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_195964612
Ziyech _O_
  zaterdag 31 oktober 2020 @ 16:32:04 #73
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_195964631
Ziyechgod.
pi_195964646
Geef die linksback een verbod om een voorzet te geven.
“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”
pi_195964697
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 oktober 2020 16:33 schreef LordVoldermort het volgende:
Geef die linksback een verbod om een voorzet te geven.
quote:
Ben Chilwell has created 9 chances, delivered 9 successful crosses
Dat lijkt mij niet zo slim.

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 31-10-2020 16:38:47 ]
pi_195964769
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2020 12:35 schreef Bolasie het volgende:
[ afbeelding ]

Jesus is al geblesseerd, Kun ligt er weer weken uit. Pep heeft een klein probleempje voorin, er is geen fitte spits meer.
[..]

twitter


Sheffield Utd (0.31 xG) 0-1 (1.75 xG) Man City

Het probleem zet voort, Pep geeft het nu zelfs aan. Liverpool wacht volgend weekend.
pi_195965746
Langzaamaan lijkt Sjelsie steeds beter te draaien. Mendy de gehele maand oktober geen doelpunt tegen gehad, het lijkt erop dat er een neger is die daadwerkelijk kan keepen. Groot contrast met onze favoriete Spaanse grabbelaar.
pi_195965904
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 oktober 2020 17:50 schreef Bolasie het volgende:
Langzaamaan lijkt Sjelsie steeds beter te draaien. Mendy de gehele maand oktober geen doelpunt tegen gehad, het lijkt erop dat er een neger is die daadwerkelijk kan keepen. Groot contrast met onze favoriete Spaanse grabbelaar.
Onana gewoon dissen :')
pi_195966510
Cadeautje voor Fornals.
Demain, on roule
pi_195966526
oei
  Moderator zaterdag 31 oktober 2020 @ 19:11:14 #81
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_195966974
Strafschop :)
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_195967003
Onnodig van Masuaku.
  zaterdag 31 oktober 2020 @ 19:15:48 #83
374132 Wicky15
It Wasn't Me
pi_195967061
Wat erger ik me kapot aan Wijnaldum in dit soort potjes. Wat een afschuwelijke speler soms.
pi_195967783
De persconferentie van Boris is een stuk leuker dan deze slechte wedstrijd.
  zaterdag 31 oktober 2020 @ 19:54:32 #85
374132 Wicky15
It Wasn't Me
pi_195967824
Liverpool heeft aanvallend geen idee.
  Moderator zaterdag 31 oktober 2020 @ 20:01:03 #86
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_195967919
Lol. Dat balbezit van de laatste 10 minuten :D
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  zaterdag 31 oktober 2020 @ 20:05:18 #87
374132 Wicky15
It Wasn't Me
pi_195967998
Dit gaat afgekeurd worden denk ik.
  zaterdag 31 oktober 2020 @ 20:06:24 #88
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_195968011
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 oktober 2020 20:05 schreef Wicky15 het volgende:
Dit gaat afgekeurd worden denk ik.
Lijkt mij ook
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
pi_195968024
Hij gaat kijken, hij gaat kijken.
  zaterdag 31 oktober 2020 @ 20:07:18 #90
374132 Wicky15
It Wasn't Me
pi_195968033
quote:
99s.gif Op zaterdag 31 oktober 2020 20:06 schreef chufi het volgende:

[..]

Lijkt mij ook
Vind het wel een beetje 50/50. Zou beide uitkomsten begrijpen.
  zaterdag 31 oktober 2020 @ 20:07:57 #91
374132 Wicky15
It Wasn't Me
pi_195968050
Mané moet die bal er gewoon inschieten godverdomme. Elke keer die pisballetjes.
pi_195968075
Was niks joh, kut scheids
  zaterdag 31 oktober 2020 @ 20:10:07 #93
374132 Wicky15
It Wasn't Me
pi_195968092
Liverpool heeft waanzinnig veel moeite met het creëeren van (grote) kansen.
  zaterdag 31 oktober 2020 @ 20:11:32 #94
374132 Wicky15
It Wasn't Me
pi_195968123
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 oktober 2020 20:09 schreef PSVCL het volgende:
Was niks joh, kut scheids
Ik vind het vooral geen overduidelijke fout van de scheids.
  zaterdag 31 oktober 2020 @ 20:12:35 #95
374132 Wicky15
It Wasn't Me
pi_195968145
JOTA _O_
  zaterdag 31 oktober 2020 @ 20:12:47 #96
374132 Wicky15
It Wasn't Me
pi_195968149
Shaqiri _O_
pi_195968157
Jota redt Liverpool. Alweer.
pi_195968162
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 oktober 2020 20:11 schreef Wicky15 het volgende:

[..]

Ik vind het vooral geen overduidelijke fout van de scheids.
Hoppa 2-1
  zaterdag 31 oktober 2020 @ 20:13:44 #99
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_195968167
koekoek
  zaterdag 31 oktober 2020 @ 20:13:52 #100
374132 Wicky15
It Wasn't Me
pi_195968168
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 oktober 2020 20:13 schreef Bolasie het volgende:
Jota redt Liverpool. Alweer.
Volgende keer basis graag ipv Firmino. Die laat dus echt helemaal niks meer zien.
  zondag 1 november 2020 @ 13:35:22 #101
374132 Wicky15
It Wasn't Me
pi_195979495
Prachtige vrije trap van Ward-Prowse.

Heel leuk team dat Southampton.
  zondag 1 november 2020 @ 13:46:47 #102
374132 Wicky15
It Wasn't Me
pi_195979765
Ward-Prowse doet het weer.
pi_195979881
Southampton zit vrij aardig op het schema van Ajax tegen VVV :P
"You can call me Susan if it makes you happy"
pi_195981688
Je vraagt je toch af hoe Liverpool hier zo ruim van verloor.
pi_195984289
Pfoe, wat speelt Everton bijzonder treurig.
pi_195985459


Ole zet zijn ruit zoals tegen Leipzig voort.

[ Bericht 16% gewijzigd door #ANONIEM op 01-11-2020 17:17:02 ]
  zondag 1 november 2020 @ 17:49:43 #107
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_195986125
Altijd eng als een commentator zijn politieke ideeën wil doordrukken
RED ONS HENNIEGOD
pi_195986134
Zou Donny nog een minuutje mogen spelen vandaag?
Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.
pi_195986523
Gehandicaptenvoetbal.
pi_195986654
Hoe kun je nou in de cl zo goed zijn en nu weer zo hopeloos slecht.
“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”
pi_195987239
Tijd voor Donny
Moeten zij weten
  zondag 1 november 2020 @ 18:50:03 #112
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_195987414
Het is echt heel slecht.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_195987538
quote:
0s.gif Op zondag 1 november 2020 18:50 schreef -XOR- het volgende:
Het is echt heel slecht.
Bijna net zo slecht als Emmen - Feyenoord.
Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.
pi_195987551
Donny komt Donny komt Donny komt Donny komt Donny komt Donny komt Donny komt Donny komt Donny komt Donny komt Donny komt Donny komt Donny komt Donny komt Donny komt Donny komt Donny komt Donny komt Donny komt Donny komt Donny komt Donny komt
pi_195987552
Pogba ga maar douchen
Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.
  zondag 1 november 2020 @ 18:58:00 #116
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_195987575
lekker pingel
pi_195987577
Niet de eerste keer dat Pogba dit jaar een penalty veroorzaakt.
pi_195987593
De altijd overschatte Pogba verneukt het
“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”
  zondag 1 november 2020 @ 19:00:45 #119
343486 KingRoland
#TEAMJOHANNES
pi_195987624
Donny je hebt een grote fout gemaakt vriend

überhaupt kiezen voor United :') waren er geen betere clubs? tering man
graag op anoniem
pi_195987681
DONNY!
pi_195987707
Lacazette kan er echt helemaal niets meer van.
  zondag 1 november 2020 @ 19:07:18 #122
343486 KingRoland
#TEAMJOHANNES
pi_195987748
@Coco @fetX doet pijn om Donny zo te zien ik tag even voor jullie steun
graag op anoniem
pi_195987928
Cavani :')
Moeten zij weten
pi_195987931
Matic mad
You're Fucking Out, I'm Fucking In
pi_195988078
ManU is kut
pi_195988110
twitter


Dele, Davinson en Bergwijn zitten niet eens in de selectie na een schandalig optreden tegen Antwerp waar Mou na afloop terecht gruwelijk mad was. Iets met einde tijdperk, en zo.
pi_195989325
Belachelijke penalty voor Tottenham. Het is niet eens een overtreding. Kane kijkt gewoon naar achter waar Lallana is, loopt naar achter tegen hem aan en laat zich vallen.. en de scheids trapt er weer in... pff.
pi_195989558
En nu wordt iemand van Brighton vastgehouden en zij krijgen geen penalty :')
  zondag 1 november 2020 @ 21:32:42 #129
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_195990586
vies
pi_195990628
In Nederland was dat een rode kaart geweest. In Engeland is het niet eens een overtreding, 1-1 dus nu.
Mourinho mad waarschijnlijk na afloop
Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.
pi_195990691


Gaat nergens meer over met die var
pi_195990726
BHA gewoon beter dan Tottenham. 1-1 is daarom wel dikverdiend.
Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.
pi_195990807
Baleeeeeeeeeee
pi_195990823
Balegod.
  zondag 1 november 2020 @ 21:48:34 #135
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_195990825
lekker balegenot
  zondag 1 november 2020 @ 22:24:32 #136
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_195991341
quote:
6s.gif Op zondag 1 november 2020 19:00 schreef KingRoland het volgende:
Donny je hebt een grote fout gemaakt vriend

überhaupt kiezen voor United :') waren er geen betere clubs? tering man
Chelsea was beter geweest als je ziet hoe dat nu met Ziyech gaat. Snap niet dat Ole zo enorm laf is.
pi_195991800
Reguilon -> Bale _O_
You're Fucking Out, I'm Fucking In
  maandag 2 november 2020 @ 20:58:08 #138
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_196008686
hup leeds
  maandag 2 november 2020 @ 21:04:12 #139
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_196008860
Gaat snel :D
  maandag 2 november 2020 @ 21:04:15 #140
374132 Wicky15
It Wasn't Me
pi_196008861
Wat een start.

Kan een leuke pot worden.
  maandag 2 november 2020 @ 21:04:53 #141
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_196008879
kon er in
  maandag 2 november 2020 @ 21:05:04 #142
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_196008885
gelijk genot
  maandag 2 november 2020 @ 21:08:15 #143
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_196009006
Wat een weer, genot

'But can Messi do it on a cold rainy night in Leeds?'
  maandag 2 november 2020 @ 21:23:56 #144
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_196009416
dit is klaar
pi_196010396
quote:
0s.gif Op maandag 2 november 2020 21:23 schreef dvdfreak het volgende:
dit is klaar
toch niet
  maandag 2 november 2020 @ 22:07:42 #146
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_196010412
Leedsgoden
  maandag 2 november 2020 @ 22:07:46 #147
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_196010417
kan nog
  maandag 2 november 2020 @ 22:11:32 #148
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_196010480
Het is nooit klaar met Leeds. Pas als je in bus naar huis zit
pi_196010926
Mooie aanval :)
  maandag 2 november 2020 @ 22:35:58 #150
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_196010932
lekker hoor vardygenot
pi_196108354
pi_196114762
13:30 uur | Everton – Manchester United | Ziggo Sport Select

16:00 uur | Crystal Palace – Leeds United | Ziggo Sport Voetbal

18:30 uur | Chelsea – Sheffield United | Ziggo Sport Select
  zaterdag 7 november 2020 @ 13:34:00 #153
446803 Tagliano
Wenn es lauft, dann lauft es
pi_196115003
Hallo voetbalvrienden
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van
pi_196115007
quote:
80s.gif Op zaterdag 7 november 2020 13:34 schreef Tagliano het volgende:
Hallo voetbalvrienden
Ha.
  zaterdag 7 november 2020 @ 13:42:04 #155
446803 Tagliano
Wenn es lauft, dann lauft es
pi_196115103
quote:
18s.gif Op zaterdag 7 november 2020 13:34 schreef Muskusboktor57 het volgende:

[..]

Ha.
Er is geen klote aan, Muskusboktor57
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van
pi_196115158
oeh
pi_196115160
quote:
80s.gif Op zaterdag 7 november 2020 13:42 schreef Tagliano het volgende:

[..]

Er is geen klote aan, Muskusboktor57
Nee, tot nu toe is het kut met peren.
pi_196115195
lol
  zaterdag 7 november 2020 @ 13:49:54 #159
446803 Tagliano
Wenn es lauft, dann lauft es
pi_196115196
quote:
18s.gif Op zaterdag 7 november 2020 13:47 schreef Muskusboktor57 het volgende:

[..]

Nee, tot nu toe is het kut met peren.
Nu wordt het leuk
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van
pi_196115209
slappe hap verdedigers
  zaterdag 7 november 2020 @ 13:50:53 #161
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_196115211
koekoek
pi_196115254
yep
  zaterdag 7 november 2020 @ 13:55:57 #163
131800 Tarado
capô de fusca
pi_196115262
lekker verdedigd
pi_196115264
Nananana donny op de bank op de bank donny op de bank
pi_196115267
quote:
8s.gif Op zaterdag 7 november 2020 13:56 schreef Wereldgozer het volgende:
Nananana donny op de bank op de bank donny op de bank
supersub
pi_196115289
Palo.
pi_196115337
:D
pi_196115345
Bruno Fernandes _O_
pi_196115438
Dat Everton is verdedigend niet zo goed hé
“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”
pi_196115513
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 november 2020 14:09 schreef LordVoldermort het volgende:
Dat Everton is verdedigend niet zo goed hé
Het is vandaag dan ook vooral de strijd om wie het slechtst verdedigt
pi_196115517


_O_
pi_196115590
quote:
:+
pi_196115602
Martial

Wat doet die nou
pi_196115613
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 november 2020 14:19 schreef Wereldgozer het volgende:
Martial

Wat doet die nou
Bring on Donny.
pi_196115970
Eerst Virgil nu dit
pi_196115974
Pickford _O_ Gelukkig staat die grabbelaar ook aankomende interlandperiode weer op doel, want Southgate is een debiel.

[ Bericht 7% gewijzigd door #ANONIEM op 07-11-2020 14:51:45 ]
pi_196115976
Jordan "Bonjasky" Pickford
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  zaterdag 7 november 2020 @ 14:52:02 #178
446803 Tagliano
Wenn es lauft, dann lauft es
pi_196115982
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 november 2020 14:51 schreef 3rr0r het volgende:
Eerst Virgil nu dit
Dit valt wel mee op zich (al kan je hem net zo goed wel geven)
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van
pi_196115995
quote:
80s.gif Op zaterdag 7 november 2020 14:52 schreef Tagliano het volgende:

[..]

Dit valt wel mee op zich (al kan je hem net zo goed wel geven)
Ja, op Virgil was echt een aanslag. Dat ze hem achteraf daarvoor niet schorsen vanuit de league.
pi_196116103
quote:
_O-
pi_196116115
Hoe speelt Donny?

Oh wacht.
Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.
pi_196116165
Ole's baan staat op het spel dus ze winnen weer eens
You're Fucking Out, I'm Fucking In
  zaterdag 7 november 2020 @ 15:11:07 #183
446803 Tagliano
Wenn es lauft, dann lauft es
pi_196116187
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 november 2020 15:09 schreef KennyPowers het volgende:
Ole's baan staat op het spel dus ze winnen weer eens
Winst is eigenlijk het slechtste wat United kan overkomen vandaag
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van
  zaterdag 7 november 2020 @ 15:12:04 #184
419273 Durmada
Neem de tijd!
pi_196116203
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 november 2020 14:51 schreef Bolasie het volgende:
Pickford _O_ Gelukkig staat die grabbelaar ook aankomende interlandperiode weer op doel, want Southgate is een debiel.
Bij Sunderland (?) leek het toch best een goede keeper te worden...
AZ
ALKMAAR
pi_196116218
Weer geen minuten voor Donny.
pi_196116222
quote:
80s.gif Op zaterdag 7 november 2020 15:11 schreef Tagliano het volgende:

[..]

Winst is eigenlijk het slechtste wat United kan overkomen vandaag
Dat is ook niet waar.
“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”
  zaterdag 7 november 2020 @ 15:16:24 #187
446803 Tagliano
Wenn es lauft, dann lauft es
pi_196116263
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 november 2020 15:13 schreef LordVoldermort het volgende:

[..]

Dat is ook niet waar.
Oke als jij het zegt
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van
pi_196116398
Cavani kan het nog!
  zaterdag 7 november 2020 @ 15:26:59 #189
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_196116401
cavannigenot
  zaterdag 7 november 2020 @ 15:35:43 #190
446803 Tagliano
Wenn es lauft, dann lauft es
pi_196116491
Fijn dat Youri ook nog even uitlegt waarom ze in Southampton STOP THE COUNT roepen
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van
pi_196116576
Ole is mad.
Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.
  zaterdag 7 november 2020 @ 15:44:26 #192
446803 Tagliano
Wenn es lauft, dann lauft es
pi_196116591
Solksjaer geeft in feite de FA de schuld van het slechte spel _O_

Gewoon ook over niks anders willen praten, jongejonge
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van
pi_196116666
"'Mister Koeman said when someone is niet top fris.."

Aldus Schreuder. _O-
Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.
  zaterdag 7 november 2020 @ 16:18:29 #194
446803 Tagliano
Wenn es lauft, dann lauft es
pi_196117139
Leeds levert weer voldoende spektakel
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van
  zaterdag 7 november 2020 @ 16:19:00 #195
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_196117144
leedsgenot
wtf dit is geen buitenspel
  zaterdag 7 november 2020 @ 16:24:54 #196
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_196117242
jammer
  zaterdag 7 november 2020 @ 16:29:30 #197
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_196117311
lekker van benford
  zaterdag 7 november 2020 @ 16:44:08 #198
446803 Tagliano
Wenn es lauft, dann lauft es
pi_196117604
Hoe kan dit er nu in _O-
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van
  zaterdag 7 november 2020 @ 16:45:15 #199
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_196117629
wtf is dit voor goal
  zaterdag 7 november 2020 @ 17:29:36 #200
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_196118585
dit is klaar
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')