Voor nog een week of 6 schat ik.quote:Op vrijdag 23 oktober 2020 20:32 schreef spinazieruiker het volgende:
@:DeBraad Voor hoeveel weken heb jij toiletpapier in huis?
Weinig. Iets als een Tyros 4 10th Anniversary heeft potentie om redelijk geld waard te blijven, dicht bij z'n aankoopbedrag. En je hebt dingen als de Technics KN-7000, wat een veel gezocht keyboard is en wat daarom nog steeds voor 600-800 euro weggaat. Maar verder eigenlijk niet. Tenzij je op Ebay gaat rondneuzen, dan kom je oude Casio's tegen zoals de VL-Tone/SK1 voor 200-300 dollar.quote:Op vrijdag 23 oktober 2020 20:34 schreef Elan het volgende:
Bestaan er zeldzame toetsenborden bijvoorbeeld gelimiteerde uitgaven, oude exemplaren etc die heel veel geld waard zijn?
Misschien kun je een handeltje gesigneerde keyboards beginnen? Gratis of goedkoop van marktplaats halen, handtekening van de braad erop, en als je uiteindelijk beroemd bent en elk jaar het equivalent van het BNP van Micronesie verdient zijn ze astronomische bedragen waard.quote:Op vrijdag 23 oktober 2020 21:29 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Weinig. Iets als een Tyros 4 10th Anniversary heeft potentie om redelijk geld waard te blijven, dicht bij z'n aankoopbedrag. En je hebt dingen als de Technics KN-7000, wat een veel gezocht keyboard is en wat daarom nog steeds voor 600-800 euro weggaat. Maar verder eigenlijk niet. Tenzij je op Ebay gaat rondneuzen, dan kom je oude Casio's tegen zoals de VL-Tone/SK1 voor 200-300 dollar.
Nee, dacht eerst dat je liep te trollen. Buddy Rich, Miles Davis. Maar drummer van Hendrix? Tof!quote:
omg die staat ook gewoon nog steeds onlinequote:Op vrijdag 23 oktober 2020 17:25 schreef YoyoKlaagzak het volgende:
[..]
In de zomer trok je je toch ook niets van de coronaregels aan? Met 10 man in een mini-woonkamertje...
Plannen voor het weekend zijn vooral lekker niets doen.quote:Op zaterdag 24 oktober 2020 14:47 schreef YoyoKlaagzak het volgende:
Wat zijn je plannen voor dit weekend?
Alsof ik die ga verwijderenquote:Op zaterdag 24 oktober 2020 14:50 schreef Chia het volgende:
[..]
omg die staat ook gewoon nog steeds online
Door die gedachtegang zitten we nu dus in de 2e golf.quote:Op zaterdag 24 oktober 2020 15:00 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Alsof ik die ga verwijderenKlinkt prima, en dat we met z'n zovelen in een huiskamer zaten sja, toen zaten we tussen de 50-100 gevallen per dag, dus had niemand het idee dat het zo snel weer heftig zou worden.
Je snapt niet dat dit soort acties juist een potentiële bijdragen leveren aan die toename?quote:Op zaterdag 24 oktober 2020 15:00 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Alsof ik die ga verwijderenKlinkt prima, en dat we met z'n zovelen in een huiskamer zaten sja, toen zaten we tussen de 50-100 gevallen per dag, dus had niemand het idee dat het zo snel weer heftig zou worden.
quote:Op zaterdag 24 oktober 2020 15:02 schreef YoyoKlaagzak het volgende:
[..]
Door die gedachtegang zitten we nu dus in de 2e golf.De anderhalvemeterregel was toen ook gewoon van toepassing.
Om eerlijk te zijn waren er bij weinig mensen toen de gedachten, 2e golf komt er aan. En inderdaad, wij hebben ons er als groep niet aan gehouden, achteraf gezien dom, maar dat is altijd makkelijk praten.quote:Op zaterdag 24 oktober 2020 15:02 schreef Chia het volgende:
[..]
Je snapt niet dat dit soort acties juist een potentiële bijdragen leveren aan die toename?
Dat weet ik niet. Kanaal is geen prioriteitquote:Op zaterdag 24 oktober 2020 18:01 schreef spinazieruiker het volgende:
@:DeBraad Wanneer worden we getrakteerd op een nieuwe video?
Jammer.quote:Op zaterdag 24 oktober 2020 18:02 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Dat weet ik niet. Kanaal is geen prioriteit
DTS en pingelen gok ikquote:Op zaterdag 24 oktober 2020 18:03 schreef spinazieruiker het volgende:
[..]
Jammer.
Wat zijn wel je prioriteiten momenteel?
Wat doe je zoal als je niet streamt, kookt of slaapt?
quote:Op vrijdag 23 oktober 2020 13:53 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Kan best. Maar ik word ouder, neem het YouTuben ieettsss serieuzer, dus helaas.
Geen zeurchauffeur meer, geen livestreams waar in ik mijn bek voorbij praat of geen filter heb, geen rages meer, niet meer livedriven, niet meer streamen tijdens het lopen, geen toerist meer, gewoon normale lollige vlogs. En streams alleen m.b.t muziek.
Als ik niet stream, kook of slaap ben ik meestal in beweging. Gezondheid is na een bezorgde moeder toch wel prioriteit.quote:Op zaterdag 24 oktober 2020 18:03 schreef spinazieruiker het volgende:
[..]
Jammer.
Wat zijn wel je prioriteiten momenteel?
Wat doe je zoal als je niet streamt, kookt of slaapt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |