Ik vond het juist erg tegenvallen gisteravond. Opgewarmde onderwerpen (Halbe Zijlstra) en verder te flauwe ongein, zoals dit.quote:Op maandag 2 november 2020 07:40 schreef speknek het volgende:
Wat, ik vond hem een stuk beter dan vorige week.
Wat betekent de dood van President Pence voor de Amerikaanse burgeroorlog.
Ik vond het dan wel weer een goede aflevering. Mensen moeten gewoon ook eens ophouden met onzin als: 'Ik vond deze aflevering niet leuk, ZML moet maar stoppen'.quote:Op maandag 2 november 2020 09:04 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Ik vond het juist erg tegenvallen gisteravond. Opgewarmde onderwerpen (Halbe Zijlstra) en verder te flauwe ongein, zoals dit.
Ik denk inderdaad dat het tijd is om te stoppen met ZML.
Inderdaad, mij is ook al vaker opgevallen dat men bij dit programma standaard klaar zit met hele hoge verwachtingen en als daar niet aan wordt voldaan is het een kutaflevering. Terwijl het idd inherent aan het format is dat de ene aflevering sterker is dan de ander.quote:Op maandag 2 november 2020 09:23 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik vond het dan wel weer een goede aflevering. Mensen moeten gewoon ook eens ophouden met onzin als: 'Ik vond deze aflevering niet leuk, ZML moet maar stoppen'.
Dit soort satirische programma's zijn altijd wisselend en niet iedereen vindt altijd alles even leuk.
quote:Op zondag 24 september 2017 22:289 schreef #ANONIEM het volgende:
Waarom zijn sommigen zo gefocust op de kwaliteit van elke individuele aflevering van dit programma?
In dit topic worden ook al jarenlang berichten gepost over dat het elke week bergafwaarts zou gaan terwijl er dan eigenlijk aan onrealistische maatstaven wordt gemeten waar ook in het verleden niet aan werd voldaan.quote:Op zondag 24 september 2017 22:289 schreef #ANONIEM het volgende:
Zie die strenge evaluatie bij andere programma's veel minder terug in FOK!topics
Leg uit! Wat heeft Arjen gezegd waarvan jij vindt dat het anders had gemoeten. En hóe anders?quote:Op zondag 1 november 2020 21:48 schreef Weltschmerz het volgende:
Weer braaf elke keer de vinger naast de zere plek gelegd.
Het schommelt altijd wel tussen een 7 en een 9.quote:Op maandag 2 november 2020 09:23 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik vond het dan wel weer een goede aflevering. Mensen moeten gewoon ook eens ophouden met onzin als: 'Ik vond deze aflevering niet leuk, ZML moet maar stoppen'.
Dit soort satirische programma's zijn altijd wisselend en niet iedereen vindt altijd alles even leuk.
Bij Halbe Zijlstra gaat het natuurlijk niet om Halbe Zijlstra, maar om het feit dat die topambtenaren, doorgaans zeer intelligente mensen, om zijn na een gesprekje met VVD-patjepeeer en intellectuele laagvlieger Zijlstra. Het argument zal dan ook niet inhoudelijk geweest zijn maar dat zijn partijgenootjes de baas zijn over hun carrieres. Als je dan toch zo'n aanklachtitempje maakt, klaag dan het juiste aan.quote:Op maandag 2 november 2020 14:13 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
Leg uit! Wat heeft Arjen gezegd waarvan jij vindt dat het anders had gemoeten. En hóe anders?
Ja lachen....quote:
Ja daar moest ik ook hardop om lachen. echt klassequote:Op maandag 2 november 2020 09:45 schreef Tegan het volgende:
Ik vond de Ziggo Dome reclame de leukste haha.
https://www.welingelichte(...)pleidooi-lubach.htmlquote:Eva Jinek nodigt EU-commissaris uit voor show na pleidooi Lubach
Eva Jinek heeft EU-commissaris Stella Kyriakides van Volksgezondheid uitgenodigd voor een gesprek in haar programma. Dat heeft RTL maandag laten weten. Eva gaat graag in gesprek met de Europese bewindsvrouw, laat haar redactie weten.
De vraag is alleen wanneer Kyriakides naar Nederland kan komen; vanwege de coronamaatregelen in heel Europa worden "overbodige reishandelingen" momenteel met klem afgeraden.
Het programma Zondag met Lubach besteedde dit weekend voor de tweede maal aandacht aan Kyriakides, die eind 2019 aantrad als commissaris. Lubach riep in de uitzending van afgelopen zondag talkshowhost Eva Jinek op Kyriakides een keer als gast uit te nodigen in haar programma.
Sjoemelmethodes
Lubach uitte tot twee keer toe kritiek op de zogeheten ISO-methode die in de EU wordt gebruikt om schadelijke stoffen in sigaretten te meten. Volgens het RIVM en Lubach kan met die methode worden gesjoemeld met de teer-, nicotine- en koolmonoxidewaardes. Lubach riep de Cypriotische commissaris in een tweet op de betere ‘Canadian Intense’-methode in te voeren en hij vroeg kijkers haar te gaan volgen om haar aandacht voor het onderwerp te trekken.
Kyriakides liet in november 2019 via haar woordvoerder weten dat zij geen behoefte had om op de campagne van het VPRO-programma te reageren. Zij voegde daar aan toe dat consumenten niet moeten worden misleid door ze de indruk te geven dat een andere meetmethode de veiligheid verbetert van tabaksproducten. Inmiddels is er echter ook een lijvig WHO-rapport verschenen dat waarschuwt voor de gevolgen van de testmethoden van de tabakslobby.
Lubach pleitte afgelopen zondag sowieso voor meer media-aandacht voor EU-onderwerpen omdat veel Nederlanders amper weten wat er in de politieke organen van de EU gebeurt en wie daar verantwoordelijk voor zijn.
Hugo de Jongequote:
NL gaat er pas wat aan doen als het te laat is denk ik. Lekker achter de feiten aanlopen.quote:
Straks gaat FDF weer de straat opquote:Op zondag 8 november 2020 18:57 schreef Chia het volgende:
[..]
Hugo de Jonge
En iedereen die tegen heeft gestemd
Ja het zal wel weer samenhangen met de sterke agrolobby. Terwijl dit keer zonneklaar is dat de nertsenfokkerij volledig onhoudbaar is geworden als je alle belangen tegen elkaar afweegt. Dit keer is het worstcasescenario zelfs dat wij als land de bron zijn van een in dit geval te voorkomen deel 2 van de coronapandemie, globaal gezien.quote:
Zonde dat dit web only is, had wel wat meer reuring verdient.quote:
Yep, vrijheid van meningsuiting denk ik dan toch wel.quote:Op vrijdag 6 november 2020 18:12 schreef Gremen het volgende:
We kunnen wel raden waar komende uitzending over gaat.
Je weet dat ZML nog in voorjaar 2021 op de buis isquote:Op zondag 8 november 2020 21:17 schreef Chia het volgende:
Hoeveelste aflevering van het seizoen wordt dit eigenlijk? En hoeveel hebben we er nog te gaan?
Dit is de 2e xtra uitzending van de 5 dacht ik(omdat zn theatervoorstellingen niet door kunnen gaan)quote:Op zondag 8 november 2020 21:17 schreef Chia het volgende:
Hoeveelste aflevering van het seizoen wordt dit eigenlijk? En hoeveel hebben we er nog te gaan?
Ja dat is toch weer een ander seizoen danquote:Op zondag 8 november 2020 21:20 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Je weet dat ZML nog in voorjaar 2021 op de buis is
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |