Ik had de DT.quote:
Dat meen ik.quote:Op woensdag 21 oktober 2020 10:13 schreef ToT het volgende:
[..]Meen je!
Hij heeft zijn laptop gesloopt omdat hij die puntjes niet kon krijgen?
Mein himmel.quote:
Haha moest lachen. Heerlijk he het OVquote:Op woensdag 21 oktober 2020 10:12 schreef DJMO het volgende:
Wel God gloeiende Godver de vinketering
Defecte trein tussen uitgeest en wormerveer. Geen idee hoe lang ik op m'n overstap moet wachten.
En ook echt precies op het moment dat ik aankwam op uitgeest kreeg ik de melding
quote:
quote:Monitor, de vaste puntenteller van het Dodetopicspel, is begonnen aan een staking voor onbepaalde tijd. Het digitale telraam weigert nog langer de bij elkaar gesprokkelde punten van lieden als R-woud88, devzero, Grrrrrrrr en Naatje_1 op te tellen en als stand te presenteren. Slechte arbeidsvoorwaarden zijn de reden.
De boze Monitor zegt dat het werk in het vermaarde FOK!-topic in het subforum ONZ veel te belastend is."Ik houd bijna geen vrije tijd meer over. Zelfs in het holst van de nacht moet ik een tussenstand presenteren, maar ik ontvang geen cent extra voor al dat overwerk in de avond en nacht."
Waardering
Volgens Monitor is er geen gebrek aan verbale waardering. "Steeds als ik automatisch een tussenstand plaats, word ik bedankt alsof ik een echte user ben. Die bedankjes zijn fijn, maar daar kan de schoorsteen in huize-Bondage niet van roken", ]/i] moppert het scherm.
Ook wordt het bijhouden van de puntentelling steeds intensiever, legt Monitor uit: [i] "Vroeger kon er wel drie of vier uur voorbijgaan zonder posts, maar tegenwoordig bolken ze desnoods de hele nacht door, om een bepaald konijn van scoren af te houden. Ze doen het er gewoon om, die etterbakken."
Looneis
Naast een loonsverhoging eist Monitor een betere CAO, waarin is geregeld dat hij regelmatig vrij is in de avonden en weekenden. "Bovendien wil ik 25 vakantiedagen en een onregelmatigheidstoeslag voor het moeten verwerken van onsamenhangende, filosofische teksten en alles dat Nattekat plaatst."
Zolang zijn eisen niet worden ingewilligd, legt de digitale puntenteller het werk neer. Tot nader order worden de standen weer handmatig gegenereerd en staat haags_kwartiertje ineens weer hoog genoteerd. De ONZ-mods waren dinsdagavond niet voor commentaar bereikbaar.
@Homijnquote:Monitor: "Ik ben dat Dodetopicspel kotsbeu, vooral dat gebolk de hele tijd"
Ja,goed plan.quote:Op woensdag 21 oktober 2020 10:16 schreef ToT het volgende:
Volgende keer hem de DT maar gunnen en hem overdag maar niet meer bolken?
Hahaha wat fucking grappig. Wat een lol, DJMO die staat te kleumen in de wind.quote:Op woensdag 21 oktober 2020 10:16 schreef kree het volgende:
[..]
Haha moest lachen. Heerlijk he het OVVertel mij wat omg wat een hell is dat altijd zeg.
quote:Op woensdag 21 oktober 2020 10:17 schreef Limoentjuh het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[..]
[ afbeelding ]
[..]
@:homijn
Niet zo zeuren het is niet eens heel koud. Ik stond er meerdere malen zeg maar in februari/maart. En toen was het een stuk kouder kan ik je vertellen.quote:Op woensdag 21 oktober 2020 10:18 schreef DJMO het volgende:
[..]
Hahaha wat fucking grappig. Wat een lol, DJMO die staat te kleumen in de wind.
Ga je moeder uitlachen ofzo
Heb je wel een jas meegenomen ?quote:Op woensdag 21 oktober 2020 10:18 schreef DJMO het volgende:
[..]
Hahaha wat fucking grappig. Wat een lol, DJMO die staat te kleumen in de wind.
Ga je moeder uitlachen ofzo
Hij wordt echt OVERAL boos over!quote:Op woensdag 21 oktober 2020 10:18 schreef Limoentjuh het volgende:
[..]
Dit spel is niet goed voor hem . Wtf dat is gwn gestoord
Flikker lekker een eind op zeg. Als ik wil zeuren dan zeur ik.quote:Op woensdag 21 oktober 2020 10:20 schreef kree het volgende:
[..]
Niet zo zeuren het is niet eens heel koud. Ik stond er meerdere malen zeg maar in februari/maart. En toen was het een stuk kouder kan ik je vertellen.ook uren staan wachten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |