Het schaatsseizoen begint ook weer bijna en dhr. Kramer gaat het vast wel weer goed doen.quote:Op zaterdag 17 oktober 2020 23:48 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ah daar kan best verandering in gebracht worden in de toekomst
Oke dan zetten we er alvast een klaar: Waar molloot200 Sven de verkeerde kant uitstuurt.quote:Op zaterdag 17 oktober 2020 23:51 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Het schaatsseizoen begint ook weer bijna en dhr. Kramer gaat het vast wel weer goed doen.
Is die niet intussen over de datum?quote:Op zaterdag 17 oktober 2020 23:51 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Het schaatsseizoen begint ook weer bijna en dhr. Kramer gaat het vast wel weer goed doen.
Weer terug? Die zouden er toch afgelopen jaar ook bij zijn?quote:Op zaterdag 17 oktober 2020 23:52 schreef molloot200 het volgende:
In other news lees ik net dat Portugal weer terug is op het ESF 2021Toch altijd wel leuk die unieke inzendingen uit dat land
quote:Op zaterdag 17 oktober 2020 23:52 schreef Redefine het volgende:
[..]
Oke dan zetten we er alvast een klaar: Waar molloot200 Sven de verkeerde kant uitstuurt.
Jaaaaaaa, ik waardeer Portugal ook echt heel ergquote:Op zaterdag 17 oktober 2020 23:52 schreef molloot200 het volgende:
In other news lees ik net dat Portugal weer terug is op het ESF 2021Toch altijd wel leuk die unieke inzendingen uit dat land
Daar weet @Em31 vast het antwoord op. Volgens mij doet hij het op de lange afstanden nog steeds erg goed.quote:Op zaterdag 17 oktober 2020 23:52 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Is die niet intussen over de datum?
quote:Op zaterdag 17 oktober 2020 23:52 schreef Redefine het volgende:
[..]
Oke dan zetten we er alvast een klaar: Waar molloot200 Sven de verkeerde kant uitstuurt.
Ik heb toch het idee dat in huize Jobi dit ook met geluid nog niet hadden meegekregen, of op zijn minst te laat.quote:Op zondag 18 oktober 2020 00:00 schreef Aoibhin het volgende:
Ik weet nog dat we thuis dé 10.000 meter keken, maar ons ergerden aan het commentaar en het geluid hadden uitgezet. Op een gegeven moment zagen we het Nederlandse publiek verslagen en verdrietig kijken, terwijl Sven ruim voor lag. We snapten er al niks van en zetten het geluid weer aan, het werd ons duidelijk dat er iets niet goed zat, maar wát dat is ons pas achteraf duidelijk geworden
Facebook post plaatsen lukt even niet. Maar de verlosser gaat iets live doen. Zal denk ik wel helaas in het portugees zijn.quote:Op zaterdag 17 oktober 2020 23:55 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Jaaaaaaa, ik waardeer Portugal ook echt heel ergNiet alleen vanwege Salvador, maar sowieso echt veel toffe inzendingen die vaak veel lager zijn geëindigd dan had gemoeten
quote:No dia 19 de outubro, pelas 21h, o Salvador vai estar no webinar “À conversa com o Salvador Sobral: o outro lado da Insuficiência Cardíaca”, uma conversa informal entre a Dra. Maria José Rebocho e o Salvador, que pode ser acompanhada no Facebook e site da Associação de Apoio aos Doentes com Insuficiência Cardíaca (AADIC) - http://aadic.pt/webinar-a-conversa-com-o-salvador-sobral.../.
Op 19 oktober, om 21 uur, staat de Verlosser op het webinar ′′ '' Gesprek met de Salvador Sobral: de andere kant van de hartelijke insufficiëntie ", Een informeel gesprek tussen Dr. Maria José Rebocho en de Salvador, die te begeleiden is op Facebook en website van Associação de Apoio aos Doentes com Insuficiência Cardíaca (AADIC)- http://aadic.pt/webinar-a-conversa-com-o-salvador-sobral.../
De verlosserquote:Op zondag 18 oktober 2020 00:06 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Facebook post plaatsen lukt even niet. Maar de verlosser gaat iets live doen. Zal denk ik wel helaas in het portugees zijn.
[..]
Sven had het ook te laat doorquote:Op zondag 18 oktober 2020 00:04 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik heb toch het idee dat in huize Jobi dit ook met geluid nog niet hadden meegekregen, of op zijn minst te laat.
Sven had het heel snel doorquote:
Ja waren er ook bijquote:Op zaterdag 17 oktober 2020 23:53 schreef Redefine het volgende:
[..]
Weer terug? Die zouden er toch afgelopen jaar ook bij zijn?
Oh nee hoor, Jobi had het zeker door gehad met het geluid aan. Maar alsnog "Wat!? HE!?" hebben lopen gillen een par minuten lang. Uit frustratiequote:Op zondag 18 oktober 2020 00:04 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik heb toch het idee dat in huize Jobi dit ook met geluid nog niet hadden meegekregen, of op zijn minst te laat.
Oehquote:Op zondag 18 oktober 2020 00:06 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Facebook post plaatsen lukt even niet. Maar de verlosser gaat iets live doen. Zal denk ik wel helaas in het portugees zijn.
[..]
UK is altijd aan de late kant.quote:Op zondag 18 oktober 2020 00:10 schreef molloot200 het volgende:
We wachten alleen nog maar op bevestiging van het Verenigd Koninkrijk en Wit-Rusland nu.
Ah ok. Dacht even heb ik wat gemistquote:Op zondag 18 oktober 2020 00:10 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Ja waren er ook bijVoor dit jaar zag het er alleen twijfelachtig uit omdat normaal de submissie periode voor Festival da Cançao al verlopen zou zijn, maar dit jaar doen ze het dus iets later.
Ja maar al lang niet meer de obvious winner die de rest gewoon tot figurant maaktquote:Op zaterdag 17 oktober 2020 23:57 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Daar weet @:Em31 vast het antwoord op. Volgens mij doet hij het op de lange afstanden nog steeds erg goed.
Wit-Rusland zie ik alleen maar meedoen als het daar rustig is. Nu hebben ze wel wat anders aan hun hoofd.quote:Op zondag 18 oktober 2020 00:10 schreef molloot200 het volgende:
We wachten alleen nog maar op bevestiging van het Verenigd Koninkrijk en Wit-Rusland nu.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |