Lubach heeft precies daarover een segment gewijd een tijdje geleden (vanaf 03:50):quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:05 schreef Kyran het volgende:
[..]
Ik weet niet wie het zei hier, maar een paar dagen geleden zei iemand iets van "Rutte wil niet leiden, dus het volk zal niet volgen". Dat is eigenlijk wel een goede samenvattingen. Rutte wil geen leider zijn.
Rutte is nooit een autoritaire leider geweest en dat zal hij ook nooit worden en als hij er een probeert te spelen zal dat gemaakt en onecht over komen. En eerlijk gezegd zie ik weinig anderen in de 2e Kamer het met fatsoen kunnen overnemen momenteel.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:07 schreef Kyran het volgende:
[..]
Tijdens de pandemie hebben wij wat mij betreft even weinig te willen (als wij hier fatsoenlijk uit willen komen).
Daarnaast is het niet nodig nee, want gaat ook prima zonder, maar nu is het echt wel nodig en die omschakeling lijken ze maar niet te (kunnen/willen) maken.
Oh manquote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:09 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
In een democratie krijg het volk de regering die het verdient?
Dat is wel een goede samenvatting idd. Ik ben wel heel benieuwd of de maatregelen harder hadden geweest als we niet op een verkiezing af denderden, als we 6 maanden na de verkiezingen zaten. Ik geloof echt niet dat het bewust meegespeeld kan hebben in keuzes om wel of niet iets te doen, maar ik kan me voorstellen dat het toch in het achterhoofd zat.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:05 schreef Kyran het volgende:
[..]
Ik weet niet wie het zei hier, maar een paar dagen geleden zei iemand iets van "Rutte wil niet leiden, dus het volk zal niet volgen". Dat is eigenlijk wel een goede samenvattingen. Rutte wil geen leider zijn.
Je komt NZ alleen binnen per vliegtuig, nogal een verschil met NL waar we honderden wegen richting Duitsland en België hebben en waar we geen draagvlak en capaciteiten hebben om een verplichte quarantaine te handhaven.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:04 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Mjah, da's te makkelijk, wij kunnen onze grenzen echt wel sluiten indien nodig. Wat ook had gekund was 2 weken verplichte quarantaine bij terugkomst uit het buitenland. Of verplichte quarantaine van buitenlandse reizigers naar Nederland.
Zou best kunnen maar veel hangt af van hoe onze buurlanden er doorheen komen, we zijn best wel afhankelijk van onze grootste handelspartners, natuurlijk.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:11 schreef TheVulture het volgende:
Ik ben er overigens nog wel steeds van overtuigd dat we economisch als een van de betere landen uit deze pandemie gaan komen....
En of ze ons nog willen hebben straksquote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:14 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Zou best kunnen maar veel hangt af van hoe onze buurlanden er doorheen komen, we zijn best wel afhankelijk van onze grootste handelspartners, natuurlijk.
Dat is waar. Maar dat draagvlak had wel gemaakt kunnen worden, denk ik en het is niet eens geprobeerd. Dus ja, we zijn laks geweest en dit is de prijs die we ervoor betalen, denk ik.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:13 schreef falling_away het volgende:
[..]
Je komt NZ alleen binnen per vliegtuig, nogal een verschil met NL waar we honderden wegen richting Duitsland en België hebben en waar we geen draagvlak en capaciteiten hebben om een verplichte quarantaine te handhaven.
Het voordeel van iemand als Rutte tijdens de eerste golf was dat hij wel een ontzettende rust uitstraalde. Hij gaf mensen het idee dat hij het onder controle had, wat zeker in het begin denk ik wel verschil gemaakt heeft.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:09 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Rutte is nooit een autoritaire leider geweest en dat zal hij ook nooit worden en als hij er een probeert te spelen zal dat gemaakt en onecht over komen. En eerlijk gezegd zie ik weinig anderen in de 2e Kamer het met fatsoen kunnen overnemen momenteel.
Hoe is het ook al weer? In een democratie krijg het volk de regering die het verdient?
En tenminste een vaccin trial staat stil vanwege onverklaarbare ziekte dus op dat front loopt het ook niet echt soepel.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:17 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
Bugger
https://www.sciencemag.org/news/2020/10/remdesivir-and-interferon-fall-flat-who-s-megastudy-covid-19-treatments
Remdesivir lijkt toch niet de kans op overlijden te verkleinen. Medicijnen tegen virale aandoening zijn nu eenmaal verdomd lastig.
En ook de andere medicijnen die onderzocht werden lijken niet te helpen.
Grenzen sluiten zal denk in de grensregio's op weinig draagvlak kunnen rekenen. Soms is het korter om door het buitenland te rijden kijk naar Zeeuws Vlaanderen. Veel mensen werken net over de grens of hebben er familie wonen.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:15 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat is waar. Maar dat draagvlak had wel gemaakt kunnen worden, denk ik en het is niet eens geprobeerd. Dus ja, we zijn laks geweest en dit is de prijs die we ervoor betalen, denk ik.
Tel daarbij op dat vanuit de EU geroepen werd om grenzen absoluut niet meer te sluiten, dat Schengen absoluut in stand moest worden gehouden, en je hebt al een achterstand.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:20 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Grenzen sluiten zal denk in de grensregio's op weinig draagvlak kunnen rekenen. Soms is het korter om door het buitenland te rijden kijk naar Zeeuws Vlaanderen. Veel mensen werken net over de grens of hebben er familie wonen.
Kende deze nog niet, moest lachen, maar eigenlijk is het om te janken wat voor kluns die Rutte soms isquote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:07 schreef Tijn het volgende:
[..]
Lubach heeft precies daarover een segment gewijd een tijdje geleden (vanaf 03:50):
Het komt erop neer dat Rutte de baas niet wil spelen. En misschien werkt dat wel voor Nederland in normale tijden, maar tijdens een crisis is het toch wel handig als iemand de regie neemt.
Klopt in heel de EU zijn problemen ontstaan. In Italië heb je een klein gedeelte wat voor de eerste wereld oorlog Oosterrijks was. Die mensen spreken nog steeds Duits en voelen zich Oosterrijker. Veel van hun kinderen studeren in Wenen en die konden niet naar huis of naar hun studie en zo zijn er tal van voorbeelden. Normaal zijn die open grenzen geen probleem en snap nu het probleem wel maar overal zijn dat soort situaties ontstaan.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:21 schreef chratnox het volgende:
[..]
Tel daarbij op dat vanuit de EU geroepen werd om grenzen absoluut niet meer te sluiten, dat Schengen absoluut in stand moest worden gehouden, en je hebt al een achterstand.
Het is in Londen verboden om familie of vrienden te bezoeken.quote:
Allemaal landen waar dat mondkapje al maanden is ingeburgerd.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:32 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Het is in Londen verboden om familie of vrienden te bezoeken.
En België heeft nu een avondklok.
We hebben het hier maar makkelijk met onze maatregelen.
Gepauzeerd ja, maar dat is niet ongewoon in phase III van vaccine trials. Die van Oxford was ook gepauzeerd maar is ook weer door (in de UK, Brazilie en Zuid Afrika, alleen nog niet in de VS).quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:20 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
En tenminste een vaccin trial staat stil vanwege onverklaarbare ziekte dus op dat front loopt het ook niet echt soepel.
Mijn vriendin loopt morgen een halve marathon in de UK. Op een afgesloten circuit, zonder toeschouwers, en met no-passing zones, dat wel.quote:
Dat weet ik maar het is wel weer vertraging. Het was natuurlijk ook te verwachten maar dan nog is het vervelend vanwege de situatie wereldwijd.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:34 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Gepauzeerd ja, maar dat is niet ongewoon in phase III van vaccine trials. Die van Oxford was ook gepauzeerd maar is ook weer door (in de UK, Brazilie en Zuid Afrika, alleen nog niet in de VS).
Dat lijkt mij toch wel een bijzondere gewaarwordingquote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:35 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Mijn vriendin loopt morgen een halve marathon in de UK. Op een afgesloten circuit, zonder toeschouwers, en met no-passing zones, dat wel.
Helemaal mee eens met dit stuk. De Jonge komt over als een stampvoetende politicus die als hij zijn zin niet krijgt rare uitspraken doet.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:19 schreef chratnox het volgende:
[..]
Het voordeel van iemand als Rutte tijdens de eerste golf was dat hij wel een ontzettende rust uitstraalde. Hij gaf mensen het idee dat hij het onder controle had, wat zeker in het begin denk ik wel verschil gemaakt heeft.
Ik vond Bruins een fijne vent wat dat betreft, vind 't echt jammer dat ie onderuit is gegaan. Daarnaast, doordat ze van Rijn aantelden kreeg je het idee dat het echt een situatie was die de partijpolitiek oversteeg, aangezien er een minister uit een niet-coalitiepartij ineens bij was. Dat soort dingen laat de ernst van de situatie zien.
De Jonge vind ik over 't algemeen maar vervelend. Het belerende toontje, de mimiek alsof ie 't beter weet, de non-verbale communicatie die hij in de tweede kamer toont, het ziet er allemaal niet oprecht uit. Het ziet eruit alsof hij het wel even doet, en als 't dan niet goed gaat, dat hij het probleem ontkent.
Dat is het grootste manco wat mij betreft aan de communicatie. De woorden en daden kwamen niet met elkaar overeen. Er waren ontzettend strenge woorden, maar daarna wel grapjes. Er waren strenge maatregelen, maar die werden binnen 24 uur door allerlei bevolkingsgroepen alweer afgezwakt. Denk aan het tennisvoorbeeld. Rutte die zegt: niet dubbelen. Tennisbond dag later: Hebben even met RIVM gecheckt, mag gewoon hoor.
Als je verhaal niet éénduidig is snappen mensen het niet meer, en krijg je dit. Het grote verschil met NZ was dat Arden het gezicht achter alle maatregelen was, goed of slecht. Zij ging niet met poppetjes schuiven om ieder hun eigen verhaal te doen.
Ben je er nog steeds niet overheen?quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:33 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Allemaal landen waar dat mondkapje al maanden is ingeburgerd.
Er zijn dan ook heel wat meer factoren dan wel of geen mondkapjes.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:33 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Allemaal landen waar dat mondkapje al maanden is ingeburgerd.
Waaroverheen?quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:37 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Ben je er nog steeds niet overheen?
Als dat zo is, dan is dus uberhaubt niet te meten of het werkt ?quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:37 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Er zijn dan ook heel wat meer factoren dan wel of geen mondkapjes.
Japan, Zuid-Korea en Taiwan ook.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:33 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Allemaal landen waar dat mondkapje al maanden is ingeburgerd.
Misschien kan je al af en toe een kapje opzetten om er vast aan te wennen. Over een maandje heb je die keuze namelijk niet meer.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:40 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Er is geen plicht. Ik weiger het.
quote:De Jonge: mondkapje mogelijk half november verplicht
Het dragen van mondkapjes in de openbare binnenruimte wordt mogelijk vanaf medio november verplicht. De regeling is afhankelijk van de corona-spoedwet die de Eerste Kamer op 26 oktober behandelt, zei minister De Jonge van Volksgezondheid vrijdag.
"We bereiden een ministeriële regeling voor onder die wet. Dat is de snelste manier om het juridisch geregeld te krijgen. Als we dan heel erg haast maken met de invoeringsdatum, dan zou die half november daadwerkelijk als een plicht kunnen worden ingevoerd", zei De Jonge.
https://nos.nl/liveblog/2(...)detentiecentrum.html
Mischien als we hem vertellen dat Putin ze ook draagt?quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:37 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Ben je er nog steeds niet overheen?
Ja en ook dan draag ik'm gewoon half hoor. Niemand die daar wat van zegt.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:45 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Misschien kan je al af en toe een kapje opzetten om er vast aan te wennen. Over een maandje heb je die keuze namelijk niet meer.
[..]
Slecht eenmaal een knalgele overal bij bezoek ziekenhuis. Verder eerlijk gezegd niet in het openbaar ermee gezien ?quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:46 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Mischien als we hem vertellen dat Putin ze ook draagt?
Dat klopt, Putin heeft een extreme bubbel om zich heenquote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:47 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Slecht eenmaal een knalgele overal bij bezoek ziekenhuis. Verder eerlijk gezegd niet in het openbaar ermee gezien ?
Misschien kan je je eerste confrontatie met BOA's filmen en hier posten voor ons vermaak?quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:46 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ja en ook dan draag ik'm gewoon half hoor. Niemand die daar wat van zegt.
Bovendien maar eens afwachten of dit allemaal doorgaat. De jonge blinkt bepaald niet uit in snelheid en doortastendheid.
Oeh... ik wilde hem nog ff in de waan laten, maar jij kopt hem gewoon in he?!quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:45 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Misschien kan je al af en toe een kapje opzetten om er vast aan te wennen. Over een maandje heb je die keuze namelijk niet meer.
[..]
Poetin....quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:46 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Mischien als we hem vertellen dat Putin ze ook draagt?
Ik draag ze vooral voor anderen. Kleine moeite en ik weet dat het gewaardeerd word.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:48 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Oeh... ik wilde hem nog ff in de waan laten, maar jij kopt hem gewoon in he?!
Manman, wat gaan sommigen het zwaar krijgen. Heb ook niet zo heel veel heil in die dingen, maar om er nou een probleem van te maken.
Nee. Nee. En nog eens neequote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:48 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Misschien kan je je eerste confrontatie met BOA's filmen en hier posten voor ons vermaak?
Als de noodwet er straks doorheen is dan kan je gewoon beboet worden daarvoor.
Vraag me af hoe er in Nederland gereageerd zou worden als er op de volgende persconferentie een kwartier lang uiteen wordt gezet wie met wie mag knuffelen en seksen, in welke omstandigheden, en wie er nog dates thuis mogen uitnodigen.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:32 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Het is in Londen verboden om familie of vrienden te bezoeken.
En België heeft nu een avondklok.
We hebben het hier maar makkelijk met onze maatregelen.
Ik weet 1 user die dan compleet gaat flippen.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:50 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Vraag me af hoe er in Nederland gereageerd zou worden als er op de volgende persconferentie een kwartier lang uiteen wordt gezet wie met wie mag knuffelen en seksen, in welke omstandigheden, en wie er nog dates thuis mogen uitnodigen.
True.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:46 schreef phpmystyle het volgende:
Bovendien maar eens afwachten of dit allemaal doorgaat. De jonge blinkt bepaald niet uit in snelheid en doortastendheid.
Denk dat hij redelijk risico gericht zijn maatregelen neemt. Dus eigenlijk geen maatregelen.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:48 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat klopt, Putin heeft een extreme bubbel om zich heen
Ik weet er wel meer!quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:51 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ik weet 1 user die dan compleet gaat flippen.
Kun je daar even een routekaart van maken?quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:50 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Vraag me af hoe er in Nederland gereageerd zou worden als er op de volgende persconferentie een kwartier lang uiteen wordt gezet wie met wie mag knuffelen en seksen, in welke omstandigheden, en wie er nog dates thuis mogen uitnodigen.
quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:52 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Kun je daar even een routekaart van maken?
Er komt geen confrontatie. Ik doe'm op op het moment dat die lui dat willen zien. Wanneer ik hen gepasseerd heb valt ie weer op mijn kin.quote:
En je wil ook elke keer in publieke binnenruimtes de confrontatie aangaan met het personeel of toezichthouders?quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 23:53 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Er komt geen confrontatie. Ik doe'm op op het moment dat die lui dat willen zien. Wanneer ik hen gepasseerd heb valt ie weer op mijn kin.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |