quote:Met de nieuwe dagelijkse talkshow Op1 begint de NPO 2020 met een frisse blik. Duiding van actualiteit en reflectie op de waan van de dag blijven een belangrijke plaats innemen op NPO 1. Wisselende duo’s ontvangen vanaf maandag 6 januari elke werkdag live rond 22.30 uur gasten die het gesprek van de dag beheersen, van kunst tot politiek, van sport tot entertainment.
Op1 is een gezamenlijke productie van verschillende omroepen. De presentatie is in handen van onder anderen Erik Dijkstra en Willemijn Veenhoven, Tijs van den Brink en Giovanca Ostiana, Carrie ten Napel en Charles Groenhuijsen, Welmoed Sijtsma en Jort Kelder, Hugo Logtenberg en Sophie Hilbrand.
Met roulerende duo’s van verschillende afzenders onderstreept Op1 de veelzijdigheid van de NPO. Een herkenbaar programma met elke dag dezelfde vorm, en een wisselende signatuur. Dit nieuwe concept is een etalage van de vakkundigheid die de publieke omroep in huis heeft. Op1 wordt gepresenteerd door zeer ervaren krachten en aanstormend talent.
Op1 is een samenwerking tussen programmamakers van de deelnemende omroepen en de redactie van PAUW. Jeroen Pauw is zelf nauw betrokken bij het opzetten van de nieuwe talkshow en zal in een latere fase ook het programma gaan presenteren. Daarnaast wil hij ook andere programma’s voor de NPO gaan maken.
De duo's:
• Maandag: Erik Dijkstra & Willemijn Veenhoven (BNNVARA)
• Dinsdag: Tijs van den Brink & Giovanca Ostiana (EO)
• Woensdag: Carrie ten Napel & Charles Groenhuijsen (Omroep MAX)
• Donderdag: Welmoed Sijtsma & Jort Kelder (WNL)
• Vrijdag: Hugo Logtenberg & Sophie Hilbrand (VPRO)
https://op1npo.nl/vanavond
https://twitter.com/op1npo
Jah lekker vroeg naar bed onder de electrieken deken!quote:Op maandag 12 oktober 2020 22:32 schreef superniger het volgende:
Gewoon 4 weken lang een full LOCKDOWN.
Dat ben ik met je eens, maar ik vind Grapperhaus in de afgelopen vier jaar in vele andere zaken erg zwak gebleken.quote:
Krabbeltje vergeten op een of ander dossier van Volkert.quote:Op maandag 12 oktober 2020 22:35 schreef svann het volgende:
Verder deed Grapperhaus het toch redelijk, toch?
Geen bonnetjes kwijt enzo.
Nee want ze liegen zich allemaal helemaal blauw met de VVDers aan kop.quote:
Nee, maar als hij was opgestapt kon hij op termijn nog terug komen. Nu niet.quote:Op maandag 12 oktober 2020 22:35 schreef svann het volgende:
Verder deed Grapperhaus het toch redelijk, toch?
Geen bonnetjes kwijt enzo.
FF een paar Chickies... controleren...quote:Op maandag 12 oktober 2020 22:35 schreef Oostblokkert het volgende:
[..]
Dat ben ik met je eens, maar ik vind Grapperhaus in de afgelopen vier jaar in vele andere zaken erg zwak gebleken.
@ikweethetooknietquote:Op maandag 12 oktober 2020 22:36 schreef Snowsquall het volgende:
[..]
Nee want ze liegen zich allemaal helemaal blauw met de VVDers aan kop.
Nee. Moet een Friesche restauranthouder boeten voor de stommiteiten van Randstedelingen..?quote:Op maandag 12 oktober 2020 22:38 schreef BlackNero het volgende:
Is Nederland niet te klein voor een regionale aanpak?
Te eigenwijs !!! Jankend: "hij wel en wij niet"quote:Op maandag 12 oktober 2020 22:38 schreef BlackNero het volgende:
Is Nederland niet te klein voor een regionale aanpak?
Wat als die randstedeling naar Friesland gaan dan?quote:Op maandag 12 oktober 2020 22:39 schreef SuperKaas het volgende:
[..]
Nee. Moet een Friesche restauranthouder boeten voor de stommiteiten van Randstedelingen..?
Laat ze weg blijven. Ook zonder coronaquote:Op maandag 12 oktober 2020 22:40 schreef BlackNero het volgende:
[..]
Wat als die randstedeling naar Friesland gaan dan?
Ik zag hem zittenquote:
quote:Op maandag 12 oktober 2020 22:41 schreef Bocaj het volgende:
Kiele kiele kiele kiele kiele ik heb jeuk aan mijn...
Ze moeten hem amputeren boven de schoudersquote:Op maandag 12 oktober 2020 22:42 schreef SuperKaas het volgende:
[..]
Zou hij weten dat je moedervlekken weg kan laten halen?
https://nos.nl/artikel/23(...)india-ontvoerde.htmlquote:Op maandag 12 oktober 2020 22:43 schreef monkyyy het volgende:
Wat doet sjon van den heuvel daar, voor verstappen?
Wat een drama is dat....quote:Op maandag 12 oktober 2020 22:45 schreef superniger het volgende:
[..]
https://nos.nl/artikel/23(...)india-ontvoerde.html
Oh ja, verdedigt Spong die vader nog?quote:Op maandag 12 oktober 2020 22:45 schreef superniger het volgende:
[..]
https://nos.nl/artikel/23(...)india-ontvoerde.html
Eens jaquote:Op maandag 12 oktober 2020 22:46 schreef Monolith het volgende:
Ik word een beetje moe van die hijgerige media die het woordje lockdown uit zo ongeveer iedere arts of viroloog wil sleuren.
Jep.quote:Op maandag 12 oktober 2020 22:46 schreef Monolith het volgende:
Ik word een beetje moe van die hijgerige media die het woordje lockdown uit zo ongeveer iedere arts of viroloog wil sleuren.
Sensatie! En weer een onderwerp voor komende weken!quote:Op maandag 12 oktober 2020 22:46 schreef Monolith het volgende:
Ik word een beetje moe van die hijgerige media die het woordje lockdown uit zo ongeveer iedere arts of viroloog wil sleuren.
Eensquote:Op maandag 12 oktober 2020 22:46 schreef Monolith het volgende:
Ik word een beetje moe van die hijgerige media die het woordje lockdown uit zo ongeveer iedere arts of viroloog wil sleuren.
Oh Hans, de virologen spraken over een lockdown voor Cojona! Houdt het dan nooit op, Hans!quote:Op maandag 12 oktober 2020 22:47 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Sensatie! En weer een onderwerp voor komende weken!
quote:
1300 euro... jan modaal heeft daar zelfs moeite mee... laat staan jan met pet of jan lul!quote:Op maandag 12 oktober 2020 22:49 schreef monkyyy het volgende:
Niet in Amsterdam wonen, lost hij al zijn problemen mee op.
Die vaak banen hebben waarbij ze niet lekker veilig thuis kunnen werken.quote:
Hans schijnt dood te zijn gegaan door een hartaanvalquote:Op maandag 12 oktober 2020 22:49 schreef Oostblokkert het volgende:
[..]
Oh Hans, de virologen spraken over een lockdown voor Cojona! Houdt het dan nooit op, Hans!
Ik zal het morgen voorleggen bij de baasquote:
Hij doet het gewoon he.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |