Ik denk dat als het kwartje tussen maart en oktober niet is gevallen, de kans niet erg groot is dat het nu opeens wel gaat vallen.quote:Op maandag 12 oktober 2020 18:57 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
De mortaliteit is niet het probleem. De druk op de zorg is dat wel. Wanneer gaat het kwartje een keer vallen?
Ja eens,als je 85+ bent.quote:Op maandag 12 oktober 2020 18:50 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Je hebt de afgelopen maanden kunnen doen waar je zin in had. Gevolg is dat het nu weer een paar maanden minder is. Je overleeft het ook wel zonder dat je op het voetbalveld kan staan. In tegenstelling tot de situatie waarin we deze maatregelen niet nemen, want dan is de kans dat je het niet overleeft ineens een stuk groter geworden.
Dus kun je meerdere groepen van 4 creeeren met tussen de groepen 1,5 meter afstandquote:Op maandag 12 oktober 2020 18:51 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Nee, er geldt een maximale gezelschapsgrootte van 4 personen. En de Veiligheidsregio hier legt dat uit als groepen die elkaar enigszins kennen.
Ik weet precies wat je bedoelt en zie ook hoe laag de ziekenhuisopnames zijn als je kijkt op de website van het rivm. Niet met elkaar te vergelijkenquote:Op maandag 12 oktober 2020 18:57 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
De mortaliteit is niet het probleem. De druk op de zorg is dat wel. Wanneer gaat het kwartje een keer vallen?
Ook in Brabant al foute boel. Patiënten worden al overgeplaatst naar Groningen!quote:Op maandag 12 oktober 2020 18:49 schreef Ven1972 het volgende:
[..]
Echt vreselijk zeg! Het lijkt wel op dat scenario zwart in werking is getreden! Het zal wel weer hele pittige debatten worden voor Ministers van Ark, De Jonge en premier Rutte.
Ja dat ook nog .. toeleveranciers im tal van andere sectoren.quote:Op maandag 12 oktober 2020 18:57 schreef mir1986 het volgende:
[..]
Nou ik weet niet hoor, maar de horeca gaat het op deze manier niet overleven. En er werken 1 miljoen mensen in de horeca. Bovendien heb je dan nog alle andere sectoren die ook weer in verbinding staan met de horeca. Ik ben zo kwaad en verdrietig.
Met "we hadden het jaren geleden anders moeten doen" kun je geen crisis bestrijden, he. De situatie is zoals-ie is. Natuurlijk was het leuk geweest als we er beter op waren voorbereid, maar aan deze manier van denken heb je nu helemaal niks.quote:Op maandag 12 oktober 2020 18:57 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Dan had de overheid daar niet zo op moeten bezuinigen
Nee ook als je jonger bent, aangezien de ziekenhuizen geen mogelijkheid meer hebben om jou zorg te verlenen als ze helemaal vol liggen met corona-patiënten.quote:
Dan had iedereen lopen klagen nu dat de zorgpremie en/of eigen risico fors hoger was geworden.quote:Op maandag 12 oktober 2020 18:57 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Dan had de overheid daar niet zo op moeten bezuinigen
Het aantal ziekenhuisopnames is helemaal niet laag. De reguliere zorg staat alweer behoorlijk onder druk.quote:Op maandag 12 oktober 2020 18:58 schreef mir1986 het volgende:
[..]
Ik weet precies wat je bedoelt en zie ook hoe laag de ziekenhuisopnames zijn als je kijkt op de website van het rivm. Niet met elkaar te vergelijken
Dat is wel een probleem ja, we hebben een lachwekkende oppositie.quote:Op maandag 12 oktober 2020 18:57 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Wie denk je dan dat het beter zouden doen? Wilders en Baudet?![]()
En die leeftijd maakt het wel dat de ziekenhuizen overbelast wordenquote:
Ben je nog steeds een gezelschap. Ik ben hier vrij diep ingedoken, zelfs contact gehad met de Veiligheidsregio... Het mag niet, is ook geen grijs gebied ofzo. Want het is precies het doel van de maatregel.quote:Op maandag 12 oktober 2020 18:58 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Dus kun je meerdere groepen van 4 creeeren met tussen de groepen 1,5 meter afstand
Da's het grijze gebied
Juistquote:Op maandag 12 oktober 2020 18:59 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Nee ook als je jonger bent, aangezien de ziekenhuizen geen mogelijkheid meer hebben om jou zorg te verlenen als ze helemaal vol liggen met corona-patiënten.
Nee, met nog meer zelfs: Ze gaan op bezoek bij een andere amateurclub, waar op dat moment dus 9 (5 thuis spelende en 4 andere bezoekende teams) aanwezig zijn.quote:Op maandag 12 oktober 2020 18:56 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Maar die 16 spelers/trainers komen toch niet in contact met die andere 5 teams
Het is niet laag. Het loopt fors op. Reguliere zorg wordt alweer afgeschaald en in het huidige tempo is in november 75% van de reguliere zorg afgeschaald.quote:Op maandag 12 oktober 2020 18:58 schreef mir1986 het volgende:
[..]
Ik weet precies wat je bedoelt en zie ook hoe laag de ziekenhuisopnames zijn als je kijkt op de website van het rivm. Niet met elkaar te vergelijken
De kosten zijn nu nog hogerquote:Op maandag 12 oktober 2020 18:59 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Dan had iedereen lopen klagen nu dat de zorgpremie en/of eigen risico fors hoger was geworden.
Tot nu toe worden alleen niet essentiele operaties gecanceld, maar ja straks laten ze ook mensen met kanker of hartproblemen langer doorlopen.quote:Op maandag 12 oktober 2020 18:57 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
De mortaliteit is niet het probleem. De druk op de zorg is dat wel. Wanneer gaat het kwartje een keer vallen?
En over paar weken gaan ze ook patiënten overplaatsen naar Overijssel, Zwolle, Meppel of Hardenberg.quote:Op maandag 12 oktober 2020 18:58 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Ook in Brabant al foute boel. Patiënten worden al overgeplaatst naar Groningen!
Misschien moet de farmaceutische industrie dan wat minder winst behalen, de artsen 10% van hun salaris inleveren, eveneens de managers, directeuren en alle andere mensen die meer dan 80.000 euro per jaar verdienen. Wat houden we dan veel geld over.quote:Op maandag 12 oktober 2020 18:59 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Dan had iedereen lopen klagen nu dat de zorgpremie en/of eigen risico fors hoger was geworden.
Die hadden misschien nu meer naar Zweden hebben gekeken? (Meer splitsing oud en jong)quote:Op maandag 12 oktober 2020 18:57 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Wie denk je dan dat het beter zouden doen? Wilders en Baudet?![]()
Tja, wat wil je er dan mee doen? Direct richting begraafplaats?quote:Op maandag 12 oktober 2020 19:00 schreef Soury het volgende:
[..]
En die leeftijd maakt het wel dat de ziekenhuizen overbelast worden
Die teams spelen toch niet allemaal tegelijkquote:Op maandag 12 oktober 2020 19:00 schreef JFlip het volgende:
[..]
Nee, met nog meer zelfs: Ze gaan op bezoek bij een andere amateurclub, waar op dat moment dus 9 (5 thuis spelende en 4 andere bezoekende teams) aanwezig zijn.
Kom op, een beetje nadenken aub...
Gevaar voor de gezondheid, het verkeer en/of wanordelijkheden zijn gronden waarop het demonstratierecht beperkt mag worden.quote:Op maandag 12 oktober 2020 18:55 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dit is natuurlijk wel degelijk een inperking van het demonstratierecht. De organisator gaat in beginsel over de vorm, niet de overheid.
Nederlandquote:Bovenop het personeelstekort loopt het overplaatsen van patiënten naar andere ziekenhuizen ook nog eens uiterst moeizaam, is de ervaring in Rotterdam. Het Landelijk Coördinatiecentrum Patiënten Spreiding (LCPS) is voor die overplaatsingen verantwoordelijk. "Maar daar kun je patiënten alleen aanmelden tijdens kantooruren. Heel erg gek", zegt Den Hollander.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |