Mwa met de tweede auto van de grid.quote:Op zondag 11 oktober 2020 22:54 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Is wmb best veelzeggend eigenlijk. Die man zet gewoon hele knappe prestaties neer en had zonder die DNF's voor het kampioenschap mee kunnen doen
Haha, en wel kwijlen over Hamilton in met dikke voorsprong de beste en best bestuurbare wagen vd gridquote:Op zondag 11 oktober 2020 22:57 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Mwa met de tweede auto van de grid.
Nou en, hij staat er. Hij is consistentquote:Op zondag 11 oktober 2020 22:57 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Mwa met de tweede auto van de grid.
Hij is zeker consistent. Alleen heeft hij net als Hamilton geen competitie. Rbr zou bij normale omstandigheden 3 en 4 moeten zijn.quote:Op zondag 11 oktober 2020 22:59 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Nou en, hij staat er. Hij is consistent
Je moet een coureur hebben die binnen een paar tiende van Max kan rijden. Daarmee kun je met de strategie spelen en makkelijker de Benzen splittenquote:Op zondag 11 oktober 2020 23:16 schreef beantherio het volgende:
Het zou toch wel erg fijn zijn als iemand als Hulkenberg voor RBR zou rijden. Hij zou ook niet zo snel zijn als Verstappen maar ik geloof meteen dat ie continue voor P4 zou strijden. Daar heeft ie het zelfvertrouwen en de rijderskwaliteiten wel voor.
Hulk gaat het dit seizoen nog worden;)quote:Op zondag 11 oktober 2020 23:16 schreef beantherio het volgende:
Het zou toch wel erg fijn zijn als iemand als Hulkenberg voor RBR zou rijden. Hij zou ook niet zo snel zijn als Verstappen maar ik geloof meteen dat ie continue voor P4 zou strijden. Daar heeft ie het zelfvertrouwen en de rijderskwaliteiten wel voor.
quote:Op zondag 11 oktober 2020 23:24 schreef mikieu het volgende:
[..]
Hulk gaat het dit seizoen nog worden;)
Denk dat Hulk wel dat kan doen. Albon is onmachtig in die RB en Gastly moet gewoon lekker bij AT blijvenquote:Op zondag 11 oktober 2020 23:19 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Je moet een coureur hebben die binnen een paar tiende van Max kan rijden. Daarmee kun je met de strategie spelen en makkelijker de Benzen splitten
ja daarmee zeg je zelf dat je niet een RB hoort. Gewoon niet goed genoeg.quote:Op zondag 11 oktober 2020 23:30 schreef TheFreshPrince het volgende:
“ They race me so hard”
Die uitspraak moet toch wel de nekslag zijn voor z’n stoeltje...
zit wel wat in maar het is niet alleen eigenwijsheid, op het moment dat de opleiding waar hij voor staat niet meer of niet goed werkt is de grote baas de eerste die de stekker eruit trekt, achteraf hebben ze Sainz te makkelijk laten gaan op het moment dat ze dachten dat Ricciardo een zekerheidje was, maar achteraf is het altijd wat makkelijkerquote:Op zondag 11 oktober 2020 23:33 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Alleen is Helmut Marko te eigenwijs om zijn eigen falen toe te geven en een coureur van buitenaf aan te trekken
Maar Red Bull heeft al talent. Zowel zonder superlicentie als iemand mét superlicentie die al in het huidige veld rijdt.quote:Op zondag 11 oktober 2020 23:30 schreef TheFreshPrince het volgende:
“ They race me so hard”
Die uitspraak moet toch wel de nekslag zijn voor z’n stoeltje...
Denk dat Hulk wel een veilige keuze is tot RB zelf weer wat talent heeft gekweekt.
Wel jammer, Albon is een aardige gast maar daar red je het niet mee.
Niemand hier claimt dat Albon een onwijs goede coureur is, waar haal je dat nou weer vandaan? Het is gewoon een verklaring die als verdediging gebruikt kan worden, sinds velen hier alleen maar vanuit de onderbuik zitten te roepen hier en anderen schoon genoeg hebben van die zure figuren.quote:Op zondag 11 oktober 2020 23:33 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Ik ben niet zo onder de indruk van het verhaal dat Vettel en Albon een auto zouden hebben waarmee ze niet overweg zouden kunnen en daarom onder de maat presteren. Als je echt goed bent dan kun je overal hard mee gaan. Ik kan me herinneren dat Alonso aan het begin van zijn carrière een middagje voor Jaguar mocht testen en gelijk sneller was dan de vaste rijders. Die lult niet over wennen, setups, balans en weet ik wat voor excuses types zoals Albon en Vettel allemaal aandragen.
Echt goede coureurs hebben ook geen "tijd nodig" zoals Gasly en Albon. Ik heb nog nooit een coureur zwak aan zijn carrière zien beginnen en uit zien groeien tot een topcoureur. Toptalenten staan er vanaf dag één. Die hoeven er niet langzaam in te groeien. Kijk hoe Senna, Schumacher, Alonso, Hamilton en Verstappen aan hun carrière begonnen. Gasly, Albon, Kvyat is lood om oud ijzer. Alleen is Helmut Marko te eigenwijs om zijn eigen falen toe te geven en een coureur van buitenaf aan te trekken.
Het leuke van die hele boordradio was dat die Gasly helemaal niks raars deed. Reed alleen maar door nadat Alex zijn band aan gort remdequote:Op zondag 11 oktober 2020 23:30 schreef TheFreshPrince het volgende:
“ They race me so hard”
Die uitspraak moet toch wel de nekslag zijn voor z’n stoeltje...
Denk dat Hulk wel een veilige keuze is tot RB zelf weer wat talent heeft gekweekt.
Wel jammer, Albon is een aardige gast maar daar red je het niet mee.
Nee, rbr heeft niet dat talent. Wie van het talent kan nu in de rbr stappen?quote:Op zondag 11 oktober 2020 23:48 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Maar Red Bull heeft al talent. Zowel zonder superlicentie als iemand mét superlicentie die al in het huidige veld rijdt.
Nou we hebben Albon al veel spectaculaire inhaalmanoeuvres zien maken. Dus hij kan dat wel.quote:Op zondag 11 oktober 2020 23:32 schreef ondeugend het volgende:
[..]
ja daarmee zeg je zelf dat je niet een RB hoort. Gewoon niet goed genoeg.
"Ik kan het niet"
Het was ook geen boos... het was teneergeslagen
Gasly, lijkt me vrij duidelijk.quote:Op maandag 12 oktober 2020 05:32 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Nee, rbr heeft niet dat talent. Wie van het talent kan nu in de rbr stappen?
Natuurlijk is Max wel beter, kijk hoe dicht doetje Bottas er vaak genoeg op zit tijdens de kwali. Bovendien heeft Lewis dit jaar meer dan eens aangetoond zeer slordig te zijn, echter verbloemd een auto die 0.5-1 second sneller is dan de rest natuurlijk een hoop.quote:Op zondag 11 oktober 2020 22:23 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Verstappen is niet beter dan Hamilton. Het gaat erom dat bij een stabiele auto de kans groter beide rijders het maximale uit de auto halen.
Ricciardo zat ook wel eens voor Verstappen. Dat is wat je wil bij een team. Een duidelijke nr.1 en een nummer 2 die hem scherp houdt. Als beide even veel uit de auto halen. Kan je de vrije trainingen ook beter benutten. En kan je weer wat tijdwinst behalen.
Hij blokkeert een wiel daarvoor, met de rest als gevolg, dat doet hij toch echt zelf.quote:Op zondag 11 oktober 2020 23:00 schreef ChevyCaprice het volgende:
Kimi deed eigenlijk nog niet eens zo ontzettend veel fout. Hij kreeg een moment onderstuur wat omsloeg in overstuur waardoor hij moest corrigeren en Russell raakte.
Als je je auto niet op de limiet wil rijden dan ga je maar bij Scheveningen op de boulevard rijden. De enige die momenteel niet op de limiet hoeven te rijden zijn de mercs omdat die auto zo veel sneller is dan de rest.quote:Op zondag 11 oktober 2020 22:53 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Omdat die wagen zo veel lastiger te besturen is. Als je een auto hebt die je niet op de limiet hoeft te rijden om snel te zijn, zijn de verschillen ook kleiner.
Vettel is blijkbaar gewoon een prutser. Strucureel langzamer dan Leclerc en ondanks dat een aantal jaar geleden toch vier wereldkampioenschappen gewonnenquote:Op zondag 11 oktober 2020 23:56 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Niemand hier claimt dat Albon een onwijs goede coureur is, waar haal je dat nou weer vandaan? Het is gewoon een verklaring die als verdediging gebruikt kan worden, sinds velen hier alleen maar vanuit de onderbuik zitten te roepen hier en anderen schoon genoeg hebben van die zure figuren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |