We are legendquote:Op vrijdag 9 oktober 2020 00:18 schreef Neef_Wuppie het volgende:
[..]
Hij zaagt aan mn stoelpoten en is pas net nieuw hier.
Dus ik vraag me af van wie dat een kloontje is.
Niet heel vreemd.
Bedanktquote:Op vrijdag 9 oktober 2020 00:27 schreef Stray_cat het volgende:
[..]
Lijkt me een goed plan, slaap lekker
Slaap lekker en dat ga ik nooit doen.quote:Op vrijdag 9 oktober 2020 00:46 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Laatste keer dat ik hier in de sc heb gepost.
Mocht ik dat nog een keer doen dan mag je me uitmaken voor vieze kk Duitser.
Night night.
Oké Braddie, tot morgenquote:Op vrijdag 9 oktober 2020 00:46 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Laatste keer dat ik hier in de sc heb gepost.
Mocht ik dat nog een keer doen dan mag je me uitmaken voor vieze kk Duitser.
Night night.
Dat ging lekker snelquote:Op vrijdag 9 oktober 2020 00:45 schreef Stray_cat het volgende:
Moet ik weg ofzo, maak het dan een beetje geil ofzo
Gewoom stompen ja toch niet danquote:Op vrijdag 9 oktober 2020 06:42 schreef K.Indertent het volgende:
[..]
Dat staat je geheel en te allen tijde vrij.
Kom danquote:Op vrijdag 9 oktober 2020 07:10 schreef JochemSjakie het volgende:
[..]
Gewoom stompen ja toch niet dan
Ja want dat hep op feesboek gestaanquote:Op vrijdag 9 oktober 2020 13:26 schreef K.Indertent het volgende:
[..]
Het zijn rare tyde deze corona tyde
kom je de kliek weer opzoekenquote:Op vrijdag 9 oktober 2020 13:35 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Ja want dat hep op feesboek gestaan
Ik had trouwens nog wel een goede tip voor je waardoor je niet aan een belofte hoeft te houden. Zeg over een paar maanden dat je moeder een nieuwe laptop heeft gekregen van een familielid, zodat jij er zonder schuldgevoelens vanaf bent. Niet tegen de kliek zeggen hoorquote:
SSSSSSSTquote:Op vrijdag 9 oktober 2020 14:11 schreef HPLC het volgende:
[..]
Ik had trouwens nog wel een goede tip voor je waardoor je niet aan een belofte hoeft te houden. Zeg over een paar maanden dat je moeder een nieuwe laptop heeft gekregen van een familielid, zodat jij er zonder schuldgevoelens vanaf bent. Niet tegen de kliek zeggen hoor
Kutzooiquote:Op vrijdag 9 oktober 2020 14:10 schreef Chia het volgende:
Dan zijn ze mijn salaris vergeten te storten.
quote:Op vrijdag 9 oktober 2020 14:12 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ja hoe is het nou met de laptop? Het is oktober.
Nee, word in het nieuwe jaar. Oude laptop voldoet nog voldoende vind ze zelf na een opschoonbeurtje. Dus we gaan samen na Corona een beetje rondneuzenquote:
Wie is kliek? Persoonlijk heb ik 0,0 interesse in laptops van andere mensen iig.quote:Op vrijdag 9 oktober 2020 14:11 schreef HPLC het volgende:
[..]
Ik had trouwens nog wel een goede tip voor je waardoor je niet aan een belofte hoeft te houden. Zeg over een paar maanden dat je moeder een nieuwe laptop heeft gekregen van een familielid, zodat jij er zonder schuldgevoelens vanaf bent. Niet tegen de kliek zeggen hoor
Echt hequote:Op vrijdag 9 oktober 2020 14:15 schreef Chia het volgende:
[..]
Wie is kliek? Persoonlijk heb ik 0,0 interesse in laptops van andere mensen iig.
Oke okequote:Op vrijdag 9 oktober 2020 14:15 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Nee, word in het nieuwe jaar. Oude laptop voldoet nog voldoende vind ze zelf na een opschoonbeurtje. Dus we gaan samen na Corona een beetje rondneuzen
quote:Op vrijdag 9 oktober 2020 14:16 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Kan je nu mooi dit verhaal weer verdraaien op Discord
Je weet toch hoe dat gaat? Jij of iemand anders plempt dat verhaal daar neer, of praat er over in voice. En dan gaat er iemand anders op in met "Is een leugen, hij heeft geen geld blablablablabla" en zo gaat't weer een eigen leven leiden.quote:Op vrijdag 9 oktober 2020 14:17 schreef Amarantha het volgende:
Mensen kunnen het toch hier lezen, waarom zou ik dan het verhaal verdraaien.
Wij allemaal tochquote:Op vrijdag 9 oktober 2020 14:15 schreef Chia het volgende:
[..]
Wie is kliek? Persoonlijk heb ik 0,0 interesse in laptops van andere mensen iig.
Oh okequote:Op vrijdag 9 oktober 2020 14:18 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Je weet toch hoe dat gaat? Jij of iemand anders plempt dat verhaal daar neer, of praat er over in voice. En dan gaat er iemand anders op in met "Is een leugen, hij heeft geen geld blablablablabla" en zo gaat't weer een eigen leven leiden.
En doe niet net alsof het niet zo is, want zo is het in de 3 jaar dat ik op Discord heb gezeten aangaande mijn verhalen/woorden altijd gegaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |